Results Roundup
HomeAwayVenueTimeReferee
Sunday 19 May 2019
Youths Sun 3 (KO 11am unless stated).
Templeogue Utd (SD)10Arklow TownTymon Park11:00Shevlin John
Youths Sun 5 North (KO 11am unless stated).
Clontarf FC10Rivermount BoysSt Paul's College11:45Ibeanu Israel
Saturday 18 May 2019
12 Sat A1
Mount Merrion11Greystones UtdDeer Park10:30Malone Emmet
Thursday 16 May 2019
U12 (1 & 2) The Herald Cup
Raheny Utd15St Kevin's Boys 12-1Greenogue18:30O'Neill Chris
Cambridge Boys20Drumcondra AFC18:30Byrne Noel
U12 (3 & 4) Topflight Cup
Killegland AFC 12-331Ardmore Rovers18:30Gricius Justas
Templeogue Utd53Mount Merrion18:30
Ballyoulster Utd13AFC Utd18:30Colreavy Lorcan
Shankill FC01Kilnamanagh AFC18:30
Wednesday 15 May 2019
U12 C C1 CUP
Beechwood FC (SD)04Ardmore RoversDeer Park19:00
Youths 1 South Ferrari Cup
Crumlin Utd40St FrancisPearse Park20:00Nolan Thomas
14 Sat B
Kinsealy Utd62Howth CelticKinsealy Court Est18:30Stanley Thomas
Tuesday 14 May 2019
U11 (A & A1) Paul Fitzgerald Cup
Lucan Utd A10Phoenix FCDodsboro19:00
U11 E & F SAT CUP
Beechwood FC E01Transport Iveagh Trust FCHerbert Park19:00
U12 (5 & 6) Jean Kennedy Cup
Trinity Donaghmede24Cambridge Boys18:30Byrne Willie
Portrane Athletic40Larkview FC18:30
St Kevin's Boys20Leicester Celtic18:30Byrne Alex
Greenhill's Boys02St Malachys18:30Kelly Jason
U12 (A & A1) Hillary Cup
Home Farm20Cabinteely FC18:30Roantree Quinten
Beechwood FC (SD)31Crumlin Utd A18:30
Palmerstown FC41Tallaght Town18:30Blake Noel
Ballymun Utd12Portmarnock AFC18:30
U12 (B; B1) Farry Cup
Shankill FC04Dalkey Utd18:30Delaney Mark
St Mochtas31Finglas Celtic or Ballymun UtdPorterstown Road18:30
St Teresa's53Wayside Celtic18:30
Finglas Utd23St Joseph's Boys18:30Poutch Derek
U12 (M & M1) Tony Ryan Cup
Beechwood FC (SD)13Cabinteely FCbeech hill18:30
St Mochtas10Collinstown FCPorterstown Road18:30
Shelbourne Academy31Shamrock RoversAUL Complex18:30
Cherry Orchard34Greystones Utd18:30
U12 C C1 CUP
Kilnamanagh AFC15Esker Celtic (SD)18:30Cross David
12 Sat Premier
St Kevin's Boys11Cherry OrchardEllenfield18:15McEvoy Ben
Malahide Utd10Belvedere FCGannon Park18:30Brady Matthew
St Francis21Lourdes CelticBaldonnel18:30Magee Jeff
St Joseph's Boys30Cabinteely FCPearse Park18:30Akkilic Umre
Peamount Utd30Templeogue UtdDublin Port Stadium, Richmond Road,18:30
12 Sat Major
Stella Maris03Firhouse CarmelGreenogue18:30Hunter Brendan
13 Sun 3
Greenhill's Boys21Leixlip UtdGreenhills Park18:30Fitzgerald Gerard
Marks Celtic26Lucan UtdButler Park18:30Delaney John
Terenure Rangers20Park CelticBushy Park18:30Daly Ned
Shankill FC32Templeogue UtdShanganagh Park18:30Lawless Timara
13 Sun 4
Terenure Rangers51Dundrum FCBushy Park18:30Shannon Tom
Lucan Utd51Clontarf FCDodsboro18:30McDonnell Gerry
Monday 13 May 2019
13 Sat Premier
St Kevin's Boys11Malahide UtdEllenfield18:15McEvoy Ben
Esker Celtic33Home FarmHermitage Park18:30O'Dowd Aaron
Tolka Rovers01Stella MarisJohnstown Park19:30Szomboti Daniel
13 Sat B
St John Bosco03Ballyowen Celtic A (SD)Benmadigan Road18:30Smith John
13 Sat B1
Rathcoole Boys01Park CelticFrank Cox Park18:30Coyle Conor
Railway Union (SD)55Jobstown CelticPark Avenue18:30Brennan Tim
Granada FC02Firhouse CarmelMeadowvale18:30Molloy John
Beech Park (SD)21Leicester CelticBeech Park Green, Lucan18:30Kelly John
14 Sat Premier
Corduff FC11Shelbourne AcademyCorduff Park18:30Brady Matthew
St Kevin's Boys40Home FarmEllenfield19:30McEvoy Ben
14 Sat B
Knocklyon Utd14Park CelticDelaford Park18:30Kelly Kurt
Ardmore Rovers51Dalkey UtdBallywaltrim18:30Lawless Timara
Ballyoulster Utd04St Mochta'sLoughlinstown Road18:30Byrd Martin
Lucan Utd33Rathcoole BoysDodsboro18:30Wells Liam
Esker Celtic62Templeogue UtdHermitage Park18:30Ward Reece
Sunday 12 May 2019
U11 (A & A1) Paul Fitzgerald Cup
Lucan Utd A101St Kevin's Boys ADodsboro11:30
St Joseph's Boys10Drogheda BoysPearse Park11:30Delaney Mark
Malahide Utd01Shamrock RoversGannon Park11:30
Raheny Utd01St Kevin's Boys A1No16 St Anne's Pk10:30Van Acker Jan
Esker Celtic01Clontarf FCHermitage Park10:30TBA
Templeogue Utd01Peamount UtdTymon Park10:30Daly Ned
Drumcondra AFC01Home FarmClonturk Park11:30
U11 (B & B1) Lee Kavanagh Cup
Swords Celtic01Cabinteely FCBalheary Swords11:30
Drumcondra AFC10St Kevin's BoysClonturk Park11:30
Marino FC10Kinsealy UtdCroyden Gardens11:30
Raheny Utd10Knocklyon UtdNo16 St Anne's Pk11:30
Dundrum FC10Wayside CelticMeadowbrook11:30
Ballyoulster Utd01Killegland AFCLoughlinstown Road10:30Byrd Martin
Lakelands FC10Terenure Rangers BBalally Hill11:30
U11 (C & C1) Paddy Brennan Cup
Clontarf FC C101Clontarf FC CSt Anne's Pk10:30Rake David
