Wednesday 5th June
Clarehall Celtic FC 03 Shamrock Rovers FC FR Collins Park
TBC
FR Collins Park
TBC
Saturday 1st June
Malahide United FC 21 Leicester Celtic FC Gannon Park
TBC
Gannon Park
TBC
Wednesday 29th May
Home Farm FC 22 Leicester Celtic FC Home Farm
TBC
Home Farm
TBC
Swords Celtic FC 04 Shamrock Rovers FC Balheary Res
TBC
Balheary Res
TBC
Monday 27th May
Shamrock Rovers FC 10 Home Farm FC Shamrock Rovers
TBC
Shamrock Rovers
TBC
Shelbourne Academy 22 Leicester Celtic FC TBC
TBC
TBC
TBC
Saturday 25th May
Cherry Orchard FC 41 Mount Merrion Youths FC Cherry Orchard
Peter Kavanagh
Cherry Orchard
Peter Kavanagh
Swords Celtic FC 42 Clarehall Celtic FC Balheary Res
andrew byrne
Balheary Res
andrew byrne
Wednesday 22nd May
Clarehall Celtic FC 12 Cherry Orchard FC FR Collins Park
TBC
FR Collins Park
TBC
Monday 20th May
Clarehall Celtic FC 04 Home Farm FC FR Collins Park
TBC
FR Collins Park
TBC
Shelbourne Academy 31 St Francis FC TBC
TBC
TBC
TBC
Saturday 18th May
Shamrock Rovers FC 51 Shelbourne Academy Shamrock Rovers
TBC
Shamrock Rovers
TBC
St Francis FC 04 Cherry Orchard FC John Hyland Park
TBC
John Hyland Park
TBC
Leicester Celtic FC 51 Belvedere FC Loreto Park
Tom Keenan
Loreto Park
Tom Keenan
St Joseph's AFC 40 Clarehall Celtic FC Pearse Park, Sallynoggin
David Cross
Pearse Park, Sallynoggin
David Cross
Wednesday 15th May
St Joseph's AFC 12 St Kevin's FC Pearse Park, Sallynoggin
-
Pearse Park, Sallynoggin
-
Shelbourne Academy 11 Belvedere FC AUL Complex
TBC
AUL Complex
TBC
Shamrock Rovers FC 10 Swords Celtic FC Shamrock Rovers
TBC
Shamrock Rovers
TBC
Home Farm FC 21 Malahide United FC Home Farm
-
Home Farm
-
Saturday 11th May
Cherry Orchard FC 00 Malahide United FC Elmdale Cresent
Maurice ward
Elmdale Cresent
Maurice ward
Clarehall Celtic FC 12 St Francis FC FR Collins Park
TBC
FR Collins Park
TBC
Home Farm FC 13 Belvedere FC Home Farm
Martin Browne
Home Farm
Martin Browne
Leicester Celtic FC 50 Swords Celtic FC Loreto Park
Thomas Quinn
Loreto Park
Thomas Quinn
Wednesday 8th May
Mount Merrion Youths FC 11 Cherry Orchard FC Mount Merrion
Thomas Quinn
Mount Merrion
Thomas Quinn
Swords Celtic FC 02 Belvedere FC Balheary Res
Brendan Hunter
Balheary Res
Brendan Hunter
Saturday 4th May
Shamrock Rovers FC 40 Clarehall Celtic FC Shamrock Rovers
Krzysztof Michura
Shamrock Rovers
Krzysztof Michura
Cherry Orchard FC 11 St Joseph's AFC Elmdale Cresent
Andy Kavanagh
Elmdale Cresent
Andy Kavanagh
Shelbourne Academy 12 St Kevin's FC TBC
Aidan O'Hara
TBC
Aidan O'Hara
Belvedere FC 21 Leicester Celtic FC Clontarf Astro
Paul Carroll
Clontarf Astro
Paul Carroll
Monday 29th April
Home Farm FC 31 Clarehall Celtic FC Home Farm
Robert Nolan
Home Farm
Robert Nolan
Shamrock Rovers FC 40 Leicester Celtic FC Shamrock Rovers
Michael Shelly
Shamrock Rovers
Michael Shelly
Shelbourne Academy 43 Swords Celtic FC AUL Complex
Edward Osborne
AUL Complex
Edward Osborne
Saturday 27th April
Malahide United FC 21 Home Farm FC Malahide United
Edward Osborne
Malahide United
Edward Osborne
Clarehall Celtic FC 14 St Joseph's AFC FR Collins Park
TBC
FR Collins Park
TBC
Belvedere FC 40 St Francis FC Belvedere
Daniel Byrne
Belvedere
Daniel Byrne
