Match Day 15 Fixtures Saturday 14 December 2019 (10.30 unless stated):

Match Day 15 fixtures - to be played the weekend of December 14th & 15th

SFAI Skechers Cup U12 Regional Play Off:

10mins e/w E/T & FIFA penalty rule to apply in all cup games:

Belvedere FC (Int Sat) v St Kevin's Boys (Int Sat), Clontarf Astro, Referee: Butler Stephen;

Match Day 15 Fixtures

Saturday 14 December 2019 (10.30 unless stated):

SFAI Skechers Cup U12 Regional Play Off:

10mins e/w E/T & FIFA penalty rule to apply in all cup games:

Belvedere FC (Int Sat) v St Kevin's Boys (Int Sat), Clontarf Astro, Referee: Butler Stephen;

Corduff FC (Int Sat) v Shamrock Rovers (int Sat), Corduff Pk, Referee: Ibeanu Israel.

12 Sat Inter:

Ardmore Rovers v Templeogue Utd, Ballywaltrim, Referee: Cross David;

Shelbourne Academy v Cherry Orchard, AUL Complex, Referee: Butler Fintan;

Lucan Utd v Leixlip Utd, Hillcrest Estate, Referee: O'Dowd Aaron;

Leicester Celtic v St Joseph's Boys, Loreto Park, Referee: Delaney John;

Home Farm v Ballyoulster Utd, Paddy's Hill, Referee: Bradley Robert;

Finglas Utd v Lourdes Celtic, Kildonan Rd, Referee: Burke Shay

12 Sat Maj:

Dalkey Utd v Castleknock Celtic, Hyde Park, Referee: O'Neill Chris;

Stella Maris v Greystones Utd, Dublin Port Stadium, Richmond Road,, Referee: Gibbons David;

St Mochtas, Idle;

St Kevin's Boys v Leicester Celtic, Ellenfield, Referee: Dunne Christy;

St Francis v Newbridge Town, Baldonnel, Referee: Barry Kevin;

Shamrock Rovers v Peamount Utd, Roadstone S&S Club, Referee: Shevlin John;

Portmarnock AFC v Swords Celtic, Paddy's Hill, Referee: Browne Martin

12 Sat Maj 1:

Arklow Town v Cabinteely FC, Bridgewater Cen Pk;

Lucan Utd v Corduff FC, Hillcrest Estate, Referee: Mason Adam;

Crumlin Utd, Idle;

Greystones Utd v Finglas Utd, Woodlands, Referee: Wills David;

Beechwood FC v Shelbourne Academy, Herbert Park, Referee: Nason Daniel

12 Sat A:

Rathcoole Boys v Granada FC, Frank Cox Park, Referee: Byrne Alex;

Newbridge Town v Castleknock Celtic, Station Rd, Newbridge;

St Francis v Lucan Utd, Baldonnel, 11.30, Referee: Barry Kevin

12 Sat A1:

St Joseph's Boys v Lucan Utd, Pearse Park, Referee: Byrne John;

Portmarnock AFC, Idle;

Collinstown FC v Celbridge Town, Collinstown Park, Referee: McDonnell Gerry;

Dalkey Utd v Blessington AFC, Hyde Park, 11.30, Referee: O'Neill Chris;

Greystones Utd v Shankill FC, Woodlands, 11.30, Referee: Wills David

12 Sat B:

Leixlip Utd v Collinstown FC, Leixlip Amm Centre, Referee: Ellison Declan;

Lourdes Celtic v Clontarf FC, Sundrive Park, Referee: Nolan Thomas;

Mountview Boys v Blessington AFC, Mountview Park, Referee: Horgan Stephen;

Orchard Celtic v Beechwood FC, Cherry Orchard Pk, Referee: Blake Noel;

St James Athletic SD v Rathcoole Boys, St. Benildus College Postponed;

Hartstown Huntstown v Glebe North FC, Hartstown Park, Referee: Curran Alex

12 Sat C:

Manortown Utd v Clontarf FC, Greentrees Park, Referee: Keating Jack;

Mount Merrion v Belmont FC, Deer Park, Referee: Brien Flann;

Wayside Celtic v Templeogue Utd, Jackson Park, Referee: Bell Tony;

St Mochtas v Dalkey Utd, Fr Collins Park, Referee: Byrne Keith H;

Parkvale FC v Ballyfermot Utd, Rockbrook Pk School, Referee: Corcoran Martin;

Hartstown Huntstown v Firhouse Carmel, Hartstown Park, 11.30, Referee: Curran Alex;

St Francis v Ardmore Rovers, Baldonnel, 12.30, Referee: Barry Kevin

12 Sat C1:

Tallaght Town v Mountview Boys, Andy Moore Pk Tallaght, Referee: Floody Patrick;

Granada FC v Phoenix FC, Meadowvale, Referee: Molloy John;

Glebe North FC v Rivermount Boys, Old Market Green;

Finglas Celtic v St Maelruans, Kilshane Road, Referee: Flannery Ryan;

Esker Celtic v Beechwood FC, Hermitage Park, Referee: Hayden Barry;

Enniskerry YC v Belmont FC, Berryfield Park;

Clontarf FC v Cabinteely FC, St Anne's Park, Referee: Coakley Paul;

Liffey Valley Rangers v Mulhuddart FC, Ballyowen Park, 12.30, Referee: Curtis Amy

12 Sat D:

Templeogue Utd v Granada FC, Tymon Park, Referee: Giriks Arturs;

Celbridge Town v Ballyfermot Utd, Ballymakealy, Referee: Mc Bride Philip;

Rosemount Mulvey v Transport Iveagh Trust FC, Rosemount Park;

Belmont FC v Carriglea FC, Herbert Park, Referee: Lawless Timara;

Castleknock Celtic v Cabinteely FC, Porterstown Park, Referee: Quigley Dominic;

