Sunday 2nd June
Castleknock Celtic FC 02 Cambridge FC Porterstown Park
Thomas Quinn
Porterstown Park
Thomas Quinn
Thursday 30th May
Lourdes Celtic FC 30 Castleknock Celtic FC Lourdes Celtic
TBC
Lourdes Celtic
TBC
Malahide United FC 00 St Francis FC Malahide United
TBC
Malahide United
TBC
Tuesday 28th May
Stella Maris FC 11 Templeogue United FC Dublin Port Stadium
Eoin Fagan
Dublin Port Stadium
Eoin Fagan
Home Farm FC 42 St Mochtas FC AUL Complex
Jake Rossiter
AUL Complex
Jake Rossiter
Lourdes Celtic FC 50 Malahide United FC Lourdes Celtic
Karl Nolan
Lourdes Celtic
Karl Nolan
Shelbourne Academy 03 Templeogue United FC TBC
TBC
TBC
TBC
St Mochtas FC 11 Stella Maris FC Porterstown Road
TBC
Porterstown Road
TBC
Monday 27th May
Stella Maris FC 11 St Kevin's FC Dublin Port Stadium
TBC
Dublin Port Stadium
TBC
Templeogue United FC 30 Shelbourne Academy Templeogue United
TBC
Templeogue United
TBC
Sunday 26th May
Templeogue United FC 11 St Kevin's FC Templeogue United
TBC
Templeogue United
TBC
St Mochtas FC 43 Shelbourne Academy Porterstown Road
Mark Giles
Porterstown Road
Mark Giles
Saturday 25th May
Peamount United FC 52 Greystones United AFC Greenogue
Michael Shelly
Greenogue
Michael Shelly
Comment: 6 2
Wednesday 22nd May
Home Farm FC 13 Peamount United FC Home Farm
TBC
Home Farm
TBC
Tuesday 21st May
St Kevin's FC 11 St Mochtas FC St Aidan NS All Weather
derek Wilkes
St Aidan NS All Weather
derek Wilkes
Malahide United FC 21 Stella Maris FC Malahide United
Damir Dervisic
Malahide United
Damir Dervisic
Portmarnock AFC 22 Castleknock Celtic FC Paddy's Hill
Jake Rossiter
Paddy's Hill
Jake Rossiter
Shelbourne Academy 35 Lourdes Celtic FC TBC
TBC
TBC
TBC
Templeogue United FC 05 Cambridge FC Templeogue United
-
Templeogue United
-
Stella Maris FC 30 Shelbourne Academy Dublin Port Stadium
TBC
Dublin Port Stadium
TBC
Monday 20th May
Cabinteely FC 11 St Kevin's FC Kilbogget Park
TBC
Kilbogget Park
TBC
Shelbourne Academy 03 Greystones United AFC AUL Complex
TBC
AUL Complex
TBC
Sunday 19th May
Cambridge FC 10 Malahide United FC Ringsend Park
TBC
Ringsend Park
TBC
Lourdes Celtic FC 20 St Mochtas FC Lourdes Celtic
TBC
Lourdes Celtic
TBC
Castleknock Celtic FC 33 Templeogue United FC Porterstown Park
Mark Walsh
Porterstown Park
Mark Walsh
Saturday 18th May
Stella Maris FC 13 Portmarnock AFC Dublin Port Stadium
TBC
Dublin Port Stadium
TBC
Greystones United AFC 21 St Kevin's FC Woodlands
TBC
Woodlands
TBC
Tuesday 14th May
Home Farm FC 23 Stella Maris FC AUL Complex
Robert Nolan
AUL Complex
Robert Nolan
Castleknock Celtic FC 33 Lourdes Celtic FC Porterstown Park
Lar Hilliard
Porterstown Park
Lar Hilliard
Cabinteely FC 30 Shelbourne Academy Kilbogget Park
TBC
Kilbogget Park
TBC
Monday 13th May
Lourdes Celtic FC 30 Portmarnock AFC Lourdes Celtic
TBC
Lourdes Celtic
TBC
Castleknock Celtic FC 30 St Francis FC Porterstown Park
TBC
Porterstown Park
TBC