Lakelands FC01Mid SuttonBalally Hill10:30Wills David
Finglas Utd01Templeogue UtdKildonan Rd10:30Butler Fintan
Finglas Celtic10Rathcoole BoysKilshane Road11:30
Lusk Utd01Knockmitten UtdRathmore Rd Lusk11:30
Mount Merrion10Firhouse CarmelDeer Park11:30Nason Daniel
Mourne Celtic10Lucan UtdBrickfields Park11:30
St John Vianney10Knocklyon UtdKilmore Drive11:30
U11 (D;D1;E) SSG Cup
Raheny Utd E10Stepaside FC SDNo16 St Anne's Pk11:30
Kinsealy Utd10Mid SuttonKinsealy Court Est11:30Carberry Leanne
St John Bosco10Marino FCBenmadigan Road11:30Honer Killian
Clontarf FC01Glasnevin FCSt Anne's Pk10:30Hunter Brendan
Drumcondra AFC10Ballyfermot UtdClonturk Park11:30
Larkview FC10Ballybrack FCWhelan Park11:30
Portrane Athletic E01Mount MerrionPortrane Road11:30
Cabinteely FC01Terenure Rangers DKilboggit Park10:30Byrne Liam
Park Celtic10Ballyoulster UtdCabinteely Park10:30Sexton Diarmuid
Lusk Utd10Leicester CelticRathmore Rd Lusk11:30
Templeogue Utd01Portrane Athletic DTymon Park12:30Daly Ned
Raheny Utd D110Broadford RoversNo16 St Anne's Pk12:30
Lakelands FC01Peamount UtdBalally Hill13:30
Portmarnock AFC10Killegland AFCPaddy's Hill11:30
Cambridge Boys10Kilnamanagh AFCRingsend Park11:30
Ardmore Rovers01Knocklyon UtdBridgewater Cen Pk10:30Lawless Timara
U11 SUN E1 F F1 CUP
Kinsealy Utd01Broadford Rovers E1Kinsealy Court Est12:30
Peamount Utd10Verona FCGreenogue11:30
Park Celtic10Larkview FCCabinteely Park11:30Sexton Diarmuid
Ballyoulster Utd01Tolka RoversLoughlinstown Road11:30Byrd Martin
Dundrum FC E110Balrothery FCMeadowbrook11:30
Granada FC10Terenure RangersHolly Park, Blackrock11:30
U12 (1 & 2) The Herald Cup
St John Bosco10St Paul's Artane10:30Honer Killian
U16 Premier 1 Nilfix Cup
Crumlin Utd15Belvedere FCWillie Pearse Park11:45Browne Martin
St Kevin's Boys24Shelbourne AcademySt Aidan's A/W12:30McClinton Gerard
Youths 1 North PFAI Cup
Larkview FC01Shelbourne AcademyWhelan Park11:45Nolan Karl
Belvedere FC24Stella MarisClontarf A/W11:00Byrne John
St Kevin's Boys60Frankfort FCEllenfield11:00McClinton Gerard
Cabinteely FC01St MalachysKilboggit Park11:00Szomboti Daniel
Youths 1 South Ferrari Cup
Shelbourne Academy14Palmerstown FCAUL Complex11:00Corr Luke
Celbridge Town20Newbridge TownBallymakealy11:00O Connor Stuart
Naas AFC03Greystones UtdNaas Sports Centre11:00Norton Paul
Youths 3 Taffe Cup
Arklow Town01Cabinteely FCBridgewater Cen Pk11:00
Templeogue Utd14Beechwood FCTymon Park11:00Fitzgerald Gerard
Dundrum FC23St Kevin's BoysMeadowbrook11:00Quinn Thomas
Collinstown FC42Wayside CelticCollinstown Park11:00
Youths 4 Skelly Cup
Lucan Utd64Knocklyon UtdAirlie Heights11:00O'Dowd Aaron
Mount Merrion54Lakelands FCDeer Park11:00McCann Robert
Ardmore Rovers31Portmarnock AFCBallywaltrim11:00Kelly David
Ballyoulster Utd24Greenhill's BoysLoughlinstown Road13:00Colreavy Lorcan
Youths 5 North Christopher Cup
Tolka Rovers24Granada FCJohnstown Park13:00Colreavy Ray
Rivermount Boys01Clontarf FCTolka Valley Park11:00Caswell Graham
St Kevin's Boys32Loughshinney UtdEllenfield11:00Byrne Keith H
Dalkey Utd61Beechwood FCShanganagh Cliffs11:00Giriks Arturs
Youths 5 South Cup
Parkvale FC20Rathcoole BoysRockbrook Pk School11:45Mooney Robert
Lakelands FC12Knocklyon UtdLeopardstown Park11:00Ellison Declan
Sacred Heart10Dalkey UtdKillinarden Hill11:45Byrne Alex
12 Sun 1
Portmarnock AFC13Drumcondra FCPaddy's Hill10:30
Lourdes Celtic33Esker CelticSundrive Park10:30Morgan Ian
Larkview FC05Castleknock CelticWhelan Park10:30Nolan Karl
Home Farm11Raheny UtdVEC Whitehall,10:30Poutch Derek
12 Sun 2
Knocklyon Utd12Cambridge BoysBallycullen Park10:30Berjemo Roger
Terenure Rangers05Kinsealy UtdBeechfield10:30Blake Noel
St Kevin's Boys14Greystones UtdEllenfield10:30
Lakelands FC02St John BoscoBalally Hill10:30
Ardmore Rovers03Lucan UtdBallywaltrim11:30Lawless Timara
Peamount Utd33Cabinteely FCGreenogue11:30O'Neill Chris
12 Sun 3
Shankill FC22Kilnamanagh AFCShanganagh Park10:30
Lakelands FC20Broadford RoversBalally Hill11:30Wills David
Raheny Utd12Templeogue UtdBallycullen Park11:30Van Acker Jan
Terenure Rangers14Esker CelticBeechfield11:45Blake Noel
12 Sun 4
Killegland Fc24Ardmore RoversWillie Pearse Park10:30
Palmerstown FC52Blue MagicGlenaulin Park10:30McDonnell Gerry
Leixlip Utd52Verona FCLeixlip Amm Centre10:30Bilei Rocky
Castleknock Celtic24Clontarf FCPorterstown Park10:30Brady Matthew
Ballyoulster Utd32Drumcondra FCLoughlinstown Road10:30Colreavy Lorcan
AFC Utd44Knocklyon UtdAylesbury Pk, Tallaght10:30
Dundrum FC12Booth Road CelticMeadowbrook12:30Quinn Thomas
12 Sun 5
Kinsealy Utd50Lakelands FCKinsealy Court Est10:30
Leicester Celtic51Greenhill's BoysLoreto Park10:30Daly Dermot
