U10 Boys
U10 Boys A (Sat)
Beechwood FC
Belvedere FC
Broadford Rovers FC
Cabinteely FC
Cherry Orchard FC
Crumlin United FC
Home Farm FC
Leicester Celtic FC
Mount Merrion Youths FC
Shamrock Rovers FC
Shelbourne Academy
St Joseph's AFC
St Kevin's FC
Swords Celtic FC
U10 Boys A1 (Sat)
Ballyoulster United FC
Bohemian FC
Corduff FC
Dalkey United FC
Esker Celtic FC
Finglas United FC
Greystones United AFC
Hartstown / Huntstown FC
Kilnamanagh AFC
Knocklyon United FC
Leixlip United AFC
Lucan United FC
Terenure Rangers FC
U10 Boys B (Sat)
Ballyfermot United FC
Beechwood FC
Collinstown FC
Esker Celtic FC
Leicester Celtic FC
Lourdes Celtic FC
Lucan United FC
Mount Merrion Youths FC
Rosemount Mulvey FC
St Francis FC
St Joseph's AFC
St Mochtas FC
Swords Celtic FC
U10 Boys B1 (Sat)
Ballyoulster United FC
Beechwood FC
Belmont FC
Bluebell Knockmitten United FC
Crumlin United FC
FC Eagles
Granada FC
Greystones United AFC
Howth Celtic FC
Lucan United FC
River Valley Rangers FC
St Mochtas FC
Terenure Rangers FC
U10 Boys C (Sat)
Ardmore Rovers FC
Beechwood FC
Cabinteely FC
Castleknock Celtic FC
Celbridge Town AFC
Clontarf FC
Firhouse Carmel FC
Leixlip United AFC
Malahide United FC
Manortown United FC
Park Celtic FC
Phoenix FC
Sporting Greystones FC
Templeogue United FC
U10 Boys C1 (Sat)
Arthur Griffith Park FC
Ballybrack FC
Belmont FC
Blessington FC
Crumlin United FC
Granada FC
Greystones United AFC
Knocklyon United FC
Manortown United FC
Marks Celtic FC
Newbridge Town FC
Sporting Greystones FC
Stepaside FC
Swords Celtic FC
U10 Boys D (Sat)
Ballyowen Celtic FC
Beechwood FC
Castleknock Celtic FC
Granada FC
Greenhills Boys FC
Home Farm FC
Leicester Celtic FC
Leixlip United AFC
Lucan United FC
Mount Merrion Youths FC
Rosemount Mulvey FC
Templeogue United FC
Transport Iveagh Trust FC
Trinity Donaghmede FC
U10 Boys D1 (Sat)
Ballybrack FC
Beech Park FC
Blessington FC
Castleknock Celtic FC
Collinstown FC
Dalkey United FC
Esker Celtic FC
Hartstown / Huntstown FC
Kilnamanagh AFC
Park Celtic FC
St Joseph's AFC
Terenure Rangers FC
Wayside Celtic FC
U10 Boys E (Sat)
Ardmore Rovers FC
Ballyfermot United FC
Ballymun United FC
Belmont FC
Bluebell Knockmitten United FC
Corduff FC
Dalkey United FC
Howth Celtic FC
Mount Merrion Youths FC
Templeogue United FC
Verona FC
U10 Boys E1 (Sat)
AFC Belgrave
Beechwood FC
Belmont FC
Dynamo Dublin FC
Harolds Cross YFC
Hartstown / Huntstown FC
Knocklyon United FC
Leicester Celtic FC
McKelvey Celtic AFC
Peamount United FC
Rosemount Mulvey FC
St Mochtas FC
U10 Boys F (Sat)
AFC Belgrave
Ardmore Rovers FC
Celbridge Town AFC
Dalkey United FC
Firhouse Carmel FC
Greenhills Boys FC
Kilnamanagh AFC
Montpelier FC
Newbridge Town FC
Wayside Celtic FC
U10 Boys Div 1 (Sun)
Cherry Orchard FC
Crumlin United FC
Knocklyon United FC
Leixlip United AFC
Malahide United FC
Newbridge Town FC
Phoenix FC
Portmarnock AFC
Raheny United FC
Shelbourne Academy
St Kevin's FC
St Mochtas FC
Templeogue United FC
Tolka Rovers AFC
U10 Boys Div 2 (Sun)
Ardmore Rovers FC
Belvedere FC
Cabinteely FC
Castleknock Celtic FC
Drumcondra AFC
Granada FC
Parkvale FC
Peamount United FC
Portmarnock AFC
Railway Union FC
Shankill FC
St John Vianney FC
St Joseph's AFC
Trinity Donaghmede FC
U10 Boys Div 3 (Sun)
Belvedere FC
Celbridge Town AFC
Clontarf FC
Knocklyon United FC
Leicester Celtic FC
Malahide United FC
Marino AFC
Park Celtic FC
Portmarnock AFC
Raheny United FC
River Valley Rangers FC
Shelbourne Academy
St Mochtas FC
Templeogue United FC
U10 Boys Div 4 (Sun)
Bluebell Knockmitten United FC
Broadford Rovers FC
Cherry Orchard FC
Crumlin United FC
Enniskerry Youth Club
Firhouse Carmel FC
Glasnevin FC
Home Farm FC
Killester Donneycarney FC
Knocklyon United FC
Larkview FC
Palmerstown FC
Stella Maris FC
Swords Celtic FC
U10 Boys Div 6 (Sun)
Baldoyle United FC
Celbridge Town AFC
Corduff FC
Dundrum FC
Finglas Celtic FC
Kingswood FC
Kinsealy United FC
Knocklyon United FC
Lourdes Celtic FC
Malahide United FC
Portmarnock AFC
St Francis FC
St Kevin's FC
Tallaght Town AFC
U10 Boys Div 7 (Sun)
Dundrum FC
Granada FC
Harolds Cross YFC
Killegland AFC
Kilnamanagh AFC
Lakelands FC
Mount Merrion Youths FC
Newlands/Castle Park FC
Peamount United FC
Portmarnock AFC
Railway Union FC
Templeogue United FC
Wayside Celtic FC
U10 Boys Div 8 (Sun)
Ballyoulster United FC
Broadford Rovers FC
Enniskerry Youth Club
Finglas United FC
Glasnevin FC
Marino AFC
Mid Sutton FC
Mount Merrion Youths FC
Portmarnock AFC
Railway Union FC
St John Vianney FC
St Malachys AFC
U10 Boys Div 9 (Sun)
Ardmore Rovers FC
Ballyoulster United FC
Clontarf FC
Marino AFC
Portmarnock AFC
Raheny United FC
Shankill FC
St John Vianney FC
St Kevin's FC
Tallaght Town AFC
Tolka Rovers AFC
Trinity Donaghmede FC
Verona FC
U10 Boys Div 10 (Sun)
Castleknock Celtic FC
Clontarf FC
Dingle United FC
Drumcondra AFC
Esker Celtic FC
Kinsealy United FC
Park Celtic FC
Portmarnock AFC
River Valley Rangers FC
Sheriff YC
St Kevin's FC
St Pauls Artane FC
Tallaght Town AFC
Young Talents FA Dublin
U10 Boys Div 11 (Sun)
Cambridge FC
Firhouse Carmel FC
Glasnevin FC
Granada FC
Greystones United AFC
Leicester Celtic FC
Lucan United FC
Marks Celtic FC
Palmerstown FC
Parkvale FC
Rathcoole FC
Sacred Heart FC
St John Vianney FC
Tallaght Town AFC
U10 Boys Div 12 (Sun)
Bluebell Knockmitten United FC
Broadford Rovers FC
Cambridge FC
Esker Celtic FC
Jobstown Celtic FC
Kinsealy United FC
Lakelands FC
Park Celtic FC
Raheny United FC
Railway Union FC
St Maelruans FC
Terenure Rangers FC
Wayside Celtic FC
Young Talents FA Dublin
U10 Boys Div 13 (Sun)
Cabinteely FC
Clontarf FC
Finglas United FC
Granada FC
Knocklyon United FC
Leicester Celtic FC
Marino AFC
Mid Sutton FC
Newlands/Castle Park FC
Raheny United FC
Rathcoole FC
St John Vianney FC
St Maelruans FC
U10 Boys Div 5 (Sun)
Ballyoulster United FC
Broadford Rovers FC
Cabinteely FC
Finglas Celtic FC
Granada FC
Jobstown Celtic FC
Lakelands FC
Larkview FC
Leixlip United AFC
Mount Merrion Youths FC
Raheny United FC
Rathcoole FC
St Itas AFC
Templeogue United FC
U10 Girls
U10 Girls Div 1
Beechwood FC
Bohemian FC
Clontarf FC
Granada FC
Howth Celtic FC
Killester Donneycarney FC
Kilnamanagh AFC
Leicester Celtic FC
Mount Merrion Youths FC
Portmarnock AFC
Raheny United FC
Railway Union FC
St Mochtas FC
U10 Girls Div 2
Celbridge Town AFC
Dalkey United FC
Kilnamanagh AFC
Knocklyon United FC
Peamount United FC
St Marys FC
Tallaght Town AFC
