U17 Boys B1
Manortown United FC 3 0 Leicester Celtic FC 5 Acres Perrystown
TBC
5 Acres Perrystown
TBC
U15 Boys 3 (Sun)
Cambridge FC 0 0 Belmont FC Ringsend Park
TBC
Ringsend Park
TBC
Corduff FC 2 1 Trinity Donaghmede FC Corduff Park
TBC
Corduff Park
TBC
U14 Boys Div 1 (Sun)
Home Farm FC 8 0 Swords Celtic FC Mobhi Road
Martin Browne
Mobhi Road
Martin Browne
Under 14 Girls Cup (Div 2&3)
St Anthonys Kilcoole FC D3 0 2 Mount Merrion Youths FC D3 TBC
TBC
TBC
TBC
Beechwood FC D2 1 2 Phoenix FC D2 Royal Hospital, Donnybrook
-
Royal Hospital, Donnybrook
-
PFAI U17 Premier Cup
Templeogue United FC 4 3 St Mochtas FC Templeogue United
Phil Caschera
Templeogue United
Phil Caschera
Comment: Rd 1
U17 MAJOR SKELLY CUP
Stella Maris FC 2 0 St Francis FC Dublin Port Stadium
Damir Dervisic
Dublin Port Stadium
Damir Dervisic
Comment: ROUND 1
U16 Boys 1. (Sat)
Larkview FC 0 1 Kilnamanagh AFC Whelan Park
Phil Caschera
Whelan Park
Phil Caschera
Cabinteely FC 1 4 Newbridge Town FC Kilbogget Park
Declan Ellison
Kilbogget Park
Declan Ellison
U15 Boys Major/Major 1 Cup Sat
Stella Maris FC 3 0 St Joseph's AFC Dublin Port Stadium
Damir Dervisic
Dublin Port Stadium
Damir Dervisic
U15 Saturday A-A1-B League Cup
Ballyfermot United FC 6 1 Tallaght Town AFC TBC
Reece Ward
TBC
Reece Ward
U15 Boys Premier (Sat)
Cabinteely FC 1 4 Mount Merrion Youths FC Kilbogget Park
Declan Ellison
Kilbogget Park
Declan Ellison
Cherry Orchard FC 2 0 Home Farm FC Cherry Orchard
Derek Gallagher
Cherry Orchard
Derek Gallagher
Belvedere FC 0 0 St Francis FC Belvedere
Aidan O'Hara
Belvedere
Aidan O'Hara
U15 Boys Major 1 (Sat)
Malahide United FC 0 1 Donacarney Celtic FC Malahide United
Edward Osborne
Malahide United
Edward Osborne
U15 Boys B1 (Sat)
Howth Celtic FC 1 1 Mount Merrion Youths FC Celtic Park
Martin Browne
Celtic Park
Martin Browne
U15 Boys C (Sat)
Greystones United AFC 0 7 Beech Park FC Woodlands
Anthony Halpin
Woodlands
Anthony Halpin
Mountview Boys & Girls FC 3 2 Lusk United AFC Mountview Park
Dominic Quigley
Mountview Park
Dominic Quigley
St Mochtas FC 4 0 Castleknock Celtic FC Porterstown Road
Lar Hilliard
Porterstown Road
Lar Hilliard
U15 Boys C1 (Sat)
Castleknock Celtic FC 1 0 Kingswood FC Porterstown Park
Massimo Larini
Porterstown Park
Massimo Larini
Knocklyon United FC 6 0 St John Vianney FC Knocklyon United
Raymond Colreavy
Knocklyon United
Raymond Colreavy
U14 SFAI Cup Boys
St Kevin's FC 12 1 Freebooters Shanowen Road
Paul Carroll
Shanowen Road
Paul Carroll
Comment: Round of 16
SFAI U14 Trophy
Templeogue United FC 3 1 Burrin Celtic FC Tymon Park
Michael Shelly
Tymon Park
Michael Shelly
Comment: Round of 16
Cherry Orchard FC 2 0 Killarney Celtic Elmdale Cresent
Derek Gallagher
Elmdale Cresent
Derek Gallagher
Comment: Round of 16
U14 Boys Major
St Kevin's FC 5 0 Leicester Celtic FC St Kevins Boys
Paul Carroll
St Kevins Boys
Paul Carroll
Malahide United FC 0 0 Collinstown FC Malahide United
Edward Osborne
Malahide United
Edward Osborne
U14 Boys Major 1
