U14 Boys B1
Montpelier FC 18:45 Hartstown / Huntstown FC Grangegorman
Daniel O Reilly
Grangegorman
Daniel O Reilly
U13 Boys C (Sat)
Finglas Celtic FC 18:45 Hartstown / Huntstown FC Kilshane road
TBC
Kilshane road
TBC
U12 Boys D
Corduff FC 18:45 Hartstown / Huntstown FC Corduff Park
TBC
Corduff Park
TBC
U14 Paisley Deering Cup (B1 & C)
Hartstown / Huntstown FC 11:30 Ardmore Rovers FC Hartstown Park
Brendan Hunter
Hartstown Park
Brendan Hunter
U13 Gerry Murphy Cup (A & A1)
Tallaght Town AFC 10:15 Hartstown / Huntstown FC Carolyn Park
Stephen O'Reilly
Carolyn Park
Stephen O'Reilly
U12 Boys D
Hartstown / Huntstown FC 10:15 Lucan United FC Hartstown Park
Brendan Hunter
Hartstown Park
Brendan Hunter
U11 Boys B (Sat)
St Mochtas FC 10:15 Hartstown / Huntstown FC Porterstown Road
Daniel O Reilly
Porterstown Road
Daniel O Reilly
U11 Boys D1 (Sat)
Greystones United AFC 10:00 Hartstown / Huntstown FC Woodlands
TBC
Woodlands
TBC
U10 Boys A1 (Sat)
Finglas United FC 10:00 Hartstown / Huntstown FC Kildonan Road
TBC
Kildonan Road
TBC
U10 Boys D1 (Sat)
Hartstown / Huntstown FC 10:00 St Joseph's AFC Hartstown Park
TBC
Hartstown Park
TBC
U10 Boys E1 (Sat)
Hartstown / Huntstown FC 10:00 Rosemount Mulvey FC Hartstown Park
TBC
Hartstown Park
TBC
U9 Boys PURPLE Saturday
Sacred Heart FC 10:00 Hartstown / Huntstown FC Killinarden Hill
TBC
Killinarden Hill
TBC
U9 Boys WHITE Saturday
Swords Celtic FC 10:00 Hartstown / Huntstown FC Balheary Res
TBC
Balheary Res
TBC
U8 Boys BLUE Saturday
Hartstown / Huntstown FC 10:00 Castleknock Celtic FC Hartstown Park
TBC
Hartstown Park
TBC
U8 Boys WHITE Saturday
St Mochtas FC 10:00 Hartstown / Huntstown FC Porterstown Road
TBC
Porterstown Road
TBC
U16 Boys Major 1 (Sun)
Hartstown / Huntstown FC 12:00 Howth Celtic FC Hartstown Park
TBC
Hartstown Park
TBC
U16 Boys 16 C (Sun)
Beechwood FC 12:00 Hartstown / Huntstown FC Royal Hospital, Donnybrook
TBC
Royal Hospital, Donnybrook
TBC
U13 Boys A1 (Sat)
Leixlip United AFC 19:00 Hartstown / Huntstown FC Leixlip Amm Centre
TBC
Leixlip Amm Centre
TBC
U16 Boys Major 1 (Sun)
Cherry Orchard FC 12:00 Hartstown / Huntstown FC Cherry Orchard
TBC
Cherry Orchard
TBC
U14 Boys B1
Hartstown / Huntstown FC 18:30 Portmarnock AFC Paddy's Hill
TBC
Paddy's Hill
TBC
U13 Boys C (Sat)
Tallaght Town AFC 19:00 Hartstown / Huntstown FC Carolyn Park
TBC
Carolyn Park
TBC