Knocklyon Utd v Railway Union (SD), Ballycullen Park, Referee: Culliton Jack;

Ballyowen Celtic v Dalkey Utd, Griffeen Valley Park, 11.30, Referee: Curtis Amy;

Manortown Utd v Park Celtic, Greentrees Park, 11.30, Referee: Keating Jack,

Saturday 14 December 2019 (10.30 unless stated):

13 Sat Prem:

Peamount Utd v Shelbourne Academy, Greenogue, Referee: Colreavy Ray;

Malahide Utd v Templeogue Utd, Gannon Park, Referee: Quinn Thomas;

Cabinteely FC v St Joseph's Boys, Kilboggit Park, Referee: Ray Jason;

St Kevin's Boys v Shamrock Rovers, Shanowen Road, 11.30, Referee: Dunne Christy;

Cherry Orchard v Greystones Utd, Elmdale Cresent, 11.45, Referee: Bruton Andrew

13 Sat Maj:

Crumlin Utd v Wayside Celtic, Willie Pearse Park, Referee: Smith John;

Cherry Orchard v Firhouse Carmel, Elmdale Cresent, Referee: Bruton Andrew;

Corduff FC v Finglas Celtic, Corduff Park, 11.30, Referee: Earley Michael;

Castleknock Celtic v Portmarnock AFC, Porterstown Park, 11.30, Referee: Quigley Dominic;

Cabinteely FC v St Kevin's Boys, Kilboggit Park, 11.30 Postponed;

Beechwood FC v St Mochtas, Royal Hospital, Donnybrook, 11.30, Referee: Nason Daniel

13 Sat Maj 1:

Newbridge Town v Phoenix FC, Station Road, Referee: McCann Robert;

Verona FC v Home Farm, Coolmine Pk, Referee: Mahon Alan;

Larkview FC v Dalkey Utd, Whelan Park, 11.30, Referee: Daly Ned;

Drogheda Boys v Leicester Celtic, Marley's Lane, 11.30;

Collinstown FC v Sacred Heart, Collinstown Park, 11.30, Referee: McDonnell Gerry;

Ballyoulster Utd v Tallaght Town, Loughlinstown Road, 11.30, Referee: Bilei Rocky;

Cabinteely FC v Shelbourne Academy, Kilboggit Park, 12.0, Referee: Ray Jason

13 Sat A:

Greystones Utd v Beechwood FC, Woodlands, Referee: Freeland Billy;

Palmerstown FC v Lucan Utd, Glenaulin Park, 11.30, Referee: Byrd Martin;

Mount Merrion v Tolka Rovers, Bearna Park, 11.30, Referee: Brien Flann;

Esker Celtic v Clontarf FC, Hermitage Park, 11.30, Referee: Hayden Barry

13 Sat A1:

Rathcoole Boys v Greenhills Celtic, Frank Cox Park, 11.30, Referee: Byrne Alex;

Celbridge Town v Castleknock Celtic, Ballymakealy, 11.30, Referee: Mc Bride Philip;

Ardmore Rovers v Tolka Rovers, Ballywaltrim, 11.30, Referee: Kelly David;

Newbridge Town v Blessington AFC, Station Road, 11.45, Referee: McCann Robert

13 Sat B:

Esker Celtic v Bohemians FC, Hermitage Park, Referee: Deehan Eamonn;

Arklow Town v Portmarnock AFC, Travers Insurances Pk, 11.30;

Ballyfermot Utd v Mount Merrion, The Lawns, 11.30, Referee: Shannon Will;

St Mochtas v Glebe North FC, Porterstown Road, 11.30, Referee: Byrne Keith H;

Glebe North FC, Idle;

Bluebell/Knockmitten v Dalkey Utd, Knockmitten Park, 12.0, Referee: Kavanagh Andy

13 Sat B1:

Ballymun Utd v St Mochtas, Ballymun Soc Complex, Referee: McLoughlin Niall;

Granada FC v Mountview Boys, Hyde Park, 11.30, Referee: Molloy John;

Ballybrack FC v Swords Celtic, Coolevin, 11.30, Referee: Delaney Mark;

Wolfe Tone FC v Kilnamanagh AFC, Vevay Temple Sportsfield Bray, 11.30, Referee: Traem Alexander;

Wayside Celtic v Castleknock Celtic, Jackson Park, 11.30, Referee: Bell Tony;

Collinstown FC v Park Celtic, Collinstown Park, 1pm, Referee: McDonnell Gerry

13 Sat C:

St Ita's AFC v Orchard Celtic, Ballymastone, Portrane Rd, Referee: Hilliard Lar;

Manortown Utd v Verona FC, Greentrees Park, Referee: Kelly Patrick;

Belmont FC v Finglas Celtic, Herbert Park, 11.30, Referee: Lawless Timara;

Arthur Griffith Park v Howth Celtic, Griffeen Valley Park, 11.30, Referee: Lawlor Jack;

Beech Park v Harold's Cross, Griffeen Valley Park, 12.0, Referee: Raymond Derek;

Castleknock Celtic v Cabinteely FC, Porterstown Park, 1pm, Referee: Quigley Dominic;

Beechwood FC v Granada FC, Royal Hospital, Donnybrook, 1pm, Referee: Nason Daniel

13 Sat C1:

Newlands/Castle Pk v Belmont FC, Corkagh Park, Referee: Kavanagh Roy;

Leixlip Utd v Dalkey Utd, Leixlip Amm Centre, Referee: Shortall Paul;

Templeogue Utd v Shankill FC, Tymon Park, 11.30, Referee: Giriks Arturs;

Portmarnock AFC v Blessington AFC, Paddy's Hill, 11.30, Referee: Browne Martin;

Phoenix FC v Ballyowen Celtic, Martin Savage Park, 11.30, Referee: Byrne Willie;