Leixlip United AFC 2 5 Lucan United FC Leixlip Amm Centre
Arturs Giriks
Leixlip Amm Centre
Arturs Giriks
U14 Boys A
Cabinteely FC 1 4 Ardmore Rovers FC Kilbogget Park
Declan Ellison
Kilbogget Park
Declan Ellison
Ballyoulster United FC 2 1 Greystones United AFC Loughlinstown Road
Eamon Deehan
Loughlinstown Road
Eamon Deehan
U14 Boys B
St Mochtas FC 2 5 Granada FC Porterstown Road
Lar Hilliard
Porterstown Road
Lar Hilliard
U14 Boys B1
Greenhills Boys FC 9 0 Ballyoulster United FC Greenhills Park
Quintin Roantree
Greenhills Park
Quintin Roantree
U14 Boys C
Ballyowen Celtic FC 0 11 Corduff FC Griffeen Valley Park
John Kelly
Griffeen Valley Park
John Kelly
U13 SFAI Cup Boys
Shelbourne Academy 5 0 Corduff FC AUL Complex
Jake Rossiter
AUL Complex
Jake Rossiter
Comment: Round of 16
Cherry Orchard FC 4 1 Tramore AFC Elmdale Cresent
Derek Gallagher
Elmdale Cresent
Derek Gallagher
Comment: Round of 16
U13 Boys Premier (Sat)
Belvedere FC 2 2 Mount Merrion Youths FC Belvedere
Aidan O'Hara
Belvedere
Aidan O'Hara
St Francis FC 1 3 Swords Celtic FC John Hyland Park
Thomas Quinn
John Hyland Park
Thomas Quinn
U13 Boys Major (Sat)
St Mochtas FC 1 5 Cherry Orchard FC Porterstown Road
Lar Hilliard
Porterstown Road
Lar Hilliard
U13 Boys Major 1 (Sat)
Swords Celtic FC 3 0 Leicester Celtic FC Balheary Res
Neil Willoughby
Balheary Res
Neil Willoughby
U13 Boys A1 (Sat)
Knocklyon United FC 3 2 Portmarnock AFC Knocklyon United
Raymond Colreavy
Knocklyon United
Raymond Colreavy
Swords Celtic FC 1 3 Leixlip United AFC Balheary Res
Neil Willoughby
Balheary Res
Neil Willoughby
U13 Boys B (Sat)
Howth Celtic FC 0 3 Castleknock Celtic FC Celtic Park
Martin Browne
Celtic Park
Martin Browne
U13 Boys B1 (Sat)
Ballyoulster United FC 1 3 Killester Donneycarney FC Loughlinstown Road
Eamon Deehan
Loughlinstown Road
Eamon Deehan
Greenhills Boys FC 0 4 Bluebell Knockmitten United FC Greenhills Park
Quintin Roantree
Greenhills Park
Quintin Roantree
U13 Boys C (Sat)
Castleknock Celtic FC 8 1 Dalkey United FC Porterstown Park
Massimo Larini
Porterstown Park
Massimo Larini
Howth Celtic FC 2 2 Celbridge Town AFC Celtic Park
Martin Browne
Celtic Park
Martin Browne
Rivermount Boys FC 2 0 Hartstown / Huntstown FC Tolka Vally Road
Kyle O'Brien
Tolka Vally Road
Kyle O'Brien
U13 Boys C1 (Sat)
Ballyfermot United FC 1 5 Clontarf FC Le Fanu Road
Reece Ward
Le Fanu Road
Reece Ward
U13 Joe O'Leary Cup (B & B1)
Malahide United FC B 1 6 Dynamo Dublin FC B1 Gannon Park
Edward Osborne
Gannon Park
Edward Osborne
U13 PTSB Cup (C & C1)
Collinstown FC C 0 10 Kingswood FC C Collinstown Park
Ian Coughlan
Collinstown Park
Ian Coughlan
U12 Farry Cup (B & B1)
Swords Celtic FC 2 4 Granada FC Balheary Park
Neil Willoughby
Balheary Park
Neil Willoughby
U12 Maurice Price Cup (C & C1)
Mountview Boys & Girls FC C 0 7 Greystones United AFC C Mountview Park
Dominic Quigley
Mountview Park
Dominic Quigley
U12 Boys A
Leixlip United AFC 2 4 Tallaght Town AFC Leixlip Amm Centre
Arturs Giriks
Leixlip Amm Centre
Arturs Giriks