St Malachys51Knocklyon UtdSpringdale Road10:30
Terenure Rangers11Howth CelticBeechfield10:30Fleming Andrew
12 Sun 6
Trinity Donaghmede31Larkview FCFr Collins Park10:30
Cambridge Boys42St Kevin's BoysRingsend Park10:30Byrne Noel
St Paul's Artane31Lucan UtdLein Road10:30Rowan Martin
Park Celtic01Tallaght TownSt Laurances College12:30Sexton Diarmuid
12 Sun 7
Portmarnock AFC10Kinsealy UtdPaddy's Hill10:30
St.Maelruans Fc22Sheriff YCBancroft Park10:30
Templeogue Utd40Castleknock CelticTymon Park10:30Barry Kevin
Killegland AFC42Park CelticThe Ward10:30
Palmerstown FC45Howth clticGlenaulin Park11:45McDonnell Gerry
12 Sun 8
Ballymun Utd42St Paul's ArtaneBallymun Soc Complex10:30
Dundrum FC05Castleknock CelticMeadowbrook10:30
Portrane Athletic55Mount MerrionPortrane Road10:30Brogan Paul
Park Celtic34Shankill FCSt Laurances College10:30Molloy John
Cambridge Boys51Drumcondra FCRingsend Park11:45Byrne Noel
13 Sun 1
St Mochta's44Swords CelticPorterstown Road10:30Hilliard Lar
St Kevin's Boys21Dalkey UtdEllenfield11:00
Mount Merrion40Knocklyon UtdUCD, Nova11:00
Raheny Utd22Granada FCNo16 St Anne's Pk12:45Van Acker Jan
13 Sun 2
Cabinteely FC04Belmont FC A (SD)Kilboggit Park10:30Cross David
Terenure Rangers21St John BoscoBushy Park11:00
Home Farm12Greystones UtdVEC Whitehall,11:45Poutch Derek
Clontarf FC21Castleknock CelticSt Anne's Park11:45Hunter Brendan
Beechwood FC A (SD)40Ardmore RoversRoyal Hospital, Donnybrook12:30Brennan Tim
13 Sun 3
Aungier Celtic21Dundrum FCWalkinstown Park11:00
Park Celtic43Kilnamanagh AFCMeadowvale11:00Flusk David
Shankill FC53Glebe North FCShanganagh Park11:00
Templeogue Utd51Lucan UtdTymon Park11:45Barry Kevin
Marks Celtic41Terenure RangersButler Park11:45Kelly Kurt
Greenhill's Boys32St Kevin's BoysGreenhills Park11:45Kelly Jason
13 Sun 4
Parkvale FC (SD)73Mount MerrionRockbrook Pk School10:30Mooney Robert
Booth Road Celtic32Lakelands FCCorkagh Park11:00Kavanagh Roy
Portrane Athletic14Leicester CelticPortrane Road11:45Brogan Paul
Glasnevin FC21Dundrum FCAlbert Col11:45Byrne Willie
Clontarf FC33Beechwood FC B (SD)St Anne's Park11:45Rake David
Marks Celtic14Palmerstown FCButler Park13:00Kelly Kurt
13 Sun 5
Hartstown Huntstown40Terenure RangersHartstown Park11:00Quigley Dominic
Cabinteely FC26Knocklyon UtdKilboggit Park11:45Cross David
Dundrum FC23Booth Road CelticMeadowbrook11:45Brien Flann
Ardmore Rovers40Raheny UtdBallywaltrim12:45Lawless Timara
14 Sun 1
Knocklyon Utd03Tallaght TownDelaford Park11:00Smith John
Dalkey Utd33Templeogue UtdHyde Park11:00
St Kevin's Boys01Willows FCEllenfield Park13:00Byrne Keith H
Cabinteely FC13Lucan UtdKilboggit Park13:00Cross David
14 Sun 2
Beechwood FC (SD)62Knocklyon UtdRoyal Hospital, Donnybrook11:00Brennan Tim
Terenure Rangers35St Kevin's BoysBushy Park11:45Fleming Andrew
Tallaght Town41Tolka RoversAndy Moore Pk Tallaght12:30Mc Bride Philip
Lakelands FC25Clontarf FCBearna Park12:45Ellison Declan
Mount Merrion00Finglas UtdRosemount Park13:00Penny David
Dundrum FC12Leicester CelticMeadowbrook13:00Brien Flann
14 Sun 3
Beechwood FC (SD)26Ballyfermot UtdHerbert Park11:00Roche Thomas
Tallaght Town12Kilnamanagh AFCAndy Moore Pk Tallaght11:00Mc Bride Philip
Clondalkin Celtic54Cabinteely FCCorkagh Park11:45Wells Liam
Donnycarney Utd57Clontarf FCHoly Faith School12:30Rowan Martin
Wayside Celtic40Terenure RangersJackson Park13:00Brennan Vincent
14 Sun 4
Phoenix FC47Lakelands FCMartin Savage Park10:30Shevlin John
Wayside Celtic13Rivermount BoysJackson Park11:00Wardick Andy
Beech Park46Cambridge BoysBeech Park Green, Lucan11:00
Hartstown Huntstown40Dundrum FCHartstown Park12:30Quigley Dominic
Clontarf FC31Belmont FCSt Anne's Pk13:00Rake David
Portrane Athletic23Templeogue UtdPortrane Road13:00Brogan Paul
16 Sun Premier 2 (KO 1pm unless stated).
Kilnamanagh AFC45Mount MerrionRing Road Tallaght11:00Kavanagh Andy
Ballyoulster Utd22Greystones UtdLoughlinstown Road13:00Byrd Martin
Drogheda Boys21St Kevin's BoysMarley's Lane, Drogheda, local13:00
Athlone Town32Rathcoole BoysAthlone13:00
16 Sun Major (KO 1pm unless stated).
Wicklow Rovers22St Kevin's BoysWhite Gates Station Rd, Wicklow Town13:00
Leixlip Utd41Cabinteely FCLeixlip Amm Centre13:00Hawkins Denis
Beechwood F C S D31Castleknock CelticHerbert Park13:00Roche Thomas
16 Sun A (KO 1pm unless stated).
Mount Merrion30Rathcoole BoysDeer Park13:00McCann Robert
Templeogue Utd24Bluebell/KnockmittenTymon Park13:00Fitzgerald Gerard
Shankill FC31Ardmore RoversShanganagh Park13:00Elarbi Aemon
16 SunA1 (KO 1pm unless stated).
Esker Celtic50Lucan UtdHermitage Park13:00Gricius Justas