Park Celtic v Beech Park, Meadowvale, 11.30, Referee: Browne David;

Lucan Utd v Bluebell/Knockmitten, Airlie Heights, 11.30, Referee: O'Dowd Aaron;

Rathcoole Boys v Ballyfermot Utd, Frank Cox Park, 1pm, Referee: Byrne Alex,

Saturday 14 December 2019 (10.30 unless stated):

14 Sat Prem:

Tolka Rovers v St Kevin's Boys, Johnstown Park, 11.30, Referee: McEvoy Ben;

Shamrock Rovers v Cabinteely FC, Roadstone S&S Club, 11.30, Referee: Shevlin John Postponed;

Leixlip Utd v Home Farm, Leixlip Amm Centre, 11.30, Referee: Ellison Declan Postponed;

Leixlip Utd v Cabinteely FC, Leixlip Amm Centre, 11.30, Referee: Ellison Declan;

St Joseph's Boys v Stella Maris, Pearse Park, 11.30, Referee: Byrne John;

Malahide Utd v Esker Celtic, Gannon Park, 11.45, Referee: Quinn Thomas;

Peamount Utd v Cherry Orchard, Greenogue, 12.0, Referee: Colreavy Ray;

Newbridge Town v Crumlin Utd, Station Rd, Newbridge, 1pm, Referee: McCann Robert

14 Sat Maj:

Leicester Celtic v St Kevin's Boys, Loreto Park, 11.30, Referee: Delaney John;

Kilnamanagh AFC v Ballyoulster Utd, Ring Road Tallaght, 11.30, Referee: Wells Liam;

Esker Celtic v Arklow Town, Hermitage Park, 12.0, Referee: Deehan Eamonn;

Portmarnock AFC v Greystones Utd, Paddy's Hill, 1pm, Referee: Browne Martin

14 Sat Maj 1:

Peamount Utd v Sacred Heart, Greenogue, Referee: Colreavy Lorcan;

Templeogue Utd v Phoenix FC, Tymon Park, 11.30 Postponed;

Finglas Utd v Ballyoulster Utd, Kildonan Rd, 11.30, Referee: Burke Shay;

St Malachy's v Corduff FC, Springdale Road, 12.0, Referee: Gibbons David;

Crumlin Utd v Cabinteely FC, Willie Pearse Park, 12.0, Referee: Smith John

14 Sat A1:

Bluebell/Knockmitten v Arthur Griffith Park, Knockmitten Park, Referee: Kavanagh Andy;

Blessington AFC v Corduff FC, Cross Chapel, Wicklow, 11.30, Referee: Fitzgerald Gerard;

Verona FC v Ballyowen Celtic, Coolmine Pk, 11.45, Referee: Mahon Alan;

Greystones Utd v Booth Road Celtic, Woodlands, 11.45, Referee: Freeland Billy

14 Sat B:

St Marys Boys v Mulhuddart FC, Moreen Park, 11.30, Referee: McGrath Mark;

Harold's Cross v Ardmore Rovers, Rosary Park, 11.30, Referee: O’Brien Adam;

Clontarf FC v Castleknock Celtic, St Anne's Park, 11.30, Referee: Stanley Thomas;

Leixlip Utd v Portmarnock AFC, Leixlip Amm Centre, 12.0, Referee: Shortall Paul;

Manortown Utd v Peamount Utd, Greentrees Park, 12.0, Referee: Kelly Patrick

14 Sat B1:

Ballyowen Celtic v Rathcoole Boys, Griffeen Valley Park, Referee: Raymond Derek;

Beech Park, Idle;

Castleknock Celtic v Park Celtic, Porterstown Park, 11.30, Referee: Fagan Stephen;

Firhouse Carmel v Mount Merrion, Firhouse CC, 11.30, Referee: Roche Thomas;

Hartstown Huntstown v Leicester Celtic, Hartstown Park, 11.30, Referee: Hunter Brendan;

Jobstown Celtic v St Mochtas, Jobstown Park, 11.30, Referee: O Toole Kevin;

Swords Manor v St John Bosco, Brackenstown Road, 12.30, Referee: Hilliard Lar;

Granada FC v Manortown Utd, Meadowvale, 1pm, Referee: Molloy John,

Saturday 14 December 2019 (10.30 unless stated):

15 Sat P1:

Corduff FC v Cabinteely FC, Corduff Pk, 12.0, Referee: Ibeanu Israel;

Shelbourne Academy v St Francis, AUL Complex, 12.0, Referee: Butler Fintan;

Malahide Utd v St Kevin's Boys, Gannon Park, 1pm, Referee: Quinn Thomas;

St Mochtas v Cherry Orchard, Porterstown Road, 1pm, Referee: Byrne Keith H;

Belvedere FC v Home Farm, Fairview park, 1pm, Referee: Butler Stephen;

Shamrock Rovers v St Joseph's Boys, Roadstone S&S Club, 1pm, Referee: Shevlin John

15 Sat P2:

St Joseph's Boys, Idle;

Lourdes Celtic v Arklow Town, Sundrive Park, 11.30, Referee: Nolan Thomas;

Home Farm v Esker Celtic, VEC Whitehall, 11.30, Referee: Bradley Robert;

Willows FC v St Kevin's Boys, Poppintree Park, 12.0, Referee: McLoughlin Niall;

Peamount Utd v Ardmore Rovers, Greenogue, 12.0, Referee: Colreavy Lorcan;

Corduff FC v Stella Maris, Corduff Park, 1pm, Referee: Earley Michael;

Phoenix FC v Templeogue Utd, Martin Savage Park, 1pm, Referee: Byrne Willie;

Leixlip Utd v Cherry Orchard, Leixlip Amm Centre, 1pm, Referee: Ellison Declan

15 Sat Maj:

Leicester Celtic, Idle;

