U18 Boys Premier
Home Farm FC 11:00 Templeogue United FC VEC Whitehall
TBC
VEC Whitehall
TBC
U18 Boys Major
St Kevin's FC 13:00 Home Farm FC St Kevins Boys
TBC
St Kevins Boys
TBC
U18 Boys A1
Terenure Rangers FC 13:00 Harolds Cross YFC Bushy Park
Robert Mooney
Bushy Park
Robert Mooney
U18 Boys B
Terenure Rangers FC 11:00 Ardmore Rovers FC Bushy Park
Robert Mooney
Bushy Park
Robert Mooney
Cambridge FC 13:00 Park Celtic FC Ringsend Park
Declan Ellison
Ringsend Park
Declan Ellison
Beech Park FC 13:30 Knocklyon United FC Griffeen Valley Park
Lisa Curran
Griffeen Valley Park
Lisa Curran
U18A TAFFE CUP
Lakelands FC 11:30 Mount Merrion Youths FC Bearna Park, Sandyford
TBC
Bearna Park, Sandyford
TBC
Comment: ROUND 1
U18 MAJOR CHRISTOPHER CUP
Donacarney Celtic FC 14:00 St Joseph's AFC Castlemartin
TBC
Castlemartin
TBC
Comment: ROUND 1
U18 MAJOR1 REDMOND CUP
Sacred Heart FC 13:30 Ballyoulster United FC Killinarden Hill
Michael Shelly
Killinarden Hill
Michael Shelly
Comment: ROUMD 1
Collinstown FC 14:00 Terenure Rangers FC Collinstown Park
Reece Ward
Collinstown Park
Reece Ward
Comment: ROUND 1
Leixlip United AFC 14:00 Dalkey United FC Leixlip Amm Centre
Aaron Floody
Leixlip Amm Centre
Aaron Floody
Comment: ROUND 1
U18 PREMIER FERRARI CUP
Peamount United FC 14:00 Leicester Celtic FC Greenogue
Shane McDonald
Greenogue
Shane McDonald
Comment: ROUND 1
U18A1 LEAGUE CUP
Rathcoole FC 13:00 Booth Road Celtic FC Frank Cox Park
Ian Coughlan
Frank Cox Park
Ian Coughlan
Comment: ROUND 1
Mount Merrion Youths FC 14:00 St John Bosco FC Mount Merrion
Haolin Qiu
Mount Merrion
Haolin Qiu
Comment: ROUND 1
Raheny United FC 14:00 Dundrum FC St Anne's Park
TBC
St Anne's Park
TBC
Comment: ROUND 1
U18 B LEAGUE CUP
Arthur Griffith Park FC 12:00 Castleknock Celtic FC Esker Drive
Derek Carey
Esker Drive
Derek Carey
Comment: R0UND 1
Sporting Greystones FC 13:00 Granada FC Dublin Oak Academy
David Flusk
Dublin Oak Academy
David Flusk
Comment: ROUND 1
Youth Girls Cup (Y1)
Lakelands FC 11:30 Greystones United AFC St Tiernan’ Community School
9752
St Tiernan’ Community School
9752
Peamount United FC 12:00 St Joseph's AFC Greenogue
Shane McDonald
Greenogue
Shane McDonald
Shelbourne Academy 12:45 Terenure Rangers FC AUL Complex
-
AUL Complex
-
Drogheda Boys FC 14:00 Kilnamanagh AFC Marley's Lane
9752
Marley's Lane
9752
Youth Girls Cup (Div 2&3)
Cabinteely FC 12:00 Terenure Rangers FC Kilbogget Park
Derek Gallagher
Kilbogget Park
Derek Gallagher
Newbridge Town FC 12:00 Enniskerry FC Station Road
-
Station Road
-
Baldoyle United FC 12:45 Rathcoole FC Racecourse Park
Gregory Walls
Racecourse Park
Gregory Walls
Lakelands FC 13:15 Enniskerry FC St Tiernan’ Community School
9752
St Tiernan’ Community School
9752
Tallaght Town AFC 13:30 Stepaside FC Carolyn Park
Aaron Clarke
Carolyn Park
Aaron Clarke
Kilnamanagh AFC 14:00 Ballyoulster United FC Ned Kelly Park, Kilnamanagh