Crumlin United FC 1 3 Greystones United AFC Crumlin United
Adam O'Brien
Crumlin United
Adam O'Brien
U12 Boys A1
Beechwood FC 1 2 Arthur Griffith Park FC Royal Hospital, Donnybrook
TBC
Royal Hospital, Donnybrook
TBC
U12 Boys B
Collinstown FC 1 4 Manortown United FC Collinstown Park
Ian Coughlan
Collinstown Park
Ian Coughlan
U11 Condon Cup (A&A1)
St Francis FC 0 1 St Kevin's FC TBC
Thomas Quinn
TBC
Thomas Quinn
U11 Sean Kelly Cup (E&E1)
Sheriff YC 1 0 Terenure Rangers FC Bushy Park
9752
Bushy Park
9752
U18 Boys Premier
Home Farm FC 2 3 Stella Maris FC Whitehall
Christy Dunne
Whitehall
Christy Dunne
U15 SFAI Cup Boys
St Kevin's FC 2 2 St Kevin's FC St Aidan NS All Weather
Aidan O'Hara
St Aidan NS All Weather
Aidan O'Hara
Comment: Last 16
U18 Boys Premier
Cabinteely FC 7 0 Newbridge Town FC Kilbogget Park
Karl Nolan
Kilbogget Park
Karl Nolan
Leicester Celtic FC 0 4 Leixlip United AFC Loreto Park
Joe Donohoe
Loreto Park
Joe Donohoe
U18 Boys Major
St Joseph's AFC 4 3 Malahide United FC Pearse Park, Sallynoggin
Thomas Quinn
Pearse Park, Sallynoggin
Thomas Quinn
U18 Boys Major 1
Sacred Heart FC 3 0 Arklow Town FC Killinarden Hill
-
Killinarden Hill
-
U18 Boys A
Mount Merrion Youths FC 2 0 Ardmore Rovers FC Mount Merrion
Tom Keenan
Mount Merrion
Tom Keenan
U18 FAI Cup
Douglas Hall 6 2 Stella Maris FC TBC
TBC
TBC
TBC
St Kevin's FC 3 0 Bridge United SE St Aidan NS All Weather
TBC
St Aidan NS All Weather
TBC
U18 Girls Youth League 1
St Joseph's AFC 2 4 Drogheda Boys FC Pearse Park, Sallynoggin
Thomas Quinn
Pearse Park, Sallynoggin
Thomas Quinn
Lakelands FC 4 1 Terenure Rangers FC Balally Hill, Limes Road
TBC
Balally Hill, Limes Road
TBC
U18 Girls Youth League 2
Enniskerry FC 0 2 Newbridge Town FC The Bog Meadow
TBC
The Bog Meadow
TBC
Cabinteely FC 1 6 Stepaside FC Kilbogget Park
Karl Nolan
Kilbogget Park
Karl Nolan
Newbridge Town FC 2 0 Enniskerry FC Station Road
Sam Ralph
Station Road
Sam Ralph
U17 Boys Premier
St Kevin's FC 3 1 Cabinteely FC St Aidan NS All Weather
David Rake
St Aidan NS All Weather
David Rake
Cambridge FC 3 3 Peamount United FC Ringsend Park
Krzysztof Michura
Ringsend Park
Krzysztof Michura
U17 Boys Major
St Pauls Artane FC 3 2 Castleknock Celtic FC Lein Road/McAuley Park Ptch
Alan Padden
Lein Road/McAuley Park Ptch
Alan Padden
Mount Merrion Youths FC 0 0 Crumlin United FC Mount Merrion
Raymond Golden
Mount Merrion
Raymond Golden
U17 Boys A
Cabinteely FC 4 0 Portmarnock AFC Kilbogget Park
Karl Nolan
Kilbogget Park
Karl Nolan
U17 Boys A1
Mount Merrion Youths FC 3 0 Arklow Town FC Mount Merrion
Raymond Golden
Mount Merrion
Raymond Golden
Inchicore Athletic FC 2 2 Templeogue United FC Bluebell Comm Centre
Denis Hawkins
Bluebell Comm Centre
Denis Hawkins
Shankill FC 2 3 Beechwood FC Shanganagh Park
-
Shanganagh Park
-
U17 Boys B
Sacred Heart FC 5 4 Esker Celtic FC Killinarden Hill
Aaron Clarke
Killinarden Hill
Aaron Clarke
U17 Boys B1
Leicester Celtic FC 0 3 Wayside Celtic FC Loreto Park
TBC
Loreto Park
TBC
Larkview FC 4 2 Ballyfermot United FC Whelan Park
