Sunday 14th April
Clontarf FC 11:00 Ardmore Rovers FC St Anne's Park
TBC
St Anne's Park
TBC
Kinsealy United FC 11:00 Bluebell Knockmitten United FC Kettles Lane
TBC
Kettles Lane
TBC
Leicester Celtic FC 11:00 Parkvale FC Loreto Park
TBC
Loreto Park
TBC
Broadford Rovers FC 13:00 Templeogue United FC Broadford Park
Kai Li
Broadford Park
Kai Li
Drumcondra AFC 13:00 Lusk United AFC Johnstown Park
Willie Byrne
Johnstown Park
Willie Byrne
Thursday 18th April
Ardmore Rovers FC 18:30 Broadford Rovers FC Ballywaltrim, Bray
TBC
Ballywaltrim, Bray
TBC
Clontarf FC 18:30 Drumcondra AFC St Anne's Park
TBC
St Anne's Park
TBC
Kinsealy United FC 18:30 Lusk United AFC Kettles Lane
-TBC-
Kettles Lane
-TBC-
Leicester Celtic FC 18:30 Sporting Greystones FC Loreto Park
TBC
Loreto Park
TBC
Parkvale FC 18:30 Bluebell Knockmitten United FC Rockbrook Park School
TBC
Rockbrook Park School
TBC
TBC
Ardmore Rovers FC 00:00 Bluebell Knockmitten United FC Ballywaltrim, Bray
TBC
Ballywaltrim, Bray
TBC
Ardmore Rovers FC 00:00 Parkvale FC Ballywaltrim, Bray
TBC
Ballywaltrim, Bray
TBC
Bluebell Knockmitten United FC 00:00 Broadford Rovers FC Knockmitten Park
TBC
Knockmitten Park
TBC
Bluebell Knockmitten United FC 00:00 Clontarf FC Knockmitten Park
TBC
Knockmitten Park
TBC
Bluebell Knockmitten United FC 00:00 Drumcondra AFC Knockmitten Park
TBC
Knockmitten Park
TBC
Bluebell Knockmitten United FC 00:00 Kinsealy United FC Knockmitten Park
TBC
Knockmitten Park
TBC
Bluebell Knockmitten United FC 00:00 Lusk United AFC Knockmitten Park
TBC
Knockmitten Park
TBC
Broadford Rovers FC 00:00 Bluebell Knockmitten United FC Broadford Park
TBC
Broadford Park
TBC
Broadford Rovers FC 00:00 Drumcondra AFC Broadford Park
TBC
Broadford Park
TBC
Broadford Rovers FC 00:00 Lusk United AFC Broadford Park
TBC
Broadford Park
TBC
Broadford Rovers FC 00:00 Sporting Greystones FC Broadford Park
TBC
Broadford Park
TBC
Clontarf FC 00:00 Leicester Celtic FC St Anne's Park
TBC
St Anne's Park
TBC
Clontarf FC 00:00 Parkvale FC St Anne's Park
TBC
St Anne's Park
TBC
Drumcondra AFC 00:00 Bluebell Knockmitten United FC Johnstown Park
TBC
Johnstown Park
TBC
Drumcondra AFC 00:00 Leicester Celtic FC Johnstown Park
TBC
Johnstown Park
TBC
Drumcondra AFC 00:00 Sporting Greystones FC Johnstown Park
Willie Byrne
Johnstown Park
Willie Byrne
Drumcondra AFC 00:00 Templeogue United FC Johnstown Park
TBC
Johnstown Park
TBC
Kinsealy United FC 00:00 Ardmore Rovers FC Kettles Lane
TBC
Kettles Lane
TBC
Kinsealy United FC 00:00 Clontarf FC Kettles Lane
TBC
Kettles Lane
TBC
Kinsealy United FC 00:00 Leicester Celtic FC Kettles Lane
TBC
Kettles Lane
TBC
Kinsealy United FC 00:00 Parkvale FC Kettles Lane
TBC
Kettles Lane
TBC
Kinsealy United FC 00:00 Sporting Greystones FC Kettles Lane
TBC
Kettles Lane
TBC
Kinsealy United FC 00:00 Templeogue United FC Kettles Lane
TBC
Kettles Lane
TBC
Leicester Celtic FC 00:00 Clontarf FC Loreto Park
TBC
Loreto Park
TBC
Leicester Celtic FC 00:00 Drumcondra AFC Loreto Park
TBC
Loreto Park
TBC
Lusk United AFC 00:00 Ardmore Rovers FC Station Road
TBC
Station Road
TBC
Lusk United AFC 00:00 Bluebell Knockmitten United FC Station Road
Brendan Hunter
Station Road
Brendan Hunter
Lusk United AFC 00:00 Broadford Rovers FC Station Road