Ehis Oghina
Ned Kelly Park, Kilnamanagh
Ehis Oghina
U17 Boys Major 1
Glebe North FC 13:00 Raheny United FC Town Park Balbriggan
TBC
Town Park Balbriggan
TBC
Home Farm FC 13:00 Lucan United FC AUL Complex
Stephen Butler
AUL Complex
Stephen Butler
U17 Boys A
Bluebell Knockmitten United FC 13:00 Ballymun United FC Knockmitten Park
Denis Hawkins
Knockmitten Park
Denis Hawkins
Portmarnock AFC 13:00 Stella Maris FC Paddy's Hill
TBC
Paddy's Hill
TBC
U17 Boys A1
Mount Merrion Youths FC 14:00 Finglas Celtic FC Mount Merrion
Kai Li
Mount Merrion
Kai Li
U17 Boys B
Harolds Cross YFC 13:00 Terenure Rangers FC Stannaway Park
TBC
Stannaway Park
TBC
PFAI U17 Premier Cup
St Kevin's FC 10:00 Shelbourne Academy St Aidan NS All Weather
Mick Earley
St Aidan NS All Weather
Mick Earley
Comment: Rd 1
Cambridge FC 11:00 Cherry Orchard FC Ringsend Park
-
Ringsend Park
-
Comment: Rd 1
Home Farm FC 11:00 Castleknock Celtic FC AUL Complex
Stephen Butler
AUL Complex
Stephen Butler
Comment: Rd 1
St Francis FC 13:15 Portmarnock AFC John Hyland Park
John Shevlin
John Hyland Park
John Shevlin
Comment: Rd 1
Cabinteely FC 14:00 Peamount United FC Kilbogget Park
Karl Nolan
Kilbogget Park
Karl Nolan
Comment: Rd 1
Greystones United AFC 14:00 Lourdes Celtic FC Woodlands
Mark McGrath
Woodlands
Mark McGrath
Comment: Rd 1
Stella Maris FC 14:00 Malahide United FC Dublin Port Stadium
TBC
Dublin Port Stadium
TBC
Comment: Rd 1
U17 MAJOR SKELLY CUP
Cabinteely FC 12:00 Cherry Orchard FC Kilbogget Park
Karl Nolan
Kilbogget Park
Karl Nolan
Comment: R0UND 1
Leixlip United AFC 12:00 Castleknock Celtic FC Leixlip Amm Centre
Aaron Floody
Leixlip Amm Centre
Aaron Floody
Comment: ROUND 1
Lourdes Celtic FC 12:00 Mount Merrion Youths FC Lourdes Celtic
-
Lourdes Celtic
-
Comment: ROUND 1
Tallaght Town AFC 12:00 Larkview FC Carolyn Park
Fintan stears
Carolyn Park
Fintan stears
Comment: ROUND 1
Manortown United FC 13:00 St Kevin's FC 5 Acres Perrystown
Joe Donohoe
5 Acres Perrystown
Joe Donohoe
Comment: ROUND 1
Tolka Rovers AFC 14:00 St Pauls Artane FC Johnstown Park
TBC
Johnstown Park
TBC
Comment: ROUND 1
U17 MAJOR 1 SCHUSTER CUP
Ballyfermot United FC 12:30 Lakelands FC Le Fanu Road
Greg Donaghy
Le Fanu Road
Greg Donaghy
Comment: ROUND 1
U17 A GREHAN CUP
Broadford Rovers FC 14:00 Cabinteely FC Broadford Park
Jamie Keating
Broadford Park
Jamie Keating
Comment: ROUND 1
Oliver Bond Celtic FC 14:00 St Kevin's FC Law society
TBC
Law society
TBC
Comment: ROUND 1
U17 A1 DICK LYNCH CUP
Inchicore Athletic FC 13:00 Greystones United AFC Bluebell Comm Centre
Phil Caschera
Bluebell Comm Centre
Phil Caschera
Comment: ROUND 1
Swords Celtic FC 13:00 Ardmore Rovers FC Balheary Res
Daniel Byrne
Balheary Res
Daniel Byrne
Comment: ROUND 1
Beechwood FC 14:00 Blessington FC Royal Hospital, Donnybrook
Vincent Brennan
Royal Hospital, Donnybrook
