U14 Boys B1
Blessington FC 19:00 Larkview FC Cross Chapel
Dave Swan
Cross Chapel
Dave Swan
U17 Boys B1
Wayside Celtic FC 18:30 Larkview FC Jackson Park
Thomas Quinn
Jackson Park
Thomas Quinn
U12 Boys Div 6 (Sun)
Larkview FC 18:30 Cambridge FC Whelan Park
TBC
Whelan Park
TBC
U16 Boys 1. (Sat)
Larkview FC 13:00 Ashbourne United FC Whelan Park
Des Clarke
Whelan Park
Des Clarke
U15 Boys A1 (Sat)
Castleknock Celtic FC 11:30 Larkview FC Porterstown Park
Christy Dunne
Porterstown Park
Christy Dunne
U14 Boys B1
Larkview FC 11:20 Rathcoole FC Whelan Park
Des Clarke
Whelan Park
Des Clarke
U12 Boys A
Larkview FC 10:20 Bluebell Knockmitten United FC Whelan Park
Des Clarke
Whelan Park
Des Clarke
U11 Boys B1 (Sat)
Ballyfermot United FC 10:00 Larkview FC Le Fanu Road
TBC
Le Fanu Road
TBC
U10 Boys C1 (Sat)
Larkview FC 10:00 Swords Celtic FC Balheary Res
TBC
Balheary Res
TBC
U9 Boys YELLOW Saturday
Cabinteely FC 10:00 Larkview FC Kilbogget Park
TBC
Kilbogget Park
TBC
U9 Boys SILVER Saturday
Cabinteely FC 10:00 Larkview FC Kilbogget Park
TBC
Kilbogget Park
TBC
U8 Boys YELLOW Saturday
Cabinteely FC 10:00 Larkview FC Kilbogget Park
TBC
Kilbogget Park
TBC
U17 Boys Major
St Pauls Artane FC 13:00 Larkview FC Lein Road/McAuley Park Ptch
TBC
Lein Road/McAuley Park Ptch
TBC
U17 Boys B1
Ballyfermot United FC 11:00 Larkview FC Le Fanu Road
Liam Wells
Le Fanu Road
Liam Wells
U13 Girls Div 2 (11 A\S)
Larkview FC 10:00 Greystones United AFC Whelan Park
TBC
Whelan Park
TBC
U12 Boys Div 6 (Sun)
Ballyoulster United FC 10:00 Larkview FC Loughlinstown Road
-TBC-
Loughlinstown Road
-TBC-
U12 Girls Div 2
Knocklyon United FC 10:00 Larkview FC Knocklyon United
TBC
Knocklyon United
TBC
U12 Girls Div 5
Larkview FC 10:00 Rosemount Mulvey FC Whelan Park
TBC
Whelan Park
TBC
U11 Boys Div 6 (Sun)
Tolka Rovers AFC 10:00 Larkview FC Johnstown Park
TBC
Johnstown Park
TBC
U11 Boys Div 11 (Sun)
Palmerstown FC 10:00 Larkview FC Glenaulin Park
TBC
Glenaulin Park
TBC
U11 Girls Div 6
Cabinteely FC 10:00 Larkview FC Kilbogget Park
TBC
Kilbogget Park
TBC
U10 Boys Div 3 (Sun)
Leicester Celtic FC 10:00 Larkview FC Loreto Park
TBC
Loreto Park
TBC
U10 Boys Div 5 (Sun)
Cabinteely FC 10:00 Larkview FC Kilbogget Park
TBC
Kilbogget Park
TBC
U10 Girls Div 5
Larkview FC 11:15 Greystones United AFC Whelan Park
TBC
Whelan Park
TBC
U13 Boys A (Sat)
Manortown United FC 18:30 Larkview FC 5 Acres Perrystown
TBC
5 Acres Perrystown
TBC
U16 Boys Major (Sun)
Larkview FC 18:30 Greystones United AFC Whelan Park
TBC
Whelan Park
TBC
U16 Boys 1. (Sat)
Larkview FC 18:30 Peamount United FC Whelan Park
TBC
Whelan Park
TBC
U14 Boys B1
Rathcoole FC 18:30 Larkview FC Frank Cox Park
TBC
Frank Cox Park
TBC