John Delaney
Whelan Park
John Delaney
Dalkey United FC 2 2 St Anthonys Kilcoole FC Hyde Park
Matthew Moore
Hyde Park
Matthew Moore
River Valley Rangers FC 1 1 Castleknock Celtic FC Rivervalley Park
TBC
Rivervalley Park
TBC
U17 Boys C
Greystones United AFC 5 2 Lucan United FC Woodlands
TBC
Woodlands
TBC
Mount Merrion Youths FC 5 3 Ballybrack FC Mount Merrion
TBC
Mount Merrion
TBC
Granada FC 4 6 Park Celtic FC Meadow Vale
-
Meadow Vale
-
St John Vianney FC 3 0 Dundrum FC Kilmore Drive
-
Kilmore Drive
-
DDSL U16 A/A1 Cup
Home Farm FC 3 1 Lucan United FC Home Farm
Martin Browne
Home Farm
Martin Browne
U16 Boys Premier (Sun)
Mount Merrion Youths FC 2 4 Malahide United FC Mount Merrion
-
Mount Merrion
-
Ballyoulster United FC 2 3 Finglas United FC Loughlinstown Road
Paddy Floody
Loughlinstown Road
Paddy Floody
U16 Boys Major (Sun)
Greystones United AFC 1 5 Cabinteely FC Woodlands
Mark McGrath
Woodlands
Mark McGrath
Leixlip United AFC 1 0 Cherry Orchard FC Leixlip Amm Centre
Andrew Kavanagh
Leixlip Amm Centre
Andrew Kavanagh
Lucan United FC 2 1 Drogheda Boys FC Lucan United
Adam Kelly
Lucan United
Adam Kelly
Stella Maris FC 4 1 Larkview FC Dublin Port Stadium
TBC
Dublin Port Stadium
TBC
St Itas AFC 5 1 Mount Merrion Youths FC Ballymastone
TBC
Ballymastone
TBC
Portmarnock AFC 2 2 St Kevin's FC Paddy's Hill
Eoin Fagan
Paddy's Hill
Eoin Fagan
U16 Boys Major 1 (Sun)
Arklow Town FC 4 3 Lusk United AFC Travers Insurances Park
TBC
Travers Insurances Park
TBC
Hartstown / Huntstown FC 2 2 St Mochtas FC Hartstown Park
TBC
Hartstown Park
TBC
U16 Boys A (Sun)
Belvedere FC 4 1 Kilnamanagh AFC Belvedere
Gregory Walls
Belvedere
Gregory Walls
Cambridge FC 0 1 Clontarf FC Ringsend Park
Krzysztof Michura
Ringsend Park
Krzysztof Michura
Dingle United FC 0 4 Stella Maris FC John Paul Park
TBC
John Paul Park
TBC
U16 Boys A1 (Sun)
St John Vianney FC 5 1 Lusk United AFC Kilmore Drive
Brendan Hunter
Kilmore Drive
Brendan Hunter
Castleknock Celtic FC 0 4 St Francis FC Porterstown Park
William Maguire
Porterstown Park
William Maguire
Cabinteely FC 5 1 Wolfe Tone & District YC Kilbogget Park
Phil Caschera
Kilbogget Park
Phil Caschera
U16 Boys B (Sun)
Beechwood FC 0 7 Ballyoulster United FC Royal Hospital, Donnybrook
Trevor Bissett
Royal Hospital, Donnybrook
Trevor Bissett
U16 Boys B1 (Sun)
Ardmore Rovers FC 5 0 Lusk United AFC Ballywaltrim, Bray
Derek Gallagher
Ballywaltrim, Bray
Derek Gallagher
U16 Boys 16 C (Sun)
Peamount United FC 2 2 Raheny United FC Greenogue
Raymond Colreavy
Greenogue
Raymond Colreavy
Stepaside FC 5 2 Hartstown / Huntstown FC TBC
TBC
TBC
TBC
U16 Boys C1 (Sun)
Broadford Rovers FC 3 2 Templeogue United FC Broadford Park
Darragh Mooney
Broadford Park
Darragh Mooney
Leicester Celtic FC 4 1 Beechwood FC Loreto Park
Joe Donohoe
Loreto Park
Joe Donohoe
Cabinteely FC 3 2 Granada FC Kilbogget Park
Phil Caschera
Kilbogget Park
Phil Caschera
U16 Boys D. (Sun)
Dundrum FC 4 0 Park Celtic FC Meadowbrook
Robert Mooney
Meadowbrook
Robert Mooney