Vincent Brennan
Comment: ROUND 1
U17 B SUBSIDIARY CUP
Beech Park FC 11:30 Firhouse Carmel FC Griffeen Valley Park
Lisa Curran
Griffeen Valley Park
Lisa Curran
Comment: ROUND 1
Sacred Heart FC 11:30 Enniskerry FC Killinarden Hill
Michael Shelly
Killinarden Hill
Michael Shelly
Comment: ROUND 1
Clontarf FC 14:00 Howth Celtic FC St Anne's Park
Paul Mc Guirk
St Anne's Park
Paul Mc Guirk
Comment: ROUND 1
Collinstown FC 14:00 St John Vianney FC Collinstown Park
Reece Ward
Collinstown Park
Reece Ward
Comment: ROUND 1
Lakelands FC 14:00 Esker Celtic FC Leopardstown Park
TBC
Leopardstown Park
TBC
Comment: ROUND 1
U17 B1 League Cup
Castleknock Celtic FC 11:00 Shankill FC Porterstown Park
Damir Dervisic
Porterstown Park
Damir Dervisic
Comment: ROUND 1
River Valley Rangers FC 11:30 Kilnamanagh AFC Rivervalley Park
Alex Kavanagh
Rivervalley Park
Alex Kavanagh
Comment: ROUND 1
Dalkey United FC 13:15 Ballyfermot United FC Hyde Park
Steve Zieba
Hyde Park
Steve Zieba
Comment: ROUND 1
Granada FC 14:00 Raheny United FC Meadow Vale
TBC
Meadow Vale
TBC
Comment: ROUND 1
Larkview FC 14:00 Knocklyon United FC Whelan Park
TBC
Whelan Park
TBC
Comment: ROUND 1
Palmerstown FC 14:00 Manortown United FC Glenaulin Park
TBC
Glenaulin Park
TBC
Comment: ROUND 1
St Anthonys Kilcoole FC 14:00 Portmarnock AFC Finn Park
TBC
Finn Park
TBC
Comment: ROUND 1
Wayside Celtic FC 14:00 Leicester Celtic FC Jackson Park
TBC
Jackson Park
TBC
Comment: ROUND 1
U17 C League Cup
Tallaght Town AFC 10:00 Bluebell Knockmitten United FC Carolyn Park
Fintan stears
Carolyn Park
Fintan stears
Comment: ROUND 1
Ballymun United FC 11:00 Granada FC Ballymun Soccer Complex
Matthew Moore
Ballymun Soccer Complex
Matthew Moore
Comment: ROUND
Belmont FC 12:00 Beechwood FC Herbert Park
Thomas Quinn
Herbert Park
Thomas Quinn
Comment: ROUND 1
Greystones United AFC 12:00 St John Vianney FC Woodlands
Mark McGrath
Woodlands
Mark McGrath
Comment: ROUND 1
St Mochtas FC 13:30 Ballybrack FC Porterstown Road
Matthew brady
Porterstown Road
Matthew brady
Comment: ROUND 1
Blessington FC 14:00 Mount Merrion Youths FC Cross Chapel
Gerry Fitzgerald
Cross Chapel
Gerry Fitzgerald
Comment: ROUND 1
Lucan United FC 14:00 Palmerstown FC Lucan United
Lorcan Colreavy
Lucan United
Lorcan Colreavy
Comment: ROUND 1
Park Celtic FC 14:00 Dundrum FC Meadow Vale
TBC
Meadow Vale
TBC
Comment: ROUND 1
U16 SFAI Cup Boys
Belvedere FC 12:30 Lions AFC Clontarf Astro
Jake Rossiter
Clontarf Astro
Jake Rossiter
Comment: Last 16
Lusk Utd 13:00 Bellurgan Utd Rathmore Road
Aidan O'Hara
Rathmore Road
Aidan O'Hara
Comment: Last 16
Corduff FC 14:00 Midleton FC Corduff Park
Adam Flinter
Corduff Park
Adam Flinter
Comment: Last 16
Knocknacarra FC 15:00 Ballyoulster Utd TBC
TBC
TBC
TBC
Comment: Last 16
SFAI U16 Boys Trophy
Belvedere FC 10:15 Howth Celtic Clontarf Astro
Jake Rossiter
Clontarf Astro