Marks Celtic v Cabinteely FC, Butler Park, 11.0, Referee: Byrne Liam;

Tallaght Town v Templeogue Utd, Andy Moore Pk Tallaght, 11.30, Referee: Floody Patrick;

Belvedere FC v Peamount Utd, Fairview park, 11.30, Referee: Butler Stephen;

Greystones Utd v Lucan Utd, Woodlands, 1pm, Referee: Freeland Billy;

Ballyoulster Utd v Raheny Utd, Loughlinstown Road, 1pm, Referee: Bilei Rocky;

Castleknock Celtic v Manortown Utd, Porterstown Park, 1pm, Referee: Fagan Stephen

15 Sat A :

Tallaght Town v Bluebell/Knockmitten, Andy Moore Pk Tallaght, Referee: Gallagher Derek;

Drogheda Boys v Portmarnock AFC, Marley's Lane, Drogheda, local, 1pm;

Firhouse Carmel v Collinstown FC, Firhouse CC, 1pm, Referee: Roche Thomas;

Ballyfermot Utd v Celbridge Town, The Lawns, 1pm, Referee: Shannon Will;

Kilnamanagh AFC v Rathcoole Boys, Ring Road Tallaght, 1pm, Referee: Wells Liam

15 Sat A1:

Dundrum FC v Palmerstown FC, Meadowbrook, 11.0, Referee: O'Shea Rory;

Kinsealy Utd v Leixlip Utd, Kinsealy Court Est, 11.0, Referee: Nolan Jack;

Clontarf FC v Rathcoole Boys, St Anne's Park, 11.30, Referee: Coakley Paul;

Ardmore Rovers v St Mochtas, Ballywaltrim, 11.30, Referee: Cross David;

Lucan Utd v Dundrum FC, Dodsboro, 1pm, Referee: O'Dowd Aaron;

Leicester Celtic v Terenure Rangers, Loreto Park, 1pm Postponed;

Blessington AFC v St John Bosco, Cross Chapel, Wicklow, 1pm, Referee: Fitzgerald Gerard;

Palmerstown FC v Granada FC, Glenaulin Park, 1pm, Referee: Byrd Martin

15 Sat B :

Knocklyon Utd, Idle;

Howth Celtic v Park Celtic, Celtic Park, 11.0, Referee: O'Connor Thomas;

Tallaght Town v Dundrum FC, Andy Moore Pk Tallaght, 12.0, Referee: Gallagher Derek;

Clontarf FC v Ballyoulster Utd, St Anne's Park, 1pm, Referee: Stanley Thomas;

Finglas Utd v Raheny Utd, Kildonan Rd, 1pm, Referee: Burke Shay;

Hartstown Huntstown v Portrane Athletic, Hartstown Park, 1pm, Referee: Hunter Brendan;

Ardmore Rovers v Dalkey Utd, Ballywaltrim, 1pm, Referee: Kelly David;

Templeogue Utd v Castleknock Celtic, Tymon Park, 1pm, Referee: Giriks Arturs

Sunday 15 December 2019 (11.0 unless stated):

SFAI Sketchers Cup U16 Regional Play Off:

10mins e/w E/T & FIFA penalty rule to apply in all cup games:

Cherry Orchard v Shelbourne Academy, Elmdale Cresent, Referee: Shevlin John;

Crumlin Utd v St Joseph's Boys, Willie Pearse Park, 1pm, Referee: Quinn Thomas,

Sunday 15 December 2019 (11.0 unless stated):

16 Paul McGrath Cup P 2:

St Kevin's Boys v Cabinteely FC, Ellenfield, 1pm, Referee: McLoughlin Niall;

St John Bosco v Verona FC, Benmadigan Road, 1pm, Referee: Smith John;

Wayside Celtic v Celbridge Town, Jackson Park, 1pm, Referee: Byrne Alex

16 Neville Cup Major:

Enniskerry YC v Enniskerry YC, Berryfield Park, 1pm

16 Masterson Cup A + A1:

Peamount Utd A v Ardmore Rovers, Greenogue, 1pm, Referee: Bilei Rocky;

Bye v Shankill FC;

Meath Athletic v Leixlip Utd, Meath & Dis Lge Grd, 1pm;

Greystones Utd v Transport Iveagh Trust FC, Woodlands, 1pm, Referee: Kelly David;

Raheny Utd v Newbridge Town, No16 St Anne's Pk, 1pm, Referee: Dunne Christy;

Peamount United A1 v St Kevin's Boys, Greenogue, 11.30, Referee: Bilei Rocky;

St Mochtas v Dalkey Utd, Porterstown Road, Referee: Byrne Willie;

Cabinteely FC v Terenure Rangers, Kilboggit Park, 11.45, Referee: McCann Robert

16 Redmond Cup B + B1 + C:

Ardmore Rovers v Clontarf F C B1, Ballywaltrim, 1pm, Referee: Flusk David;

Beechwood FC B1 v Portmarnock AFC, Herbert Park, 1pm, Referee: Elarbi Aemon;

Ballyfermot Utd v Donnycarney Utd, The Lawns, 1pm, Referee: Shannon Will;

Manortown Utd v Clontarf FC B, Greentrees Park, Referee: Bell Tony;

Esker Celtic C v St James Athletic SD, Hermitage Park, 1pm, Referee: Byrd Martin,

Sunday 15 December 2019 (11.0 unless stated):

17P1 PFAI cup :

Cherry Orchard v Marks Celtic, Elmdale Cresent, 1pm, Referee: Shevlin John;

Crumlin Utd v Athlone Town, Willie Pearse Park, Referee: Quinn Thomas;

Phoenix FC v Leixlip Utd, Scribblestown, Referee: Magee Jeff;

