Sunday 14th April
Home Farm FC 10:30 St Francis FC Mobhi Road
Stephen Butler
Mobhi Road
Stephen Butler
Bohemian FC 11:00 Lucan United FC John Paul Park
TBC
John Paul Park
TBC
Lusk United AFC 11:00 Knocklyon United FC Station Road
TBC
Station Road
TBC
Wolfe Tone & District YC 11:00 Glasnevin FC Temple Sportsfield
TBC
Temple Sportsfield
TBC
St John Vianney FC 13:00 Cabinteely FC Kilmore Drive
Daniel Byrne
Kilmore Drive
Daniel Byrne
Tuesday 16th April
Cabinteely FC 18:30 St Francis FC Kilbogget Park
TBC
Kilbogget Park
TBC
Castleknock Celtic FC 18:30 Lucan United FC Porterstown Park
Massimo Larini
Porterstown Park
Massimo Larini
Lusk United AFC 18:30 Home Farm FC Station Road
TBC
Station Road
TBC
St John Vianney FC 18:30 Glasnevin FC Kilmore Drive
TBC
Kilmore Drive
TBC
Wolfe Tone & District YC 18:30 Knocklyon United FC Temple Sportsfield
TBC
Temple Sportsfield
TBC
Sunday 21st April
Cabinteely FC 11:00 Castleknock Celtic FC Kilbogget Park
TBC
Kilbogget Park
TBC
Knocklyon United FC 11:00 Home Farm FC Knocklyon United
TBC
Knocklyon United
TBC
Lucan United FC 11:00 Bohemian FC Lucan United
-TBC-
Lucan United
-TBC-
Lusk United AFC 11:00 Wolfe Tone & District YC Station Road
TBC
Station Road
TBC
St Francis FC 11:00 St John Vianney FC John Hyland Park
TBC
John Hyland Park
TBC
Tuesday 23rd April
Wolfe Tone & District YC 18:30 St Francis FC Temple Sportsfield
TBC
Temple Sportsfield
TBC
Thursday 25th April
Bohemian FC 18:30 Home Farm FC John Paul Park
TBC
John Paul Park
TBC
Castleknock Celtic FC 18:30 Cabinteely FC Porterstown Park
TBC
Porterstown Park
TBC
Lusk United AFC 18:30 Glasnevin FC Station Road
TBC
Station Road
TBC
Sunday 28th April
Glasnevin FC 11:00 Knocklyon United FC Albert College Park
-
Albert College Park
-
Home Farm FC 11:00 Cabinteely FC Albert College Park
-TBC-
Albert College Park
-TBC-
Lusk United AFC 11:00 Bohemian FC Station Road
-TBC-
Station Road
-TBC-
St John Vianney FC 11:00 Wolfe Tone & District YC Kilmore Drive
TBC
Kilmore Drive
TBC
Tuesday 30th April
Glasnevin FC 18:00 Cabinteely FC Albert College Park
TBC
Albert College Park
TBC
St Francis FC 18:00 Bohemian FC John Hyland Park
TBC
John Hyland Park
TBC
Sunday 5th May
Castleknock Celtic FC 11:00 Home Farm FC Porterstown Park
TBC
Porterstown Park
TBC
Knocklyon United FC 11:00 Bohemian FC Knocklyon United
TBC
Knocklyon United
TBC
Lucan United FC 11:00 St John Vianney FC Lucan United
TBC
Lucan United
TBC
St Francis FC 11:00 Cabinteely FC John Hyland Park
TBC
John Hyland Park
TBC
Wolfe Tone & District YC 11:00 Lusk United AFC Temple Sportsfield
TBC
Temple Sportsfield
TBC
Tuesday 7th May
Glasnevin FC 18:00 St John Vianney FC Albert College Park
TBC
Albert College Park
TBC
Thursday 9th May
St Francis FC 18:00 Home Farm FC John Hyland Park
TBC
John Hyland Park
TBC
Sunday 12th May
Cabinteely FC 11:00 Lucan United FC Kilbogget Park
TBC
Kilbogget Park
TBC
Castleknock Celtic FC 11:00 Bohemian FC Porterstown Park
TBC
Porterstown Park
TBC
Glasnevin FC 11:00 Wolfe Tone & District YC Albert College Park
TBC
Albert College Park
TBC
St John Vianney FC 11:00 St Francis FC Kilmore Drive
TBC
Kilmore Drive
TBC
Sunday 19th May
Cabinteely FC 11:00 St John Vianney FC Kilbogget Park
-TBC-
Kilbogget Park
-TBC-