Jake Rossiter
Comment: Last 16
Killegland AFC 14:00 Castlebar Celtic Wards Cross
Eoin Fagan
Wards Cross
Eoin Fagan
Comment: Last 16
Ballyoulster Utd 15:00 Passage AFC Loughlinstown Road
Paddy Floody
Loughlinstown Road
Paddy Floody
Comment: Last 16
U16 Maj/Maj 1 Cup
Greystones United AFC 10:00 Drogheda Boys FC TBC
Mark McGrath
TBC
Mark McGrath
Mount Merrion Youths FC 12:00 Bohemian FC Mount Merrion
Haolin Qiu
Mount Merrion
Haolin Qiu
DDSL U16 A/A1 Cup
Dingle United FC 11:00 Clontarf FC John Paul Park
-TBC-
John Paul Park
-TBC-
Wolfe Tone & District YC 12:00 Glasnevin FC TBC
TBC
TBC
TBC
Cambridge FC 13:00 Blessington FC Ringsend Park
Peter O'Brien Gleeson
Ringsend Park
Peter O'Brien Gleeson
DDSL U16 B/B1 Cup
Bluebell Knockmitten United FC 12:00 Sporting Greystones FC Knockmitten Park
Denis Hawkins
Knockmitten Park
Denis Hawkins
Leicester Celtic FC 12:00 Lusk United AFC Loreto Park
Tom Keenan
Loreto Park
Tom Keenan
U16 League Cup Sat 1/Sun C
Beechwood FC 12:00 Kinsealy United FC Herbert Park
Vincent Brennan
Herbert Park
Vincent Brennan
U16 Boys Cup C1/D Sunday
Newbridge Town FC 10:00 Terenure Rangers FC TBC
-
TBC
-
St John Bosco FC 12:30 Drumcondra AFC Brickfield Park
Lee English
Brickfield Park
Lee English
U16 Boys Premier (Sun)
Peamount United FC 10:00 Raheny United FC Greenogue
Shane McDonald
Greenogue
Shane McDonald
Home Farm FC 11:30 Lourdes Celtic FC Mobhi Road
Martin Browne
Mobhi Road
Martin Browne
St Francis FC 11:30 Mount Merrion Youths FC John Hyland Park
John Shevlin
John Hyland Park
John Shevlin
Malahide United FC 12:00 Leicester Celtic FC Malahide United
TBC
Malahide United
TBC
U16 Boys Major (Sun)
Cabinteely FC 10:00 Cherry Orchard FC Kilbogget Park
Karl Nolan
Kilbogget Park
Karl Nolan
Larkview FC 12:00 Stella Maris FC Whelan Park
TBC
Whelan Park
TBC
Lucan United FC 12:00 St Itas AFC Lucan United
Lorcan Colreavy
Lucan United
Lorcan Colreavy
St Kevin's FC 12:00 Portmarnock AFC St Aidan NS All Weather
Mick Earley
St Aidan NS All Weather
Mick Earley
U16 Boys Major 1 (Sun)
Leicester Celtic FC 11:00 Castleknock Celtic FC Loreto Park
-
Loreto Park
-
St Mochtas FC 11:30 Peamount United FC Porterstown Road
Matthew brady
Porterstown Road
Matthew brady
Arklow Town FC 12:00 Cherry Orchard FC Travers Insurances Park
TBC
Travers Insurances Park
TBC
St Joseph's AFC 12:30 Hartstown / Huntstown FC Pearse Park, Sallynoggin
Raymond Golden
Pearse Park, Sallynoggin
Raymond Golden
U16 Boys A (Sun)
Baldoyle United FC 11:15 Stella Maris FC Racecourse Park
Gregory Walls
Racecourse Park
Gregory Walls
Kilnamanagh AFC 12:00 Rathcoole FC Ned Kelly Park, Kilnamanagh
Ehis Oghina
Ned Kelly Park, Kilnamanagh
Ehis Oghina
U16 Boys A1 (Sun)
Lucan United FC 10:00 Cabinteely FC Lucan United
Lorcan Colreavy
Lucan United
Lorcan Colreavy
St Francis FC 10:00 Knocklyon United FC John Hyland Park
John Shevlin
John Hyland Park