Terenure Rangers FC
U10 Girls Div 3
Ballyoulster United FC
Bohemian FC
Celbridge Town AFC
Glasnevin FC
Granada FC
Leicester Celtic FC
Newbridge Town FC
Rosemount Mulvey FC
Sheriff YC
Templeogue United FC
Verona FC
U10 Girls Div 4
Beechwood FC
Clontarf FC
Enniskerry FC
Granada FC
Killester Donneycarney FC
Lourdes Celtic FC
Park Celtic FC
Portmarnock AFC
Raheny United FC
U10 Girls Div 5
Ballyfermot United FC
Dalkey United FC
Greystones United AFC
Larkview FC
Manortown United FC
Railway Union FC
Shankill FC
St Itas AFC
U10 Girls Div 6
Cambridge FC
Dalkey United FC
Firhouse Carmel FC
Knocklyon United FC
Mount Merrion Youths FC
Raheny United FC
Sporting Greystones FC
U11 Boys
U11 Boys A (Sat)
Beechwood FC
Belvedere FC
Cabinteely FC
Cherry Orchard FC
Crumlin United FC
Home Farm FC
Knocklyon United FC
Leixlip United AFC
Shamrock Rovers FC
Shelbourne Academy
St Francis FC
St Joseph's AFC
St Kevin's FC
Swords Celtic FC
Templeogue United FC
U11 Boys A1 (Sat)
Ardmore Rovers FC
Ballyoulster United FC
Cambridge FC
Greystones United AFC
Kilnamanagh AFC
Leicester Celtic FC
Lourdes Celtic FC
Lucan United FC
Mount Merrion Youths FC
Newbridge Town FC
Peamount United FC
Rathcoole FC
Terenure Rangers FC
U11 Boys B (Sat)
Arthur Griffith Park FC
Beechwood FC
Belvedere FC
Bohemian FC
Castleknock Celtic FC
Celbridge Town AFC
Clontarf FC
Collinstown FC
Dalkey United FC
Hartstown / Huntstown FC
Palmerstown FC
St Kevin's FC
St Mochtas FC
Wayside Celtic FC
U11 Boys B1 (Sat)
Ballyfermot United FC
Belmont FC
Cabinteely FC
Enniskerry Youth Club
Greenhills Boys FC
Greystones United AFC
Knocklyon United FC
Leicester Celtic FC
Leixlip United AFC
Mount Merrion Youths FC
Rosemount Mulvey FC
St John Bosco FC
St Mochtas FC
Swords Celtic FC
Terenure Rangers FC
U11 Boys C (Sat)
Ballybrack FC
Beechwood FC
Cabinteely FC
Castleknock Celtic FC
Firhouse Carmel FC
Greystones United AFC
Larkview FC
Leicester Celtic FC
Lourdes Celtic FC
Lucan United FC
Phoenix FC
Rathcoole FC
Tallaght Town AFC
U11 Boys C1 (Sat)
Arthur Griffith Park FC
Ballyoulster United FC
Beech Park FC
Blessington FC
Clondalkin Celtic FC
Kilnamanagh AFC
Leixlip United AFC
Marks Celtic FC
Peamount United FC
U11 Boys D (Sat)
Ballyfermot United FC
Ballymun United FC
Clontarf FC
Collinstown FC
Dalkey United FC
Finglas Celtic FC
McKelvey Celtic AFC
Raheny United FC
Rivermount Boys FC
Shankill FC
St John Bosco FC
Tolka Rovers AFC
U11 Boys D1 (Sat)
Ardmore Rovers FC
Ballyowen Celtic FC
Dalkey United FC
Granada FC
Hartstown / Huntstown FC
Mount Merrion Youths FC
Mountview Boys & Girls FC
Oliver Bond Celtic FC
Rosemount Mulvey FC
St Joseph's AFC
Swords Celtic FC
Tallaght Town AFC
Verona FC
U11 Boys E (Sat)
Beechwood FC
Cambridge FC
Corduff FC
Enniskerry Youth Club
Finglas United FC
Granada FC
Leicester Celtic FC
Lucan United FC
Manortown United FC
Mount Merrion Youths FC
Sporting Greystones FC
Stepaside FC
Templeogue United FC
Terenure Rangers FC
U11 Boys E1 (Sat)
Ballyfermot United FC
Beech Park FC
Celbridge Town AFC
Collinstown FC
Dalkey United FC
Granada FC
Inchicore Athletic FC
St Mochtas FC
Tallaght Town AFC
Wayside Celtic FC
U11 Boys F (Sat)
Beechwood FC
Belmont FC
Dalkey United FC
Esker Celtic FC
Greystones United AFC
Knocklyon United FC
Lucan United FC
Marks Celtic FC
Verona FC
U11 Boys F1 (Sat)
Belmont FC
Blessington FC
Castleknock Celtic FC
Finglas Celtic FC
Lucan United FC
Rathcoole FC
Rosemount Mulvey FC
Shankill FC
Transport Iveagh Trust FC
Wayside Celtic FC
U11 Boys Div 1 (Sun)
Cherry Orchard FC
Clontarf FC
Esker Celtic FC
Granada FC
Killegland AFC
Malahide United FC
Mount Merrion Youths FC
Portmarnock AFC
Raheny United FC
Shamrock Rovers FC
St Joseph's AFC
St Kevin's FC
St Mochtas FC
Swords Celtic FC
Templeogue United FC
Verona FC
U11 Boys Div 2 (Sun)
Broadford Rovers FC
Corduff FC
Crumlin United FC
Glasnevin FC
Granada FC
Killester Donneycarney FC
Knocklyon United FC
Leixlip United AFC
Malahide United FC
Park Celtic FC
St John Vianney FC
St Joseph's AFC
St Kevin's FC
St Mochtas FC
Tolka Rovers AFC
Verona FC
U11 Boys Div 3 (Sun)
Cherry Orchard FC
Clontarf FC
Crumlin United FC
Esker Celtic FC
Inchicore Athletic FC
Lakelands FC
Malahide United FC
Marino AFC
Mount Merrion Youths FC
Parkvale FC
Phoenix FC
Railway Union FC
Shankill FC
St Francis FC
Tallaght Town AFC
Terenure Rangers FC
U11 Boys Div 4 (Sun)
Beechwood FC
Cabinteely FC
Dundrum FC
FC Eagles
Howth Celtic FC
Larkview FC
Mid Sutton FC
Newbridge Town FC
Newlands/Castle Park FC
Park Celtic FC
Portmarnock AFC
Raheny United FC
River Valley Rangers FC
Templeogue United FC
U11 Boys Div 5 (Sun)
Arthur Griffith Park FC
Blessington FC
Broadford Rovers FC
Finglas United FC
Home Farm FC
Knocklyon United FC
Malahide United FC
Manortown United FC
Newbridge Town FC
Phoenix FC
Rathcoole FC
St John Vianney FC
St Joseph's AFC
Stella Maris FC
Tallaght Town AFC
U11 Boys Div 6 (Sun)
Ardmore Rovers FC
Crumlin United FC
Finglas United FC
Firhouse Carmel FC
Kilnamanagh AFC
Leicester Celtic FC
Portmarnock AFC
River Valley Rangers FC
Shankill FC
St Pauls Artane FC
Stepaside FC
Swords Celtic FC
Tolka Rovers AFC
Trinity Donaghmede FC
Verona FC
U11 Boys Div 7 (Sun)
Arthur Griffith Park FC
Belmont FC
Bluebell Knockmitten United FC
Broadford Rovers FC
Clontarf FC
Granada FC
Harolds Cross YFC
Jobstown Celtic FC
Killegland AFC
Kilnamanagh AFC
Mountview Boys & Girls FC
Park Celtic FC
Portmarnock AFC
Railway Union FC
Rathcoole FC
Templeogue United FC
U11 Boys Div 8 (Sun)
Ardmore Rovers FC
Booth Road Celtic FC
Celbridge Town AFC
Corduff FC
Dundrum FC
Inchicore Athletic FC
Kingswood FC
Lakelands FC
Leixlip United AFC
Marino AFC
Mid Sutton FC
Raheny United FC
Sacred Heart FC
St Joseph's AFC
Terenure Rangers FC
U11 Boys Div 9 (Sun)
Ballyoulster United FC
Broadford Rovers FC
Dundrum FC
Granada FC
Harolds Cross YFC
Lourdes Celtic FC
Marino AFC
Mount Merrion Youths FC
Newbridge Town FC
Phoenix FC
St John Bosco FC
St John Vianney FC
Stella Maris FC
Verona FC
Young Talents FA Dublin
U11 Boys Div 10 (Sun)
Ballybrack FC
Bluebell Knockmitten United FC
Celbridge Town AFC
Firhouse Carmel FC
Glasnevin FC
Granada FC
Greenhills Boys FC
Knocklyon United FC
Leicester Celtic FC
Parkvale FC
Portmarnock AFC
Raheny United FC
Terenure Rangers FC
U11 Boys Div 11 (Sun)
Broadford Rovers FC
Granada FC
Lakelands FC
Larkview FC
Marino AFC
Palmerstown FC
Park Celtic FC
Portmarnock AFC
Railway Union FC