U16 Girls Div 2
Peamount United FC 4 0 Rosemount Mulvey FC Greenogue
Martin Byrd
Greenogue
Martin Byrd
U16 Girls Div 3
Knocklyon United FC 4 0 Lusk United AFC Knocklyon United
Kurt Kelly
Knocklyon United
Kurt Kelly
Newbridge Town FC 1 0 Ballybrack FC Station Road
TBC
Station Road
TBC
U16 SFAI Girls Cup
Shelbourne Academy 15.1 6 2 Malahide Utd AFC AUL Complex
Edward Osborne
AUL Complex
Edward Osborne
Comment: Last 16
Bohemians FC (W'ford) 0 1 Peamount United FC D1 TBC
TBC
TBC
TBC
Comment: Last 16
Callan Utd 3 0 Peamount United FC 15.1 TBC
TBC
TBC
TBC
Comment: Last 16
U15 Boys League Cup Div 5/6 Sunday
Granada FC 1 3 Terenure Rangers FC Meadow Vale
Kai Li
Meadow Vale
Kai Li
U15 Boys 1 (Sun)
Beechwood FC 14 Sun Div1 4 2 Tallaght Town AFC Sun Div 2 Royal Hospital, Donnybrook
Trevor Bissett
Royal Hospital, Donnybrook
Trevor Bissett
Belvedere FC Sat A 9 3 Mount Merrion Youths FC Sun Div 2 Belvedere
Gregory Walls
Belvedere
Gregory Walls
Cherry Orchard FC Sun Div 1 1 2 Home Farm FC Sun Div 1 Cherry Orchard
Andy Kavanagh
Cherry Orchard
Andy Kavanagh
U15 Boys 2 (Sun)
Arklow Town FC 4 0 Dalkey United FC Travers Insurances Park
TBC
Travers Insurances Park
TBC
Wayside Celtic FC 6 2 Esker Celtic FC Jackson Park
TBC
Jackson Park
TBC
U15 Boys 3 (Sun)
Belmont FC 1 5 Corduff FC Herbert Park
TBC
Herbert Park
TBC
Granada FC 2 0 Swords Celtic FC Meadow Vale
TBC
Meadow Vale
TBC
Raheny United FC 1 3 Cambridge FC St Anne's Park
TBC
St Anne's Park
TBC
U15 Boys 4 (Sun)
Broadford Rovers FC 2 4 St Joseph's AFC Broadford Park
Daniel Cleary
Broadford Park
Daniel Cleary
Phoenix FC 0 0 Dalkey United FC Scribblestown
Daniel O Reilly
Scribblestown
Daniel O Reilly
Esker Celtic FC 1 0 Terenure Rangers FC Hermitage Park
Reece Ward
Hermitage Park
Reece Ward
U15 Boys 5 (Sun)
Ardmore Rovers FC 6 1 Newlands/Castle Park FC Ballywaltrim, Bray
Derek Gallagher
Ballywaltrim, Bray
Derek Gallagher
U15 Boys 6 (Sun)
Cambridge FC 4 1 Knocklyon United FC Ringsend Park
Krzysztof Michura
Ringsend Park
Krzysztof Michura
Leixlip United AFC 6 1 Howth Celtic FC Leixlip Amm Centre
Andrew Kavanagh
Leixlip Amm Centre
Andrew Kavanagh
Marks Celtic FC 5 1 Ardmore Rovers FC TBC
TBC
TBC
TBC
Malahide United FC 11 0 Railway Union FC Malahide United
Robert Nolan
Malahide United
Robert Nolan
U15 Girls Div 1
Stepaside FC 4 1 Raheny United FC Fernhill
TBC
Fernhill
TBC
U15 Girls Div 2
Rathcoole FC 0 1 Greystones United AFC Frank Cox Park
Liam Wells
Frank Cox Park
Liam Wells
Enniskerry FC 0 1 Granada FC The Bog Meadow
TBC
The Bog Meadow
TBC
Inchicore Athletic FC 0 1 Castleknock Celtic FC Bluebell Comm Centre
Denis Hawkins
Bluebell Comm Centre
Denis Hawkins
U15 Girls Div 3
Knocklyon United FC 6 2 Manortown United FC Knocklyon United
-
Knocklyon United
-
Leicester Celtic FC 4 0 Granada FC Loreto Park
David Walsh
Loreto Park
David Walsh
SFAI U14 Trophy
Maree/Oranmore F C 5 4 Stella Maris FC TBC
TBC
TBC
TBC
U14 Boys Div 1 (Sun)
Park Celtic FC 4 0 Beechwood FC Meadow Vale
TBC
Meadow Vale
TBC
U14 Boys Div 2 (Sun)