John Shevlin
Bohemian FC 12:00 Castleknock Celtic FC John Paul Park
TBC
John Paul Park
TBC
Wayside Celtic FC 12:00 Home Farm FC Jackson Park
TBC
Jackson Park
TBC
U16 Boys B (Sun)
Leixlip United AFC 10:00 Swords Celtic FC Leixlip Amm Centre
Aaron Floody
Leixlip Amm Centre
Aaron Floody
Mount Merrion Youths FC 12:00 Finglas Celtic FC Mount Merrion
Kai Li
Mount Merrion
Kai Li
Templeogue United FC 12:00 Phoenix FC Templeogue United
-
Templeogue United
-
Ballyoulster United FC 12:30 Beechwood FC Loughlinstown Road
Alex Byrne
Loughlinstown Road
Alex Byrne
U16 Boys B1 (Sun)
Broadford Rovers FC 10:00 Clontarf FC Broadford Park
Jamie Keating
Broadford Park
Jamie Keating
Templeogue United FC 10:00 Drumcondra AFC Templeogue United
-
Templeogue United
-
Finglas Celtic FC 11:00 Ardmore Rovers FC Kilshane road
Dylan Walsh
Kilshane road
Dylan Walsh
Kinsealy United FC 12:00 Lusk United AFC Kettles Lane
Paul Carroll
Kettles Lane
Paul Carroll
Parkvale FC 12:00 Sporting Greystones FC Rockbrook Park School
TBC
Rockbrook Park School
TBC
U16 Boys 16 C (Sun)
Granada FC 10:00 Peamount United FC Meadow Vale
Daniel Cleary
Meadow Vale
Daniel Cleary
Ballybrack FC 12:00 Swords Celtic FC Cooleven
TBC
Cooleven
TBC
Clontarf FC 12:00 Ballyoulster United FC St Anne's Park
Paul Mc Guirk
St Anne's Park
Paul Mc Guirk
Raheny United FC 12:00 Stepaside FC St Anne's Park
TBC
St Anne's Park
TBC
Hartstown / Huntstown FC 14:00 Tallaght Town AFC Hartstown Park
TBC
Hartstown Park
TBC
U16 Boys C1 (Sun)
Belmont FC 10:30 Granada FC Herbert Park
Thomas Quinn
Herbert Park
Thomas Quinn
Blessington FC 12:00 Beechwood FC Cross Chapel
Gerry Fitzgerald
Cross Chapel
Gerry Fitzgerald
Leicester Celtic FC 12:00 Templeogue United FC Loreto Park
Tom Keenan
Loreto Park
Tom Keenan
Cabinteely FC 14:00 Broadford Rovers FC Kilbogget Park
Guy Fletcher
Kilbogget Park
Guy Fletcher
U16 Boys D. (Sun)
St Mochtas FC 10:00 Celbridge Town AFC Porterstown Road
Matthew brady
Porterstown Road
Matthew brady
Park Celtic FC 12:00 St John Vianney FC Meadow Vale
TBC
Meadow Vale
TBC
Dundrum FC 12:30 St Maelruans FC Meadowbrook
Flann brien
Meadowbrook
Flann brien
U16 Girls Div 2
Beechwood FC 12:00 Greystones United AFC Royal Hospital, Donnybrook
-
Royal Hospital, Donnybrook
-
U16 Girls Div 3
Lusk United AFC 11:15 Ballybrack FC Station Road
-
Station Road
-
Newbridge Town FC 12:00 Verona FC Station Road
TBC
Station Road
TBC
U16 SFAI Girls Cup
Newbridge Town FC 16:00 Portlaoise AFC Station Road
-
Station Road
-
Comment: Last 16
SFAI U16 Girls Trophy
Granada FC 12:00 Clonee Utd Meadow Vale
Daniel Cleary
Meadow Vale
Daniel Cleary
Comment: Last 16
U16 Girls League Cup Div 1/2/3
Beechwood FC 10:00 Baldoyle United FC Royal Hospital
-
Royal Hospital
-
Comment: OFF
Mount Merrion Youths FC 10:00 Marks Celtic FC Mount Merrion
Haolin Qiu
Mount Merrion
Haolin Qiu