Lucan United FC 11:00 Knocklyon United FC Lucan United
TBC
Lucan United
TBC
Lusk United AFC 11:00 St Francis FC Station Road
TBC
Station Road
TBC
Wolfe Tone & District YC 11:00 Home Farm FC Temple Sportsfield
TBC
Temple Sportsfield
TBC
TBC
Bohemian FC 00:00 Wolfe Tone & District YC John Paul Park
TBC
John Paul Park
TBC
Cabinteely FC 00:00 Bohemian FC Kilbogget Park
TBC
Kilbogget Park
TBC
Glasnevin FC 00:00 Lucan United FC Albert College Park
TBC
Albert College Park
TBC
Glasnevin FC 00:00 Lusk United AFC Albert College Park
TBC
Albert College Park
TBC
Home Farm FC 00:00 Bohemian FC Mobhi Road
TBC
Mobhi Road
TBC
Knocklyon United FC 00:00 Cabinteely FC Knocklyon United
-TBC-
Knocklyon United
-TBC-
Knocklyon United FC 00:00 Wolfe Tone & District YC Knocklyon United
TBC
Knocklyon United
TBC
Lucan United FC 00:00 Cabinteely FC Lucan United
-TBC-
Lucan United
-TBC-
Wolfe Tone & District YC 00:00 Lucan United FC Temple Sportsfield
TBC
Temple Sportsfield
TBC
Sunday 7th April
Knocklyon United FC 15 St John Vianney FC Knocklyon United
Lisa Curran
Knocklyon United
Lisa Curran
Sunday 31st March
Castleknock Celtic FC 12 Lusk United AFC Porterstown Park
Adam Flinter
Porterstown Park
Adam Flinter
Sunday 24th March
St John Vianney FC 41 Lucan United FC Kilmore Drive
Mick Earley
Kilmore Drive
Mick Earley
Castleknock Celtic FC 10 Wolfe Tone & District YC Porterstown Park
Damir Dervisic
Porterstown Park
Damir Dervisic
Knocklyon United FC 30 Glasnevin FC Knocklyon United
Fintan stears
Knocklyon United
Fintan stears
Sunday 17th March
St Francis FC 40 Lucan United FC John Hyland Park
TBC
John Hyland Park
TBC
Sunday 10th March
Lucan United FC 01 Glasnevin FC Lucan United
-
Lucan United
-
Sunday 25th February
Bohemian FC 40 Castleknock Celtic FC John Paul Park
TBC
John Paul Park
TBC
Wayside Celtic FC 03 Home Farm FC Jackson Park
TBC
Jackson Park
TBC
St Francis FC 30 Knocklyon United FC John Hyland Park
John Shevlin
John Hyland Park
John Shevlin
Sunday 18th February
Cabinteely FC 51 Wolfe Tone & District YC Kilbogget Park
Phil Caschera
Kilbogget Park
Phil Caschera
Castleknock Celtic FC 04 St Francis FC Porterstown Park
William Maguire
Porterstown Park
William Maguire
St John Vianney FC 51 Lusk United AFC Kilmore Drive
Brendan Hunter
Kilmore Drive
Brendan Hunter
Sunday 11th February
St John Vianney FC 22 Castleknock Celtic FC Kilmore Drive
Alan Padden
Kilmore Drive
Alan Padden
Wayside Celtic FC 05 St Francis FC Jackson Park
Edward Osborne
Jackson Park
Edward Osborne
Sunday 4th February
St John Vianney FC 41 Knocklyon United FC Kilmore Drive
Aidan Reilly
Kilmore Drive
Aidan Reilly
Wayside Celtic FC 03 Castleknock Celtic FC Jackson Park
TBC
Jackson Park
TBC
Sunday 28th January
Bohemian FC 32 St Francis FC John Paul Park
TBC
John Paul Park
TBC
Home Farm FC 41 Glasnevin FC Home Farm
TBC
Home Farm
TBC
Lusk United AFC 22 Lucan United FC Station Road
TBC
Station Road
TBC
Wolfe Tone & District YC 30 Wayside Celtic FC Temple Sportsfield
TBC
Temple Sportsfield
TBC
Knocklyon United FC 30 Castleknock Celtic FC Knocklyon United
-
Knocklyon United
-
Sunday 21st January
Lusk United AFC 22 Cabinteely FC Station Road
Edward Osborne
Station Road
Edward Osborne
St John Vianney FC 13 Bohemian FC Kilmore Drive
Gary Pike
Kilmore Drive