Phoenix FC 4 0 St Joseph's AFC Scribblestown
Daniel O Reilly
Scribblestown
Daniel O Reilly
Granada FC 3 1 Terenure Rangers FC Meadow Vale
Sean McGinley
Meadow Vale
Sean McGinley
U14 Boys Div 3 (Sun)
Broadford Rovers FC 0 4 Mount Merrion Youths FC Broadford Park
Daniel Cleary
Broadford Park
Daniel Cleary
Dalkey United FC 0 4 Lusk United AFC Hyde Park
Matthew Moore
Hyde Park
Matthew Moore
U14 Boys Div 4 (Sun)
Terenure Rangers FC 1 4 Drumcondra AFC Bushy Park
TBC
Bushy Park
TBC
Dundrum FC 4 3 Knocklyon United FC Meadowbrook
Aaron Clarke
Meadowbrook
Aaron Clarke
Esker Celtic FC 4 0 Park Celtic FC Hermitage Park
Reece Ward
Hermitage Park
Reece Ward
Railway Union FC 1 1 Malahide United FC Railway Union
Hans Larsen
Railway Union
Hans Larsen
Trinity Donaghmede FC 5 3 Beechwood FC FR Collins Park
Paul Darcy
FR Collins Park
Paul Darcy
U14 Boys Div 5 (Sun)
Granada FC 0 4 Lakelands FC Meadow Vale
TBC
Meadow Vale
TBC
Mount Merrion Youths FC 4 6 Tallaght Town AFC Mount Merrion
TBC
Mount Merrion
TBC
U14 Boys Div 6 (Sun)
Broadford Rovers FC 0 4 Rathcoole FC Broadford Park
TBC
Broadford Park
TBC
Malahide United FC 3 1 Raheny United FC Malahide Castle Pitch 3
Robert Nolan
Malahide Castle Pitch 3
Robert Nolan
U14 Boys Div 7 (Sun)
Granada FC 4 1 Killegland AFC Meadow Vale
TBC
Meadow Vale
TBC
Lakelands FC 4 0 Inchicore Athletic FC Marlay Park Pitch 1
Flann brien
Marlay Park Pitch 1
Flann brien
Mourne Celtic FC 3 0 Shankill FC Brickfield Park
TBC
Brickfield Park
TBC
U14 Boys Div 8 (Sun)
Dundrum FC 2 3 Raheny United FC Meadowbrook
TBC
Meadowbrook
TBC
Granada FC 5 5 Beechwood FC Meadow Vale
TBC
Meadow Vale
TBC
Jobstown Celtic FC 6 6 Ballyoulster United FC Jobstown Park
TBC
Jobstown Park
TBC
U14 Girls Div 1
Cherry Orchard FC 5 2 Shelbourne Academy Cherry Orchard
Andy Kavanagh
Cherry Orchard
Andy Kavanagh
U14 Girls Div 2
Leicester Celtic FC 4 3 Phoenix FC Loreto Park
TBC
Loreto Park
TBC
U14 Girls Div 3
St Anthonys Kilcoole FC 3 2 Ballyoulster United FC Finn Park
TBC
Finn Park
TBC
U14 Girls Div 4
Collinstown FC 1 2 Park Celtic FC Collinstown Park
TBC
Collinstown Park
TBC
Enniskerry FC 4 1 Knocklyon United FC The Bog Meadow
TBC
The Bog Meadow
TBC
Granada FC 1 2 Enniskerry Youth Club Meadow Vale
TBC
Meadow Vale
TBC
U14 SFAI Girls Cup
Evergreen FC 3 1 Home Farm FC 14.1 TBC
TBC
TBC
TBC
Comment: Last 16
Greystones United AFC D1 6 0 RFA Boys Woodlands
Mark McGrath
Woodlands
Mark McGrath
Comment: Last 16
SFAI U14 Girls Trophy
Villa FC 0 3 Stella Maris FC D1 TBC
TBC
TBC
TBC
Comment: Last 16
Kilnamanagh AFC D2 3 1 Charleville AFC Ned Kelly Park, Kilnamanagh
Ger Power
Ned Kelly Park, Kilnamanagh
Ger Power
Comment: Last 16
Under 14 Girls Cup (Div 4 & 5)
Lakelands FC D4 5 0 Marks Celtic FC D5 Balally Hill, Limes Road
Flann brien
Balally Hill, Limes Road
Flann brien
U13 Gerry Donnelly Cup (1 & 2)
Cherry Orchard FC Div 2 4 0 Raheny United FC Div 2 Elmdale Cresent
Andy Kavanagh
Elmdale Cresent
Andy Kavanagh
St Joseph's AFC Div 1 2 1 Mount Merrion Youths FC Div 1 Pearse Park, Sallynoggin