Greystones United AFC 12:00 Beech Park FC Woodlands
9752
Woodlands
9752
Peamount United FC 12:00 Peamount United FC Greenogue
Raymond Colreavy
Greenogue
Raymond Colreavy
Portmarnock AFC 12:00 Knocklyon United FC Paddy's Hill
9752
Paddy's Hill
9752
Rosemount Mulvey FC 12:30 Lakelands FC Rosemount Park
-
Rosemount Park
-
SFAI U15 Boys Trophy
Ardee Celtic 14:00 St Ita's AFC TBC
TBC
TBC
TBC
Comment: Last 16
Monaghan Utd FC 14:00 Belvedere FC TBC
TBC
TBC
TBC
Comment: Last 16
St Brendans Park FC 14:00 Cherry Orchard FC TBC
TBC
TBC
TBC
Comment: Last 16
U15 DDSL League Cup Div 3/4 Sunday
Cabinteely FC 10:00 Marks Celtic FC Cabinteely Park
Derek Gallagher
Cabinteely Park
Derek Gallagher
Belmont FC 11:30 Swords Celtic FC Herbert Park
Sam Cooke
Herbert Park
Sam Cooke
Belmont FC 13:00 Drumcondra AFC Herbert Park
Sam Cooke
Herbert Park
Sam Cooke
U15 Boys League Cup Div 5/6 Sunday
Sacred Heart FC 10:00 Lourdes Celtic FC Killinarden Hill
Michael Shelly
Killinarden Hill
Michael Shelly
Cambridge FC 11:30 Drumcondra AFC Ringsend Park
Peter O'Brien Gleeson
Ringsend Park
Peter O'Brien Gleeson
Marks Celtic FC 11:30 Railway Union FC TBC
Liam Byrne.
TBC
Liam Byrne.
Swords Celtic FC 11:30 Dundrum FC Balheary Res
-
Balheary Res
-
Knocklyon United FC 12:00 Ardmore Rovers FC Knocklyon United
-TBC-
Knocklyon United
-TBC-
U15 Boys 1 (Sun)
Tallaght Town AFC 11:30 Cabinteely FC Carolyn Park
Aaron Clarke
Carolyn Park
Aaron Clarke
Cherry Orchard FC 12:30 Mount Merrion Youths FC Elmdale Cresent
John Smith
Elmdale Cresent
John Smith
St John Vianney FC 13:00 Home Farm FC Kilmore Drive
Aidan Reilly
Kilmore Drive
Aidan Reilly
U15 Boys 2 (Sun)
Esker Celtic FC 11:00 Arklow Town FC Hermitage Park
Adam Kelly
Hermitage Park
Adam Kelly
Wayside Celtic FC 11:00 Castleknock Celtic FC Jackson Park
TBC
Jackson Park
TBC
Dalkey United FC 11:30 Clontarf FC Hyde Park
Steve Zieba
Hyde Park
Steve Zieba
U15 Boys 3 (Sun)
Blessington FC 11:00 Corduff FC Cross Chapel
Gerry Fitzgerald
Cross Chapel
Gerry Fitzgerald
Finglas United FC 11:00 Cambridge FC Kildonan Road
Willie Byrne
Kildonan Road
Willie Byrne
Granada FC 11:00 Raheny United FC Meadow Vale
TBC
Meadow Vale
TBC
Trinity Donaghmede FC 11:00 Belmont FC FR Collins Park
Paul Darcy
FR Collins Park
Paul Darcy
U15 Boys 4 (Sun)
Broadford Rovers FC 10:00 Kilnamanagh AFC Broadford Park
Jamie Keating
Broadford Park
Jamie Keating
Beechwood FC 11:00 Terenure Rangers FC Royal Hospital, Donnybrook
-
Royal Hospital, Donnybrook
-
Esker Celtic FC 12:00 Phoenix FC Hermitage Park
Liam Wells
Hermitage Park
Liam Wells
Templeogue United FC 13:00 St Joseph's AFC TBC
Trevor Bissett
TBC
Trevor Bissett
U15 Boys 5 (Sun)
Mount Merrion Youths FC 10:00 Firhouse Carmel FC Mount Merrion
Kai Li
Mount Merrion
Kai Li
Granada FC 11:00 Clontarf FC Meadow Vale
TBC
Meadow Vale
TBC
Newlands/Castle Park FC 12:00 Ardmore Rovers FC Moyle Park College
