Sunday 14th April
Castleknock Celtic FC 11:30 Park Celtic FC Porterstown Park
Edward Osborne
Porterstown Park
Edward Osborne
Arthur Griffith Park FC 13:00 Ardmore Rovers FC Esker Drive
-
Esker Drive
-
Beech Park FC 13:00 Cambridge FC Griffeen Valley Park
Liam Wells
Griffeen Valley Park
Liam Wells
Terenure Rangers FC 13:00 Granada FC Elkwood
Lee English
Elkwood
Lee English
Knocklyon United FC 13:30 Sporting Greystones FC Knocklyon United
Denis Hawkins
Knocklyon United
Denis Hawkins
Sunday 21st April
Beech Park FC 13:00 Granada FC Griffeen Valley Park
TBC
Griffeen Valley Park
TBC
Granada FC 13:00 Cambridge FC Meadow Vale
TBC
Meadow Vale
TBC
Sunday 28th April
Arthur Griffith Park FC 13:00 Granada FC Esker Drive
TBC
Esker Drive
TBC
Beech Park FC 13:00 Ardmore Rovers FC Griffeen Valley Park
TBC
Griffeen Valley Park
TBC
Sunday 5th May
Beech Park FC 13:00 Park Celtic FC Griffeen Valley Park
TBC
Griffeen Valley Park
TBC
Cambridge FC 13:00 Beech Park FC Ringsend Park
TBC
Ringsend Park
TBC
Tuesday 7th May
Granada FC 18:30 Cambridge FC Meadow Vale
TBC
Meadow Vale
TBC
TBC
Ardmore Rovers FC 00:00 Beech Park FC Ballywaltrim, Bray
-
Ballywaltrim, Bray
-
Arthur Griffith Park FC 00:00 Castleknock Celtic FC Esker Drive
-
Esker Drive
-
Knocklyon United FC 00:00 Ardmore Rovers FC Knocklyon United
TBC
Knocklyon United
TBC
Park Celtic FC 00:00 Cambridge FC Meadow Vale
TBC
Meadow Vale
TBC
Park Celtic FC 00:00 Granada FC Meadow Vale
TBC
Meadow Vale
TBC
Sunday 7th April
Arthur Griffith Park FC 33 Sporting Greystones FC Esker Drive
Shane McDonald
Esker Drive
Shane McDonald
Sunday 24th March
Sporting Greystones FC 22 Beech Park FC Dublin Oak Academy
TBC
Dublin Oak Academy
TBC
Arthur Griffith Park FC 30 Terenure Rangers FC Esker Drive
Reece Ward
Esker Drive
Reece Ward
Sunday 10th March
Knocklyon United FC 50 Arthur Griffith Park FC Knocklyon United
Lisa Curran
Knocklyon United
Lisa Curran
Park Celtic FC 26 Granada FC Meadow Vale
-
Meadow Vale
-
Ardmore Rovers FC 45 Beech Park FC Ballywaltrim, Bray
Derek Gallagher
Ballywaltrim, Bray
Derek Gallagher
Sunday 25th February
Beech Park FC 52 Knocklyon United FC Griffeen Valley Park
Lisa Curran
Griffeen Valley Park
Lisa Curran
Cambridge FC 44 Park Celtic FC Ringsend Park
Declan Ellison
Ringsend Park
Declan Ellison
Terenure Rangers FC 21 Ardmore Rovers FC Bushy Park
Robert Mooney
Bushy Park
Robert Mooney
Sunday 11th February
Cambridge FC 31 Castleknock Celtic FC Ringsend Park
Vincent Brennan
Ringsend Park
Vincent Brennan
Sunday 4th February
Granada FC 34 Knocklyon United FC Meadow Vale
Kai Li
Meadow Vale
Kai Li
Castleknock Celtic FC 43 Arthur Griffith Park FC Porterstown Park
Damir Dervisic
Porterstown Park
Damir Dervisic
Sporting Greystones FC 12 Ardmore Rovers FC Dublin Oak Academy
TBC
Dublin Oak Academy
TBC
Terenure Rangers FC 15 Beech Park FC Elkwood
Adam Lacey
Elkwood
Adam Lacey
Sunday 28th January
Ardmore Rovers FC 10 Park Celtic FC Ballywaltrim, Bray
anthony O'Connor
Ballywaltrim, Bray
anthony O'Connor
Granada FC 52 Arthur Griffith Park FC Meadow Vale
Kai Li
Meadow Vale
Kai Li
Sporting Greystones FC 51 Castleknock Celtic FC Dublin Oak Academy
TBC
Dublin Oak Academy
TBC
Beech Park FC 62 Terenure Rangers FC Griffeen Valley Park
Lisa Curran
Griffeen Valley Park
Lisa Curran
Friday 26th January
Knocklyon United FC 51 Cambridge FC TBC
Matthew Moore
TBC
Matthew Moore
Sunday 21st January
Castleknock Celtic FC 62 Terenure Rangers FC Porterstown Park
Adam Flinter
Porterstown Park
Adam Flinter
Arthur Griffith Park FC 12 Cambridge FC Esker Drive
