U13 Boys B1 (Sat)
Bluebell Knockmitten United FC 18:45 Ballyoulster United FC Knockmitten Park
Stephen O'Reilly
Knockmitten Park
Stephen O'Reilly
U12 Boys D
Lucan United FC 18:45 Bluebell Knockmitten United FC Airlie Heights/Hillcrest
TBC
Airlie Heights/Hillcrest
TBC
U16 Boys B1 (Sun)
Parkvale FC 18:30 Bluebell Knockmitten United FC Rockbrook Park School
TBC
Rockbrook Park School
TBC
U13 Boys Div 9 (Sun)
Bluebell Knockmitten United FC 18:45 Booth Road Celtic FC Knockmitten Park
TBC
Knockmitten Park
TBC
U15 Boys B1 (Sat)
St Malachys AFC 11:00 Bluebell Knockmitten United FC Springdale Road
TBC
Springdale Road
TBC
U14 Boys B
Bluebell Knockmitten United FC 11:30 Esker Celtic FC Knockmitten Park
Andrew Kavanagh
Knockmitten Park
Andrew Kavanagh
U13 Boys B1 (Sat)
Greystones United AFC 10:15 Bluebell Knockmitten United FC Woodlands
David Cross
Woodlands
David Cross
U12 Boys A
Larkview FC 10:20 Bluebell Knockmitten United FC Whelan Park
Des Clarke
Whelan Park
Des Clarke
U12 Boys B1
Greenhills Boys FC 10:15 Bluebell Knockmitten United FC Greenhills Park
Martin Byrd
Greenhills Park
Martin Byrd
U12 Boys D
Ballymun United FC 10:30 Bluebell Knockmitten United FC Ballymun Soccer Complex
TBC
Ballymun Soccer Complex
TBC
U10 Boys B1 (Sat)
Bluebell Knockmitten United FC 10:00 Belmont FC Knockmitten Park
TBC
Knockmitten Park
TBC
U10 Boys E (Sat)
Dalkey United FC 10:00 Bluebell Knockmitten United FC Hyde Park
TBC
Hyde Park
TBC
U9 Boys YELLOW Saturday
Bluebell Knockmitten United FC 10:00 Firhouse Carmel FC Knockmitten Park
TBC
Knockmitten Park
TBC
U17 Boys C
Mount Merrion Youths FC 13:00 Bluebell Knockmitten United FC Mount Merrion
TBC
Mount Merrion
TBC
U17 C League Cup
Bluebell Knockmitten United FC 11:30 Mount Merrion Youths FC Knockmitten Park
Andy Kavanagh
Knockmitten Park
Andy Kavanagh
Comment: QUARTER FINAL
U16 Boys B1 (Sun)
Bluebell Knockmitten United FC 10:00 Clontarf FC Knockmitten Park
Andy Kavanagh
Knockmitten Park
Andy Kavanagh
U13 Boys Div 9 (Sun)
Granada FC 11:30 Bluebell Knockmitten United FC Meadow Vale
Dimitrios Papagrigoriou
Meadow Vale
Dimitrios Papagrigoriou
U11 Boys Div 4 (Sun)
Bluebell Knockmitten United FC 10:00 Broadford Rovers FC Knockmitten Park
TBC
Knockmitten Park
TBC
U11 Boys Div 10 (Sun)
Bluebell Knockmitten United FC 10:00 Railway Union FC Knockmitten Park
TBC
Knockmitten Park
TBC
U11 Girls Div 7
Rosemount Mulvey FC 10:00 Bluebell Knockmitten United FC Rosemount Mulvey
TBC
Rosemount Mulvey
TBC
U10 Boys Div 6 (Sun)
St Francis FC 10:00 Bluebell Knockmitten United FC John Hyland Park
TBC
John Hyland Park
TBC
U10 Boys Div 12 (Sun)
Bluebell Knockmitten United FC 10:00 Jobstown Celtic FC Knockmitten Park
TBC
Knockmitten Park
TBC
U8 Boys GREEN Sunday
Bluebell Knockmitten United FC 10:00 Granada FC Knockmitten Park
TBC
Knockmitten Park
TBC
U8 Boys SILVER Sunday
Greystones United AFC 10:00 Bluebell Knockmitten United FC Woodlands
TBC
Woodlands
TBC
U7 Boys B (Sun)
Bluebell Knockmitten United FC 10:00 Knocklyon United FC Knockmitten Park
TBC
Knockmitten Park
TBC
U15 Boys B1 (Sat)
Celbridge Town AFC 18:30 Bluebell Knockmitten United FC St Pats Park
TBC
St Pats Park
TBC
U13 Boys B1 (Sat)
Bluebell Knockmitten United FC 18:30 FC Eagles Knockmitten Park
TBC
Knockmitten Park
TBC