U15 Boys 3 (Sun)
Swords Celtic FC 18:00 Trinity Donaghmede FC Balheary Res
TBC
Balheary Res
TBC
U14 Boys Div 1 (Sun)
FC Eagles 19:00 Swords Celtic FC Soccer Pavilions
TBC
Soccer Pavilions
TBC
U14 Boys Div 7 (Sun)
Killegland AFC 18:45 Swords Celtic FC Wards Cross
TBC
Wards Cross
TBC
U13 Boys Div 6 (Sun)
Swords Celtic FC 18:45 Cambridge FC Balheary Res
TBC
Balheary Res
TBC
U15 Boys A1 (Sat)
St Anthonys Kilcoole FC 13:00 Swords Celtic FC Finn Park
chris cox
Finn Park
chris cox
U13 Boys Premier (Sat)
Swords Celtic FC 10:15 St Joseph's AFC Balheary Res
Daniel Byrne
Balheary Res
Daniel Byrne
U13 Boys Major 1 (Sat)
Swords Celtic FC 11:30 Newbridge Town FC Balheary Res
Daniel Byrne
Balheary Res
Daniel Byrne
U13 Gerry Murphy Cup (A & A1)
Leixlip United AFC 10:15 Swords Celtic FC Leixlip Amm Centre
Philip Nolan
Leixlip Amm Centre
Philip Nolan
U12 Boys Premier
Shamrock Rovers FC 11:30 Swords Celtic FC Shamrock Rovers
-
Shamrock Rovers
-
U12 Boys Major 1
Swords Celtic FC 10:00 Ballyoulster United FC Balheary Res
TBC
Balheary Res
TBC
U12 Boys B1
Harolds Cross YFC 10:00 Swords Celtic FC Bushy Park
Raymond Colreavy
Bushy Park
Raymond Colreavy
U12 Boys C1
Swords Celtic FC 11:30 Beech Park FC Balheary Res
Graham Caswell
Balheary Res
Graham Caswell
U11 Boys A (Sat)
Swords Celtic FC 10:15 Greystones United AFC Balheary Res
Graham Caswell
Balheary Res
Graham Caswell
U11 Boys B1 (Sat)
Leicester Celtic FC 10:00 Swords Celtic FC Loreto Park
TBC
Loreto Park
TBC
U11 Boys D1 (Sat)
Swords Celtic FC 10:00 Rosemount Mulvey FC Balheary Res
TBC
Balheary Res
TBC
U10 Boys A (Sat)
Broadford Rovers FC 10:00 Swords Celtic FC Broadford Park
TBC
Broadford Park
TBC
U10 Boys C1 (Sat)
Larkview FC 10:00 Swords Celtic FC Balheary Res
TBC
Balheary Res
TBC
U10 Boys D1 (Sat)
Phoenix FC 10:00 Swords Celtic FC Scribblestown
TBC
Scribblestown
TBC
U9 Boys RED Saturday
Swords Celtic FC 10:00 Bohemian FC Balheary Res
TBC
Balheary Res
TBC
U9 Boys WHITE Saturday
Swords Celtic FC 10:00 Hartstown / Huntstown FC Balheary Res
TBC
Balheary Res
TBC
U8 Boys RED Saturday
Granada FC 10:00 Swords Celtic FC Meadow Vale
TBC
Meadow Vale
TBC
U8 Boys EMERALD Saturday
Castleknock Celtic FC 10:00 Swords Celtic FC Porterstown Park
TBC
Porterstown Park
TBC
U18 Boys Premier
Swords Celtic FC 13:00 Crumlin United FC Balheary Res
TBC
Balheary Res
TBC
U17 Boys A1
Inchicore Athletic FC 11:00 Swords Celtic FC Bluebell Comm Centre
Derek Carey
Bluebell Comm Centre
Derek Carey
DDSL U16 B/B1 Cup
Swords Celtic FC 11:30 Broadford Rovers FC Broadford Park
Brian Merriman
Broadford Park
Brian Merriman
U16 Boys 16 C (Sun)
Swords Celtic FC 11:00 Ballyoulster United FC Balheary Res
TBC
Balheary Res
TBC
U15 Boys 3 (Sun)
Swords Celtic FC 11:00 Granada FC Balheary Res
TBC
Balheary Res
TBC
U15 Boys 5 (Sun)
Swords Celtic FC 11:00 Newlands/Castle Park FC Balheary Res
TBC
Balheary Res
TBC
U15 Boys 6 (Sun)
Granada FC 11:30 Swords Celtic FC Sallynoggin Pitch 1
John Delaney
Sallynoggin Pitch 1
John Delaney
U14 League Cup (7 & 8)
Kingswood FC 11:00 Swords Celtic FC Balheary Park
TBC
Balheary Park
TBC
U14 Boys Div 1 (Sun)
Swords Celtic FC 11:00 St Mochtas FC Balheary Res
TBC
Balheary Res
TBC
U14 Boys Div 5 (Sun)
Tallaght Town AFC 11:30 Swords Celtic FC Carolyn Park
Samuel lawless
Carolyn Park
Samuel lawless
U14 Boys Div 8 (Sun)
Booth Road Celtic FC 11:00 Swords Celtic FC Greenpark Shopping Centre
TBC
Greenpark Shopping Centre
TBC
U13 Boys Div 6 (Sun)
Swords Celtic FC 11:00 Celbridge Town AFC Balheary Res
TBC
Balheary Res
TBC
U12 Boys Div 5 (Sun)
Swords Celtic FC 10:00 Parkvale FC Balheary Res
TBC
Balheary Res
TBC
U11 Boys Div 1 (Sun)
Swords Celtic FC 10:00 Raheny United FC Balheary Res
TBC
Balheary Res
TBC
U11 Boys Div 7 (Sun)
Harolds Cross YFC 10:00 Swords Celtic FC Paddy Brennan Park
TBC
Paddy Brennan Park
TBC
U11 Girls Div 1
Stepaside FC 10:00 Swords Celtic FC TBC
TBC
TBC
TBC
U10 Boys Div 3 (Sun)
Swords Celtic FC 10:00 Malahide United FC Balheary Res
TBC
Balheary Res
TBC
U9 Boys BLUE Sunday North
Swords Celtic FC 10:00 Tolka Rovers AFC Balheary Res
TBC
Balheary Res
TBC
U9 Boys NAVY Sunday
Swords Celtic FC 10:00 Drumcondra AFC Balheary Res
TBC
Balheary Res
TBC
U8 Boys WHITE Sunday
St Pauls Artane FC 10:00 Swords Celtic FC TBC
TBC
TBC
TBC
U8 Boys ORANGE Sunday
Portmarnock AFC 10:00 Swords Celtic FC Paddy's Hill
TBC
Paddy's Hill
TBC
U8 Boys NAVY Sunday
Drumcondra AFC 10:00 Swords Celtic FC Clonturk Park
TBC
Clonturk Park
TBC
U13 Boys Premier (Sat)
Swords Celtic FC 18:30 Malahide United FC Balheary Res
TBC
Balheary Res
TBC
U13 Boys Major 1 (Sat)
Swords Celtic FC 18:30 Cambridge FC Balheary Res
TBC
Balheary Res
TBC
U12 Boys Premier
Home Farm FC 19:00 Swords Celtic FC Home Farm
TBC
Home Farm
TBC
U13 Boys Div 6 (Sun)
Sheriff YC 18:30 Swords Celtic FC Fairview Park
TBC
Fairview Park
TBC