Thomas Quinn
Pearse Park, Sallynoggin
Thomas Quinn
Kilnamanagh AFC Div 1 7 3 Crumlin United FC Div 2 Ned Kelly Park, Kilnamanagh
Ger Power
Ned Kelly Park, Kilnamanagh
Ger Power
Shankill FC Div 1 6 2 Finglas United FC Div 2 Shanganagh Park
9752
Shanganagh Park
9752
Broadford Rovers FC Div 2 1 0 Granada FC Div 2 Broadford Park
Rory O'Shea
Broadford Park
Rory O'Shea
U13 Boys Div 1 (Sun)
St Kevin's FC 3 0 St Francis FC St Kevins Boys
TBC
St Kevins Boys
TBC
U13 Boys Div 2 (Sun)
Trinity Donaghmede FC 5 3 Leixlip United AFC FR Collins Park
Aidan Reilly
FR Collins Park
Aidan Reilly
U13 Boys Div 3 (Sun)
Stella Maris FC 0 2 Glasnevin FC Dublin Port Stadium
TBC
Dublin Port Stadium
TBC
U13 Boys Div 4 (Sun)
Cambridge FC 0 1 Clontarf FC Ringsend Park
Dylan Whelan Bray
Ringsend Park
Dylan Whelan Bray
Cabinteely FC 4 4 Stepaside FC Kilbogget Park
Guy Fletcher
Kilbogget Park
Guy Fletcher
U13 Boys Div 5 (Sun)
Knocklyon United FC 3 0 Palmerstown FC Knocklyon United
TBC
Knocklyon United
TBC
U13 Boys Div 7 (Sun)
St John Vianney FC 2 2 Corduff FC Kilmore Drive
TBC
Kilmore Drive
TBC
Trinity Donaghmede FC 4 0 Esker Celtic FC FR Collins Park
Aidan Reilly
FR Collins Park
Aidan Reilly
U13 Boys Div 8 (Sun)
Ardmore Rovers FC 1 3 Mount Merrion Youths FC Ballywaltrim, Bray
TBC
Ballywaltrim, Bray
TBC
U13 Boys Div 9 (Sun)
Broadford Rovers FC 1 0 Celbridge Town AFC Broadford Park
-
Broadford Park
-
Greystones United AFC 5 1 Lakelands FC Woodlands
TBC
Woodlands
TBC
U13 Dublin Bus Cup (Sun 3 & 4)
Newbridge Town FC Div 4 1 2 Shankill FC Div 4 Station Road
Eamon Deehan
Station Road
Eamon Deehan
St Malachys AFC Div 3 4 3 Malahide United FC Div 3 Springdale Road
9752
Springdale Road
9752
Ballyoulster United FC Div 3 4 0 Firhouse Carmel FC Div 4 Loughlinstown Road
Paddy Floody
Loughlinstown Road
Paddy Floody
U13 League Cup (Sun 5, 6 & 7)
Arthur Griffith Park FC Div 7 0 3 Broadford Rovers FC Div 6 Esker Drive
Rory O'Shea
Esker Drive
Rory O'Shea
Mount Merrion Youths FC Div 5 2 4 Terenure Rangers FC Div 5 TBC
Raymond Golden
TBC
Raymond Golden
Cabinteely FC Div 7 5 3 Drumcondra AFC Div 7 Kilbogget Park
Phil Caschera
Kilbogget Park
Phil Caschera
Cambridge FC 4 1 Howth Celtic FC Div 5 Ringsend Park
Dylan Whelan Bray
Ringsend Park
Dylan Whelan Bray
Granada FC Div 7 2 5 Drumcondra AFC Div 5 Meadow Vale
John Molloy
Meadow Vale
John Molloy
Templeogue United FC Div 6 2 1 Granada FC Div 5 Templeogue United
-
Templeogue United
-
U13 League Cup (Sun 8 & 9)
Dundrum FC Div 9 1 5 Newlands/Castle Park FC Div 8 Meadowbrook
Robert Mooney
Meadowbrook
Robert Mooney
Templeogue United FC Div 8 3 2 Terenure Rangers FC Div 8 Templeogue United
-
Templeogue United
-
Granada FC Div 9 3 4 Shankill FC Div 9 Meadow Vale
John Molloy
Meadow Vale
John Molloy
U13 Girls Div 1 (11 A\S)
Portmarnock AFC 3 3 Shelbourne Academy Paddy's Hill
TBC
Paddy's Hill
TBC
Under 13 Girls Cup (9A/S - Div 1 & 2)
Dalkey United FC D2 (9AS) 1 3 Newlands/Castle Park FC D1 (9AS) TBC
Matthew Moore
TBC
Matthew Moore