St John Vianney FC
St Kevin's FC
Tallaght Town AFC
U11 Boys Div 12 (Sun)
Dundrum FC
FC Eagles
Kingswood FC
Leicester Celtic FC
Newlands/Castle Park FC
Raheny United FC
St John Vianney FC
St Pauls Artane FC
U11 Girls
U11 Girls Div 1
Ardmore Rovers FC
Beechwood FC
Bohemian FC
Clontarf FC
Dalkey United FC
Granada FC
Kilnamanagh AFC
Lourdes Celtic FC
Mount Merrion Youths FC
Peamount United FC
Portmarnock AFC
Rosemount Mulvey FC
Shelbourne Academy
Stepaside FC
Terenure Rangers FC
U11 Girls Div 2
Baldoyle United FC
Ballyoulster United FC
Firhouse Carmel FC
Kilnamanagh AFC
Knocklyon United FC
Leicester Celtic FC
Marino AFC
Rathcoole FC
St Mochtas FC
Swords Celtic FC
Tolka Rovers AFC
U11 Girls Div 3
Blessington FC
Booth Road Celtic FC
Granada FC
Home Farm FC
Marino AFC
Park Celtic FC
Phoenix FC
Sporting Greystones FC
Tallaght Town AFC
Verona FC
U11 Girls Div 4
Blessington FC
Cabinteely FC
Cambridge FC
Clontarf FC
Enniskerry FC
Granada FC
Mount Merrion Youths FC
Newbridge Town FC
Park Celtic FC
Shankill FC
St Joseph's AFC
U11 Girls Div 5
Ardmore Rovers FC
Ballyfermot United FC
Ballyoulster United FC
Beechwood FC
Granada FC
Inchicore Athletic FC
Knocklyon United FC
Rathcoole FC
U11 Girls Div 6
Castleknock Celtic FC
Dundrum FC
Greystones United AFC
Howth Celtic FC
Killester Donneycarney FC
Larkview FC
Marks Celtic FC
Mount Merrion Youths FC
Stepaside FC
Terenure Rangers FC
U11 Girls Div 7
AFC Belgrave
Bluebell Knockmitten United FC
Castleknock Celtic FC
Clondalkin Celtic FC
Dalkey United FC
Greystones United AFC
Howth Celtic FC
Newlands/Castle Park FC
St Itas AFC
U12 Boys
U12 Boys Premier
Belvedere FC
Cherry Orchard FC
Crumlin United FC
Home Farm FC
Leixlip United AFC
Lucan United FC
Mount Merrion Youths FC
Shamrock Rovers FC
Shelbourne Academy
St Joseph's AFC
St Kevin's FC
Swords Celtic FC
U12 Boys Major
Ardmore Rovers FC
Ashbourne United FC
Cabinteely FC
Corduff FC
Dalkey United FC
Drogheda Boys FC
Greystones United AFC
Kilnamanagh AFC
Leicester Celtic FC
Malahide United FC
Newbridge Town FC
Peamount United FC
St Francis FC
St Joseph's AFC
St Mochtas FC
U12 Boys Major 1
Arklow Town FC
Ballyoulster United FC
Beechwood FC
Belmont FC
Bohemian FC
Cherry Orchard FC
Crumlin United FC
Leicester Celtic FC
Leixlip United AFC
Lourdes Celtic FC
St Joseph's AFC
Swords Celtic FC
U12 Boys A
Bluebell Knockmitten United FC
Bohemian FC
Cherry Orchard FC
Crumlin United FC
Dalkey United FC
Greystones United AFC
Larkview FC
Leixlip United AFC
St Mochtas FC
Tallaght Town AFC
U12 Boys A1
Ardmore Rovers FC
Arthur Griffith Park FC
Beechwood FC
Belmont FC
Collinstown FC
Finglas United FC
Granada FC
Portmarnock AFC
Stella Maris FC
Terenure Rangers FC
Wayside Celtic FC
U12 Boys B
Ballyfermot United FC
Ballyoulster United FC
Belmont FC
Booth Road Celtic FC
Broadford Rovers FC
Castleknock Celtic FC
Corduff FC
Greystones United AFC
Leicester Celtic FC
Manortown United FC
Mount Merrion Youths FC
Terenure Rangers FC
U12 Boys B1
Bluebell Knockmitten United FC
Castleknock Celtic FC
Enniskerry Youth Club
Granada FC
Greenhills Boys FC
Home Farm FC
Mount Merrion Youths FC
Mountview Boys & Girls FC
Stepaside FC
Swords Celtic FC
Terenure Rangers FC
Transport Iveagh Trust FC
U12 Boys C
Ardmore Rovers FC
Ballyowen Celtic FC
Corduff FC
Dalkey United FC
Esker Celtic FC
Finglas United FC
Greystones United AFC
Home Farm FC
Phoenix FC
Rosemount Mulvey FC
Shankill FC
Sporting Greystones FC
U12 Boys C1
Ardmore Rovers FC
Beech Park FC
Beechwood FC
Celbridge Town AFC
Collinstown FC
Harolds Cross YFC
Marks Celtic FC
Montpelier FC
Mount Merrion Youths FC
Rosemount Mulvey FC
Stella Maris FC
Stepaside FC
Swords Celtic FC
Terenure Rangers FC
U12 Boys D
Ballymun United FC
Beech Park FC
Beechwood FC
Bluebell Knockmitten United FC
Broadford Rovers FC
Harolds Cross YFC
Hartstown / Huntstown FC
Kingswood FC
Lucan United FC
Palmerstown FC
Park Celtic FC
Rosemount Mulvey FC
Trinity Donaghmede FC
U12 Boys Div 1 (Sun)
Belvedere FC
Cabinteely FC
Finglas United FC
Home Farm FC
Mount Merrion Youths FC
Portmarnock AFC
Shamrock Rovers FC
Shankill FC
Shelbourne Academy
St Joseph's AFC
Verona FC
U12 Boys Div 2 (Sun)
Ardmore Rovers FC
Broadford Rovers FC
Clontarf FC
Crumlin United FC
Granada FC
Knocklyon United FC
Lucan United FC
Malahide United FC
Park Celtic FC
Phoenix FC
Raheny United FC
Shelbourne Academy
St Kevin's FC
Tallaght Town AFC
Terenure Rangers FC
Tolka Rovers AFC
U12 Boys Div 3 (Sun)
Esker Celtic FC
Firhouse Carmel FC
Granada FC
Greystones United AFC
Killester Donneycarney FC
Kilnamanagh AFC
Kinsealy United FC
Lakelands FC
Portmarnock AFC
St Francis FC
St Itas AFC
Templeogue United FC
Trinity Donaghmede FC
Young Talents FA Dublin
U12 Boys Div 4 (Sun)
Ballymun United FC
Broadford Rovers FC
Cabinteely FC
Clontarf FC
Knocklyon United FC
Lusk United AFC
Malahide United FC
Mount Merrion Youths FC
Newbridge Town FC
Palmerstown FC
Peamount United FC
Portmarnock AFC
Railway Union FC
Rathcoole FC
Stella Maris FC
Templeogue United FC
U12 Boys Div 5 (Sun)
Ballyfermot United FC
Castleknock Celtic FC
Kilnamanagh AFC
Knocklyon United FC
Lourdes Celtic FC
Parkvale FC
Portmarnock AFC
Raheny United FC
St Francis FC
St John Vianney FC
St Kevin's FC
Swords Celtic FC
Tallaght Town AFC
Templeogue United FC
Terenure Rangers FC
Verona FC
U12 Boys Div 6 (Sun)
Ballyoulster United FC
Belmont FC
Cambridge FC
Esker Celtic FC
Granada FC
Jobstown Celtic FC
Kinsealy United FC
Kinsealy United FC
Larkview FC
Newlands/Castle Park FC
Phoenix FC
Railway Union FC
Shankill FC
St Mochtas FC
Tolka Rovers AFC
Wayside Celtic FC
U12 Boys Div 7 (Sun)
Ardmore Rovers FC
Arthur Griffith Park FC
Broadford Rovers FC
Cabinteely FC
Granada FC
Knocklyon United FC
Lakelands FC
Leicester Celtic FC
Lucan United FC
Lusk United AFC
Malahide United FC
Palmerstown FC
Terenure Rangers FC
Trinity Donaghmede FC
Young Talents FA Dublin
U12 Boys Div 8 (Sun)
Blessington FC
Broadford Rovers FC
Celbridge Town AFC
Clondalkin Celtic FC
Dundrum FC
Finglas United FC
Inchicore Athletic FC
Killester Donneycarney FC
Knocklyon United FC
Newbridge Town FC
Peamount United FC
St John Vianney FC
St Joseph's AFC
St Kevin's FC
Tolka Rovers AFC
Verona FC
U12 Boys Div 9 (Sun)
Ayrfield United FC
Ballybrack FC
Castleknock Celtic FC
Clontarf FC
Killegland AFC
Knocklyon United FC
Leicester Celtic FC
Malahide United FC
Phoenix FC
Portmarnock AFC
Raheny United FC
Rathcoole FC
