U16 Boys A (Sun)
Clontarf FC 19:00 Belvedere FC St Anne's Park
TBC
St Anne's Park
TBC
U16 Boys B1 (Sun)
Clontarf FC 19:30 Kinsealy United FC St Anne's Park
TBC
St Anne's Park
TBC
U15 Boys 2 (Sun)
Clontarf FC 19:30 Castleknock Celtic FC St Anne's Park
TBC
St Anne's Park
TBC
U13 Boys Div 4 (Sun)
Clontarf FC 19:30 Ballyoulster United FC St Anne's Park
TBC
St Anne's Park
TBC
U13 Boys Div 5 (Sun)
Clontarf FC 19:30 Drumcondra AFC St Anne's Park
TBC
St Anne's Park
TBC
U13 Boys Div 8 (Sun)
Clontarf FC 19:30 Mid Sutton FC St Anne's Park
TBC
St Anne's Park
TBC
U12 Boys Div 2 (Sun)
Raheny United FC 19:00 Clontarf FC St Anne's Park
TBC
St Anne's Park
TBC
U16 Boys A (Sun)
Clontarf FC 19:30 Cambridge FC St Anne's Park
TBC
St Anne's Park
TBC
U15 Boys 5 (Sun)
Clontarf FC 19:30 Drumcondra AFC St Anne's Park
TBC
St Anne's Park
TBC
U14 Boys Div 1 (Sun)
Clontarf FC 19:30 Swords Celtic FC St Anne's Park
TBC
St Anne's Park
TBC
U12 Boys Div 4 (Sun)
Lusk United AFC 19:00 Clontarf FC Station Road
TBC
Station Road
TBC
U12 Boys Div 9 (Sun)
Clontarf FC 19:00 Phoenix FC St Anne's Park
-TBC-
St Anne's Park
-TBC-
U13 Boys C1 (Sat)
Clontarf FC 11:30 Tallaght Town AFC St Anne's Park
TBC
St Anne's Park
TBC
U11 Boys B (Sat)
Palmerstown FC 10:00 Clontarf FC Glenaulin Park
TBC
Glenaulin Park
TBC
U11 Boys D (Sat)
Ballymun United FC 10:00 Clontarf FC Ballymun Soccer Complex
TBC
Ballymun Soccer Complex
TBC
Comment: Easter Weekend
U10 Boys C (Sat)
Clontarf FC 10:00 Ardmore Rovers FC St Anne's Park
TBC
St Anne's Park
TBC
U16 Boys A (Sun)
Kilnamanagh AFC 11:00 Clontarf FC Ned Kelly Park, Kilnamanagh
TBC
Ned Kelly Park, Kilnamanagh
TBC
U15 Boys 5 (Sun)
Ardmore Rovers FC 11:00 Clontarf FC Ballywaltrim, Bray
TBC
Ballywaltrim, Bray
TBC
U14 Boys Div 1 (Sun)
Clontarf FC 11:00 Park Celtic FC St Anne's Park
TBC
St Anne's Park
TBC
U12 Boys Div 2 (Sun)
Clontarf FC 10:00 Granada FC St Anne's Park
-TBC-
St Anne's Park
-TBC-
U12 Boys Div 4 (Sun)
Clontarf FC 10:30 Railway Union FC St Anne's Park
TBC
St Anne's Park
TBC
U12 Girls Div 4
Greystones United AFC 10:00 Clontarf FC Woodlands
-
Woodlands
-
U11 Boys Div 3 (Sun)
St Joseph's AFC 10:00 Clontarf FC Pearse Park, Sallynoggin
TBC
Pearse Park, Sallynoggin
TBC
Comment: Easter Weekend
U11 Boys Div 10 (Sun)
Parkvale FC 10:00 Clontarf FC Rockbrook Park School
TBC
Rockbrook Park School
TBC
U11 Girls Div 5
Clontarf FC 10:00 Beechwood FC St Anne's Park
TBC
St Anne's Park
TBC
U10 Boys Div 3 (Sun)
Clontarf FC 10:00 Larkview FC St Anne's Park
TBC
St Anne's Park
TBC
U10 Boys Div 5 (Sun)
Clontarf FC 10:00 Kinsealy United FC Clontarf Astro
TBC
Clontarf Astro
TBC
U10 Boys Div 9 (Sun)
Clontarf FC 10:00 Mount Merrion Youths FC St Anne's Park
TBC
St Anne's Park
TBC
U10 Boys Div 12 (Sun)
Railway Union FC 10:00 Clontarf FC Railway Union
TBC
Railway Union
TBC
U9 Boys WHITE Sunday
Clontarf FC 10:00 Lusk United AFC St Anne's Park
TBC
St Anne's Park
TBC
U9 Boys BLUE Sunday North
Clontarf FC 10:00 Trinity Donaghmede FC St Anne's Park
TBC
St Anne's Park
TBC
U9 Boys EMERALD Sunday
Kinsealy United FC 10:00 Clontarf FC Kettles Lane
TBC
Kettles Lane
TBC
U8 Boys WHITE Sunday
Verona FC 10:00 Clontarf FC Coolmine Park
TBC
Coolmine Park
TBC
U8 Boys EMERALD Sunday
Clontarf FC 10:00 Finglas United FC St Anne's Park
TBC
St Anne's Park
TBC
U8 Boys ORANGE Sunday
Killester Donneycarney FC 10:00 Clontarf FC Maypark
TBC
Maypark
TBC
U12 Boys Div 2 (Sun)
Broadford Rovers FC 19:00 Clontarf FC Broadford Park
-TBC-
Broadford Park
-TBC-