Castleknock Celtic v St Francis, Porterstown Park, 1pm, Referee: Butler Stephen

17P2 Schuster cup :

Lourdes Celtic v Drogheda Boys, Sundrive Park, 1pm, Referee: Kelly Jason;

Crumlin Utd v Beechwood FC, Herbert Park, 1pm, Referee: O'Dowd Aaron

17A Dick Lynch cup:

Leicester Celtic v Finglas Utd, Loreto Park, 11.30, Referee: Raymond Derek;

Ardmore Rovers v Esker Celtic, Ballywaltrim, Referee: Flusk David;

Rathcoole Boys v Portmarnock AFC, Frank Cox Park, 11.30, Referee: Floody Patrick,

17B Grehan cup :

Celbridge Town v Palmerstown FC, Glenaulin Park, Referee: TBA

17B1 League cup :

St Maelruans v Lakelands FC, Bancroft Park, 1pm, Referee: TBA;

Dalkey Utd v Portmarnock AFC, Hyde Park, 12.0, Referee: Cross David;

Mount Merrion v Granada FC, Meadowvale, 1pm, Referee: Clarke Aaron,

Sunday 15 December 2019 (11.0 unless stated):

18M1 Taffe cup:

Raheny Utd v Dalkey Utd, No16 St Anne's Pk, 12.0, Referee: Stanley Thomas

18M2 Redmond cup:

Portmarnock AFC v Park Celtic, Paddy's Hill, 1pm, Referee: Szomboti Daniel;

Dundrum FC v Roundwood FC, Meadowbrook, Referee: Ellison Declan

Sunday 15 December 2019 (11.0 unless stated):

12 Sun Inter:

Home Farm, Idle;

St Kevin's Boys v St Francis, Ellenfield, 10.30, Referee: Mahon Alan;

Phoenix FC v St Joseph's Boys, Martin Savage Park, 10.30, Referee: Poutch Derek;

Peamount Utd v Broadford Rovers, Greenogue, 10.30, Referee: Bilei Rocky;

Newbridge Town v Cherry Orchard, Station Rd, Newbridge, 10.30, Referee: Barry Kevin;

Malahide Utd v Crumlin Utd, Gannon Park, 10.30, Referee: Hilliard Lar;

Lourdes Celtic v Ballyoulster Utd, Sundrive Park, 10.30, Referee: Kelly Jason

12 Sun 2:

Cherry Orchard v Larkview FC, Elmdale Cresent, 10.30, Referee: Kavanagh Andy;

Clontarf FC v Esker Celtic, St Anne's Park, 10.30;

Corduff FC v Drumcondra AFC, Corduff Park, 10.30, Referee: Ibeanu Israel;

Crumlin Utd v Templeogue Utd, Willie Pearse Park, 10.30;

Lucan Utd v Wayside Celtic, Hillcrest Estate, 10.30, Referee: Curtis Amy;

Terenure Rangers v St Kevin's Boys, Bushy Park, 10.30, Referee: Keating Jack;

Castleknock Celtic v Mount Merrion, Porterstown Park, 10.30;

Lakelands FC v Raheny Utd, Balally Hill, 10.30, Referee: O'Neill Chris

12 Sun 3:

Ballyoulster Utd v Raheny Utd, Loughlinstown Road, 10.30, Referee: Kelly John;

Belvedere FC v Mid Sutton, Fairview park, 10.30;

Cabinteely FC v Peamount Utd, Kilboggit Park, 10.30, Referee: Browne David;

Killegland AFC v Knocklyon Utd, The Ward, 10.30;

Verona FC v Drogheda Boys, Elmdale Cresent, 10.30, Referee: Blaney Niall;

Ardmore Rovers v St Joseph's Boys, Ballywaltrim, 10.30, Referee: Traem Alexander;

Kinsealy Utd v Dundrum FC, Kinsealy Court Est, 10.30

12 Sun 4:

Lusk Utd v Broadford Rovers, Dunemer, 10.30;

Mount Merrion v Cambridge Boys, Deer Park, 10.30, Referee: Clarke Aaron;

Drogheda Boys v Ballyoulster Utd, Marley's Lane, Drogheda, local, 10.30;

Portrane Athletic v Leicester Celtic, Portrane Road, 10.30;

Templeogue Utd v Drumcondra AFC, Tymon Park, 10.30, Referee: Daly Ned;

Castleknock Celtic v Portmarnock AFC, Porterstown Park, 10.30;

Mourne Celtic v Blue Magic FC Dublin, Brickfields Park, 10.30

12 Sun 5:

Firhouse Carmel v Glasnevin FC, Firhouse CC, 10.30;

Kilnamanagh AFC v Mid Sutton, Ring Road Tallaght, 10.30, Referee: Mc Bride Philip;

Knockmitten Utd v Rathcoole Boys, Knockmitten Park, 10.30;

Knocklyon Utd v Swords Celtic, Ballycullen Park, 10.30;

Park Celtic v Clontarf FC, Cabinteely park, 10.30, Referee: Blake Noel;

St John Vianney v Raheny Utd, Markievicz Park, 10.30, Referee: Rowan Martin;

Finglas Utd v Cambridge Boys, Kildonan Rd, 10.30, Referee: Browne Ross;

Lusk Utd v Peamount Utd, Rathmore Rd Lusk, 10.30

12 Sun 6:

Swords Celtic v Dundrum FC, Balheary Swords, 10.30, Referee: Earley Michael;

Stepaside FC SD v Finglas Celtic, Step aside All Weather, 10.30;

St John Bosco v Killegland AFC, Benmadigan Road, 10.30, Referee: Smith John;

Raheny Utd v Kilnamanagh AFC, No16 St Anne's Pk, 10.30, Referee: O'Connor Thomas;

Leixlip Utd v Mount Merrion, Leixlip Amm Centre, 10.30, Referee: Harney Brian;