Shelbourne Academy 03 Cabinteely FC AUL Complex
TBC
AUL Complex
TBC
St Kevin's FC 11 Home Farm FC St Kevins Boys
TBC
St Kevins Boys
TBC
Sunday 12th May
Cabinteely FC 12 St Mochtas FC Kilbogget Park
David Flusk
Kilbogget Park
David Flusk
Cambridge FC 30 Castleknock Celtic FC Ringsend Park
Thomas Quinn
Ringsend Park
Thomas Quinn
Shelbourne Academy 01 Peamount United FC TBC
Eoin Fagan
TBC
Eoin Fagan
St Kevin's FC 24 Portmarnock AFC St Kevins Boys
TBC
St Kevins Boys
TBC
Malahide United FC 22 Templeogue United FC Malahide United
Gregory Walls
Malahide United
Gregory Walls
Saturday 11th May
Stella Maris FC 14 St Francis FC Dublin Port Stadium
TBC
Dublin Port Stadium
TBC
Friday 10th May
St Kevin's FC 51 Templeogue United FC St Aidan NS All Weather
TBC
St Aidan NS All Weather
TBC
Thursday 9th May
Peamount United FC 10 Stella Maris FC Greenogue
John Shevlin
Greenogue
John Shevlin
St Mochtas FC 01 Lourdes Celtic FC Porterstown Road
William Maguire
Porterstown Road
William Maguire
Malahide United FC 03 Cambridge FC Malahide United
TBC
Malahide United
TBC
Wednesday 8th May
St Kevin's FC 41 St Francis FC St Aidan NS All Weather
Jake Rossiter
St Aidan NS All Weather
Jake Rossiter
Tuesday 7th May
Portmarnock AFC 13 Cambridge FC Paddy's Hill
Edward Osborne
Paddy's Hill
Edward Osborne
Peamount United FC 41 Cabinteely FC Greenogue
Paddy Floody
Greenogue
Paddy Floody
Malahide United FC 41 Castleknock Celtic FC Malahide United
Damir Dervisic
Malahide United
Damir Dervisic
Shelbourne Academy 03 Castleknock Celtic FC AUL Complex
TBC
AUL Complex
TBC
Monday 6th May
Castleknock Celtic FC 30 Portmarnock AFC Porterstown Park
TBC
Porterstown Park
TBC
Shelbourne Academy 03 St Francis FC AUL Complex
TBC
AUL Complex
TBC
St Mochtas FC 11 Templeogue United FC Porterstown Road
TBC
Porterstown Road
TBC
Templeogue United FC 30 St Francis FC Templeogue United
TBC
Templeogue United
TBC
Sunday 5th May
Portmarnock AFC 21 Lourdes Celtic FC Paddy's Hill
Mick Earley
Paddy's Hill
Mick Earley
St Kevin's FC 01 Peamount United FC St Kevins Boys
Daniel Byrne
St Kevins Boys
Daniel Byrne
Cabinteely FC 11 Templeogue United FC Kilbogget Park
Matthew Moore
Kilbogget Park
Matthew Moore
Home Farm FC 34 St Francis FC AUL Complex
Damir Dervisic
AUL Complex
Damir Dervisic
Castleknock Celtic FC 05 Shelbourne Academy Porterstown Park
Aidan O'Hara
Porterstown Park
Aidan O'Hara
Saturday 4th May
Greystones United AFC 30 Stella Maris FC Woodlands
TBC
Woodlands
TBC
Thursday 2nd May
Lourdes Celtic FC 00 Peamount United FC Lourdes Celtic
-
Lourdes Celtic
-
Home Farm FC 13 Portmarnock AFC Home Farm
Jake Rossiter
Home Farm
Jake Rossiter
Shelbourne Academy 13 St Kevin's FC AUL Complex
Matthew brady
AUL Complex
Matthew brady
St Mochtas FC 02 Malahide United FC Porterstown Road
-
Porterstown Road
-
Wednesday 1st May
Cabinteely FC 11 Castleknock Celtic FC Kilbogget Park
TBC
Kilbogget Park
TBC
Tuesday 30th April
