Missing fixtures for 25th May that did not appear on Sunday

U15 Premier 1 Cup:

Cabinteely FC v St Francis, Kilboggit Park, 1pm, Referee: Byrne John;

Newbridge Town v St Kevin's Boys, Station Rd, Newbridge, 1pm, Referee: Norton Paul

U15 Conway Cup P 2:

Wayside Celtic v Lucan Utd, Jackson Park, 1pm, Referee: Colreavy Lorcan;

Home Farm v St John Bosco, Mobhi Rd, 1pm, Referee: Burke Shay

U15 Fenlon Cup Major:

Rathcoole Boys v Leicester Celtic, Frank Cox Park, 1pm, Referee: Coyle Conor;

Kilnamanagh AFC v Mount Merrion, Ring Road Tallaght, 1pm, Referee: Byrd Martin

U15 Cox Cup A:

Dalkey Utd v Enniskerry YC, Hyde Park, 1pm, Referee: Brennan Vincent

U15 Bonavox Cup A 1:

Cabinteely FC v Ardmore Rovers, Kilboggit Park, 1pm, Referee: Akkilic Umre;

Meath Athletic v Kilbarrack Utd, Boyne Com Sch, Navan, 1pm

U15 B 1 + C League Toft Cup:

Shankill FC v Templeogue Utd, Shanganagh Park, 11.45, Referee: Sexton Diarmuid;

Greystones Utd v Donnycarney Utd, Woodlands, 1pm, Referee: Kelly David;

Drumcondra AFC v Esker Celtic, Albert Col, 11.0, Referee: Coakley Paul;

Portmarnock AFC v Manortown Utd, Paddy's Hill, 1pm, Referee: Quigley Dominic

15 Sat Premier (KO 1pm unless stated):

Stella Maris v Crumlin Utd, Dublin Port Stadium, Richmond Road,, 1.0, Referee: McEvoy Ben;

Malahide Utd v Phoenix FC, Gannon Park, 1pm, Referee: Bradley Robert;

Belvedere FC v St Joseph's Boys, Clontarf A/W, 1pm, Referee: Colreavy Ray;

Shelbourne Academy v Cherry Orchard, AUL Complex, 1pm, Referee: Mahon Alan;

15 Sat Premier 2 (KO 1pm unless stated):

Stella Maris v St John Bosco, Dublin Port Stadium, Richmond Road,, 1.0;

Ballyoulster Utd v Firhouse Carmel, Loughlinstown Road, 1pm, Referee: Floody Patrick;

Verona FC v Greystones Utd, Coolmine Pk, 1pm, Referee: Browne Martin;

Ballyfermot Utd v St Kevins Boys, The Lawns,

15 Sat Major (KO 1pm unless stated):

Larkview FC, Idle;

Shelbourne Academy v Celbridge Town, AUL Complex, 11.45, Referee: Bruton Andrew;

Templeogue Utd v Drogheda Boys, Tymon Park, 1pm, Referee: Ellison Declan;

Newbridge Town v Lourdes Celtic, Station Rd, Newbridge, 1pm, Referee: Byrne Alex;

15 Sat A (KO 1pm unless stated):

Cabinteely FC v Terenure Rangers, Kilboggit Park, 1.0;

St Kevin's Boys v Raheny Utd, Ellenfield Park, 1.0;

Phoenix FC v Peamount Utd, Martin Savage Park, 1.0;

Greystones Utd, Idle;

Castleknock Celtic v Esker CelticPorterstown Park, 1.0;

15 Sat A1 (KO 1pm unless stated):

St. Itas A F C v St Kevin's Boys, Ballymastone, Portrane Rd, 1.0;

Peamount Utd v Clontarf FC, Greenogue, 1.0;

Newbridge Town v Leixlip Utd, Station Rd, Newbridge, 1.0;

15 Sat B (KO 1pm unless stated):

Ballyoulster Utd v Lucan Utd, Loughlinstown Road, 1.0;

St Kevin's Boys v Marks Celtic, Ellenfield, 1.0;

Finglas Utd v St Mochta's, Kilshane Road, 1.0;

Castleknock Celtic v Granada FC S D, Porterstown Park, 1.0

15 Sat B1 (KO 1pm unless stated):

Knocklyon Utd v Templeogue Utd, Ballycullen Park, 11.0, Referee: Giriks Arturs;

Wayside Celtic v Manortown Utd, Jackson Park, 11.45, Referee: Gallagher Derek;

Tallaght Town v Esker Celtic, Andy Moore Pk Tallaght, 1pm, Referee: Kavanagh Roy;

Greystones Utd v Leicester Celtic, Woodlands, 1pm, Referee: Traem Max;

Knocklyon Utd, Idle;

Shankill FC v Rathcoole Boys, Shanganagh Park, 1pm, Referee: Sexton Diarmuid;

Clontarf FC v Beech Park S D, St Paul's College, 1pm, Referee: Hunter Brendan

15 Sat C (KO 1pm unless stated):

Ardmore Rovers v Howth Celtic, St Killian's, Bray, 1.0;

Portmarnock AFC v Belmont FC S D, Paddy's Hill, 1.0;

Donnycarney Utd v Ardmore Rovers, Holy Faith School, 1.0;

Clontarf FC v Portmarnock AFC, St Paul's College, 1.0;

Belmont FC S D v Firhouse Carmel, Herbert Park, 1.0

23/05/2019 12:30