Ballybrack FC v Clontarf FC, Coolevin, 10.30, Referee: Delaney Mark;

Cabinteely FC v Lakelands FC, Kilboggit Park, 11.30, Referee: Browne David;

Lucan Utd v Terenure Rangers, Hillcrest Estate, 11.30, Referee: Curtis Amy

12 Sun 7:

Larkview FC v Clontarf FC, Brickfields Park, 10.30;

Portmarnock AFC v Kinsealy Utd, Ballycullen Park, 10.30, Referee: Browne Martin;

Templeogue Utd v Ardmore Rovers, Tymon Park, 10.30, Referee: Daly Ned;

Rathcoole Boys v Ballyoulster Utd, Frank Cox Park, 10.30, Referee: Floody Patrick;

Portrane Athletic v Ballyfermot Utd, Benmadigan Road, 10.30;

Lakelands FC v Drumcondra AFC, Balally Hill, 11.30, Referee: O'Neill Chris;

Verona FC v Park Celtic, Coolmine Pk, 11.30, Referee: Blaney Niall;

Newbridge Town v Broadford Rovers, Station Rd, Newbridge, 11.30, Referee: Barry Kevin

12 Sun 8:

Newlands/Castle Pk v Granada FC, Moyle Pk College Clondalkin, 10.30;

Leicester Celtic v Raheny Utd, Loreto Park, 10.30, Referee: Raymond Derek;

Jobstown Celtic v Peamount Utd, Jobstown Park, 10.30;

Dundrum FC v St Mochtas, Meadowbrook, 10.30, Referee: O'Shea Rory;

Terenure Rangers v Mount Merrion, Bushy Park, 11.30, Referee: Keating Jack;

St John Vianney v Drumcondra AFC, Kilmore Drive, 11.30, Referee: Rowan Martin;

Portmarnock AFC v Kinsealy Utd, Paddy's Hill, 11.30, Referee: Browne Martin;

Newbridge Town v Tolka Rovers, Station Rd, Newbridge, 12.30, Referee: Barry Kevin;

Cabinteely FC v Broadford Rovers, Kilboggit Park, 12.30, Referee: TBA,

Sunday 15 December 2019 (11.0 unless stated):

13 Sun 1:

St Paul's Artane v St Kevin's Boys, Lein Road, 10.30, Referee: Quigley Dominic;

Drumcondra AFC v Raheny Utd, St Clare's, DCU;

Tallaght Town v Mount Merrion, Andy Moore Pk Tallaght;

Kilnamanagh AFC, Idle;

St John Bosco v Knocklyon Utd, Benmadigan Road, 11.30, Referee: Smith John

13 Sun 2:

Lakelands FC v Swords Celtic, Bearna Park, 10.30, Referee: Brien Flann;

Cambridge Boys v Esker Celtic, Ringsend Park, 10.30, Referee: Byrne Liam;

Larkview FC v Greystones Utd, Whelan Park, 12.30

13 Sun 3:

Templeogue Utd v St Malachys, Tymon Park, 10.30, Referee: Cooke Michael;

Broadford Rovers v Lourdes Celtic, Broadford Park;

Mount Merrion, Idle;

Ardmore Rovers v Killegland AFC, Ballywaltrim, 11.30, Referee: Traem Alexander;

Terenure Rangers v Shankill FC, Bushy Park, 12.30, Referee: Keating Jack;

Cabinteely FC v St Kevin's Boys, Kilboggit Park, 12.30, Referee: Browne David

13 Sun 4:

Drumcondra AFC v Cambridge Boys, St Clare's, DCU, 10.30, Referee: Green Luke;

Castleknock Celtic v Kinsealy Utd, Porterstown Park, 10.30, Referee: Wells Liam;

Palmerstown FC v Knocklyon Utd, Glenaulin Park, Referee: Penny David;

AFC Utd v Terenure Rangers, Aylesbury Pk, Tallaght;

Leixlip Utd v Leicester Celtic, Leixlip Amm Centre, 11.30, Referee: Harney Brian

13 Sun 5:

Sheriff YC v Clontarf FC, Fairview park, 10.30, Referee: Padden Alan;

St Paul's Artane v Portrane Athletic, Lein Road, 11.45, Referee: Quigley Dominic;

Lakelands FC v Booth Road Celtic, Bearna Park, 11.45, Referee: Brien Flann

13 Sun 6:

Sacred Heart v Castleknock Celtic, Killinarden Hill;

Castleknock Celtic v Transport Iveagh Trust FC, Porterstown Park;

Raheny Utd v Killegland AFC, No16 St Anne's Pk, 11.30, Referee: O'Connor Thomas;

Dundrum FC v St Kevin's Boys, Meadowbrook, 11.30, Referee: O'Shea Rory;

Corduff FC v Tallaght Town, Corduff Park, 11.30, Referee: Ibeanu Israel

13 Sun 7:

Marks Celtic v Tallaght Town, Butler Park, 10.30, Referee: Kean Sean;

Clondalkin Celtic v Terenure Rangers, Corkagh Park, 10.30, Referee: Kavanagh Roy;

Park Celtic v Dundrum FC, Cabinteely park, 11.30, Referee: Blake Noel;

Ballyoulster Utd v Trinity Donaghmede, Loughlinstown Road, 11.30, Referee: Kelly John;

Drumcondra AFC v Templeogue Utd, St Clare's, DCU, 11.45, Referee: Green Luke;

St Paul's Artane v Lakelands FC, Lein Road, 1pm, Referee: Quigley Dominic,

Sunday 15 December 2019 (11.0 unless stated):

14 Sun 1:

Knocklyon Utd v St Kevin's Boys, Ballycullen Park, 10.30, Referee: Lawless Timara;

St Mochtas v Dalkey Utd, Porterstown Road Postponed;

