Results Roundup
HomeAwayVenueTimeReferee
Wednesday 17 April 2019
Youths Sun 4 (KO 11am unless stated).
Castleknock Celtic63Lakelands FC sdPorterstown Park18:30
Tuesday 16 April 2019
Youths Sun 5 South (KO 11am unless stated).
Rathcoole Boys42Lakelands FCFrank Cox Park18:30
Sunday 14 April 2019
12 Sun 2
Lakelands FC12Ardmore RoversSt John of God10:30Wills David
12 Sun 3
Terenure Rangers21Lakelands FCBeechfield10:30Fleming Andrew
12 Sun 5
Lakelands FC02St Joseph's BoysBalally Hill11:30Wills David
12 Sun 7
Lakelands FC05Sheriff YCBalally Hill12:30Wills David
13 Sun 4
Lakelands FC55Portrane AthleticBearna Park11:00
13 Sun 5
Cabinteely FC35Lakelands FCKilboggit Park11:45Brennan Tim
14 Sun 2
Mount Merrion22Lakelands FCRosemount Park11:00Byrne Liam
14 Sun 4
Lakelands FC25Beech ParkBearna Park13:00Mooney Robert
16 SunA1 (KO 1pm unless stated).
St Marys Boys32Dalkey United S DMoreen Park12:30
16 Sun B (KO 1pm unless stated).
Lakelands FC22Newbridge TownBalally Hill12:30Ellison Declan
16 Sun C (KO 1pm unless stated).
Mount Merrion11Lakelands FCRosemount Park12:30Quinn Thomas
Youths Sun 4 (KO 11am unless stated).
Lakelands FC sd20Ballyoulster UtdBalally Hill11:00Mooney Robert
Youths Sun 5 South (KO 11am unless stated).
Lakelands FC11Greystones UtdBalally Hill11:00Ellison Declan
Wednesday 10 April 2019
Youths Sun 4 (KO 11am unless stated).
Lakelands FC sd15Castleknock CelticBalally Hill
Youths Sun 5 South (KO 11am unless stated).
Lakelands FC10Dundrum FCBalally Hill
Tuesday 9 April 2019
14 Sun 4
Lakelands FC12Wayside CelticLeopardstown Park18:30Mooney Robert
Monday 8 April 2019
13 Sun 4
Lakelands FC33Marks CelticBearna Park18:30Mooney Robert
Sunday 7 April 2019
U11 (B & B1) Lee Kavanagh Cup
Lakelands FC10ByeBalally Hill11:30
U12 (1 & 2) The Herald Cup
Lakelands FC05Peamount UtdBalally Hill11:30Brien Flann
U12 (3 & 4) Topflight Cup
Dundrum FC32Lakelands FCMeadowbrook10:30Byrne Noel
U12 (5 & 6) Jean Kennedy Cup
Lakelands FC25Portrane AthleticBalally Hill13:00Brien Flann
U14 O'Neill's Cup (1 & 2)
Lakelands FC41Finglas UtdBearna Park12:15Clarke Aaron
Youths 5 South Cup
Lakelands FC32Enniskerry YCBalally Hill11:00Clarke Aaron
13 Sun 4
Lakelands FC42Finglas CelticBearna Park11:00Lawless Timara
13 Sun 5
Booth Road Celtic21Lakelands FCCorkagh Park11:00Byrd Martin
16 Sun B (KO 1pm unless stated).
Lakelands FC02Palmerstown FCBalally Hill12:30Lawless Timara
Total : 28