U12 Boys C
Greystones United AFC 1 5 Corduff FC Woodlands
TBC
Woodlands
TBC
U18 Girls Youth League 1
Drogheda Boys FC 3 0 Greystones United AFC Marley's Lane
TBC
Marley's Lane
TBC
U16 Girls Div 1
Peamount United FC 0 3 Greystones United AFC Greenogue
Lisa Curran
Greenogue
Lisa Curran
U16 Girls Div 2
Greystones United AFC 6 3 Beech Park FC Woodlands
TBC
Woodlands
TBC
U15 Girls Div 2
Granada FC 4 2 Greystones United AFC Meadow Vale
TBC
Meadow Vale
TBC
U14 Girls Div 3
Greystones United AFC 1 5 Corduff FC Woodlands
TBC
Woodlands
TBC
U13 League Cup (Sun 8 & 9)
Newlands/Castle Park FC Div 8 2 1 Greystones United AFC Div 8 TBC
Mark McGrath
TBC
Mark McGrath
U13 Girls Div 2 (11 A\S)
Peamount United FC 1 1 Greystones United AFC Greenogue
TBC
Greenogue
TBC
U13 Girls Div 2 (9 A\S)
Greystones United AFC 1 0 Newbridge Town FC Woodlands
TBC
Woodlands
TBC
U13 Girls Div 4 (9 A\S)
Greystones United AFC 0 1 Beech Park FC Woodlands
TBC
Woodlands
TBC
U12 Boys Div 11 (Sun)
Newlands/Castle Park FC 7 4 Greystones United AFC Moyle Park College
TBC
Moyle Park College
TBC
U12 Girls Div 4
Greystones United AFC 0 1 Home Farm FC Woodlands
TBC
Woodlands
TBC
U12 Girls Div 6
Ballyfermot United FC 4 0 Greystones United AFC Le Fanu Road
TBC
Le Fanu Road
TBC
U17 Boys Premier
Peamount United FC 5 2 Greystones United AFC Greenogue
Michael Shelly
Greenogue
Michael Shelly
Comment: 6 2
U15 Boys A1 (Sat)
Swords Celtic FC 2 0 Greystones United AFC Balheary Res
andrew byrne
Balheary Res
andrew byrne
U14 Boys Major 1
Portmarnock AFC 2 5 Greystones United AFC Paddy's Hill
Martin Browne
Paddy's Hill
Martin Browne
U14 Paisley Deering Cup (B1 & C)
Greystones United AFC B1 2 5 Mulhuddart FC C AUL Complex
Michael Shelly
AUL Complex
Michael Shelly
U13 Boys A1 (Sat)
St Mochtas FC 4 0 Greystones United AFC Porterstown Road
Alan Mahon
Porterstown Road
Alan Mahon
U12 Boys Major
Greystones United AFC 1 0 Ardmore Rovers FC Woodlands
TBC
Woodlands
TBC
U11 Condon Cup (A&A1)
Shamrock Rovers FC 4 1 Greystones United AFC AUL Complex
TBC
AUL Complex
TBC
Comment: Final
U11 Subsidiary Cup (D&D1)
Mountview Boys & Girls FC 3 2 Greystones United AFC Mountview Park
Ben Carroll
Mountview Park
Ben Carroll
U13 Jimmy Flood Cup (M & M1)
Greystones United AFC 2 1 Arthur Griffith Park FC AUL Complex
Piotr Michura
AUL Complex
Piotr Michura
U17 Boys A1
Ardmore Rovers FC 1 3 Greystones United AFC Ballywaltrim, Bray
TBC
Ballywaltrim, Bray
TBC
U16 Girls Div 2
Greystones United AFC 0 3 Peamount United FC Woodlands
TBC
Woodlands
TBC
U14 Girls Div 1
Greystones United AFC 1 1 Kilnamanagh AFC Woodlands
-
Woodlands
-
U12 Girls Div 4
Greystones United AFC 2 0 Templeogue United FC Woodlands
TBC
Woodlands
TBC
U15 Boys A1 (Sat)
Greystones United AFC 1 4 Lakelands FC Woodlands
TBC
Woodlands
TBC
U14 Boys Major
Greystones United AFC 2 0 Leicester Celtic FC Woodlands
TBC
Woodlands
TBC
Leicester Celtic FC 0 2 Greystones United AFC Loreto Park
-
Loreto Park
-
Peamount United FC 2 2 Greystones United AFC Greenogue
TBC
Greenogue
TBC
U18 Girls Youth League 1
Shelbourne Academy 3 0 Greystones United AFC AUL Complex
TBC
AUL Complex
TBC
U16 Boys 1. (Sat)
Greystones United AFC 4 6 Cabinteely FC Woodlands
TBC
Woodlands
TBC
U16 Girls Div 2
Greystones United AFC 0 2 Portmarnock AFC Woodlands
-
Woodlands
-
U15 Girls Div 2
Greystones United AFC 3 3 Raheny United FC Woodlands
TBC
Woodlands
TBC
U14 Girls Div 1
Stella Maris FC 2 0 Greystones United AFC Dublin Port Stadium
-
Dublin Port Stadium
-
U13 Girls Div 2 (9 A\S)
Granada FC 1 1 Greystones United AFC Meadow Vale
-
Meadow Vale
-
U12 Boys B
Greystones United AFC 4 2 Dalkey United FC Woodlands
TBC
Woodlands
TBC