St Marys FC
St Mochtas FC
Terenure Rangers FC
U12 Boys Div 10 (Sun)
Ballybrack FC
Ballyoulster United FC
Booth Road Celtic FC
Cabinteely FC
Cambridge FC
Greenhills Boys FC
Lakelands FC
Mount Merrion Youths FC
Mourne Celtic FC
Portmarnock AFC
Rathcoole FC
Sporting Greystones FC
Stella Maris FC
Verona FC
U12 Boys Div 11 (Sun)
AFC Belgrave
Glasnevin FC
Granada FC
Greystones United AFC
Lakelands FC
Leicester Celtic FC
Newlands/Castle Park FC
Park Celtic FC
St Maelruans FC
Tallaght Town AFC
Templeogue United FC
U12 Boys Div 12 (Sun)
Blessington FC
Dundrum FC
Firhouse Carmel FC
Killegland AFC
Kilnamanagh AFC
Kinsealy United FC
Parkvale FC
Raheny United FC
Shankill FC
St Maelruans FC
Trinity Donaghmede FC
Verona FC
U12 Girls
U12 Girls Div 1
Bohemian FC
Castleknock Celtic FC
Granada FC
Kilnamanagh AFC
Leicester Celtic FC
Peamount United FC
Portmarnock AFC
Rathcoole FC
Shelbourne Academy
Stella Maris FC
Stepaside FC
U12 Girls Div 2
Beechwood FC
Castleknock Celtic FC
Glasnevin FC
Mount Merrion Youths FC
Newbridge Town FC
Peamount United FC
Portmarnock AFC
Raheny United FC
Railway Union FC
St Francis FC
St Itas AFC
U12 Girls Div 3
Ardmore Rovers FC
Ballyoulster United FC
Cabinteely FC
Celbridge Town AFC
Home Farm FC
Kilnamanagh AFC
Knocklyon United FC
Lourdes Celtic FC
Mount Merrion Youths FC
Raheny United FC
Tolka Rovers AFC
U12 Girls Div 4
Baldoyle United FC
Bohemian FC
Clontarf FC
Enniskerry FC
Greystones United AFC
Larkview FC
Parkvale FC
Phoenix FC
Raheny United FC
Rosemount Mulvey FC
Templeogue United FC
Verona FC
U12 Girls Div 5
Greystones United AFC
Howth Celtic FC
Lakelands FC
Marks Celtic FC
Mount Merrion Youths FC
Peamount United FC
Railway Union FC
Sheriff YC
U12 Girls Div 6
Beechwood FC
Dalkey United FC
Firhouse Carmel FC
Granada FC
Howth Celtic FC
Knocklyon United FC
Larkview FC
Leicester Celtic FC
Parkvale FC
U12 Girls Div 7
Ardmore Rovers FC
Ballyfermot United FC
Enniskerry Youth Club
Firhouse Carmel FC
Howth Celtic FC
Killester Donneycarney FC
Rathcoole FC
St Itas AFC
U13 Boys
U13 Boys Premier (Sat)
Belvedere FC
Cherry Orchard FC
Clarehall Celtic FC
Home Farm FC
Leicester Celtic FC
Malahide United FC
Mount Merrion Youths FC
Shamrock Rovers FC
Shelbourne Academy
St Francis FC
St Joseph's AFC
St Kevin's FC
Swords Celtic FC
U13 Boys Major (Sat)
Ardmore Rovers FC
Arthur Griffith Park FC
Belvedere FC
Bohemian FC
Cherry Orchard FC
Corduff FC
Dalkey United FC
Greystones United AFC
Knocklyon United FC
Leixlip United AFC
Portmarnock AFC
St Mochtas FC
U13 Boys Major 1 (Sat)
Ashbourne United FC
Cambridge FC
Castleknock Celtic FC
Celbridge Town AFC
Crumlin United FC
Drogheda Boys FC
Leicester Celtic FC
Newbridge Town FC
St Joseph's AFC
Swords Celtic FC
U13 Boys A (Sat)
Ardmore Rovers FC
Ballyfermot United FC
Collinstown FC
Greystones United AFC
Home Farm FC
Larkview FC
Manortown United FC
Portmarnock AFC
St John Bosco FC
Tallaght Town AFC
Terenure Rangers FC
U13 Boys A1 (Sat)
Arthur Griffith Park FC
Belmont FC
Bluebell Knockmitten United FC
Dalkey United FC
Hartstown / Huntstown FC
Knocklyon United FC
Lucan United FC
Peamount United FC
Sporting Greystones FC
St Mochtas FC
Swords Celtic FC
U13 Boys B (Sat)
Beechwood FC
Castleknock Celtic FC
Drumcondra AFC
Granada FC
Howth Celtic FC
Leicester Celtic FC
Lourdes Celtic FC
Malahide United FC
Marks Celtic FC
Newbridge Town FC
Rathcoole FC
Tolka Rovers AFC
Wayside Celtic FC
U13 Boys B1 (Sat)
Ballyoulster United FC
Belmont FC
Bohemian FC
Corduff FC
Dynamo Dublin FC
FC Eagles
Finglas Celtic FC
Greenhills Boys FC
Greystones United AFC
Killester Donneycarney FC
Rathcoole FC
Sacred Heart FC
Terenure Rangers FC
Transport Iveagh Trust FC
U13 Boys C (Sat)
Beech Park FC
Castleknock Celtic FC
Celbridge Town AFC
Collinstown FC
Dalkey United FC
Hartstown / Huntstown FC
Howth Celtic FC
Kingswood FC
Lourdes Celtic FC
Mount Merrion Youths FC
Portmarnock AFC
Tallaght Town AFC
Tolka Rovers AFC
Wayside Celtic FC
U13 Boys C1 (Sat)
AFC Belgrave
Ballyfermot United FC
Ballyowen Celtic FC
Beechwood FC
Castleknock Celtic FC
Clontarf FC
Finglas United FC
Firhouse Carmel FC
Granada FC
Harolds Cross YFC
Leicester Celtic FC
Peamount United FC
Rathcoole FC
St Maelruans FC
St Mochtas FC
Tallaght Town AFC
U13 Boys Div 1 (Sun)
Cabinteely FC
Cherry Orchard FC
Corduff FC
Kilnamanagh AFC
Mount Merrion Youths FC
Shamrock Rovers FC
Shankill FC
Shelbourne Academy
St Francis FC
St Joseph's AFC
St Kevin's FC
U13 Boys Div 2 (Sun)
Broadford Rovers FC
Cherry Orchard FC
Crumlin United FC
Drumcondra AFC
Finglas United FC
Granada FC
Leixlip United AFC
Lourdes Celtic FC
Malahide United FC
Peamount United FC
Raheny United FC
Shelbourne Academy
Templeogue United FC
Terenure Rangers FC
Trinity Donaghmede FC
U13 Boys Div 3 (Sun)
Broadford Rovers FC
FC Eagles
Glasnevin FC
Killester Donneycarney FC
Lakelands FC
Lusk United AFC
Malahide United FC
Park Celtic FC
Phoenix FC
Railway Union FC
St Kevin's FC
St Malachys AFC
Stella Maris FC
Verona FC
U13 Boys Div 4 (Sun)
Ballyoulster United FC
Beechwood FC
Blessington FC
Cabinteely FC
Cambridge FC
Clontarf FC
Firhouse Carmel FC
Newbridge Town FC
Shankill FC
St Joseph's AFC
Stepaside FC
Verona FC
U13 Boys Div 5 (Sun)
Clontarf FC
Drumcondra AFC
Granada FC
Howth Celtic FC
Knocklyon United FC
Mount Merrion Youths FC
Palmerstown FC
Raheny United FC
St John Vianney FC
Stella Maris FC
Terenure Rangers FC
Tolka Rovers AFC
Trinity Donaghmede FC
Verona FC
U13 Boys Div 6 (Sun)
Broadford Rovers FC
Cabinteely FC
Cambridge FC
Celbridge Town AFC
Dundrum FC
Kilnamanagh AFC
Newlands/Castle Park FC
Phoenix FC
Sheriff YC
St Pauls Artane FC
Swords Celtic FC
Templeogue United FC
U13 Boys Div 7 (Sun)
Arthur Griffith Park FC
Ballyowen Celtic FC
Blessington FC
Corduff FC
Drumcondra AFC
Esker Celtic FC
Granada FC
Knocklyon United FC
Lakelands FC
Leixlip United AFC
Parkvale FC
Shankill FC
St John Vianney FC
U13 Boys Div 8 (Sun)
Ardmore Rovers FC
Cabinteely FC
Clontarf FC
Dundrum FC
Glasnevin FC
Greystones United AFC
Mid Sutton FC
Mount Merrion Youths FC
Newlands/Castle Park FC
Park Celtic FC
Raheny United FC
Sporting Greystones FC
Templeogue United FC
Terenure Rangers FC
Verona FC
U13 Boys Div 9 (Sun)
Bluebell Knockmitten United FC
Booth Road Celtic FC
Celbridge Town AFC
Drumcondra AFC
Dundrum FC
Granada FC
Greystones United AFC
Kilnamanagh AFC
Knocklyon United FC
Lakelands FC
Lusk United AFC
Shankill FC
Templeogue United FC
