U16 Boys Major 1 Sun
Leicester Celtic FC 19:30 Peamount United FC Loreto Park
TBC
Loreto Park
TBC
U16 Boys 16 C (Sun)
Peamount United FC 19:30 Stepaside FC Greenogue
TBC
Greenogue
TBC
U16 Boys 1. (Sat)
Peamount United FC 19:00 Greystones United AFC Greenogue
TBC
Greenogue
TBC
U16 Girls Div 2
Portmarnock AFC 00:00 Peamount United FC Paddy's Hill
-
Paddy's Hill
-
U13 Boys C1 (Sat)
St Maelruans FC 19:30 Peamount United FC Bancroft Park
TBC
Bancroft Park
TBC
U13 Girls Div 1 (9 A\S)
Newlands/Castle Park FC 19:00 Peamount United FC Moyle Park College
-
Moyle Park College
-
U15 Boys A1 (Sat)
Howth Celtic FC 19:30 Peamount United FC Celtic Park
TBC
Celtic Park
TBC
U15 Boys C1 (Sat)
St John Vianney FC 19:30 Peamount United FC St Pats Park
TBC
St Pats Park
TBC
U13 Boys A1 (Sat)
Peamount United FC 19:30 Hartstown / Huntstown FC Greenogue
TBC
Greenogue
TBC
U12 Boys Major
Kilnamanagh AFC 19:00 Peamount United FC Ned Kelly Park, Kilnamanagh
TBC
Ned Kelly Park, Kilnamanagh
TBC
U16 Boys Premier (Sun)
Peamount United FC 19:15 St Kevin's FC Greenogue
TBC
Greenogue
TBC
U16 Boys Major 1 Sun
Peamount United FC 19:30 Castleknock Celtic FC Greenogue
TBC
Greenogue
TBC
U16 Boys 16 C (Sun)
Peamount United FC 19:30 Ballybrack FC Greenogue
TBC
Greenogue
TBC
U16 Boys 1. (Sat)
Kilnamanagh AFC 19:00 Peamount United FC Ned Kelly Park, Kilnamanagh
TBC
Ned Kelly Park, Kilnamanagh
TBC
U16 Girls Div 2
Peamount United FC 10:00 Mount Merrion Youths FC Greenogue
TBC
Greenogue
TBC
U13 Girls Div 1 (9 A\S)
Peamount United FC 19:00 Templeogue United FC Greenogue
TBC
Greenogue
TBC
U15 Boys C1 (Sat)
Peamount United FC 11:00 Kingswood FC Greenogue
TBC
Greenogue
TBC
U11 Boys A1 (Sat)
Peamount United FC 10:00 Kilnamanagh AFC Greenogue
TBC
Greenogue
TBC
U11 Boys C1 (Sat)
Peamount United FC 10:00 Ballyoulster United FC Greenogue
TBC
Greenogue
TBC
U10 Boys E1 (Sat)
Rosemount Mulvey FC 10:00 Peamount United FC Rosemount Mulvey
TBC
Rosemount Mulvey
TBC
U8 Boys BLUE Saturday
Ballyoulster United FC 10:00 Peamount United FC Loughlinstown Road
TBC
Loughlinstown Road
TBC
U16 Boys 1. (Sat)
Peamount United FC 11:00 Esker Celtic FC Greenogue
TBC
Greenogue
TBC
U15 Girls Div 1
Granada FC 00:00 Peamount United FC Meadow Vale
TBC
Meadow Vale
TBC
U14 Girls Div 1
Peamount United FC 10:00 St Francis FC Greenogue
TBC
Greenogue
TBC
U13 Girls Div 1 (9 A\S)
Peamount United FC 00:00 Newlands/Castle Park FC Greenogue
TBC
Greenogue
TBC
U12 Boys Div 4 (Sun)
Peamount United FC 10:00 Lusk United AFC Greenogue
TBC
Greenogue
TBC
U12 Boys Div 11 (Sun)
Peamount United FC 10:00 Glasnevin FC Greenogue
TBC
Greenogue
TBC
U12 Girls Div 1
Peamount United FC 10:00 Shelbourne Academy Greenogue
TBC
Greenogue
TBC
U10 Boys Div 2 (Sun)
Peamount United FC 10:00 St John Vianney FC Greenogue
TBC
Greenogue
TBC
U10 Boys Div 7 (Sun)
Firhouse Carmel FC 10:00 Peamount United FC Firhouse CC
TBC
Firhouse CC
TBC
U9 Boys PURPLE Sunday
Peamount United FC 10:00 St Marys FC Greenogue
TBC
Greenogue
TBC
U7 Boys A1 (Sun)
Kinsealy United FC 10:00 Peamount United FC Kettles Lane
TBC
Kettles Lane
TBC
U16 Girls Div 1
Peamount United FC 00:00 Home Farm FC Greenogue
TBC
Greenogue
TBC
U15 Girls Div 1
Dalkey United FC 00:00 Peamount United FC Hyde Park
TBC
Hyde Park
TBC
U13 Girls Div 1 (9 A\S)
Peamount United FC 19:00 Rosemount Mulvey FC Greenogue
-TBC-
Greenogue
-TBC-
U12 Girls Div 1
Shelbourne Academy 00:00 Peamount United FC AUL Complex
TBC
AUL Complex
TBC