U17 Boys A1
Shankill FC 19:00 Greystones United AFC Shanganagh Park
TBC
Shanganagh Park
TBC
U16 Boys Major (Sun)
Cabinteely FC 19:00 Greystones United AFC Kilbogget Park
TBC
Kilbogget Park
TBC
U16 Boys 1. (Sat)
Peamount United FC 19:00 Greystones United AFC Greenogue
TBC
Greenogue
TBC
U16 Girls Div 1
Baldoyle United FC 00:00 Greystones United AFC Racecourse Park
TBC
Racecourse Park
TBC
U14 Girls Div 1
Greystones United AFC 19:00 Shelbourne Academy Woodlands
TBC
Woodlands
TBC
U14 Girls Div 3
Greystones United AFC 00:00 Ballyoulster United FC Woodlands
TBC
Woodlands
TBC
U13 Boys Div 8 (Sun)
Templeogue United FC 19:30 Greystones United AFC Templeogue United
TBC
Templeogue United
TBC
U14 Boys A
Lucan United FC 19:30 Greystones United AFC Lucan United
TBC
Lucan United
TBC
U14 Boys B1
Portmarnock AFC 19:30 Greystones United AFC Paddy's Hill
TBC
Paddy's Hill
TBC
U13 Boys Major (Sat)
Greystones United AFC 19:30 Arthur Griffith Park FC Woodlands
TBC
Woodlands
TBC
U12 Boys A
Bluebell Knockmitten United FC 19:30 Greystones United AFC Knockmitten Park
TBC
Knockmitten Park
TBC
U12 Boys C
Greystones United AFC 19:30 Ballyfermot United FC Woodlands
TBC
Woodlands
TBC
U18 Boys A
Greystones United AFC 19:00 Tallaght Town AFC Woodlands
Derek Gallagher
Woodlands
Derek Gallagher
U16 Boys Major (Sun)
Greystones United AFC 19:30 St Itas AFC Woodlands
TBC
Woodlands
TBC
U16 Boys 1. (Sat)
Esker Celtic FC 19:00 Greystones United AFC Hermitage Park
TBC
Hermitage Park
TBC
U15 Girls Div 2
Greystones United AFC 19:00 Castleknock Celtic FC Woodlands
TBC
Woodlands
TBC
U14 Girls Div 1
Shelbourne Academy 19:00 Greystones United AFC AUL Complex
TBC
AUL Complex
TBC
U13 Boys Div 9 (Sun)
Greystones United AFC 19:30 Bluebell Knockmitten United FC Woodlands
TBC
Woodlands
TBC
U12 Boys Div 3 (Sun)
Esker Celtic FC 19:00 Greystones United AFC Hermitage Park
TBC
Hermitage Park
TBC
U14 Boys Major 1
Verona FC 11:30 Greystones United AFC Coolmine Park
TBC
Coolmine Park
TBC
U14 Boys A
Greystones United AFC 11:30 Lucan United FC Woodlands
TBC
Woodlands
TBC
U14 Boys B1
Greystones United AFC 11:30 Leixlip United AFC Woodlands
TBC
Woodlands
TBC
U14 Boys C
Portmarnock AFC 11:30 Greystones United AFC Paddy's Hill
TBC
Paddy's Hill
TBC
U13 Boys B1 (Sat)
Belmont FC 11:30 Greystones United AFC Herbert Park
TBC
Herbert Park
TBC
U12 Boys Major
Greystones United AFC 11:30 Malahide United FC Woodlands
TBC
Woodlands
TBC
U12 Boys A
Bohemian FC 10:00 Greystones United AFC John Paul Park
TBC
John Paul Park
TBC
U11 Boys A (Sat)
Greystones United AFC 10:00 Leixlip United AFC Woodlands
TBC
Woodlands
TBC
U11 Boys B1 (Sat)
Knocklyon United FC 10:00 Greystones United AFC Knocklyon United
TBC
Knocklyon United
TBC
U11 Boys D (Sat)
Greystones United AFC 10:00 Tolka Rovers AFC Woodlands
TBC
Woodlands
TBC