Clontarf FC v Raheny Utd, St Anne's Park;

Swords Celtic v Mount Merrion, Balheary Swords, 11.30, Referee: Earley Michael

14 Sun 2:

Dalkey Utd v Ardmore Rovers, Hyde Park, 10.30, Referee: Cross David;

Castleknock Celtic v Greystones Utd, Porterstown Park;

Belmont FC v Home Farm, Herbert Park;

Beechwood FC v Terenure Rangers, Herbert Park;

Lourdes Celtic v St Malachys, Sundrive Park, 11.30, Referee: Kelly Jason

14 Sun 3:

Raheny Utd v Kilnamanagh AFC, No16 St Anne's Pk, 10.30, Referee: Stanley Thomas;

Lucan Utd v Terenure Rangers, Airlie Heights, 10.30, Referee: Colreavy Lorcan;

Templeogue Utd v Granada FC, Tymon Park Postponed;

Aungier Celtic v Dundrum FC, Walkinstown Park;

St Kevin's Boys v Greenhill's Boys, Ellenfield, 11.30, Referee: Mahon Alan;

Marks Celtic v Leixlip Utd, Butler Park, 11.45, Referee: Kean Sean

14 Sun 4:

Hartstown Huntstown v Parkvale FC, Hartstown Park, 10.30, Referee: Hunter Brendan;

Shankill FC v Clontarf FC, Shanganagh Park;

Park Celtic, Idle;

Lucan Utd v Mount Merrion, Dodsboro, 11.45, Referee: Colreavy Lorcan;

Knocklyon Utd v Palmerstown FC, Ballycullen Park, 11.45, Referee: Lawless Timara;

Glasnevin FC v Cabinteely FC, Albert Col, 1pm, Referee: Green Luke;

Lakelands FC v Ardmore Rovers, Marley (Pitch 6), 1pm, Referee: Brien Flann

14 Sun 5:

Cabinteely FC v Terenure Rangers, Kilboggit Park, 10.30, Referee: McCann Robert;

Beechwood FC v Raheny Utd, Royal Hospital, Donnybrook;

St Joseph's Boys v Portrane Athletic, Pearse Park Postponed;

Ballyoulster Utd v Lakelands FC, Loughlinstown Road, 1pm, Referee: Kelly John,

Sunday 15 December 2019 (11.0 unless stated):

15 Sun 1:

St Kevin's Boys, Idle;

Beechwood FC v Greystones Utd, Herbert Park, 10.30, Referee: Elarbi Aemon;

Leicester Celtic v Wayside Celtic, Loreto Park Postponed;

Beech Park v Harold's Cross, Beech Park Green, Lucan;

Ballyfermot Utd v Hartstown Huntstown, The Lawns, Referee: Shannon Will;

Mount Merrion v Lakelands FC, Deer Park, 11.30, Referee: Clarke Aaron;

Finglas Utd v Cabinteely FC, Kildonan Rd, 11.30, Referee: Browne Ross;

Clondalkin Celtic v Dalkey Utd, Corkagh Park, 11.45, Referee: Kavanagh Roy

15 Sun 2:

Lakelands FC, Idle;

Belmont FC v Cambridge Boys, Herbert Park;

Rivermount Boy's v Drumcondra AFC, Tolka Valley Park;

Phoenix FC v Esker Celtic, Martin Savage Park, 11.30, Referee: Poutch Derek;

Kilnamanagh AFC v Wayside Celtic, Ring Road Tallaght, 11.30, Referee: Mc Bride Philip;

Beechwood FC v Clontarf FC, Herbert Park, 11.45, Referee: Elarbi Aemon;

Templeogue Utd v Donnycarney Utd, Tymon Park, 11.45, Referee: Cooke Michael,

Sunday 15 December 2019 (11.0 unless stated):

16 Sun Prem 1:

Newbridge Town v Malahide Utd, Station Rd, Newbridge, 1pm, Referee: Ray Jason;

Phoenix FC v Belvedere FC, Martin Savage Park, 1pm, Referee: Magee Jeff;

Cabinteely FC v Stella Maris, Kilboggit Park, 1pm, Referee: McCann Robert;

St Kevin's Boys v St Francis, Shanowen Road, 1pm, Referee: Brady Matthew

16 Sun Prem 2:

Cherry Orchard v Greystones Utd, Elmdale Cresent, 11.30, Referee: Kavanagh Andy;

Lucan Utd v Ballyfermot Utd, Dodsboro, 1pm, Referee: Colreavy Ray

16 Sun Maj:

Esker Celtic v St Kevin's Boys, Hermitage Park, Referee: Byrd Martin;

Drogheda Boys v Larkview FC, Marley's Lane, Drogheda, local, 1pm;

Shelbourne Academy v Mount Merrion, AUL Complex, 1pm, Referee: Padden Alan;

Rathcoole Boys v Newbridge Town, Frank Cox Park, 1pm, Referee: Shannon Tom;

Lourdes Celtic, Idle;

Firhouse Carmel v Home Farm, Firhouse CC, 1pm, Referee: Fleming Andrew

16 Sun A:

Castleknock Celtic v Phoenix FC, Porterstown Park, 11.45, Referee: Wells Liam

16 Sun A1:

Bluebell United v Kilbarrack Utd, Knockmitten Park, Referee: Fitzpatrick Robert;

Shankill FC v Clontarf FC, Shanganagh Park, 1pm

16 Sun B:

Drumcondra AFC v Cabinteely FC, Albert College, 1pm, Referee: Bolger Sam;

Finglas Utd v Leicester Celtic, Kildonan Rd, 1pm, Referee: Butler Fintan;

Granada FC v St Mochtas, Meadowvale, 1pm;

St. Kevin’s Boys v Esker Celtic, Ellenfield, 1pm, Referee: Mahon Alan;