John Kelly
Esker Drive
John Kelly
Sunday 17th December
Knocklyon United FC 25 Granada FC Knocklyon United
Joe Donohoe
Knocklyon United
Joe Donohoe
Terenure Rangers FC 12 Sporting Greystones FC Elkwood
TBC
Elkwood
TBC
Sunday 10th December
Cambridge FC 04 Granada FC Ringsend Park
-
Ringsend Park
-
Park Celtic FC 31 Castleknock Celtic FC Meadow Vale
TBC
Meadow Vale
TBC
Sunday 3rd December
Ardmore Rovers FC 10 Terenure Rangers FC Ballywaltrim, Bray
TBC
Ballywaltrim, Bray
TBC
Sporting Greystones FC 15 Granada FC Dublin Oak Academy
Raymond Golden
Dublin Oak Academy
Raymond Golden
Park Celtic FC 15 Knocklyon United FC Meadow Vale
-
Meadow Vale
-
Beech Park FC 20 Castleknock Celtic FC Griffeen Valley Park
Greg Donaghy
Griffeen Valley Park
Greg Donaghy
Sunday 26th November
Park Celtic FC 40 Arthur Griffith Park FC TBC
Yunis Amara
TBC
Yunis Amara
Castleknock Celtic FC 10 Knocklyon United FC Porterstown Park
Lar Hilliard
Porterstown Park
Lar Hilliard
Granada FC 52 Beech Park FC Beckett Park
Tom Keenan
Beckett Park
Tom Keenan
Ardmore Rovers FC 11 Sporting Greystones FC Kilbogget Park
anthony O'Connor
Kilbogget Park
anthony O'Connor
Terenure Rangers FC 11 Cambridge FC Elkwood
John Delaney
Elkwood
John Delaney
Sunday 19th November
Beech Park FC 40 Castleknock Celtic FC Griffeen Valley Park
Denis Hawkins
Griffeen Valley Park
Denis Hawkins
Cambridge FC 11 Ardmore Rovers FC Ringsend Park
TBC
Ringsend Park
TBC
Park Celtic FC 12 Terenure Rangers FC Meadow Vale
TBC
Meadow Vale
TBC
Sporting Greystones FC 40 Arthur Griffith Park FC Dublin Oak Academy
Edward Osborne
Dublin Oak Academy
Edward Osborne
Sunday 12th November
Granada FC 64 Castleknock Celtic FC Sallynoggin Pitch 1
Joe Devlin
Sallynoggin Pitch 1
Joe Devlin
Sunday 5th November
Castleknock Celtic FC 55 Granada FC Porterstown Park
-
Porterstown Park
-
Sunday 29th October
Cambridge FC 32 Sporting Greystones FC Ringsend Park
-
Ringsend Park
-
Sunday 15th October
Granada FC 40 Terenure Rangers FC Sallynoggin Pitch 2
Derek Gallagher
Sallynoggin Pitch 2
Derek Gallagher
Ardmore Rovers FC 31 Castleknock Celtic FC Ballywaltrim, Bray
Raymond Golden
Ballywaltrim, Bray
Raymond Golden
Cambridge FC 37 Knocklyon United FC Ringsend Park
Derek Carey
Ringsend Park
Derek Carey
Park Celtic FC 04 Beech Park FC Meadow Vale
TBC
Meadow Vale
TBC
Sunday 8th October
Castleknock Celtic FC 32 Cambridge FC Porterstown Park
Adam Flinter
Porterstown Park
Adam Flinter
Knocklyon United FC 40 Park Celtic FC Knocklyon United
Kurt Kelly
Knocklyon United
Kurt Kelly
Beech Park FC 41 Sporting Greystones FC Griffeen Valley Park
Daniel Nulty
Griffeen Valley Park
Daniel Nulty
Granada FC 23 Ardmore Rovers FC Sallynoggin Pitch 2
-
Sallynoggin Pitch 2
-
Sunday 1st October
Sporting Greystones FC 14 Knocklyon United FC Dublin Oak Academy
David Flusk
Dublin Oak Academy
David Flusk
Terenure Rangers FC 40 Arthur Griffith Park FC Elkwood
John Delaney
Elkwood
John Delaney
Sunday 24th September
Castleknock Celtic FC 00 Sporting Greystones FC Porterstown Park
Mick Earley
Porterstown Park
Mick Earley
Granada FC 11 Park Celtic FC Meadow Vale
Stephen Langley
Meadow Vale
Stephen Langley
Knocklyon United FC 32 Beech Park FC Knocklyon United
Lee English
Knocklyon United
Lee English
Terenure Rangers FC 30 Cambridge FC Elkwood
Damir Dervisic
Elkwood
Damir Dervisic
Sunday 17th September
Cambridge FC 03 Arthur Griffith Park FC Ringsend Park
Des Clarke
Ringsend Park
Des Clarke
Sunday 10th September
Arthur Griffith Park FC 24 Park Celtic FC Esker Drive
Martin Byrd
Esker Drive
Martin Byrd