Samuel lawless
Moyle Park College
Samuel lawless
U15 Boys 6 (Sun)
Granada FC 11:00 Lakelands FC Meadow Vale
TBC
Meadow Vale
TBC
Howth Celtic FC 11:00 Terenure Rangers FC Celtic Park
TBC
Celtic Park
TBC
Lucan United FC 11:00 Swords Celtic FC Lucan United
TBC
Lucan United
TBC
Raheny United FC 11:00 Malahide United FC St Anne's Park
TBC
St Anne's Park
TBC
U15 Girls Div 1
Cherry Orchard FC 11:15 Dalkey United FC Elmdale Cresent
John Smith
Elmdale Cresent
John Smith
Glebe North FC 12:00 Home Farm FC Town Park Balbriggan
TBC
Town Park Balbriggan
TBC
Raheny United FC 12:00 Peamount United FC St Anne's Park
TBC
St Anne's Park
TBC
Stepaside FC 12:00 Shelbourne Academy Fernhill
TBC
Fernhill
TBC
U15 Girls Div 2
Inchicore Athletic FC 11:15 Rathcoole FC Bluebell Comm Centre
Phil Caschera
Bluebell Comm Centre
Phil Caschera
Granada FC 12:00 Castleknock Celtic FC Meadow Vale
TBC
Meadow Vale
TBC
Greystones United AFC 12:00 Enniskerry FC Woodlands
TBC
Woodlands
TBC
U15 Girls Div 3
Belmont FC 10:00 Beech Park FC Herbert Park
Sam Cooke
Herbert Park
Sam Cooke
Manortown United FC 11:30 Ballyfermot United FC 5 Acres Perrystown
Joe Donohoe
5 Acres Perrystown
Joe Donohoe
Granada FC 12:00 Knocklyon United FC Meadow Vale
TBC
Meadow Vale
TBC
Home Farm FC 12:00 Leicester Celtic FC Home Farm
TBC
Home Farm
TBC
SFAI U14 Trophy
Maree/Oranmore F C 14:00 Baldoyle United FC TBC
TBC
TBC
TBC
Comment: Round of 16
U14 Boys Div 1 (Sun)
Home Farm FC 10:00 Swords Celtic FC Mobhi Road
Martin Browne
Mobhi Road
Martin Browne
St Mochtas FC 11:00 Beechwood FC Porterstown Road
TBC
Porterstown Road
TBC
St John Vianney FC 11:30 Park Celtic FC Kilmore Drive
Aidan Reilly
Kilmore Drive
Aidan Reilly
U14 Boys Div 2 (Sun)
Granada FC 11:00 St Joseph's AFC Meadow Vale
TBC
Meadow Vale
TBC
Terenure Rangers FC 11:00 Phoenix FC Bushy Park
Kevin Barry
Bushy Park
Kevin Barry
Templeogue United FC 11:30 St Mochtas FC Templeogue United
Trevor Bissett
Templeogue United
Trevor Bissett
Glasnevin FC 12:00 Knocklyon United FC Albert College Park
Ciaran O'Neill
Albert College Park
Ciaran O'Neill
U14 Boys Div 3 (Sun)
Lusk United AFC 10:00 Broadford Rovers FC Station Road
Aidan O'Hara
Station Road
Aidan O'Hara
Castleknock Celtic FC 11:00 Dalkey United FC Porterstown Park
Alan Mahon
Porterstown Park
Alan Mahon
Kilnamanagh AFC 11:00 Tolka Rovers AFC Ned Kelly Park, Kilnamanagh
Ehis Oghina
Ned Kelly Park, Kilnamanagh
Ehis Oghina
Knocklyon United FC 11:00 Finglas Celtic FC Knocklyon United
TBC
Knocklyon United
TBC
Mount Merrion Youths FC 11:00 Newlands/Castle Park FC Mount Merrion
TBC
Mount Merrion
TBC
Verona FC 12:00 St Pauls Artane FC Coolmine Park
Mark Giles
Coolmine Park
Mark Giles
U14 Boys Div 4 (Sun)
Terenure Rangers FC 10:00 Parkvale FC Bushy Park
Kevin Barry
Bushy Park
Kevin Barry
Dundrum FC 11:00 Beechwood FC Meadowbrook
Flann brien
Meadowbrook
Flann brien
