U16 Boys Premier (Sun)
St Kevin's FC 19:00 Corduff FC St Kevins Boys
Daniel Byrne
St Kevins Boys
Daniel Byrne
U16 Boys Major (Sun)
Larkview FC 19:30 St Kevin's FC Whelan Park
TBC
Whelan Park
TBC
U15 Boys 1 (Sun)
St Kevin's FC 19:30 Mount Merrion Youths FC St Kevins Boys
TBC
St Kevins Boys
TBC
U15 Boys Premier (Sat)
Shelbourne Academy 19:30 St Kevin's FC TBC
-
TBC
-
U16 Boys Premier (Sun)
Peamount United FC 19:15 St Kevin's FC Greenogue
TBC
Greenogue
TBC
U14 Boys Div 4 (Sun)
Terenure Rangers FC 19:30 St Kevin's FC Bushy Park
TBC
Bushy Park
TBC
U12 Boys Premier
Shelbourne Academy 19:00 St Kevin's FC AUL Complex
TBC
AUL Complex
TBC
U12 Boys Div 2 (Sun)
Tallaght Town AFC 19:00 St Kevin's FC Carolyn Park
TBC
Carolyn Park
TBC
U12 Boys Div 5 (Sun)
Knocklyon United FC 19:00 St Kevin's FC Knocklyon United
TBC
Knocklyon United
TBC
U12 Boys Div 8 (Sun)
St Kevin's FC 19:00 Knocklyon United FC St Kevins Boys
TBC
St Kevins Boys
TBC
U11 Boys A (Sat)
Belvedere FC 10:00 St Kevin's FC Belvedere
TBC
Belvedere
TBC
U11 Boys B (Sat)
St Kevin's FC 10:00 Lourdes Celtic FC St Kevins Boys
TBC
St Kevins Boys
TBC
U10 Boys A (Sat)
Crumlin United FC 10:00 St Kevin's FC Crumlin United
TBC
Crumlin United
TBC
U9 Boys RED Saturday
St Kevin's FC 10:00 Bohemian FC Wards Cross
TBC
Wards Cross
TBC
U8 Boys RED Saturday
St Kevin's FC 10:00 Crumlin United FC St Kevins Boys
TBC
St Kevins Boys
TBC
U8 Boys BLUE Saturday
Lucan United FC 10:00 St Kevin's FC Lucan United
TBC
Lucan United
TBC
U12 Boys Div 2 (Sun)
St Kevin's FC 10:00 Ardmore Rovers FC St Kevins Boys
TBC
St Kevins Boys
TBC
U12 Boys Div 8 (Sun)
St Kevin's FC 11:00 St Joseph's AFC St Kevins Boys
TBC
St Kevins Boys
TBC
U11 Boys Div 1 (Sun)
Verona FC 10:00 St Kevin's FC Coolmine Park
TBC
Coolmine Park
TBC
U11 Boys Div 2 (Sun)
Cherry Orchard FC 10:00 St Kevin's FC Cherry Orchard
TBC
Cherry Orchard
TBC
Comment: Easter Weekend
U11 Boys Div 8 (Sun)
Inchicore Athletic FC 10:00 St Kevin's FC Bluebell Comm Centre
TBC
Bluebell Comm Centre
TBC
U10 Boys Div 1 (Sun)
Phoenix FC 10:00 St Kevin's FC Scribblestown
TBC
Scribblestown
TBC
U10 Boys Div 4 (Sun)
St Kevin's FC 10:00 Mount Merrion Youths FC St Kevins Boys
TBC
St Kevins Boys
TBC
U10 Boys Div 6 (Sun)
St Kevin's FC 10:00 Knocklyon United FC St Kevins Boys
TBC
St Kevins Boys
TBC
U10 Boys Div 10 (Sun)
Park Celtic FC 10:00 St Kevin's FC Meadow Vale
TBC
Meadow Vale
TBC
U9 Boys RED Sunday
Leicester Celtic FC 10:00 St Kevin's FC Loreto Park
TBC
Loreto Park
TBC
U9 Boys NAVY Sunday
Raheny United FC 10:00 St Kevin's FC St Anne's Park
TBC
St Anne's Park
TBC
U8 Boys RED Sunday
St Kevin's FC 10:00 Portmarnock AFC St Kevins Boys
TBC
St Kevins Boys
TBC
U12 Boys Premier
St Kevin's FC 19:30 Leixlip United AFC St Kevins Boys
TBC
St Kevins Boys
TBC