Gary Pike
Wayside Celtic FC 03 Knocklyon United FC Jackson Park
TBC
Jackson Park
TBC
Lucan United FC 23 Home Farm FC Lucan United
Daniel Nulty
Lucan United
Daniel Nulty
Sunday 14th January
St Francis FC 53 Glasnevin FC John Hyland Park
Shane McDonald
John Hyland Park
Shane McDonald
Wayside Celtic FC 04 Bohemian FC Jackson Park
TBC
Jackson Park
TBC
Lusk United AFC 22 St John Vianney FC Station Road
Paul Darcy
Station Road
Paul Darcy
Home Farm FC 31 Lucan United FC Home Farm
-
Home Farm
-
Sunday 17th December
Castleknock Celtic FC 14 St John Vianney FC Porterstown Park
Aidan O'Hara
Porterstown Park
Aidan O'Hara
Glasnevin FC 23 Bohemian FC Albert College Park
Paul Carroll
Albert College Park
Paul Carroll
Home Farm FC 10 Lusk United AFC Albert College Park
TBC
Albert College Park
TBC
Knocklyon United FC 32 Lucan United FC Knocklyon United
-
Knocklyon United
-
St Francis FC 30 Wayside Celtic FC John Hyland Park
Sam Ralph
John Hyland Park
Sam Ralph
Sunday 10th December
Cabinteely FC 43 Home Farm FC Kilbogget Park
Steve Zieba
Kilbogget Park
Steve Zieba
Wayside Celtic FC 33 Glasnevin FC Jackson Park
TBC
Jackson Park
TBC
Lucan United FC 20 Castleknock Celtic FC Lucan United
-
Lucan United
-
Sunday 3rd December
Knocklyon United FC 32 Lusk United AFC Knocklyon United
Darren Farrelly
Knocklyon United
Darren Farrelly
Sunday 26th November
Home Farm FC 32 Knocklyon United FC AUL Complex
Jake Rossiter
AUL Complex
Jake Rossiter
Lusk United AFC 42 Castleknock Celtic FC Station Road
Edward Osborne
Station Road
Edward Osborne
Wolfe Tone & District YC 30 Bohemian FC Temple Sportsfield
TBC
Temple Sportsfield
TBC
St John Vianney FC 30 Wayside Celtic FC Kilmore Drive
Paul Darcy
Kilmore Drive
Paul Darcy
Sunday 19th November
Wayside Celtic FC 04 Lucan United FC Jackson Park
TBC
Jackson Park
TBC
St Francis FC 51 Lusk United AFC John Hyland Park
Kurt Kelly
John Hyland Park
Kurt Kelly
Sunday 5th November
St Francis FC 63 Wolfe Tone & District YC John Hyland Park
John Shevlin
John Hyland Park
John Shevlin
Wayside Celtic FC 25 Lusk United AFC Jackson Park
TBC
Jackson Park
TBC
Sunday 29th October
Cabinteely FC 43 Knocklyon United FC Kilbogget Park
David Flusk
Kilbogget Park
David Flusk
Sunday 22nd October
Castleknock Celtic FC 24 Knocklyon United FC Porterstown Park
Lar Hilliard
Porterstown Park
Lar Hilliard
Sunday 15th October
Home Farm FC 51 Wayside Celtic FC Albert College Park
Gary Pike
Albert College Park
Gary Pike
Bohemian FC 52 Glasnevin FC John Paul Park
Ivan Valtierra
John Paul Park
Ivan Valtierra
Knocklyon United FC 23 St Francis FC Knocklyon United
Fintan stears
Knocklyon United
Fintan stears
Wolfe Tone & District YC 12 Castleknock Celtic FC Temple Sportsfield
TBC
Temple Sportsfield
TBC
Sunday 8th October
St John Vianney FC 51 Home Farm FC Kilmore Drive
-
Kilmore Drive
-
St Francis FC 20 Castleknock Celtic FC John Hyland Park
Dave Swan
John Hyland Park
Dave Swan
Lucan United FC 04 Wolfe Tone & District YC Lucan United
Eamon Deehan
Lucan United
Eamon Deehan
Sunday 1st October
Castleknock Celtic FC 11 Glasnevin FC Porterstown Park
TBC
Porterstown Park
TBC
Bohemian FC 23 St John Vianney FC John Paul Park
TBC
John Paul Park
TBC
Cabinteely FC 40 Lusk United AFC Kilbogget Park
TBC
Kilbogget Park
TBC