U15 Boys 2 (Sun)
Clontarf FC 19:30 Castleknock Celtic FC St Anne's Park
TBC
St Anne's Park
TBC
U15 Girls Div 2
Castleknock Celtic FC 19:00 Granada FC Porterstown Park
-TBC-
Porterstown Park
-TBC-
U12 Boys Div 5 (Sun)
Castleknock Celtic FC 19:00 Templeogue United FC Porterstown Park
TBC
Porterstown Park
TBC
U12 Girls Div 1
Rathcoole FC 19:00 Castleknock Celtic FC Frank Cox Park
TBC
Frank Cox Park
TBC
U14 Boys Major 1
Castleknock Celtic FC 19:30 Portmarnock AFC Porterstown Park
TBC
Porterstown Park
TBC
U17 Boys Premier
Lourdes Celtic FC 19:00 Castleknock Celtic FC Lourdes Celtic
TBC
Lourdes Celtic
TBC
U17 Boys Major
Castleknock Celtic FC 19:00 Mount Merrion Youths FC Porterstown Park
TBC
Porterstown Park
TBC
U17 Boys B1
Granada FC 18:00 Castleknock Celtic FC Meadow Vale
-
Meadow Vale
-
U16 Boys Major 1 Sun
Peamount United FC 19:30 Castleknock Celtic FC Greenogue
TBC
Greenogue
TBC
U15 Girls Div 2
Greystones United AFC 19:00 Castleknock Celtic FC Woodlands
TBC
Woodlands
TBC
U11 Boys B (Sat)
Collinstown FC 10:00 Castleknock Celtic FC Collinstown Park
TBC
Collinstown Park
TBC
U11 Boys F1 (Sat)
Finglas Celtic FC 10:00 Castleknock Celtic FC Kilshane road
TBC
Kilshane road
TBC
U10 Boys C (Sat)
Castleknock Celtic FC 10:00 Cabinteely FC Porterstown Park
TBC
Porterstown Park
TBC
U10 Boys D (Sat)
Belmont FC 10:00 Castleknock Celtic FC Herbert Park
TBC
Herbert Park
TBC
U10 Boys E1 (Sat)
Castleknock Celtic FC 10:00 Terenure Rangers FC Porterstown Park
TBC
Porterstown Park
TBC
U9 Boys NAVY Saturday
Castleknock Celtic FC 10:00 Mount Merrion Youths FC Porterstown Park
TBC
Porterstown Park
TBC
U9 Boys WHITE Saturday
Castleknock Celtic FC 10:00 Ballymun United FC Porterstown Park
TBC
Porterstown Park
TBC
U8 Boys EMERALD Saturday
Trinity Donaghmede FC 10:00 Castleknock Celtic FC FR Collins Park
TBC
FR Collins Park
TBC
U18 Boys B
Castleknock Celtic FC 13:00 Ardmore Rovers FC Porterstown Park
Thomas Quinn
Porterstown Park
Thomas Quinn
U17 Boys Premier
Castleknock Celtic FC 11:00 Cambridge FC Porterstown Park
Thomas Quinn
Porterstown Park
Thomas Quinn
U17 Boys Major
Tallaght Town AFC 13:00 Castleknock Celtic FC Carolyn Park
TBC
Carolyn Park
TBC
U15 Boys 2 (Sun)
Dalkey United FC 11:00 Castleknock Celtic FC Hyde Park
TBC
Hyde Park
TBC
U13 Girls Div 4 (9 A\S)
AFC Belgrave 00:00 Castleknock Celtic FC Bluebell Astro
TBC
Bluebell Astro
TBC
U12 Boys Div 5 (Sun)
Jobstown Celtic FC 10:00 Castleknock Celtic FC Le Fanu Road
-
Le Fanu Road
-
U12 Boys Div 9 (Sun)
Castleknock Celtic FC 10:00 Rathcoole FC Porterstown Park
William Maguire
Porterstown Park
William Maguire
U12 Girls Div 1
Glasnevin FC 10:00 Castleknock Celtic FC Albert College Park
TBC
Albert College Park
TBC
U12 Girls Div 3
Parkvale FC 10:00 Castleknock Celtic FC Rockbrook Park School
-
Rockbrook Park School
-
U11 Girls Div 5
Ardmore Rovers FC 10:00 Castleknock Celtic FC Ballywaltrim, Bray
TBC
Ballywaltrim, Bray
TBC
U11 Girls Div 7
Castleknock Celtic FC 10:00 Granada FC Porterstown Park
TBC
Porterstown Park
TBC
U10 Boys Div 1 (Sun)
Castleknock Celtic FC 10:00 Raheny United FC Leixlip Amm Centre
TBC
Leixlip Amm Centre
TBC
U10 Boys Div 8 (Sun)
Baldoyle United FC 10:00 Castleknock Celtic FC Racecourse Park
TBC
Racecourse Park
TBC
U8 Boys ORANGE Sunday
Castleknock Celtic FC 10:00 Raheny United FC Porterstown Park
TBC
Porterstown Park
TBC
U17 Boys B1
Castleknock Celtic FC 19:00 Larkview FC Porterstown Park
TBC
Porterstown Park
TBC
U12 Girls Div 1
Castleknock Celtic FC 00:00 Railway Union FC Porterstown Park
-
Porterstown Park
-