Mid-week Youths fixtures for Wed 10th April 2019

Wednesday 10th April:

Youths 1 South:

Naas FC v Newbridge Town, Naas Sports Ctr, 630,

Greystones Utd v Cabinteely FC, Woodlands, 630 T Lawless

Palmerstown FC v Arthur Griffith Park, Glen Aulin Pk, 630, K Travers

Crumlin Utd v Shelbourne Acd,Willie Pearse Pk, 8pm, I Bradley

Celbridge Town v Castleknock Cel, Ballymakealy, 630 B Hayden

Shamrock Rovers v St Francis, Roadstone S&S Club, 630, P Norton

Youths 1 North:

Larkview FC v Cabinteely FC, 8pm, Whelan Pk, J Shevlin

Drogheda Boys v Malahide Utd, Marleys Lane, Drogheda, 630, Local,

Home Farm v BelvedereFC, Whitehall Rd, 630 M Browne;

Stella Maris v Frankfort Utd, Dublin Port Stadium, Richmond Rd, 630. R Bradley

shelbourne academy v St Malacays, AUL, 630, S Burke

St Kevin's Boys v Leixlip Utd, Wards Cross, 630, N Mc Loughlin

Youths 2:

Verona FC v Corduff FC, Coolmine Pk, 630 A Mahon

St Joseph Boys v Wayside Cel, Pearse Pk, 630

Tolka Rovers v Finglas Utd, Johnstown Pk, 630 B Mc Evoy

Firhouse Carmel v Mt Merrion, Firhouse CC, 630 ,J. Molloy.

Youths 3:

Templeouge Utd v Larkview FC, Tymon Pk, 630, D.Daly

Arklow v Ardmore Rvs, Bridgewater Centre, 6.30, local

Sheriff YC v Phoenix FC, Fairview Pk, 630, A Bruton

Beech Park v Collinstown FC, Beech Pk Green, Lucan, 630. G.McDonnell.

Esker Cel v Landen Utd, Hermitage Pk, 630, R.Bilei.

Cabinteely FC v Leicester Cel, Kilboggit Pk, 630, D.Sexton.

Wayside Cel v Dundrum FC, Jackson Pk, 630. A Wardick,

Beechwood v St Kevin's Boys, Herbert Pk, 630. T.Brennan.

Youths 4:

Portmarnock FC v Donabate Utd, Paddys Hill, 630, G Caswell

Blessington FC v Knocklyon Utd, Cross Chapel, Wicklow, 630,S O Connor,

Lucan Utd v Ballyoulster Utd, Dodsboro, 630, John Kelly.

Cabinteely FC v Ardmore Rvs, Kilboggit Pk, 630 U Akkillic,

St John Bosco v Greenhill Boys, Benmadigan Rd, 630. M.Byrd.

Lakelands FC v Castleknock Cel, Balally Hill, 630, D Carey,

Ballyfermot Utd v Mt Merrion, The Lawns, 630, L.Wells.

Youths 5 South:

Parkvale FC v Rathcoole Boys, Rockbrook Pk Sch, 630, D.Flusk.

Firhouse Carmel v Sacred Heart, Firhouise CC, 630, D.Cross.

Enniskerry FC v Greystones Utd, Berryfield Pk, 630,

Shankill FC v Roundwood FC, Shanganagh Pk, 630, D Kelly

Park Cel v Dalkey Utd, St Laurences Sch, 630, D Ellison,

Lakelands FC v Dundrum FC, Balally Pk, 630, R Mc Cann,

Knocklyon Utd v Beech Park, Ballycullen Pk, 630. K.Kelly.

Youths 5 North:

Loughshinney Utd v St Kevin's Boys, B Hunter

Granada FC v Beechwood FC, Meadowvale, 6.30. J Ray

Tolka Rvs v Rivermount Boys, W Byrne,

Dalkey Utd v Clontarf FC , T Quinn,

Castleknock Celtic v Celbridge Town, I Ibeanu

Youths 6:

Mt Merrion v Park Cel, E Deehan

Templeogue Utd v Park Vale, Tymon Park, 6.30. P.McBride.

Railway Union v Greystones Utd, Park Ave, 6.30. C.Lynch.

St James Ath v Beech Park, A Kavanagh,

Peamount Utd v Granada FC, R Colreavy

03/04/2019 21:26