Dalkey United S D12Peamount UtdShanganagh Cliffs13:00Giriks Arturs
Clontarf FC33Portmarnock AFCSt Paul's College13:00Hunter Brendan
Cabinteely FC22St Kevin's BoysKilboggit Park13:00Byrne Liam
16 Sun B (KO 1pm unless stated).
Newbridge Town04Lakelands FCStation Rd, Newbridge11:45Deehan Eamonn
Park Celtic S D30Harolds Cross S DMeadowvale12:30Flusk David
16 Sun C (KO 1pm unless stated).
Wayside Celtic23Portmarnock AFCJackson Park12:30Wardick Andy
Straffan FC30Lakelands FCLodge Park13:00
St John Bosco05Drumcondra FCBenmadigan Road13:00Honer Killian
Ardmore Rovers01Dalkey Utd S DBallywaltrim13:00Kelly David
Saturday 11 May 2019
U11 (A & A1) Condron Cup
Cherry Orchard10Newbridge TownElmdale Cresent10:30
Templeogue Utd01Leixlip UtdTymon Park10:30Daly Ned
St Mochtas01St Joseph's BoysPorterstown Road11:30Quigley Dominic
Leicester Celtic A10Peamount UtdLoreto Park10:30Daly Dermot
Shelbourne Academy01Corduff FCAUL Complex10:30Colreavy Lorcan
Shamrock Rovers10Greystones UtdRoadstone S&S Club11:30Barry Kevin
Lourdes Celtic01St Kevin's Boys ASundrive Park11:30
Portmarnock AFC01Ardmore RoversPaddy's Hill10:30Van Acker Jan
U11 (B & B1) Brendan Coyne Cup
Collinstown FC10St MochtasCollinstown Park10:30Shannon Tom
Arklow Town10Castleknock CelticBridgewater Cen Pk11:30
Finglas Utd10Newbridge TownKildonan Rd12:30Poutch Derek
Lucan Utd10Corduff FCDodsboro10:30Ward Reece
St Francis10Hartstown HuntstownBaldonnel11:30
Dalkey Utd B10Greystones UtdHyde Park10:30Brien Flann
Killegland AFC10St Kevin's BoysThe Ward11:30
U11 (C & C1) Tony Hackett Cup
Rathcoole Boys10Hartstown HuntstownFrank Cox Park11:30
Tallaght Town10Mountview BoysAndy Moore Pk Tallaght10:30White Josh
Lucan Utd10Castleknock Celtic C1Dodsboro11:30Ward Reece
Orchard Celtic10Dalkey UtdCherry Orchard Pk11:30
Shankill FC10Ballyfermot UtdShanganagh Park11:30
Manortown Utd C10Manortown Utd C1Greentrees Park11:30Malone Emmet
Clontarf FC C10Celbridge TownSt Anne's Park10:30Mahon Alan
Templeogue Utd10Firhouse CarmelTymon Park12:30Daly Ned
U11 (D; D1;) Subsidiary Cup
Ballyfermot Utd10Lucan UtdThe Lawns10:30Travers Killian
Rivermount Boys01Granada FC D1Tolka Valley Park11:30
St Mochtas01Blessington AFCPorterstown Road11:30
Tallaght Town01Finglas CelticAndy Moore Pk Tallaght11:30White Josh
Granada FC D10Rathcoole BoysHolly Park, Blackrock11:30
Hartstown Huntstown01Phoenix FCHartstown Park10:30Bruton Andrew
Liffey Valley Rangers10Beechwood FC D1Ballyogan Park10:30Wardick Andy
St James Athletic SD10Knocklyon UtdSt Benildus College11:30
U11 E & F SAT CUP
Celbridge Town10Esker CelticBallymakealy11:30Wells Liam
Railway Union (SD)10Granada FCPark Avenue10:30Roche Thomas
Knockmitten Utd10Belmont FC EKnockmitten Park11:30Culliton Jack
Brookfield Celtic10AFC BelgraveJobstown Park11:30
Mountview Boys01St MaelruansMountview Park11:30
Tallaght Town10Beechwood FC FAndy Moore Pk Tallaght12:30White Josh
Ballyowen Celtic01Parkvale FCGriffeen Valley Park11:30McGuiness Tommy
U13 Jimmy Flood Cup (M & M1)
Arklow Town24Greystones UtdBridgewater Cen Pk11:30Local Referee
U15 B 1 + C League Toft Cup
Donnycarney Utd30Rathcoole Boys13:00Hunter Brendan
U15 Bonavox Cup A 1
Bluebell/Knockmitten31St Kevin's BoysKnockmitten Park13:00Quinn Thomas
U15 Conway Cup P 2
Lucan Utd31Verona FCDodsboro13:00Norton Paul
12 Sat Premier
Leixlip Utd00Peamount UtdLeixlip Amm Centre10:30
Cabinteely FC01Cherry OrchardKilboggit Park10:30
Wayside Celtic02St FrancisJackson Park10:30Molloy John
12 Sat Major
Shamrock Rovers01Greystones UtdRoadstone S&S Club10:30Barry Kevin
Newbridge Town13St Joseph's BoysStation Rd, Newbridge10:30Floody Patrick
Mount Merrion01Firhouse CarmelDeer Park10:30
Cabinteely FC11Finglas CelticKilboggit Park10:30Sexton Diarmuid
12 Sat Major 1
Lucan Utd00Ballyoulster UtdDodsboro10:30Norton Paul
Corduff FC54Beechwood FC A (SD)Corduff Park10:30TBA
Verona FC14Leicester CelticCoolmine Pk10:30Carberry Leanne
Tallaght Town (SD)31St Kevin's BoysCarolan Park10:30Mc Bride Philip
Dalkey Utd41Greenhill's BoysHyde Park11:30Wills David
12 Sat A
Tolka Rovers51Newbridge TownJohnstown Park10:30Ibeanu Israel
Rathcoole Boys04Home FarmFrank Cox Park10:30Shortall Paul
Knocklyon Utd05Tallaght TownBallycullen Park10:30Byrne Alex
Granada FC A (SD)21Palmerstown FCMeadowvale10:30Brennan Vincent
Corduff FC35Castleknock CelticCorduff Park10:30TBA
Blessington AFC A (SD)02Esker CelticCross Chapel, Wicklow13:00Roantree Quinten
12 Sat A1
Celbridge Town21Mount MerrionBallymakealy10:30Wells Liam
Newbridge Town30Clontarf FCStation Rd, Newbridge11:45Floody Patrick
12 Sat B
Harolds Cross (SD)32St. Teresas AfcRosary Park10:30Nason Daniel