Leixlip United AFC D1 (9AS) 1 0 Rathcoole FC D1 (9AS) TBC
Andrew Kavanagh
TBC
Andrew Kavanagh
Newbridge Town FC D2 (9AS) 1 0 Shankill FC D2 (9AS) TBC
9752
TBC
9752
Ardmore Rovers FC D1 (9AS) 4 1 Rosemount Mulvey FC D2 (9AS) TBC
Mark Walsh
TBC
Mark Walsh
Under 13 Girls Cup (Div 3 & 4)
AFC Belgrave D4 (9AS) 3 1 Mount Merrion Youths FC D4 (9AS) TBC
John Smith
TBC
John Smith
Beechwood FC D3 (9AS) 2 0 Knocklyon United FC D3 (9AS) TBC
Trevor Bissett
TBC
Trevor Bissett
Greystones United AFC D4 (9AS) 4 2 Beech Park FC D4 (9AS) TBC
-
TBC
-
Leicester Celtic FC D3 (9AS) 2 4 Cabinteely FC D3 (9AS) Loreto Park
David Walsh
Loreto Park
David Walsh
U12 Boys Sun Evening Herald Cup (1 & 2)
Crumlin United FC 3 4 Broadford Rovers FC TBC
Aaron Dicker
TBC
Aaron Dicker
Granada FC 7 0 Belvedere FC Meadow Vale
John Molloy
Meadow Vale
John Molloy
Shelbourne Academy 4 0 Finglas United FC AUL Complex
Edward Osborne
AUL Complex
Edward Osborne
Raheny United FC 1 2 Portmarnock AFC TBC
Martin Rowan
TBC
Martin Rowan
U/12 Sun Boys Top Flight Cup (3 & 4)
Malahide United FC 0 1 Templeogue United FC TBC
Robert Nolan
TBC
Robert Nolan
Newbridge Town FC 1 3 St Francis FC TBC
Eamon Deehan
TBC
Eamon Deehan
St Itas AFC 1 3 Trinity Donaghmede FC TBC
9752
TBC
9752
U/12 Boys Sun Jean Kennedy Cup (5 & 6)
Castleknock Celtic FC Sun Div5 1 3 Newlands/Castle Park FC Sun Div6 TBC
Aidan O'Hara
TBC
Aidan O'Hara
St Kevin's FC Sun Div5 0 3 Verona FC Sun Div5 St Aidan NS All Weather
David Rake
St Aidan NS All Weather
David Rake
U12 Boys Sun League Cup (7 & 8)
Lakelands FC Sun Div7 2 3 Leicester Celtic FC Sun Div7 TBC
Jamie Keating
TBC
Jamie Keating
St Kevin's FC Sun Div 8 4 0 Killester Donneycarney FC Sun Div8 TBC
9752
TBC
9752
U/12 Boys League Cup 9 & 10
Malahide United FC Sun Div9 0 4 Raheny United FC Sun Div9 Malahide United
-
Malahide United
-
Phoenix FC Sun Div9 4 0 Leicester Celtic FC Sun Div9 TBC
Alan Kelch
TBC
Alan Kelch
Stella Maris FC Sun Div 10 2 1 Killegland AFC Sun Div9 TBC
9752
TBC
9752
Cabinteely FC Sun Div10 2 3 Rathcoole FC Sun Div10 Kilbogget Park
Guy Fletcher
Kilbogget Park
Guy Fletcher
Sporting Greystones FC Sun Div10 3 4 Mourne Celtic FC Sun Div10 Dublin Oak Academy
David Flusk
Dublin Oak Academy
David Flusk
U/12 Sun Boys League Cup 11 & 12
AFC Belgrave Sun Div11 3 1 Firhouse Carmel FC Sun Div12 TBC
John Smith
TBC
John Smith
Killegland AFC Sun Div12 0 1 Raheny United FC Sun Div12 TBC
-TBC-
TBC
-TBC-
Park Celtic FC Sun Div11 2 1 Verona FC Sun Div12 TBC
9752
TBC
9752
Railway Union FC Sun Div11 4 0 Granada FC Sun Div11 TBC
Rory O'Donnell
TBC
Rory O'Donnell
Templeogue United FC Sun Div 10 2 4 Dundrum FC Sun Div12 TBC
Kevin Barry
TBC
Kevin Barry
U12 Boys Div 2 (Sun)
Ardmore Rovers FC 1 1 Malahide United FC Ballywaltrim, Bray
TBC
Ballywaltrim, Bray
TBC
U12 Boys Div 3 (Sun)
Mount Merrion Youths FC 4 0 Young Talents FA Dublin Mount Merrion
TBC
Mount Merrion
TBC
U12 Boys Div 4 (Sun)
Broadford Rovers FC 0 2 Lusk United AFC Broadford Park
-
Broadford Park
-
Mount Merrion Youths FC 0 3