Verona FC
U13 Girls
U13 Girls Div 1 (11 A\S)
Ballyoulster United FC
Bohemian FC
Granada FC
Home Farm FC
Kilnamanagh AFC
Lucan United FC
Peamount United FC
Shelbourne Academy
Stella Maris FC
U13 Girls Div 2 (11 A\S)
Bohemian FC
Collinstown FC
Dalkey United FC
Greystones United AFC
Killester Donneycarney FC
Peamount United FC
Portmarnock AFC
Raheny United FC
St Itas AFC
U13 Girls Div 3 (9 A\S)
Beech Park FC
Clontarf FC
Enniskerry FC
Greystones United AFC
Knocklyon United FC
Mount Merrion Youths FC
Newlands/Castle Park FC
Rathcoole FC
Rosemount Mulvey FC
Templeogue United FC
U13 Girls Div 4 (9 A\S)
Ardmore Rovers FC
Beech Park FC
Blessington FC
Cabinteely FC
Leicester Celtic FC
Mount Merrion Youths FC
Rosemount Mulvey FC
Sacred Heart FC
Shankill FC
U13 Girls Div 5 (9 A\S)
Ballyoulster United FC
Beech Park FC
Castleknock Celtic FC
Granada FC
Killester Donneycarney FC
Larkview FC
St John Bosco FC
U13 Girls Div 6 (9 A\S)
AFC Belgrave
Ardmore Rovers FC
Beechwood FC
Greystones United AFC
Harolds Cross YFC
Knocklyon United FC
Mount Merrion Youths FC
U14 Boys
U14 Boys Premier
Ballyoulster United FC
Belvedere FC
Cherry Orchard FC
Crumlin United FC
Finglas Celtic FC
Leixlip United AFC
Portmarnock AFC
Shelbourne Academy
St Francis FC
St Joseph's AFC
St Kevin's FC
Templeogue United FC
U14 Boys Major
Baldoyle United FC
Broadford Rovers FC
Cherry Orchard FC
Collinstown FC
Drogheda Boys FC
Esker Celtic FC
Greystones United AFC
Home Farm FC
Leicester Celtic FC
Malahide United FC
Newbridge Town FC
Peamount United FC
St Joseph's AFC
St Kevin's FC
St Malachys AFC
U14 Boys Major 1
Bohemian FC
Crumlin United FC
Greystones United AFC
Lucan United FC
Rathcoole FC
St Mochtas FC
Stella Maris FC
Templeogue United FC
U14 Boys A
Belvedere FC
Castleknock Celtic FC
Greystones United AFC
Killester Donneycarney FC
Leixlip United AFC
Lucan United FC
Mount Merrion Youths FC
Portmarnock AFC
Sacred Heart FC
Verona FC
U14 Boys A1
AFC Belgrave
Ardmore Rovers FC
Arthur Griffith Park FC
Ballyoulster United FC
Blessington FC
Bluebell Knockmitten United FC
Cabinteely FC
Firhouse Carmel FC
Lourdes Celtic FC
Newbridge Town FC
Sporting Greystones FC
U14 Boys B
Ballyfermot United FC
Ballyoulster United FC
Clondalkin Celtic FC
Crumlin United FC
Esker Celtic FC
Granada FC
Howth Celtic FC
Leixlip United AFC
Mount Merrion Youths FC
Peamount United FC
St Joseph's AFC
St Mochtas FC
Tallaght Town AFC
U14 Boys B1
Belmont FC
Blessington FC
Collinstown FC
Enniskerry Youth Club
Greenhills Boys FC
Greystones United AFC
Hartstown / Huntstown FC
Larkview FC
Montpelier FC
Portmarnock AFC
Rathcoole FC
Rosemount Mulvey FC
Sporting Greystones FC
U14 Boys C
Ardmore Rovers FC
Arklow Town FC
Ballyowen Celtic FC
Beech Park FC
Booth Road Celtic FC
Carriglea FC
Corduff FC
Greystones United AFC
Harolds Cross YFC
Leicester Celtic FC
Mountview Boys & Girls FC
Portmarnock AFC
Wayside Celtic FC
U14 Boys Div 1 (Sun)
Beechwood FC
Clontarf FC
FC Eagles
Home Farm FC
Kilnamanagh AFC
Mount Merrion Youths FC
Park Celtic FC
St John Vianney FC
St Mochtas FC
Swords Celtic FC
Tallaght Town AFC
U14 Boys Div 2 (Sun)
Glasnevin FC
Granada FC
Knocklyon United FC
Phoenix FC
St Joseph's AFC
St Mochtas FC
Templeogue United FC
Terenure Rangers FC
U14 Boys Div 3 (Sun)
Broadford Rovers FC
Castleknock Celtic FC
Dalkey United FC
Dundrum FC
Finglas Celtic FC
Kilnamanagh AFC
Knocklyon United FC
Lusk United AFC
Mount Merrion Youths FC
Newlands/Castle Park FC
St Pauls Artane FC
Tolka Rovers AFC
Verona FC
U14 Boys Div 4 (Sun)
Beechwood FC
Drumcondra AFC
Dundrum FC
Esker Celtic FC
Greenhills Boys FC
Knocklyon United FC
Malahide United FC
Park Celtic FC
Parkvale FC
Raheny United FC
Railway Union FC
St Kevin's FC
Stella Maris FC
Terenure Rangers FC
Trinity Donaghmede FC
U14 Boys Div 5 (Sun)
Belmont FC
Castleknock Celtic FC
Celbridge Town AFC
Clontarf FC
Corduff FC
Dalkey United FC
Finglas Celtic FC
Lakelands FC
Manortown United FC
Mount Merrion Youths FC
Swords Celtic FC
Tallaght Town AFC
U14 Boys Div 6 (Sun)
Ballybrack FC
Broadford Rovers FC
Granada FC
Leicester Celtic FC
Lourdes Celtic FC
Malahide United FC
Mourne Celtic FC
Raheny United FC
Rathcoole FC
U14 Boys Div 7 (Sun)
Firhouse Carmel FC
Granada FC
Inchicore Athletic FC
Killegland AFC
Kingswood FC
Lakelands FC
Shankill FC
Swords Celtic FC
Templeogue United FC
Verona FC
Young Talents FA Dublin
U14 Boys Div 8 (Sun)
Ballyoulster United FC
Beechwood FC
Booth Road Celtic FC
Dundrum FC
Glasnevin FC
Granada FC
Jobstown Celtic FC
Knocklyon United FC
Raheny United FC
Shankill FC
St James Athletic FC
Swords Celtic FC
Templeogue United FC
Terenure Rangers FC
U14 Girls
U14 Girls Div 1
Castleknock Celtic FC
Cherry Orchard FC
Granada FC
Greystones United AFC
Kilnamanagh AFC
Leicester Celtic FC
Peamount United FC
Phoenix FC
St Anthonys Kilcoole FC
St Francis FC
Stella Maris FC
Tallaght Town AFC
U14 Girls Div 2
Beech Park FC
Beechwood FC
Bohemian FC
Enniskerry Youth Club
Granada FC
Kilnamanagh AFC
Knocklyon United FC
Lucan United FC
Mount Merrion Youths FC
Rathcoole FC
Rosemount Mulvey FC
Shelbourne Academy
St Itas AFC
U14 Girls Div 3
Ballyoulster United FC
Beech Park FC
Broadford Rovers FC
Corduff FC
Greystones United AFC
Kilnamanagh AFC
Knocklyon United FC
Marino AFC
Park Celtic FC
Raheny United FC
St John Bosco FC
Terenure Rangers FC
U14 Girls Div 4
Baldoyle United FC
Ballyfermot United FC
Collinstown FC
Enniskerry FC
Howth Celtic FC
Lakelands FC
Park Celtic FC
Sacred Heart FC
Tallaght Town AFC
U15 Boys
U15 Boys Premier (Sat)
Belvedere FC
Cabinteely FC
Cherry Orchard FC
Greystones United AFC
Home Farm FC
Mount Merrion Youths FC
Portmarnock AFC
Shelbourne Academy
St Francis FC
St Joseph's AFC
St Kevin's FC
U15 Boys Major (Sat)
Ballyoulster United FC
Bohemian FC
Castleknock Celtic FC
Cherry Orchard FC
Crumlin United FC
Home Farm FC
Knocklyon United FC
Leicester Celtic FC
Leixlip United AFC
Peamount United FC
Raheny United FC
St Itas AFC
St Joseph's AFC
Stella Maris FC
U15 Boys Major 1 (Sat)
Ardmore Rovers FC
Bluebell Knockmitten United FC
Corduff FC
Dingle United FC
Donacarney Celtic FC
Drogheda Boys FC
Glebe North FC
Malahide United FC
Newbridge Town FC
St Francis FC
St John Bosco FC
St Kevin's FC
U15 Boys A (Sat)
Baldoyle United FC
Ballyfermot United FC
Ballymun United FC
Collinstown FC
Esker Celtic FC
Glebe North FC
Killegland AFC
Leixlip United AFC
Lourdes Celtic FC
Lusk United AFC