Glebe North FC52Granada FCOld Market Green10:30Coakley Paul
Clonskeagh Utd11Finglas Utd10:30
12 Sat B1
Sacred Heart40Knockmitten UtdKillinarden Hill10:30Smith John
Shankill FC33Finglas CelticShanganagh Park11:45Delaney Mark
Wayside Celtic50Cariglea FcJackson Park11:45Molloy John
12 Sat C
Rathcoole Boys30Ballyfermot UtdFrank Cox Park10:30Coyle Conor
Esker Celtic (SD)23Collinstown FCHermitage Park10:30Kavanagh Andy
Mount Merrion12Cabinteely FCDeer Park10:30Freeland Billy
Mountview Boys30Beechwood C(SD)Mountview Park10:30
12 Sat C1
Ardmore Rovers01Donnybrook FCBallywaltrim10:30Akkilic Umre
St Mochta's32Kilnamanagh AFCPorterstown Road10:30Quigley Dominic
Granada FC C (SD)40Leixlip UtdMeadowvale10:30O'Neill Chris
Dalkey Utd53Ballymun UtdHyde Park12:45Wills David
12 Sat D
Castleknock Celtic02Cabinteely FCPorterstown Park10:30
Booth Road Celtic12Orchard CelticCorkagh Park10:30Kavanagh Roy
Harolds Cross B (SD)01Belmont FC C (SD)Rosary Park11:30Nason Daniel
Clondalkin Celtic11Ardmore RoversDeansrath Community College12:00Kavanagh Roy
12 Sat D1
Park Celtic32Belmont FC C (SD)St Laurances College10:30Brennan Tim
Mulhuddart FC21Ballyfermot UtdLadyswell Park10:30Hilliard Lar
Blessington AFC C (SD)30Templeogue UtdCross Chapel, Wicklow10:30
Ballyowen Celtic22Dalkey UtdGriffeen Valley Park10:30McGuiness Tommy
Beech Park B (SD)51Newlands/Castle PkBeech Park Green, Lucan11:45Bilei Rocky
Granada FC D (SD)50Lucan UtdMeadowvale11:45O'Neill Chris
13 Sat Premier
Peamount Utd10Malahide UtdGreenogue10:30O Connor Stuart
Tolka Rovers10Cabinteely FCJohnstown Park11:30Ibeanu Israel
Newbridge Town15Cherry OrchardStation Rd, Newbridge13:00Floody Patrick
13 Sat Major
St Kevin's Boys11Portmarnock AFCEllenfield Park10:30Caswell Graham
Corduff FC74St MalachysCorduff Park10:30Penny David
Esker Celtic22Ballyoulster UtdHermitage Park11:30Kavanagh Andy
13 Sat Major 1
Templeogue Utd40St Paul's ArtaneTymon Park10:30McCann Robert
Phoenix FC21Ballymun UtdMartin Savage Park11:30Hayden Barry
Leicester Celtic31Drogheda BoysLoreto Park11:30Daly Dermot
Peamount Utd10Cabinteely FCGreenogue11:45O Connor Stuart
Kilnamanagh AFC31Finglas UtdRing Road Tallaght11:45Cross David
13 Sat A
St Joseph's Boys31Collinstown FCSpringdale Road10:30Byrne John
Greystones Utd34Granada FC (SD)Woodlands11:30Lawless Timara
Rathcoole Boys35Glebe North FCFrank Cox Park11:30Shortall Paul
Sacred Heart40Corduff FCKillinarden Hill11:30Smith John
Wayside Celtic40Tallaght Town (SD)Jackson Park13:00Molloy John
13 Sat A1
Bluebell/Knockmitten40Orchard CelticKnockmitten Park10:30Quinn Thomas
Willows FC54Blessington AFC (SD)Poppintree Park11:30Berjemo Roger
St Malachys14Arthur Griffith Park (SD)Springdale Road11:30
Pearse Rangers22Verona FCRingsend Park11:30Byrne Noel
Liffey Valley Rangers40Portmarnock AFCBallyowen Park11:30Wardick Andy
13 Sat B
Castleknock Celtic41Leixlip UtdPorterstown Park10:30Burke Shay
Ballyowen Celtic A (SD)22Peamount UtdGriffeen Valley Park10:30Gricius Justas
Mulhuddart FC52Manortown UtdLadyswell Park11:30Hilliard Lar
Clontarf FC21Dalkey Utd (SD)St Anne's Park11:30Rake David
Ardmore Rovers52Harolds Cross (SD)Ballywaltrim11:30Akkilic Umre
13 Sat B1
St Marys Boys51Jobstown CelticMoreen Park11:00Moustafa Khalid
Granada FC15Rathcoole BoysMeadowvale11:30Brennan Vincent
Railway Union (SD)02Firhouse CarmelPark Avenue11:30Roche Thomas
Ballyowen Celtic B (SD)52Manortown UtdGriffeen Valley Park11:45Gricius Justas
Leicester Celtic10St Mochta'sLoreto Park12:45Daly Dermot
14 Sat Premier
St Joseph's Boys15Shelbourne AcademyPearse Park11:45Byrne John
Corduff FC11St Kevin's BoysCorduff Park11:45Penny David
Shamrock Rovers40St FrancisRoadstone S&S Club13:00Shevlin John
Cabinteely FC20Home FarmKilboggit Park13:00Sexton Diarmuid
14 Sat Major
Lourdes Celtic12Leixlip UtdSundrive Park11:30Colreavy Ray
Arklow Town41Ardmore RoversBridgewater Cen Pk11:30
Corduff FC11Cherry OrchardCorduff Park13:00Penny David
14 Sat Major 1
Greystones Utd40Manortown UtdWoodlands11:30Kelly David
Drogheda Boys04Marks CelticMarley's Lane11:30
Belvedere FC30Templeogue UtdClontarf A/W11:30Butler Fintan
Leicester Celtic62Wicklow RoversLoreto Park11:30Lawlor Roy
14 Sat A
Ballyoulster Utd40Ballyfermot UtdLoughlinstown Road10:30Deehan Eamonn
Bluebell/Knockmitten22Ballyowen Celtic (SD)Knockmitten Park11:45Quinn Thomas
Rathcoole Boys04Portmarnock AFCFrank Cox Park13:00Coyle Conor
Peamount Utd51Palmerstown FCGreenogue13:00O Connor Stuart
Kilnamanagh AFC32Corduff FCRing Road Tallaght13:00Cross David
14 Sat A1
Ardmore Rovers52St John BoscoBallywaltrim11:30Traem Max
Granada FC (SD)24Firhouse CarmelMeadowvale13:00Brennan Vincent