Comment: Easter Weekend
U11 Boys D1 (Sat)
Greystones United AFC 10:00 St Joseph's AFC Woodlands
TBC
Woodlands
TBC
U11 Boys F1 (Sat)
Mount Merrion Youths FC 10:00 Greystones United AFC Mount Merrion
TBC
Mount Merrion
TBC
U10 Boys A1 (Sat)
Greystones United AFC 10:00 Knocklyon United FC Woodlands
TBC
Woodlands
TBC
U10 Boys B (Sat)
Ballyfermot United FC 10:00 Greystones United AFC Le Fanu Road
TBC
Le Fanu Road
TBC
U10 Boys C1 (Sat)
Esker Celtic FC 10:00 Greystones United AFC Knocklyon United
TBC
Knocklyon United
TBC
U9 Boys GREEN Saturday
Greystones United AFC 10:00 Granada FC Woodlands
TBC
Woodlands
TBC
U9 Boys YELLOW Saturday
Terenure Rangers FC 10:00 Greystones United AFC Bushy Park
TBC
Bushy Park
TBC
U8 Boys GREEN Saturday
Crumlin United FC 10:00 Greystones United AFC Crumlin United
TBC
Crumlin United
TBC
U9 Boys NAVY Saturday
Ballyfermot United FC 10:00 Greystones United AFC Le Fanu Road
TBC
Le Fanu Road
TBC
U9 Boys BLUE Saturday
Greystones United AFC 10:00 Ardmore Rovers FC Woodlands
TBC
Woodlands
TBC
U8 Boys BLUE Saturday
Greystones United AFC 10:00 Bohemian FC Woodlands
TBC
Woodlands
TBC
U8 Boys YELLOW Saturday
Greystones United AFC 10:00 Templeogue United FC Woodlands
TBC
Woodlands
TBC
U17 Boys C
Dundrum FC 13:00 Greystones United AFC Meadowbrook
TBC
Meadowbrook
TBC
U16 Girls Div 1
Home Farm FC 11:00 Greystones United AFC Home Farm
TBC
Home Farm
TBC
U13 Boys Major (Sat)
Belvedere FC 11:30 Greystones United AFC Belvedere
TBC
Belvedere
TBC
U13 Girls Div 2 (9 A\S)
Dalkey United FC 10:00 Greystones United AFC Hyde Park
TBC
Hyde Park
TBC
U12 Boys Div 3 (Sun)
Greystones United AFC 10:00 St Francis FC Woodlands
TBC
Woodlands
TBC
U12 Boys Div 11 (Sun)
Greystones United AFC 10:00 St Maelruans FC Woodlands
TBC
Woodlands
TBC
U12 Girls Div 4
Greystones United AFC 10:00 Clontarf FC Woodlands
-
Woodlands
-
U12 Girls Div 6
Greystones United AFC 10:00 Baldoyle United FC Woodlands
TBC
Woodlands
TBC
U11 Girls Div 4
Greystones United AFC 10:00 Cambridge FC Woodlands
TBC
Woodlands
TBC
U11 Girls Div 7
Greystones United AFC 10:00 Dalkey United FC Woodlands
TBC
Woodlands
TBC
U10 Boys Div 11 (Sun)
Greystones United AFC 10:00 Lucan United FC Woodlands
TBC
Woodlands
TBC
U9 Boys GREEN Sunday
Greystones United AFC 10:00 Ardmore Rovers FC Woodlands
TBC
Woodlands
TBC
U8 Boys SILVER Sunday
Knocklyon United FC 10:00 Greystones United AFC Knocklyon United
TBC
Knocklyon United
TBC
U14 Girls Div 3
Greystones United AFC 00:00 Mount Merrion Youths FC Woodlands
-
Woodlands
-
U13 Girls Div 2 (9 A\S)
Beech Park FC 00:00 Greystones United AFC Griffeen Valley Park
TBC
Griffeen Valley Park
TBC
U13 Girls Div 4 (9 A\S)
Greystones United AFC 00:00 Firhouse Carmel FC Woodlands
-
Woodlands
-
U12 Girls Div 4
Phoenix FC 00:00 Greystones United AFC Scribblestown
TBC
Scribblestown
TBC