Esker Celtic FC 11:00 Malahide United FC Hermitage Park
Liam Wells
Hermitage Park
Liam Wells
Greenhills Boys FC 11:00 Stella Maris FC Greenhills Park
TBC
Greenhills Park
TBC
Knocklyon United FC 11:00 St Kevin's FC Knocklyon United
TBC
Knocklyon United
TBC
Park Celtic FC 11:00 Drumcondra AFC Meadow Vale
TBC
Meadow Vale
TBC
Railway Union FC 11:00 Raheny United FC Railway Union
Aisling Hoey
Railway Union
Aisling Hoey
U14 Boys Div 5 (Sun)
Lakelands FC 10:00 Finglas Celtic FC St Tiernan’ Community School
TBC
St Tiernan’ Community School
TBC
Manortown United FC 10:00 Clontarf FC 5 Acres Perrystown
Joe Donohoe
5 Acres Perrystown
Joe Donohoe
Mount Merrion Youths FC 10:00 Corduff FC Mount Merrion
TBC
Mount Merrion
TBC
Swords Celtic FC 10:00 Belmont FC Balheary Res
Daniel Byrne
Balheary Res
Daniel Byrne
Tallaght Town AFC 10:00 Castleknock Celtic FC Carolyn Park
Aaron Clarke
Carolyn Park
Aaron Clarke
Granada FC 11:00 Celbridge Town AFC Meadow Vale
TBC
Meadow Vale
TBC
U14 Boys Div 6 (Sun)
Lourdes Celtic FC 10:00 Raheny United FC Lourdes Celtic
John Delaney
Lourdes Celtic
John Delaney
Ballybrack FC 11:00 Rathcoole FC Cooleven
TBC
Cooleven
TBC
Leicester Celtic FC 11:00 Broadford Rovers FC Loreto Park
TBC
Loreto Park
TBC
Malahide United FC 11:00 Dalkey United FC Malahide Castle Pitch 3
TBC
Malahide Castle Pitch 3
TBC
U14 Boys Div 7 (Sun)
Killegland AFC 11:00 Templeogue United FC Wards Cross
Eoin Fagan
Wards Cross
Eoin Fagan
Shankill FC 11:00 Granada FC Shanganagh Park
TBC
Shanganagh Park
TBC
Swords Celtic FC 11:00 Kingswood FC Balheary Res
TBC
Balheary Res
TBC
Verona FC 11:00 Inchicore Athletic FC Coolmine Park
Mark Giles
Coolmine Park
Mark Giles
Firhouse Carmel FC 12:00 Lakelands FC Firhouse CC
-
Firhouse CC
-
U14 Boys Div 8 (Sun)
Templeogue United FC 10:00 Jobstown Celtic FC Templeogue United
Trevor Bissett
Templeogue United
Trevor Bissett
Ballyoulster United FC 11:00 Glasnevin FC Loughlinstown Road
Alex Byrne
Loughlinstown Road
Alex Byrne
Knocklyon United FC 11:00 Beechwood FC Knocklyon United
TBC
Knocklyon United
TBC
Raheny United FC 11:00 Booth Road Celtic FC St Anne's Park
TBC
St Anne's Park
TBC
Shankill FC 11:00 Dundrum FC Shanganagh Park
TBC
Shanganagh Park
TBC
Swords Celtic FC 11:00 Granada FC Balheary Res
TBC
Balheary Res
TBC
U14 Girls Div 1
Castleknock Celtic FC 10:00 Granada FC Porterstown Park
Alan Mahon
Porterstown Park
Alan Mahon
Kilnamanagh AFC 10:00 Stella Maris FC Ned Kelly Park, Kilnamanagh
TBC
Ned Kelly Park, Kilnamanagh
TBC
Peamount United FC 10:00 Greystones United AFC Greenogue
TBC
Greenogue
TBC
St Francis FC 10:00 Cherry Orchard FC John Hyland Park
TBC
John Hyland Park
TBC
U14 Girls Div 2
Newbridge Town FC 10:00 Tallaght Town AFC Station Road
TBC
Station Road
TBC
U14 Girls Div 3
Greystones United AFC 10:00 St Anthonys Kilcoole FC Woodlands
TBC
Woodlands
TBC
St John Bosco FC 11:15