14 Sat B
Knocklyon Utd12Castleknock CelticDelaford Park11:30Byrne Alex
Dalkey Utd32St Mochta'sHyde Park11:30Brien Flann
Lucan Utd53Esker CelticDodsboro11:30Norton Paul
Rathcoole Boys51Howth CelticFrank Cox Park11:30Coyle Conor
Templeogue Utd15Kinsealy UtdTymon Park11:45McCann Robert
Ballyoulster Utd15Park CelticLoughlinstown Road11:45Deehan Eamonn
Hartstown Huntstown53Ardmore RoversHartstown Park13:00Bruton Andrew
15 Sat Premier (KO 1pm unless stated)
St Kevin's Boys20Malahide UtdEllenfield10:30Brady Matthew
Shelbourne Academy30Crumlin UtdAUL Complex11:45Colreavy Lorcan
15 Sat Premier 2 (KO 1pm unless stated)
Ballyfermot Utd20Firhouse CarmelThe Lawns11:45Travers Killian
Greystones Utd03St John BoscoWoodlands13:00Kelly David
15 Sat Major (KO 1pm unless stated)
Lourdes Celtic12Kilnamanagh AFCSundrive Park13:00Colreavy Ray
Larkview FC21Shelbourne AcademyWhelan Park13:00Lynch Conor
Leicester Celtic40Templeogue UtdLoreto Park13:00Lawlor Roy
15 Sat A (KO 1pm unless stated)
Greystones Utd53Peamount UtdWoodlands13:00Lawless Timara
Enniskerry YC31Terenure RangersBerryfield Park13:00
Dalkey Utd (SD)05Esker CelticHyde Park13:00Brien Flann
Castleknock Celtic21Raheny UtdPorterstown Park13:00Burke Shay
15 Sat A1 (KO 1pm unless stated)
Ardmore Rovers32Newbridge TownBallywaltrim13:00Traem Max
Clontarf FC23Peamount UtdSt Anne's Park13:00Rake David
15 Sat B1 (KO 1pm unless stated)
Tallaght Town20Wayside CelticAndy Moore Pk Tallaght11:45Mc Bride Philip
Esker Celtic13Shankill FCHermitage Park13:00Kavanagh Andy
15 Sat C (KO 1pm unless stated)
Howth Celtic12Castleknock CelticCeltic Park10:30Hunter Brendan
Clontarf FC22Firhouse CarmelSt Paul's College13:00Mahon Alan
Ardmore Rovers42Belmont FC S DBallywaltrim13:00Akkilic Umre
Thursday 9 May 2019
12 Sun 1
Lourdes Celtic15Mount MerrionSundrive Park18:30
14 Sun 1
Cabinteely FC14St Kevin's BoysKilboggit Park11:45Floody Patrick
15 Sat Premier 2 (KO 1pm unless stated)
Cherry Orchard42Firhouse CarmelElmdale Cresent18:30Shannon Will
15 Sat Major (KO 1pm unless stated)
Larkview FC22Mount MerrionWhelan Park18:30Delaney John
Celbridge Town01Rathcoole BoysBallymakealy18:30Kelly John
15 Sat A (KO 1pm unless stated)
Raheny Utd32Phoenix FCNo16 St Anne's Pk18:30Rake David
Cabinteely FC21Dalkey Utd (SD)Kilboggit Park18:30Byrne John
Greystones Utd05Enniskerry YCWoodlands18:30Lawless Timara
15 Sat B1 (KO 1pm unless stated)
Knocklyon Utd52Greystones UtdKennedy’s Field18:30Culliton Daniel
Tallaght Town20Leicester CelticAndy Moore Pk Tallaght18:30Halligan Adam
Wayside Celtic05Shankill FCJackson Park18:30Moustafa Khalid
16 Sun Premier (KO 1pm unless stated).
Phoenix FC30Finglas UtdMartin Savage Park18:30Browne Martin
Marks Celtic31St Kevin's BoysButler Park18:30Wardick Andy
Cabinteely FC24St FrancisKilboggit Park18:30Brennan Tim
16 Sun A (KO 1pm unless stated).
Rathcoole Boys13Shankill FCFrank Cox Park18:30Penny David
16 Sun B1 (KO 1pm unless stated).
Mulhuhuddart F C34Mountview BoysLadyswell Park18:30Byrne Willie
16 Sun C (KO 1pm unless stated).
Wayside Celtic41Tallaght TownJackson Park18:30Shevlin John
St John Bosco05Booth Road CelticBenmadigan Road18:30Honer Killian
Dalkey Utd S D20Cabinteely F C S DHyde Park18:30Freeland Billy
St Maelruans30Straffan FCBancroft Park18:30Byrne Liam
Wednesday 8 May 2019
12 Sat A1
Greystones Utd11Cabinteely FCWoodlands18:30Lawless Timara
12 Sat C1
Donnybrook FC42Beech Park A (SD)Herbert Park18:30Cross David
12 Sun 2
Kinsealy Utd20St Kevin's BoysKinsealy Court Est18:30
13 Sun 4
Finglas Celtic62Portrane AthleticKilshane Road18:30Mahon Alan
Youths Sun 1 North (KO 11am unless stated).
Stella Maris01Larkview FCDublin Port Stadium, Richmond Road,18:30Brady Matthew
Youths Sun 3 (KO 11am unless stated).
Arklow Town01Cabinteely FCBridgewater Cen Pk18:30
Esker Celtic sd24Collinstown FCHermitage Park18:30Byrd Martin
Landen Utd13Wayside CelticMarkievicz Park18:30McDonnell Gerry
Sheriff YC50Ardmore RoversFairview Park18:30Bruton Andrew
Youths Sun 4 (KO 11am unless stated).
Ballyoulster Utd26Portmarnock AFCLoughlinstown Road18:30Wells Liam
Castleknock Celtic42Mount MerrionPorterstown Park18:30Ibeanu Israel
St John Bosco52Blessington AFC sdBenmadigan Road18:30Smith John
Youths Sun 5 South (KO 11am unless stated).
Beech Park56Dalkey UtdBeech Park Green, Lucan18:30Bilei Rocky
Enniskerry FC05Sacred HeartBerryfield Park18:30Traem Max
Parkvale FC32Firhouse CarmelRockbrook Pk School18:30Flusk David
Shankill FC43Knocklyon UtdShanganagh Park18:30Kelly David
Lakelands FC10Park CelticBalally Hill18:30Brennan Vincent
Youths Sun 6 (KO 11am unless stated).