Palmerstown FC
Railway Union FC
Templeogue United FC
U15 Boys A1 (Sat)
Cabinteely FC
Castleknock Celtic FC
Esker Celtic FC
Finglas Celtic FC
Greystones United AFC
Howth Celtic FC
Larkview FC
Leicester Celtic FC
Peamount United FC
St Anthonys Kilcoole FC
Swords Celtic FC
U15 Boys B (Sat)
Celbridge Town AFC
Finglas United FC
Hartstown / Huntstown FC
Larkview FC
Oliver Bond Celtic FC
Portmarnock AFC
St Francis FC
St Mochtas FC
Tallaght Town AFC
Wayside Celtic FC
U15 Boys B1 (Sat)
Arthur Griffith Park FC
Beech Park FC
Bluebell Knockmitten United FC
FC Eagles
Howth Celtic FC
Mount Merrion Youths FC
Newbridge Town FC
Rathcoole FC
St Malachys AFC
Wayside Celtic FC
U15 Boys C (Sat)
Ballyfermot United FC
Ballyoulster United FC
Beech Park FC
Castleknock Celtic FC
Clontarf FC
Greystones United AFC
Lusk United AFC
Mountview Boys & Girls FC
Rosemount Mulvey FC
St Mochtas FC
U15 Boys C1 (Sat)
Belmont FC
Blessington FC
Castleknock Celtic FC
Celbridge Town AFC
Dundrum FC
Harolds Cross YFC
Kingswood FC
Knocklyon United FC
Leicester Celtic FC
Parkvale FC
Peamount United FC
Portmarnock AFC
Rathcoole FC
Sporting Greystones FC
U15 Boys 1 (Sun)
Beechwood FC
Belvedere FC
Cabinteely FC
Cherry Orchard FC
Drumcondra AFC
FC Eagles
Home Farm FC
Mount Merrion Youths FC
St John Vianney FC
St Kevin's FC
Tallaght Town AFC
U15 Boys 2 (Sun)
Arklow Town FC
Blessington FC
Castleknock Celtic FC
Clontarf FC
Dalkey United FC
Esker Celtic FC
Knocklyon United FC
Marks Celtic FC
Wayside Celtic FC
U15 Boys 3 (Sun)
Belmont FC
Cambridge FC
Corduff FC
Drumcondra AFC
Finglas United FC
Granada FC
Leixlip United AFC
Raheny United FC
Swords Celtic FC
Templeogue United FC
Trinity Donaghmede FC
U15 Boys 4 (Sun)
Beechwood FC
Belmont FC
Broadford Rovers FC
Cabinteely FC
Dalkey United FC
Esker Celtic FC
Kilnamanagh AFC
Marks Celtic FC
Phoenix FC
St Joseph's AFC
Terenure Rangers FC
U15 Boys 5 (Sun)
Ardmore Rovers FC
Clontarf FC
Dundrum FC
Firhouse Carmel FC
Granada FC
Lakelands FC
Lourdes Celtic FC
Mount Merrion Youths FC
Newlands/Castle Park FC
Sacred Heart FC
Swords Celtic FC
Trinity Donaghmede FC
U15 Boys 6 (Sun)
Ardmore Rovers FC
Cambridge FC
Granada FC
Howth Celtic FC
Knocklyon United FC
Lakelands FC
Lucan United FC
Malahide United FC
Raheny United FC
Railway Union FC
Swords Celtic FC
Terenure Rangers FC
U15 Girls
U15 Girls Div 1
Ballyoulster United FC
Bohemian FC
Cherry Orchard FC
Dalkey United FC
Granada FC
Peamount United FC
Portmarnock AFC
Shelbourne Academy
U15 Girls Div 2
Bohemian FC
Glebe North FC
Granada FC
Greystones United AFC
Home Farm FC
Killester Donneycarney FC
Lucan United FC
Raheny United FC
Rathcoole FC
Stepaside FC
U15 Girls Div 3
Beech Park FC
Belmont FC
Castleknock Celtic FC
Enniskerry FC
Granada FC
St Itas AFC
St Malachys AFC
U15 Girls Div 4
Ballyfermot United FC
Beech Park FC
Home Farm FC
Inchicore Athletic FC
Knocklyon United FC
Leicester Celtic FC
Manortown United FC
Rosemount Mulvey FC
U16 Boys
U16 Boys Premier (Sun)
Ballyoulster United FC
Belvedere FC
Corduff FC
Finglas United FC
Home Farm FC
Leicester Celtic FC
Lourdes Celtic FC
Malahide United FC
Mount Merrion Youths FC
Peamount United FC
Raheny United FC
Shelbourne Academy
St Francis FC
St Kevin's FC
U16 Boys Major (Sun)
Cabinteely FC
Cherry Orchard FC
Drogheda Boys FC
Greystones United AFC
Kilnamanagh AFC
Larkview FC
Leixlip United AFC
Lucan United FC
Mount Merrion Youths FC
Newbridge Town FC
Portmarnock AFC
St Itas AFC
St Kevin's FC
Stella Maris FC
U16 Boys Major 1 (Sun)
Arklow Town FC
Ballyfermot United FC
Ballyoulster United FC
Castleknock Celtic FC
Hartstown / Huntstown FC
Howth Celtic FC
Leicester Celtic FC
Lourdes Celtic FC
Peamount United FC
St John Vianney FC
St Mochtas FC
U16 Boys A (Sun)
Baldoyle United FC
Belvedere FC
Blessington FC
Cherry Orchard FC
Dingle United FC
Kilnamanagh AFC
Lourdes Celtic FC
Manortown United FC
Railway Union FC
Rathcoole FC
St Francis FC
Stella Maris FC
U16 Boys A1 (Sun)
Ardmore Rovers FC
Bohemian FC
Castleknock Celtic FC
Clontarf FC
Glasnevin FC
Home Farm FC
Knocklyon United FC
Lucan United FC
Lusk United AFC
Wayside Celtic FC
Wolfe Tone & District YC
U16 Boys B (Sun)
Bluebell Knockmitten United FC
Bohemian FC
Celbridge Town AFC
Cherry Orchard FC
Clontarf FC
Dundrum FC
Home Farm FC
Killegland AFC
Lusk United AFC
Mount Merrion Youths FC
Sporting Greystones FC
Templeogue United FC
U16 Boys B1 (Sun)
Ballyoulster United FC
Beechwood FC
Bohemian FC
Cabinteely FC
Cabinteely FC
Clontarf FC
Lusk United AFC
Mourne Celtic FC
Phoenix FC
Swords Celtic FC
Templeogue United FC
U16 Boys 16 C (Sun)
Ardmore Rovers FC
Ballybrack FC
Belmont FC
Broadford Rovers FC
Cambridge FC
Granada FC
Howth Celtic FC
Kinsealy United FC
Leicester Celtic FC
Lusk United AFC
Parkvale FC
St Maelruans FC
U16 Boys C1 (Sun)
Ballyoulster United FC
Beechwood FC
Granada FC
Hartstown / Huntstown FC
Kinsealy United FC
Mid Sutton FC
Park Celtic FC
Peamount United FC
Raheny United FC
St John Bosco FC
St Maelruans FC
Stepaside FC
Swords Celtic FC
Tallaght Town AFC
U16 Boys 1. (Sat)
Ashbourne United FC
Esker Celtic FC
Greystones United AFC
Kilnamanagh AFC
Larkview FC
Mid Sutton FC
Mount Merrion Youths FC
Newbridge Town FC
Peamount United FC
U16 Boys D. (Sun)
Ballybrack FC
Beechwood FC
Blessington FC
Broadford Rovers FC
Cabinteely FC
Leicester Celtic FC
Mount Merrion Youths FC
Newbridge Town FC
Park Celtic FC
St John Vianney FC
St Mochtas FC
Templeogue United FC
Terenure Rangers FC
U16 Girls
U16 Girls Div 1
Bohemian FC
Greystones United AFC
Killester Donneycarney FC
Knocklyon United FC
Peamount United FC
Shelbourne Academy
U16 Girls Div 2
Baldoyle United FC
Greystones United AFC
Home Farm FC
Leixlip United AFC
Lusk United AFC
Rathcoole FC
U16 Girls Div 3
Ballybrack FC
Ballyoulster United FC
Beechwood FC
Enniskerry FC
Lusk United AFC
Marks Celtic FC
Peamount United FC
Rosemount Mulvey FC
Verona FC
U17 Boys
U17 Boys Premier
Cabinteely FC
Cambridge FC
Castleknock Celtic FC
Cherry Orchard FC
Greystones United AFC
Home Farm FC
Lourdes Celtic FC
Malahide United FC
Peamount United FC
Portmarnock AFC
Shelbourne Academy
St Francis FC
St Kevin's FC
St Mochtas FC
Stella Maris FC
Templeogue United FC
U17 Boys Major
Cabinteely FC
Castleknock Celtic FC
Cherry Orchard FC
Crumlin United FC
Esker Celtic FC
Larkview FC
Leixlip United AFC
Lourdes Celtic FC
Manortown United FC
Mount Merrion Youths FC
St Francis FC
St Kevin's FC