Thursday 25th April
Clarehall Celtic FC 25 Shelbourne Academy FR Collins Park
Gregory Walls
FR Collins Park
Gregory Walls
Tuesday 23rd April
Leicester Celtic FC 13 St Joseph's AFC Loreto Park
-
Loreto Park
-
Monday 22nd April
Shamrock Rovers FC 51 Belvedere FC Shamrock Rovers
Anthony Halpin
Shamrock Rovers
Anthony Halpin
Cherry Orchard FC 21 St Francis FC Cherry Orchard
Andy Kavanagh
Cherry Orchard
Andy Kavanagh
Swords Celtic FC 42 Malahide United FC Balheary Res
Brendan Hunter
Balheary Res
Brendan Hunter
Saturday 20th April
Belvedere FC 51 Home Farm FC Belvedere
TBC
Belvedere
TBC
Cherry Orchard FC 20 Clarehall Celtic FC Cherry Orchard
Joe Devlin
Cherry Orchard
Joe Devlin
St Kevin's FC 10 Leicester Celtic FC St Kevins Boys
Lar Hilliard
St Kevins Boys
Lar Hilliard
Swords Celtic FC 37 St Joseph's AFC Balheary Res
Daniel Byrne
Balheary Res
Daniel Byrne
St Francis FC 14 Malahide United FC John Hyland Park
Phil Caschera
John Hyland Park
Phil Caschera
Thursday 18th April
Cherry Orchard FC 31 Leicester Celtic FC Elmdale Cresent
Andrew Kavanagh
Elmdale Cresent
Andrew Kavanagh
Monday 15th April
Malahide United FC 11 St Kevin's FC Gannon Park
-
Gannon Park
-
Shamrock Rovers FC 31 Mount Merrion Youths FC Roadstone Sports Club
Joe Devlin
Roadstone Sports Club
Joe Devlin
Saturday 13th April
Cherry Orchard FC 12 St Kevin's FC Cherry Orchard
John Shevlin
Cherry Orchard
John Shevlin
Mount Merrion Youths FC 04 Shamrock Rovers FC Mount Merrion
Peter Kavanagh
Mount Merrion
Peter Kavanagh
St Joseph's AFC 51 St Francis FC Pearse Park, Sallynoggin
Ian Coughlan
Pearse Park, Sallynoggin
Ian Coughlan
Tuesday 9th April
St Kevin's FC 10 Shelbourne Academy St Kevins Boys
Robert Nolan
St Kevins Boys
Robert Nolan
Monday 8th April
Leicester Celtic FC 00 Mount Merrion Youths FC Loreto Park
Matthew Moore
Loreto Park
Matthew Moore
Saturday 6th April
St Kevin's FC 20 Belvedere FC Shanowen Road
Jake Rossiter
Shanowen Road
Jake Rossiter
Saturday 30th March
Cherry Orchard FC 31 Swords Celtic FC Cherry Orchard
TBC
Cherry Orchard
TBC
Home Farm FC 10 St Joseph's AFC Home Farm
Jake Rossiter
Home Farm
Jake Rossiter
Shelbourne Academy 04 Shamrock Rovers FC AUL Complex
Christy Dunne
AUL Complex
Christy Dunne
Saturday 23rd March
Malahide United FC 13 St Francis FC Malahide United
TBC
Malahide United
TBC
St Joseph's AFC 11 Mount Merrion Youths FC Pearse Park, Sallynoggin
Declan Ellison
Pearse Park, Sallynoggin
Declan Ellison
St Kevin's FC 21 Home Farm FC Shanowen Road
Christy Dunne
Shanowen Road
Christy Dunne
Swords Celtic FC 24 Shelbourne Academy Balheary Res
Mick Earley
Balheary Res
Mick Earley
Saturday 16th March
St Joseph's AFC 21 Home Farm FC Pearse Park, Sallynoggin
TBC
Pearse Park, Sallynoggin
TBC
Leicester Celtic FC 12 Malahide United FC Loreto Park
TBC
Loreto Park
TBC
St Francis FC 04 Shamrock Rovers FC John Hyland Park
John Delaney
John Hyland Park
John Delaney
Mount Merrion Youths FC 02 Shelbourne Academy Mount Merrion
David Flusk
Mount Merrion
David Flusk
Saturday 9th March
St Joseph's AFC 13 Cherry Orchard FC Pearse Park, Sallynoggin
Derek Gallagher
Pearse Park, Sallynoggin
Derek Gallagher
Swords Celtic FC 11 Leicester Celtic FC Balheary Res