Harold's Cross v Tallaght Town, Rosary Park, 1pm, Referee: Nason Daniel;

Ballyoulster Utd v Templeogue Utd, Loughlinstown Road, 1pm, Referee: Thompson Mark

16 Sun B1:

St Joseph's Boys v Firhouse Carmel, Pearse Park, Referee: McGrath Mark;

Beech Park v Wayside Celtic, Beech Park Green, Lucan, 1pm, Referee: Kelly Kurt;

Castleknock Celtic v Howth Celtic, Porterstown Park, 1pm, Referee: Wells Liam

16 Sun C:

Terenure Rangers v Wayside Celtic, Elkwood, 1pm, Referee: Delaney John;

Belmont FC v Rathcoole Boys, Herbert Park, 1pm, Referee: Roche Thomas;

Knocklyon Utd v Park Celtic, Kennedy's Field, 1pm, Referee: Lawless Timara;

Beechwood FC v St John Bosco, Herbert Park, 1pm, Referee: Giriks Arturs;

Lucan Utd v Blessington AFC, Dodsboro, 1pm, Referee: Colreavy Lorcan,

Sunday 15 December 2019 (11.0 unless stated):

17 Sun P1:

Newbridge Town v Shelbourne Academy, Station Rd, Newbridge, Referee: Ray Jason;

Belvedere FC v Rathcoole Boys, Fairview park, 1pm, Referee: Bruton Andrew

17 Sun P2:

Greystones Utd v Cabinteely FC, Woodlands, Referee: Kelly David;

Ballyoulster Utd v Kilnamanagh AFC, Loughlinstown Road, Referee: Thompson Mark;

Malahide Utd v Arklow Town, Gannon Park, 11.30, Referee: Hilliard Lar;

St Kevin's Boys v Bohemians fc, Ellenfield, 12.45, Referee: McLoughlin Niall

17 Sun M:

Firhouse Carmel v Phoenix FC, Firhouse CC, Referee: Fleming Andrew;

Castleknock Celtic v Leixlip Utd, Porterstown Park, Referee: Butler Stephen;

Cambridge Boys v Bluebell/Knockmitten, Ringsend Park, 12.0, Referee: Byrne Liam;

Templeogue Utd v St Mochtas, Tymon Park, 1pm, Referee: Cooke Michael;

Broadford Rovers v Celbridge Town, Broadford Park, 1pm, Referee: Bilei Rocky Postponed

17 Sun A:

Wayside Celtic v Shankill FC, Jackson Park;

Dalkey Utd v Rathcoole Boys, Hyde Park Postponed;

Portmarnock AFC v Peamount Utd, Paddy's Hill, 12.30, Referee: Browne Martin

17 Sun A1:

Newbridge Town v Transport Iveagh Trust FC, Station Rd, Newbridge;

Mulhuddart FC v Cabinteely FC, Ladyswell Park;

Greystones Utd v St Marys Boys, Woodlands;

Belmont FC v Lakelands FC, Herbert Park, Referee: Roche Thomas;

Mountview Boys v Park Celtic, Mountview Park, 12.30, Referee: Hunter Brendan

17 Sun B:

Terenure Rangers v Rathcoole Boys, Elkwood, Referee: Delaney John;

Harold's Cross v Knocklyon Utd, Rosary Park, Referee: Nason Daniel;

Ballyoulster Utd v Booth Road Celtic, Loughlinstown Road, Referee: Deehan Eamonn;

Palmerstown FC v Celbridge Town, Glenaulin Park, 12.30, Referee: Penny David;

Dundrum FC v Tallaght Town, Meadowbrook, 1pm, Referee: Ellison Declan

17 Sun B1:

Wayside Celtic v Ardmore Rovers, Jackson Park, Referee: Byrne Alex;

Straffan FC v Mount Merrion, Lodge Park;

Drumcondra AFC v Granada FC, Albert College, Referee: Bolger Sam;

Beechwood FC v Lakelands FC, Alexandra College, Referee: Giriks Arturs,

Sunday 15 December 2019 (11.0 unless stated):

18 Sun P1:

Corduff FC v Larkview FC, Corduff Park, Referee: O'Dowd Aaron Postponed;

Crumlin Utd v Cabinteely FC, Willie Pearse Park, Referee: O'Dowd Aaron;

Finglas Utd v Greystones Utd, Kildonan Rd, Referee: Butler Fintan;

Raheny Utd v St Francis, No16 St Anne's Pk, Referee: Dunne Christy;

Corduff FC v Kilbarrack Utd, Corduff Park, 1pm, Referee: Ibeanu Israel

18 Sun P2:

Palmerstown FC v Shankill FC, Glenaulin Park Postponed;

Liffey Valley Rangers v Leicester Celtic, Ballyowen Park Postponed;

Parkvale FC v Mount Merrion, Rockbrook Pk School, Referee: Byrne John

18 Sun M1:

St Kevin's Boys v Firhouse Carmel, Ellenfield, Referee: Brady Matthew;

Rathcoole Boys v Raheny Utd, Paddy's Hill, Referee: Shannon Tom;

Lucan Utd v Greystones Utd, Dodsboro, Referee: Colreavy Ray;

Blessington AFC v Castleknock Celtic, Cross Chapel, Wicklow, Referee: Carey Derek;

Ballyoulster Utd v Dalkey Utd, Loughlinstown Road, 1pm, Referee: Deehan Eamonn

18 Sun M2:

Portmarnock AFC v Peamount Utd, Paddy's Hill, Referee: Szomboti Daniel;

Roundwood FC v Ballyfermot Utd, Roundwood;

Beech Park v Granada FC, Beech Park Green, Lucan, Referee: Kelly Kurt;

Tolka Rovers v Park Celtic, Johnstown Park, Referee: McClinton Gerard

08/12/2019 13:28