St Pauls Artane FC
Stella Maris FC
Tallaght Town AFC
Tolka Rovers AFC
U17 Boys Major 1
Ballyfermot United FC
Ballyoulster United FC
Glebe North FC
Home Farm FC
Knocklyon United FC
Lakelands FC
Lucan United FC
Newbridge Town FC
Raheny United FC
U17 Boys A
Ballymun United FC
Belmont FC
Bluebell Knockmitten United FC
Broadford Rovers FC
Cabinteely FC
Newbridge Town FC
Oliver Bond Celtic FC
Portmarnock AFC
St Kevin's FC
Stella Maris FC
U17 Boys A1
Ardmore Rovers FC
Arklow Town FC
Beechwood FC
Blessington FC
Finglas Celtic FC
Firhouse Carmel FC
Greystones United AFC
Inchicore Athletic FC
Mount Merrion Youths FC
Mountview Boys & Girls FC
Palmerstown FC
Shankill FC
St Malachys AFC
Swords Celtic FC
Templeogue United FC
U17 Boys B
Beech Park FC
Celbridge Town AFC
Clontarf FC
Collinstown FC
Enniskerry FC
Esker Celtic FC
Glasnevin FC
Granada FC
Harolds Cross YFC
Howth Celtic FC
Lakelands FC
McKelvey Celtic AFC
Sacred Heart FC
St John Vianney FC
Swords Celtic FC
Terenure Rangers FC
U17 Boys B1
Ballyfermot United FC
Castleknock Celtic FC
Dalkey United FC
Granada FC
Kilnamanagh AFC
Knocklyon United FC
Larkview FC
Leicester Celtic FC
Manortown United FC
Palmerstown FC
Park Celtic FC
Raheny United FC
River Valley Rangers FC
Shankill FC
St Anthonys Kilcoole FC
Wayside Celtic FC
U17 Boys C
Ballybrack FC
Ballymun United FC
Beechwood FC
Belmont FC
Blessington FC
Bluebell Knockmitten United FC
Carriglea FC
Dundrum FC
Granada FC
Greystones United AFC
Lucan United FC
Mount Merrion Youths FC
Park Celtic FC
St John Vianney FC
St Mochtas FC
Tallaght Town AFC
U18 Boys
U18 Boys Premier
Cabinteely FC
Crumlin United FC
Home Farm FC
Leicester Celtic FC
Leixlip United AFC
Mount Merrion Youths FC
Newbridge Town FC
Peamount United FC
St Kevin's FC
Stella Maris FC
Swords Celtic FC
Templeogue United FC
U18 Boys Major
Corduff FC
Donacarney Celtic FC
Home Farm FC
Malahide United FC
Portmarnock AFC
Raheny United FC
St Joseph's AFC
St Kevin's FC
St Mochtas FC
U18 Boys Major 1
Arklow Town FC
Ballyoulster United FC
Cambridge FC
Collinstown FC
Dalkey United FC
Greystones United AFC
Leixlip United AFC
Sacred Heart FC
Terenure Rangers FC
U18 Boys A
Ardmore Rovers FC
Ballyowen Celtic FC
Belmont FC
Greystones United AFC
Lakelands FC
Mount Merrion Youths FC
Park Celtic FC
Raheny United FC
Tallaght Town AFC
Verona FC
U18 Boys A1
Booth Road Celtic FC
Clontarf FC
Dundrum FC
FC Eagles
Glasnevin FC
Harolds Cross YFC
Mount Merrion Youths FC
Raheny United FC
Rathcoole FC
St John Bosco FC
Terenure Rangers FC
U18 Boys B
Ardmore Rovers FC
Arthur Griffith Park FC
Beech Park FC
Cabinteely FC
Castleknock Celtic FC
Granada FC
Knocklyon United FC
Park Celtic FC
Sporting Greystones FC
Terenure Rangers FC
U18 Girls Youth
U18 Girls Youth League Competition 1
Bohemian FC
Cabinteely FC
Drogheda Boys FC
Greystones United AFC
Kilnamanagh AFC
Lakelands FC
Leixlip United AFC
St Joseph's AFC
U18 Girls Youth League Competition 2
Baldoyle United FC
Bohemian FC
Enniskerry FC
Kilnamanagh AFC
Peamount United FC
Raheny United FC
Shelbourne Academy
Terenure Rangers FC
U18 Girls Youth League Competition 3
Granada FC
Kilnamanagh AFC
Lakelands FC
Marino AFC
Newbridge Town FC
St Itas AFC
Stepaside FC
Tallaght Town AFC
Terenure Rangers FC
U8 Boys
U8 Boys RED Saturday
Belvedere FC
Broadford Rovers FC
Cabinteely FC
Cherry Orchard FC
Collinstown FC
Crumlin United FC
Granada FC
Leicester Celtic FC
Malahide United FC
Shamrock Rovers FC
Shelbourne Academy
St Francis FC
St Joseph's AFC
St Kevin's FC
Swords Celtic FC
Templeogue United FC
U8 Boys BLUE Saturday
Ardmore Rovers FC
Ballymun United FC
Ballyoulster United FC
Beechwood FC
Bohemian FC
Castleknock Celtic FC
Celbridge Town AFC
Collinstown FC
Corduff FC
Greystones United AFC
Hartstown / Huntstown FC
Lucan United FC
Mount Merrion Youths FC
Peamount United FC
St Malachys AFC
Templeogue United FC
U8 Boys YELLOW Saturday
Beechwood FC
Belmont FC
Cabinteely FC
Firhouse Carmel FC
Greystones United AFC
Kilnamanagh AFC
Knocklyon United FC
Larkview FC
Leixlip United AFC
Malahide United FC
Palmerstown FC
Phoenix FC
Shankill FC
St James Athletic FC
Terenure Rangers FC
U8 Boys EMERALD Saturday
Baldoyle United FC
Castleknock Celtic FC
Celbridge Town AFC
Corduff FC
Howth Celtic FC
Phoenix FC
Rivermount Boys FC
Swords Celtic FC
Tolka Rovers AFC
Trinity Donaghmede FC
U8 Boys GREEN Saturday
AFC Belgrave
Ardmore Rovers FC
Ballyfermot United FC
Beechwood FC
Booth Road Celtic FC
Crumlin United FC
Granada FC
Greystones United AFC
Lourdes Celtic FC
Manortown United FC
Mount Merrion Youths FC
St Joseph's AFC
Terenure Rangers FC
U8 Boys PURPLE Saturday
Ardmore Rovers FC
Ballybrack FC
Beech Park FC
Beechwood FC
Belmont FC
Dalkey United FC
Granada FC
Inchicore Athletic FC
Leicester Celtic FC
Rosemount Mulvey FC
St Anthonys Kilcoole FC
St John Bosco FC
U8 Boys WHITE Saturday
Baldoyle United FC
Beech Park FC
Collinstown FC
East Wall Bessborough FC
Home Farm FC
Malahide United FC
Rathcoole FC
St Mochtas FC
Swords Celtic FC
U8 Boys RED Sunday
Broadford Rovers FC
Crumlin United FC
Knocklyon United FC
Leicester Celtic FC
Mount Merrion Youths FC
Phoenix FC
Portmarnock AFC
Raheny United FC
Railway Union FC
Shamrock Rovers FC
St Kevin's FC
St Mochtas FC
U8 Boys BLUE Sunday
Belvedere FC
Dundrum FC
Esker Celtic FC
Glasnevin FC
Home Farm FC
Howth Celtic FC
Kilnamanagh AFC
Malahide United FC
Rathcoole FC
Shankill FC
St Joseph's AFC
Templeogue United FC
Trinity Donaghmede FC
Wayside Celtic FC
U8 Boys YELLOW Sunday
Cherry Orchard FC
Granada FC
Knocklyon United FC
Lakelands FC
Marks Celtic FC
Newlands/Castle Park FC
Rathcoole FC
Shankill FC
St Anthonys Kilcoole FC
St Francis FC
U8 Boys ORANGE Sunday
Ashbourne United FC
Castleknock Celtic FC
Clontarf FC
Howth Celtic FC
Killester Donneycarney FC
Portmarnock AFC
Raheny United FC
Swords Celtic FC
U8 Boys EMERALD Sunday
Clontarf FC
Corduff FC
Finglas United FC
Home Farm FC
Lusk United AFC
Marino AFC
McKelvey Celtic AFC
Mountview Boys & Girls FC
Portmarnock AFC
River Valley Rangers FC
U8 Boys GREEN Sunday
Dundrum FC
Granada FC
Knocklyon United FC
Lakelands FC
Lucan United FC
Mount Merrion Youths FC
Parkvale FC
Railway Union FC
Sporting Greystones FC
Tallaght Town AFC
Terenure Rangers FC
Wayside Celtic FC
U8 Boys NAVY Sunday
Drumcondra AFC
Killester Donneycarney FC
Kinsealy United FC
Lusk United AFC
Malahide United FC
Portmarnock AFC
River Valley Rangers FC
St John Vianney FC