Martin Browne
Balheary Res
Martin Browne
Mount Merrion Youths FC 10 Belvedere FC Mount Merrion
Declan Ellison
Mount Merrion
Declan Ellison
St Francis FC 04 Shelbourne Academy John Hyland Park
Michael Shelly
John Hyland Park
Michael Shelly
St Kevin's FC 40 Malahide United FC St Kevins Boys
Aidan O'Hara
St Kevins Boys
Aidan O'Hara
Saturday 24th February
St Francis FC 13 Swords Celtic FC John Hyland Park
Thomas Quinn
John Hyland Park
Thomas Quinn
Clarehall Celtic FC 04 St Kevin's FC FR Collins Park
TBC
FR Collins Park
TBC
Belvedere FC 22 Mount Merrion Youths FC Belvedere
Aidan O'Hara
Belvedere
Aidan O'Hara
Saturday 17th February
Home Farm FC 03 Cherry Orchard FC Home Farm
Daniel Byrne
Home Farm
Daniel Byrne
Saturday 10th February
Leicester Celtic FC 41 St Francis FC Loreto Park
TBC
Loreto Park
TBC
Shamrock Rovers FC 40 St Kevin's FC Roadstone Sports Club
-
Roadstone Sports Club
-
Malahide United FC 10 St Joseph's AFC Malahide United
Paul Carroll
Malahide United
Paul Carroll
Belvedere FC 41 Clarehall Celtic FC Clontarf Astro
Daniel Byrne
Clontarf Astro
Daniel Byrne
Mount Merrion Youths FC 12 Swords Celtic FC Mount Merrion
Declan Ellison
Mount Merrion
Declan Ellison
Saturday 3rd February
Malahide United FC 12 Clarehall Celtic FC Malahide United
TBC
Malahide United
TBC
St Francis FC 02 St Kevin's FC John Hyland Park
John Shevlin
John Hyland Park
John Shevlin
Saturday 27th January
Leicester Celtic FC 11 Clarehall Celtic FC Abbotstown
Damir Dervisic
Abbotstown
Damir Dervisic
Swords Celtic FC 01 St Francis FC Abbotstown
Damir Dervisic
Abbotstown
Damir Dervisic
Shamrock Rovers FC 20 Cherry Orchard FC Abbotstown
Adam Flinter
Abbotstown
Adam Flinter
Belvedere FC 42 St Joseph's AFC Abbotstown
Adam Flinter
Abbotstown
Adam Flinter
Mount Merrion Youths FC 12 Home Farm FC Abbotstown
Adam Flinter
Abbotstown
Adam Flinter
Saturday 20th January
St Joseph's AFC 11 Shamrock Rovers FC Pearse Park, Sallynoggin
David Flusk
Pearse Park, Sallynoggin
David Flusk
Shelbourne Academy 11 Cherry Orchard FC TBC
Mick Earley
TBC
Mick Earley
St Francis FC 12 Home Farm FC John Hyland Park
-
John Hyland Park
-
Mount Merrion Youths FC 34 St Kevin's FC Mount Merrion
Matthew Moore
Mount Merrion
Matthew Moore
Clarehall Celtic FC 12 Malahide United FC FR Collins Park
Daniel Byrne
FR Collins Park
Daniel Byrne
Saturday 13th January
Malahide United FC 33 Swords Celtic FC Gannon Park
Eoin Fagan
Gannon Park
Eoin Fagan
Saturday 16th December
St Joseph's AFC 21 Shelbourne Academy Pearse Park, Sallynoggin
Derek Gallagher
Pearse Park, Sallynoggin
Derek Gallagher
St Kevin's FC 30 St Francis FC St Kevins Boys
TBC
St Kevins Boys
TBC
Cherry Orchard FC 11 Belvedere FC Cherry Orchard
Andy Kavanagh
Cherry Orchard
Andy Kavanagh
Malahide United FC 04 Shamrock Rovers FC Malahide United
Aidan O'Hara
Malahide United
Aidan O'Hara
Home Farm FC 02 Swords Celtic FC Home Farm
Brendan Hunter
Home Farm
Brendan Hunter
Clarehall Celtic FC 13 Mount Merrion Youths FC FR Collins Park
TBC
FR Collins Park
TBC
Saturday 9th December
Belvedere FC 40 Shelbourne Academy Belvedere
Daniel Byrne
Belvedere
Daniel Byrne
St Francis FC 40 Clarehall Celtic FC John Hyland Park
TBC
John Hyland Park
TBC