Ballybrack FC10Wolfe Tone FCCoolevin18:30Sexton Diarmuid
Tuesday 7 May 2019
U14 League Cup (14-3 & 14-4)
Belmont FC03Beechwood FC (SD)Royal Hospital, Donnybrook19:00
12 Sat Premier
St Joseph's Boys30St FrancisPearse Park18:15Delaney Mark
Cherry Orchard41Lourdes CelticElmdale Cresent18:15Shannon Will
Malahide Utd02St Kevin's BoysGannon Park18:30Bradley Robert
Newbridge Town03Leixlip UtdStation Rd, Newbridge18:30
Peamount Utd20Wayside CelticDublin Port Stadium, Richmond Road,18:30Coyle Conor
Templeogue Utd12Belvedere FCTymon Park18:30Cross David
12 Sat Major
Shelbourne Academy13Crumlin UtdAUL Complex18:15Browne Martin
Finglas Celtic10Shamrock RoversKilshane Road18:30Byrne Willie
Collinstown FC05Firhouse CarmelCollinstown Park18:30McDonnell Gerry
Cherry Orchard20Mount Merrion19:15Shannon Will
12 Sat Major 1
Verona FC10St Kevin's BoysCoolmine Pk18:30Quigley Dominic
Phoenix FC02Leicester CelticMartin Savage Park18:30Poutch Derek
Lucan Utd10Drogheda BoysDodsboro18:30Bilei Rocky
Shelbourne Academy02Tallaght Town (SD)AUL Complex19:15Browne Martin
12 Sat A
Tallaght Town22Home FarmCarolan Park18:30Byrd Martin
Rathcoole Boys30Blessington AFC A (SD)Frank Cox Park18:30Kelly Kurt
Crumlin Utd21Esker CelticWillie Pearse Park18:30Delaney John
13 Sat Premier
Tolka Rovers11Home FarmJohnstown Park18:30McLoughlin Niall
Esker Celtic21Newbridge TownHermitage Park18:30O'Dowd Aaron
Cherry Orchard40St Joseph's BoysElmdale Cresent19:00Nolan Thomas
13 Sat B
Ballyowen Celtic A (SD)40Castleknock CelticGriffeen Valley Park18:30Byrne Alex
Clontarf FC25Hartstown HuntstownSt Anne's Park18:30O'Connor Thomas
Ardmore Rovers32Mount MerrionBallywaltrim18:30Traem Andreas
Peamount Utd36Mulhuddart FCGreenogue19:00Roche Thomas
Manortown Utd40Dalkey Utd (SD)Greentrees Park19:00Honer Killian
13 Sat B1
Jobstown Celtic23St Marys BoysJobstown Park18:30Halligan Adam
13 Sun 3
Kilnamanagh AFC11Greenhill's BoysRing Road Tallaght18:30Fitzgerald Gerard
Lucan Utd24Aungier CelticDodsboro18:30Floody Patrick
Terenure Rangers03Templeogue UtdBushy Park18:30Elarbi Aemon
Glebe North FC02Raheny UtdTowns Pk, Balbriggan19:00Coakley Paul
13 Sun 4
Palmerstown FC20Lucan UtdGlenaulin Park18:30Kavanagh Andy
Mount Merrion04Lakelands FCUCD, Nova18:30Byrne Liam
Dundrum FC56Beechwood FC B (SD)Meadowbrook18:30Byrne Noel
Sunday 5 May 2019
U12 (1 & 2) The Herald Cup
Peamount Utd12Raheny UtdGreenogue12:30Barry Kevin
St Kevin's Boys 12-150Larkview FCEllenfield12:45Rake David
Kinsealy Utd01Knocklyon UtdKettles Lane, Kinsealy13:00Stanley Thomas
Portmarnock AFC41Leixlip UtdPaddy's Hill11:30Quigley Dominic
Castleknock Celtic32Greystones UtdPorterstown Park10:30
Cambridge Boys32Home FarmRingsend Park10:30Byrne Liam
Drumcondra AFC21Mount MerrionClonturk Park10:30
St Paul's Artane32Crumlin UtdLein Road10:30Hunter Brendan
U12 (3 & 4) Topflight Cup
Esker Celtic12Killegland AFC 12-3Hermitage Park10:30O'Neill Chris
Broadford Rovers03Ardmore RoversBroadford Park10:30O'Shea Rory
Verona FC05Templeogue UtdCoolmine Pk12:30Carberry Leanne
Mount Merrion51Dundrum FCDeer Park11:45Mooney Robert
Ballyoulster Utd50Clontarf FCLoughlinstown Road10:30Hayden Barry
Drumcondra AFC12AFC UtdClonturk Park10:30
Swords Celtic24Shankill FCBalheary Swords11:30Mc Kittrick Pierce
Kilnamanagh AFC50Transport Iveagh Trust FC (SD)Ring Road Tallaght11:30Halligan Adam
U12 (5 & 6) Jean Kennedy Cup
Glasnevin FC01Trinity Donaghmede10:30
Cambridge Boys51Lucan UtdRingsend Park11:45Byrne Liam
Portrane Athletic10St Paul's ArtanePortrane Road10:30
St Joseph's Boys01Larkview FCPearse Park11:30Shevlin John
Sacred Heart05St Kevin's BoysKillinarden Hill10:30
Tallaght Town12Leicester CelticCarolan Park10:30Wardick Andy
Greenhill's Boys31St FrancisGreenhills Park10:30Honer Killian
Firhouse Carmel05St MalachysButler Park10:30Blake Noel
U12 C C1 CUP
Ballyfermot Utd10Leixlip UtdThe Lawns11:30Kelly John
U13 Donnelly Cup (1 & 2)