TBC
Station Road
TBC
Lusk United AFC 00:00 Clontarf FC Station Road
TBC
Station Road
TBC
Lusk United AFC 00:00 Parkvale FC Station Road
TBC
Station Road
TBC
Parkvale FC 00:00 Ardmore Rovers FC Rockbrook Park School
TBC
Rockbrook Park School
TBC
Parkvale FC 00:00 Kinsealy United FC Rockbrook Park School
TBC
Rockbrook Park School
TBC
Parkvale FC 00:00 Leicester Celtic FC Rockbrook Park School
TBC
Rockbrook Park School
TBC
Parkvale FC 00:00 Lusk United AFC Rockbrook Park School
TBC
Rockbrook Park School
TBC
Parkvale FC 00:00 Sporting Greystones FC Rockbrook Park School
TBC
Rockbrook Park School
TBC
Sporting Greystones FC 00:00 Bluebell Knockmitten United FC Dublin Oak Academy
TBC
Dublin Oak Academy
TBC
Sporting Greystones FC 00:00 Broadford Rovers FC Dublin Oak Academy
TBC
Dublin Oak Academy
TBC
Sporting Greystones FC 00:00 Parkvale FC Dublin Oak Academy
TBC
Dublin Oak Academy
TBC
Sporting Greystones FC 00:00 Templeogue United FC Dublin Oak Academy
TBC
Dublin Oak Academy
TBC
Templeogue United FC 00:00 Kinsealy United FC Templeogue United
TBC
Templeogue United
TBC
Templeogue United FC 00:00 Lusk United AFC Templeogue United
TBC
Templeogue United
TBC
Templeogue United FC 00:00 Parkvale FC Templeogue United
TBC
Templeogue United
TBC
Wednesday 10th April
Drumcondra AFC 43 Clontarf FC Johnstown Park
-
Johnstown Park
-
Sunday 7th April
Parkvale FC 25 Clontarf FC Rockbrook Park School
Yunis Amara
Rockbrook Park School
Yunis Amara
Templeogue United FC 23 Sporting Greystones FC Templeogue United
James Hunter Gray
Templeogue United
James Hunter Gray
Sunday 31st March
Clontarf FC 13 Bluebell Knockmitten United FC St Anne's Park
TBC
St Anne's Park
TBC
Sunday 24th March
Broadford Rovers FC 30 Ardmore Rovers FC Broadford Park
Yunis Amara
Broadford Park
Yunis Amara
Lusk United AFC 03 Leicester Celtic FC Station Road
-
Station Road
-
Drumcondra AFC 40 Kinsealy United FC Johnstown Park
Brendan Hunter
Johnstown Park
Brendan Hunter
Sunday 25th February
Broadford Rovers FC 22 Clontarf FC Broadford Park
Jamie Keating
Broadford Park
Jamie Keating
Templeogue United FC 04 Drumcondra AFC Templeogue United
-
Templeogue United
-
Sunday 18th February
Ardmore Rovers FC 50 Lusk United AFC Ballywaltrim, Bray
Derek Gallagher
Ballywaltrim, Bray
Derek Gallagher
Broadford Rovers FC 40 Kinsealy United FC Broadford Park
TBC
Broadford Park
TBC
Sunday 4th February
Drumcondra AFC 41 Ardmore Rovers FC Johnstown Park
Dylan Walsh
Johnstown Park
Dylan Walsh
Sporting Greystones FC 32 Lusk United AFC Dublin Oak Academy
TBC
Dublin Oak Academy
TBC
Broadford Rovers FC 40 Parkvale FC Broadford Park
Darragh Mooney
Broadford Park
Darragh Mooney
Leicester Celtic FC 51 Kinsealy United FC Loreto Park
Tom Keenan
Loreto Park
Tom Keenan
Bluebell Knockmitten United FC 12 Templeogue United FC Knockmitten Park
Lisa Curran
Knockmitten Park
Lisa Curran
Sunday 28th January
Clontarf FC 33 Broadford Rovers FC St Anne's Park
TBC
St Anne's Park
TBC
Drumcondra AFC 51 Parkvale FC Johnstown Park
Willie Byrne
Johnstown Park
Willie Byrne
Sporting Greystones FC 04 Leicester Celtic FC Dublin Oak Academy
TBC
Dublin Oak Academy
TBC
Ardmore Rovers FC 10 Templeogue United FC Ballywaltrim, Bray
anthony O'Connor
Ballywaltrim, Bray