Stella Maris FC 14 Lourdes Celtic FC Dublin Port Stadium
TBC
Dublin Port Stadium
TBC
Monday 29th April
Home Farm FC 11 Cabinteely FC Home Farm
TBC
Home Farm
TBC
Sunday 28th April
Home Farm FC 14 Lourdes Celtic FC AUL Complex
Karl Nolan
AUL Complex
Karl Nolan
Peamount United FC 22 Portmarnock AFC Greenogue
John Shevlin
Greenogue
John Shevlin
Thursday 25th April
Lourdes Celtic FC 51 St Francis FC Lourdes Celtic
Gerry Fitzgerald
Lourdes Celtic
Gerry Fitzgerald
Shelbourne Academy 15 Cambridge FC TBC
Eoin Fagan
TBC
Eoin Fagan
Tuesday 23rd April
Malahide United FC 11 Home Farm FC Malahide United
Jake Rossiter
Malahide United
Jake Rossiter
Lourdes Celtic FC 11 St Kevin's FC Lourdes Celtic
Karl Nolan
Lourdes Celtic
Karl Nolan
Monday 22nd April
Greystones United AFC 11 Lourdes Celtic FC Woodlands
TBC
Woodlands
TBC
Sunday 21st April
Castleknock Celtic FC 21 Cabinteely FC Porterstown Park
Alan Padden
Porterstown Park
Alan Padden
Home Farm FC 12 Templeogue United FC VEC Whitehall
TBC
VEC Whitehall
TBC
Portmarnock AFC 22 St Francis FC Paddy's Hill
Aidan O'Hara
Paddy's Hill
Aidan O'Hara
St Mochtas FC 13 Peamount United FC Porterstown Road
Stephen Butler
Porterstown Road
Stephen Butler
St Kevin's FC 23 Lourdes Celtic FC St Kevins Boys
Robert Nolan
St Kevins Boys
Robert Nolan
Thursday 18th April
Portmarnock AFC 12 St Kevin's FC Paddy's Hill
Daniel Byrne
Paddy's Hill
Daniel Byrne
Shelbourne Academy 14 Malahide United FC TBC
Jake Rossiter
TBC
Jake Rossiter
Tuesday 16th April
Greystones United AFC 12 Cabinteely FC Kilbogget Park
Derek Gallagher
Kilbogget Park
Derek Gallagher
Home Farm FC 22 Malahide United FC Home Farm
Aidan O'Hara
Home Farm
Aidan O'Hara
Lourdes Celtic FC 23 Cambridge FC Lourdes Celtic
Aaron Clarke
Lourdes Celtic
Aaron Clarke
St Mochtas FC 15 St Kevin's FC Porterstown Road
Lar Hilliard
Porterstown Road
Lar Hilliard
Monday 15th April
St Mochtas FC 11 Cabinteely FC Porterstown Road
TBC
Porterstown Road
TBC
Sunday 14th April
Peamount United FC 62 Castleknock Celtic FC Greenogue
Phil Caschera
Greenogue
Phil Caschera
Lourdes Celtic FC 41 Greystones United AFC Lourdes Celtic
-
Lourdes Celtic
-
Cambridge FC 15 St Kevin's FC Ringsend Park
Thomas Quinn
Ringsend Park
Thomas Quinn
Cabinteely FC 00 Malahide United FC Kilbogget Park
TBC
Kilbogget Park
TBC
St Mochtas FC 02 Home Farm FC Porterstown Road
Aidan O'Hara
Porterstown Road
Aidan O'Hara
Thursday 11th April
St Francis FC 24 Malahide United FC John Hyland Park
Derek Gallagher
John Hyland Park
Derek Gallagher
Wednesday 10th April
Home Farm FC 11 St Kevin's FC AUL Complex
Alan Padden
AUL Complex
Alan Padden
Tuesday 9th April
Shelbourne Academy 21 Portmarnock AFC TBC
Eoin Fagan
TBC
Eoin Fagan
Castleknock Celtic FC 13 Stella Maris FC Porterstown Park
Lar Hilliard
Porterstown Park
Lar Hilliard
Monday 8th April
Greystones United AFC 11 Templeogue United FC Woodlands
TBC
Woodlands
TBC
Sunday 7th April
St Mochtas FC