Dalkey Utd41Beechwood FC (SD)Hyde Park11:00Akkilic Umre
Knocklyon Utd12Mount MerrionDelaford Park12:45Raymond Derek
U16 Masterson Cup A + A1
Celbridge Town43St Marys BoysBallymakealy12:30Colreavy Ray
U16 Neville Cup Major
Wicklow Rovers31Cabinteely FCWhite Gates Station Rd, Wicklow Town12:30
12 Sun 1
Esker Celtic03Lourdes CelticHermitage Park11:45O'Neill Chris
12 Sun 2
Cabinteely FC01Ardmore RoversKilboggit Park10:30
Terenure Rangers23St Kevin's BoysBeechfield10:30Morgan Ian
12 Sun 3
Raheny Utd24Terenure RangersBallycullen Park11:30O'Connor Thomas
12 Sun 4
Booth Road Celtic31Palmerstown FCCorkagh Park10:30Kavanagh Roy
Blue Magic04Castleknock CelticBallymun Soc Complex10:30
Knocklyon Utd13Leixlip Utd11:30Raymond Derek
12 Sun 5
Howth Celtic15Knocklyon UtdCeltic Park10:30
Clontarf FC12Lakelands FCSt Paul's College10:30
Kinsealy Utd50Terenure RangersKinsealy Court Est11:45Stanley Thomas
12 Sun 6
Terenure Rangers05Park CelticBushy Park10:30Fleming Andrew
13 Sun 1
St Kevin's Boys11Raheny UtdEllenfield10:30Poutch Derek
Swords Celtic51Granada FCBalheary Swords12:45Mc Kittrick Pierce
13 Sun 2
Greystones Utd33Crumlin UtdWoodlands10:30O Connor Stuart
St John Bosco32Home FarmBenmadigan Road11:00Daly Ned
Ardmore Rovers62Terenure RangersBallywaltrim11:00Traem Max
13 Sun 3
Leixlip Utd32St Kevin's BoysLeixlip Amm Centre11:00Roantree Quinten
Greenhill's Boys20Marks CelticGreenhills Park11:45Honer Killian
Dundrum FC51Raheny UtdMeadowbrook11:45Brien Flann
Terenure Rangers42Kilnamanagh AFCBushy Park13:00Morgan Ian
Park Celtic14Aungier CelticMeadowvale13:00Brennan Tim
13 Sun 4
Leicester Celtic23Marks CelticLoreto Park11:45Byrne Noel
Beechwood FC B (SD)11Glasnevin FCRoyal Hospital, Donnybrook12:30Byrne Alex
Lucan Utd13Finglas CelticDodsboro12:45Bilei Rocky
Mount Merrion04Palmerstown FCDeer Park13:00Mooney Robert
Dundrum FC02Portrane AthleticMeadowbrook13:00Brien Flann
13 Sun 5
Lakelands FC43Cabinteely FCBearna Park11:45TBA
Raheny Utd41Booth Road CelticNo16 St Anne's Pk12:45O'Connor Thomas
Knocklyon Utd51Dundrum FCDelaford Park13:00Giriks Arturs
14 Sun 1
Stella Maris40Dalkey UtdDublin Port Stadium, Richmond Road,11:00
14 Sun 2
Finglas Utd21Tolka RoversKildonan Rd11:30Byrne Willie
Lakelands FC62Knocklyon UtdBearna Park11:45Elarbi Aemon
St Kevin's Boys02Greystones UtdEllenfield Park11:45Poutch Derek
Leicester Celtic23Beechwood FC (SD)Loreto Park13:00Byrne Noel
14 Sun 3
Kilnamanagh AFC21Beechwood FC (SD)Ring Road Tallaght12:45Halligan Adam
14 Sun 4
Phoenix FC04Harolds Cross (SD)Martin Savage Park10:30Szomboti Daniel
Lakelands FC13Drumcondra FCBearna Park10:30Elarbi Aemon
Beech Park24Hartstown HuntstownBeech Park Green, Lucan11:00Hawkins Denis
Wayside Celtic15Cambridge BoysJackson Park11:45Ray Jason
Clontarf FC44Templeogue UtdSt Anne's Park11:45Brogan Paul
Belmont FC20Portrane AthleticHerbert Park11:45Molloy John
15 Sun 1 (KO 11am unless stated).
Harolds Cross03Esker CelticRosary Park11:00Mc Bride Philip
Granada FC16St James Athletic (SD)Meadowvale11:30Daly Dermot
16 Sun Premier (KO 1pm unless stated).
Cabinteely FC04Leixlip UtdKilboggit Park13:00Thompson Mark
16 Sun Premier 2 (KO 1pm unless stated).
Crumlin Utd10Corduff FCWillie Pearse Park12:30Nolan Karl
St Kevin's Boys25Kilnamanagh AFCEllenfield13:00McLoughlin Niall
Rathcoole Boys51Greystones UtdFrank Cox Park13:00Colreavy Lorcan
Athlone Town50Drogheda BoysAthlone13:00
16 Sun Major (KO 1pm unless stated).
Beechwood F C S D16Leixlip UtdHerbert Park13:00Ellison Declan
Castleknock Celtic10St Kevin's BoysPorterstown Park13:00Mahon Alan
16 Sun A (KO 1pm unless stated).
Phoenix FC22Blessington AFC S DMartin Savage Park11:45Szomboti Daniel
Ardmore Rovers53Rathcoole BoysWoodlands12:30Traem Max
Templeogue Utd20Mount MerrionTymon Park13:00Roche Thomas
Leicester Celtic03Wayside CelticLoreto Park13:00Browne Martin
16 SunA1 (KO 1pm unless stated).
Cabinteely FC21Esker CelticKilboggit Park12:30Kelly Kurt
Portmarnock AFC30Lucan UtdPaddy's Hill12:45Quigley Dominic
16 Sun B (KO 1pm unless stated).
Castleknock Celtic10Harolds Cross S DPorterstown Park13:00McClinton Gerard
Lakelands FC11Ballyoulster UtdMarley Park13:00Elarbi Aemon
16 Sun B1 (KO 1pm unless stated).
Dundrum FC51Beechwood FC S DMeadowbrook13:00Delaney John
Rathcoole Boys37Celbridge TownFrank Cox Park13:00Deehan Eamonn
16 Sun C (KO 1pm unless stated).
Straffan FC04Wayside CelticLodge Park13:00
St John Bosco34Dalkey Utd S DBenmadigan Road13:00Smith John
Ardmore Rovers20Lakelands FCBallywaltrim13:00Lawless Timara
Youths Sun 1 South (KO 11am unless stated).
Naas AFC20Shelbourne AcademyNaas Sports Centre11:00Byrne John
Celbridge Town30Palmerstown FCBallymakealy11:00Colreavy Ray
Castleknock Celtic32Newbridge TownPorterstown Park11:00McClinton Gerard
Arthur Griffith Park22Crumlin UtdGriffeen Valley Park11:00Magee Jeff
Shamrock Rovers11St FrancisRoadstone S&S Club13:00Norton Paul
Youths Sun 1 North (KO 11am unless stated).
Shelbourne Academy21Home FarmAUL Complex11:00Carey Derek
Cabinteely FC10Stella MarisKilboggit Park11:00Kelly Kurt
Youths Sun 2 (KO 11am unless stated).
Peamount Utd30Finglas UtdGreenogue11:00Brady Matthew
Youths Sun 3 (KO 11am unless stated).
Ardmore Rovers16Sheriff YCBallywaltrim11:00Lawless Timara
Esker Celtic sd30Wayside CelticHermitage Park11:00Byrne Keith H
Landen Utd01Cabinteely FCMarkievicz Park11:00Clarke Aaron
St Kevin's Boys10Arklow TownEllenfield11:00Butler Fintan
Leicester Celtic03Dundrum FCLoreto Park11:00Browne Martin
Youths Sun 4 (KO 11am unless stated).
Knocklyon Utd24Castleknock CelticBallycullen Park11:00Giriks Arturs
St John Bosco31Ballyoulster UtdBenmadigan Road11:00Smith John
Lucan Utd15Greenhill's BoysDodsboro11:00Travers Killian
Cabinteely FC23Donabate FCKilboggit Park11:00Thompson Mark
Youths Sun 5 South (KO 11am unless stated).
Lakelands FC11Knocklyon UtdBalally Hill11:00Penny David
Park Celtic25Enniskerry FCJackson Park11:00Quinn Thomas
Parkvale FC50Beech ParkRockbrook Pk School11:00Wells Liam
Dundrum FC14Shankill FCMeadowbrook11:00Delaney John
Greystones Utd26Sacred HeartWoodlands11:45O Connor Stuart
Youths Sun 5 North (KO 11am unless stated).
St Kevin's Boys52Clontarf FCEllenfield11:00Butler Fintan
Rivermount Boys01Dalkey UtdTolka Valley Park11:00Ibeanu Israel
Castleknock Celtic02Tolka RoversPorterstown Park11:00Mahon Alan
Beechwood FC44Celbridge TownHerbert Park11:00Ellison Declan
Youths Sun 6 (KO 11am unless stated).
Mount Merrion26Ballybrack FCRosemount Park11:00Cross David
Templeogue Utd34Railway Union (SD)Tymon Park11:00Roche Thomas
Peamount Utd50Wolfe Tone FCGreenogue11:00Brady Matthew
Park Celtic57Drumcondra FCSt Laurence's Col11:00Brennan Tim
Greystones Utd22Parkvale FCWoodlands13:00Kelly David
Total : 587