anthony O'Connor
Sunday 21st January
Templeogue United FC 14 Clontarf FC Templeogue United
Robert Mooney
Templeogue United
Robert Mooney
Lusk United AFC 13 Drumcondra AFC Station Road
Edward Osborne
Station Road
Edward Osborne
Leicester Celtic FC 24 Broadford Rovers FC Loreto Park
Karl Nolan
Loreto Park
Karl Nolan
Sunday 14th January
Sporting Greystones FC 48 Drumcondra AFC Dublin Oak Academy
Steve Zieba
Dublin Oak Academy
Steve Zieba
Ardmore Rovers FC 02 Clontarf FC Ballywaltrim, Bray
Mark McGrath
Ballywaltrim, Bray
Mark McGrath
Sunday 17th December
Kinsealy United FC 45 Drumcondra AFC Kettles Lane
TBC
Kettles Lane
TBC
Templeogue United FC 04 Broadford Rovers FC Templeogue United
Ehis Oghina
Templeogue United
Ehis Oghina
Ardmore Rovers FC 62 Sporting Greystones FC Ballywaltrim, Bray
Mark McGrath
Ballywaltrim, Bray
Mark McGrath
Sunday 10th December
Leicester Celtic FC 51 Templeogue United FC Loreto Park
Kurt Kelly
Loreto Park
Kurt Kelly
Sunday 3rd December
Parkvale FC 30 Templeogue United FC Rockbrook Park School
Stephen Langley
Rockbrook Park School
Stephen Langley
Sporting Greystones FC 12 Kinsealy United FC Dublin Oak Academy
Raymond Golden
Dublin Oak Academy
Raymond Golden
Bluebell Knockmitten United FC 31 Ardmore Rovers FC Corkagh Park
Krzysztof Michura
Corkagh Park
Krzysztof Michura
Sunday 26th November
Leicester Celtic FC 40 Lusk United AFC Loreto Park
Greg Donaghy
Loreto Park
Greg Donaghy
Sporting Greystones FC 24 Clontarf FC Dublin Oak Academy
TBC
Dublin Oak Academy
TBC
Sunday 19th November
Leicester Celtic FC 32 Ardmore Rovers FC Loreto Park
Robert Mooney
Loreto Park
Robert Mooney
Bluebell Knockmitten United FC 30 Sporting Greystones FC Knockmitten Park
Lisa Curran
Knockmitten Park
Lisa Curran
Sunday 12th November
Lusk United AFC 13 Templeogue United FC Station Road
TBC
Station Road
TBC
Sunday 5th November
Templeogue United FC 01 Ardmore Rovers FC Templeogue United
TBC
Templeogue United
TBC
Parkvale FC 05 Drumcondra AFC Rockbrook Park School
-
Rockbrook Park School
-
Sunday 29th October
Lusk United AFC 21 Kinsealy United FC Station Road
Eoin Fagan
Station Road
Eoin Fagan
Sunday 22nd October
Bluebell Knockmitten United FC 04 Leicester Celtic FC Knockmitten Park
TBC
Knockmitten Park
TBC
Sunday 15th October
Bluebell Knockmitten United FC 43 Parkvale FC Knockmitten Park
Greg Donaghy
Knockmitten Park
Greg Donaghy
Ardmore Rovers FC 35 Kinsealy United FC Ballywaltrim, Bray
Steve Zieba
Ballywaltrim, Bray
Steve Zieba
Broadford Rovers FC 21 Leicester Celtic FC Broadford Park
TBC
Broadford Park
TBC
Clontarf FC 22 Templeogue United FC St Anne's Park
David Rake
St Anne's Park
David Rake
Sunday 8th October
Templeogue United FC 12 Bluebell Knockmitten United FC Templeogue United
-
Templeogue United
-
Lusk United AFC 73 Sporting Greystones FC Station Road
TBC
Station Road
TBC
Parkvale FC 35 Broadford Rovers FC Rockbrook Park School
Yunis Amara
Rockbrook Park School
Yunis Amara
Ardmore Rovers FC 15 Drumcondra AFC Ballywaltrim, Bray
Steve Zieba
Ballywaltrim, Bray
Steve Zieba
Sunday 1st October
Clontarf FC 52 Lusk United AFC St Anne's Park
TBC
St Anne's Park
TBC
Sporting Greystones FC 05 Ardmore Rovers FC Dublin Oak Academy
TBC
Dublin Oak Academy
TBC