St Pauls Artane FC
Swords Celtic FC
U8 Boys PURPLE Sunday
Blessington FC
Broadford Rovers FC
Cabinteely FC
Cambridge FC
Esker Celtic FC
Firhouse Carmel FC
Granada FC
Harolds Cross YFC
Jobstown Celtic FC
Leicester Celtic FC
Leixlip United AFC
Park Celtic FC
Park Celtic FC
Sporting Greystones FC
U8 Boys WHITE Sunday
Belvedere FC
Finglas Celtic FC
Glasnevin FC
Malahide United FC
Marino AFC
Mid Sutton FC
Raheny United FC
St John Vianney FC
Swords Celtic FC
Verona FC
U8 Boys SILVER Sunday
Ballybrack FC
Ballyoulster United FC
Bluebell Knockmitten United FC
Dundrum FC
Dundrum FC
Enniskerry Youth Club
Greystones United AFC
Kilnamanagh AFC
Knocklyon United FC
Newlands/Castle Park FC
Park Celtic FC
Wayside Celtic FC
U8 Girls
U8 Girls Red
Castleknock Celtic FC
Clontarf FC
Granada FC
Howth Celtic FC
Kilnamanagh AFC
Knocklyon United FC
U8 Girls Blue
Ballyoulster United FC
Beechwood FC
Lakelands FC
Parkvale FC
Railway Union FC
Rosemount Mulvey FC
Tallaght Town AFC
Templeogue United FC
Terenure Rangers FC
U8 Girls Orange
Beechwood FC
Greystones United AFC
Knocklyon United FC
Manortown United FC
Mount Merrion Youths FC
Peamount United FC
Tallaght Town AFC
U9 Boys
U9 Boys RED Saturday
Belvedere FC
Bohemian FC
Cabinteely FC
Cherry Orchard FC
Crumlin United FC
Granada FC
Leixlip United AFC
Malahide United FC
Mount Merrion Youths FC
Phoenix FC
Shamrock Rovers FC
Shelbourne Academy
St Joseph's AFC
St Kevin's FC
Swords Celtic FC
Templeogue United FC
U9 Boys BLUE Saturday
Ardmore Rovers FC
Beechwood FC
Belmont FC
Celbridge Town AFC
Collinstown FC
Greystones United AFC
Knocklyon United FC
Leicester Celtic FC
Lucan United FC
Rathcoole FC
St Francis FC
St Joseph's AFC
Templeogue United FC
U9 Boys YELLOW Saturday
Ballyoulster United FC
Bluebell Knockmitten United FC
Cabinteely FC
Firhouse Carmel FC
Granada FC
Greystones United AFC
Kilnamanagh AFC
Larkview FC
Lourdes Celtic FC
Palmerstown FC
Rosemount Mulvey FC
Terenure Rangers FC
U9 Boys GREEN Saturday
Ballyoulster United FC
Beechwood FC
Belmont FC
Crumlin United FC
Dalkey United FC
Dynamo Dublin FC
Granada FC
Greystones United AFC
Manortown United FC
Mount Merrion Youths FC
U9 Boys EMERALD Saturday
Castleknock Celtic FC
Celbridge Town AFC
Corduff FC
Home Farm FC
Leixlip United AFC
Newbridge Town FC
Rivermount Boys FC
St Mochtas FC
Tolka Rovers AFC
U9 Boys NAVY Saturday
Ardmore Rovers FC
Ballyfermot United FC
Dalkey United FC
Greenhills Boys FC
Greystones United AFC
Leicester Celtic FC
Newbridge Town FC
Rathcoole FC
St Maelruans FC
Terenure Rangers FC
U9 Boys PURPLE Saturday
Arthur Griffith Park FC
Beech Park FC
Beechwood FC
Belmont FC
Celbridge Town AFC
Hartstown / Huntstown FC
Marks Celtic FC
Mount Merrion Youths FC
Newbridge Town FC
Rathcoole FC
Sacred Heart FC
Shankill FC
Verona FC
U9 Boys WHITE Saturday
Ballymun United FC
Castleknock Celtic FC
Finglas United FC
Hartstown / Huntstown FC
Home Farm FC
Malahide United FC
Newbridge Town FC
Railway Union FC
Swords Celtic FC
Trinity Donaghmede FC
U9 Boys SILVER Saturday
Ballybrack FC
Beechwood FC
Cabinteely FC
Cambridge FC
Dalkey United FC
Enniskerry Youth Club
Firhouse Carmel FC
Granada FC
Knocklyon United FC
Larkview FC
Rosemount Mulvey FC
Shankill FC
St John Bosco FC
Stepaside FC
U9 Boys RED Sunday
Broadford Rovers FC
Cherry Orchard FC
Corduff FC
Granada FC
Knocklyon United FC
Leicester Celtic FC
Mount Merrion Youths FC
Raheny United FC
Shamrock Rovers FC
Shankill FC
Sheriff YC
St Joseph's AFC
St Kevin's FC
St Mochtas FC
U9 Boys BLUE Sunday
Ballyfermot United FC
Cabinteely FC
Celbridge Town AFC
Esker Celtic FC
Kilnamanagh AFC
Knocklyon United FC
Lakelands FC
Leixlip United AFC
Malahide United FC
Newlands/Castle Park FC
Park Celtic FC
Shankill FC
Tallaght Town AFC
Terenure Rangers FC
U9 Boys BLUE Sunday North
Clontarf FC
Glasnevin FC
Killester Donneycarney FC
Portmarnock AFC
Raheny United FC
River Valley Rangers FC
Shelbourne Academy
St John Vianney FC
St Malachys AFC
Swords Celtic FC
Tolka Rovers AFC
Trinity Donaghmede FC
Verona FC
U9 Boys YELLOW Sunday
Broadford Rovers FC
Crumlin United FC
Dundrum FC
Esker Celtic FC
Granada FC
Harolds Cross YFC
Leicester Celtic FC
Parkvale FC
Portmarnock AFC
Portmarnock AFC
Railway Union FC
St Joseph's AFC
St Mochtas FC
Templeogue United FC
Wayside Celtic FC
U9 Boys EMERALD Sunday
Clontarf FC
Dingle United FC
FC Eagles
Glasnevin FC
Kinsealy United FC
Lusk United AFC
Malahide United FC
Marino AFC
Mid Sutton FC
Phoenix FC
Raheny United FC
St Kevin's FC
St Pauls Artane FC
Stella Maris FC
Tolka Rovers AFC
U9 Boys GREEN Sunday
Ardmore Rovers FC
Ardmore Rovers FC
Blessington FC
Broadford Rovers FC
Esker Celtic FC
Granada FC
Greystones United AFC
Lakelands FC
Leixlip United AFC
Mount Merrion Youths FC
Park Celtic FC
Peamount United FC
Terenure Rangers FC
U9 Boys NAVY Sunday
Corduff FC
Drumcondra AFC
Finglas Celtic FC
Lusk United AFC
Malahide United FC
Marino AFC
Portmarnock AFC
Raheny United FC
River Valley Rangers FC
St John Vianney FC
St Kevin's FC
Stella Maris FC
Swords Celtic FC
U9 Boys PURPLE Sunday
Blessington FC
Booth Road Celtic FC
Booth Road Celtic FC
Collinstown FC
Dundrum FC
Inchicore Athletic FC
Jobstown Celtic FC
Kingswood FC
Newlands/Castle Park FC
Park Celtic FC
Parkvale FC
Peamount United FC
St Joseph's AFC
St Marys FC
Tallaght Town AFC
Terenure Rangers FC
U9 Boys WHITE Sunday
Clontarf FC
Dingle United FC
Finglas United FC
Malahide United FC
Marino AFC
Mid Sutton FC
Portmarnock AFC
Raheny United FC
Verona FC
U9 Boys SILVER Sunday
Ardmore Rovers FC
Ballyowen Celtic FC
Broadford Rovers FC
Cabinteely FC
Kilnamanagh AFC
Knocklyon United FC
Lakelands FC
Lucan United FC
Lucan United FC
Park Celtic FC
Tallaght Town AFC
Templeogue United FC
Wayside Celtic FC
U9 Girls
U9 Girls Red
Ballyoulster United FC
Bohemian FC
Granada FC
Kilnamanagh AFC
Park Celtic FC
Verona FC
U9 Girls Blue
Ardmore Rovers FC
Beechwood FC
Enniskerry Youth Club
Home Farm FC
Lourdes Celtic FC
Mount Merrion Youths FC
Rathcoole FC
St Kevin's FC
U9 Girls Orange
Belmont FC
Firhouse Carmel FC
Knocklyon United FC
Leicester Celtic FC
Mount Merrion Youths FC
Tallaght Town AFC
Terenure Rangers FC
U9 Girls Yellow
Cambridge FC
Clontarf FC
Enniskerry FC
Knocklyon United FC
Parkvale FC
Raheny United FC
U9 Girls Emerald
Ardmore Rovers FC
Beechwood FC
Cabinteely FC
Granada FC
Greystones United AFC
Harolds Cross YFC
Howth Celtic FC
Larkview FC
Rathcoole FC