Amended Match day 6 fixtures (to be played weekend of March 30/31st)

To be played weekend of March 30/31st

DDSL/SDFL match day 6 fixtures
HomeAwayVenueTimeReferee
Saturday 30 March 2019
8 Sat Red
Swords CelticCrumlin UtdBalheary Swords10:30
St Kevin's BoysCherry OrchardWards Cross10:30
Shamrock RoversBelvedere FCRoadstone S&S Club10:30
idleHome Farm10:30
Esker CelticSt MochtasHermitage Park10:30
Corduff FCShelbourne AcademyCorduff Park10:30
Celbridge TownLucan UtdBallymakealy10:30
Ardmore RoversTempleogue UtdSt Killian's School12:00
8 Sat Blue
St Kevin's BoysWayside CelticWards Cross10:30
Terenure RangersRathcoole BoysBushy Park10:30
Leixlip UtdLourdes CelticLeixlip Amm Centre10:30
Esker CelticPortmarnock AFCHermitage Park10:30
Leicester CelticMalahide UtdLoreto Park10:30
8 Sat Yellow
Mount MerrionTallaght Town SD 1stDeer Park10:30
Leicester CelticClondalkin CelticLoreto Park10:30
Beechwood FC SD 1stKnocklyon UtdSt Killian's, German Sch,10:30
Terenure RangersSt Joseph's BoysBushy Park10:30
8 Sat Orange
Lucan UtdSt Mochta'sAirlie Heights10:30
Leicester CelticCastleknock CelticLoreto Park10:30
Ballyoulster UtdHartstown HuntstownLoughlinstown Road10:30
Swords CelticLusk UtdBalheary Swords10:30
8 Sat Grey
Kingswood SDTerenure RangersKingswood Heights10:30
Beechwood FC sd 2ndidle10:30
Templeogue UtdClondalkin CelticTymon Park10:30
8 Sat Green
Peamount UtdWayside CelticGreenogue10:30
St John BoscoPark CelticBrickfields Park10:30
Belmont FC sd 1stBooth Road CelticHerbert Park10:30
Beechwood FC sd 3RDManortown UtdSt Killian's, German Sch,10:30
Belgrave afc SDCollinstown FCBluebell Road10:30
8 Sat Navy
Glebe North FCDrumcondra FCTown Park10:30
Mountview BoysHartstown HuntstownMountview Park10:30
8 Sat Purple
Marks CelticSacred HeartButler Park10:30
Leixlip UtdCrumlin UtdLeixlip Amm Centre10:30
idleKnockmitten Utd bluebell10:30
Rathcoole BoysSt MaelruansFrank Cox Park10:30
8 Sat White
St Marys BoysArdmore RoversMoreen Park10:30
St PetersSt Joseph's BoysPeoples Park10:30
Granada FC sdidle10:30
Beechwood FC SD 4THBelmont FC SD 2NDSt Killian's, German Sch,11:30
9 Sat Red
Cherry OrchardCelbridge TownThe Lawns11:30
Crumlin UtdCorduff FCWillie Pearse Park11:30
Ballyoulster UtdTempleogue UtdLoughlinstown Road11:30
idleGreystones Utd11:30
Peamount UtdLucan UtdGreenogue11:30
St Kevin's BoysShamrock RoversWards Cross11:30
Finglas CelticEsker CelticKilshane Road11:30
9 Sat Blue
Finglas UtdCrumlin UtdKildonan Rd11:30
Leicester CelticHome FarmLoreto Park11:30
Lourdes CelticLeixlip UtdSundrive Park11:30
Belvedere FCTerenure RangersFairview Park11:30
St John VianneyRathcoole BoysKilmore Drive11:30
St Mochta'sSt Kevin's BoysPorterstown Road11:30
Newbridge TownMalahide UtdStation Rd, Newbridge11:30
9 Sat Yellow
Verona FCBallymun UtdCoolmine Pk11:30
Mountview BoysPortmarnock AFCMountview Park11:30
Belvedere FCCastleknock CelticFairview Park11:30
Hartstown Huntstownidle11:30
9 Sat Orange
St Joseph's BoysArdmore RoversPearse Park11:30
Wayside CelticBeechwood FC SD 1stJackson Park11:30
Mount MerrionTerenure RangersDeer Park11:30
Ballyfermot UtdDalkey UtdThe Lawns11:30
Granada FC SD 1STLucan UtdHolly Park, Blackrock11:30
idlePalmerstown FC11:30
Cabinteely FCGreystones UtdKilboggit Park11:30
9 Sat Brown
Granada FC SD 2ndBeech Park SDHolly Park, Blackrock11:30
Sacred HeartBlessington AFC SD 1stKillinarden Hill11:30
idleBelmont FC SD 1st11:30
Harolds Cross SDidle11:30
Collinstown FCBeechwood FC SD 2ndCollinstown Park11:30
9 Sat Grey
Arthur Griffith Park SDArdmore RoversGriffeen Valley Park11:30
Broadford RoversBallyoulster UtdBroadford Park11:30
AFC Belgrave SDST jAMES ATH FC SDBluebell Road11:30
idleGreystones Utd11:30
Liffey Valley Rangers SDKingswood FC SDBallyowen Park11:30
Park CelticMount MerrionSt Laurances College11:30
Enniskerry YCDalkey UtdStep aside All Weather11:30
9 Sat Emerald
St Malachysidle11:30
Portmarnock AFCRivermount BoysPaddy's Hill11:30
Peamount UtdCastleknock CelticGreenogue11:30
Lusk UtdCorduff FCRathmore Rd Lusk11:30
Killester/Donnycarney UtdGlebe NorthMaypark11:30
9 Sat Green
Wayside CelticDalkey UtdJackson Park11:30
Knockmitten/Bluebell UtdBallyoulster UtdKnockmitten Park11:30
idleLeixlip Utd11:30
idleBlessington AFC SD 2nd11:30
Esker Celtic SDRathcoole BoysHermitage Park11:30
Ballyowen Celtic SDFirhouse CarmelGriffeen Valley Park11:30
9 Sat Purple
Donnybrook FCGranada FC SD 3rdHerbert Park10:30
Clondalkin CelticCollinstown FCCorkagh Park11:30
Greenhill's BoysLeicester CelticGreenhills Park11:30
Park CelticTerenure RangersSt Laurances College11:30
9 Sat Silver
Knockmitten/Bluebell Utdidle11:30
Stepaside SDHartstown HuntstownStep aside All Weather11:30
Beechwood FC SD 3rdBelmont FC SD 2ndSt Killian's, German Sch,11:30
Ballyfermot UtdCarriglea FC SDThe Lawns11:30
Ardmore RoversGranada FC SD 4thSt Killian's, Bray12:00
10 Sat A
Malahide UtdLeicester CelticGannon Park10:30
Leixlip UtdEsker CelticLeixlip Amm Centre10:30
St Mochta'sPalmerstown FCPorterstown Road10:30
Home FarmBelvedere FCVEC Whitehall,10:30(P)
Cherry OrchardSt Kevin's BoysElmdale Cresent10:30
Shamrock RoversLucan UtdRoadstone S&S Club10:30
10 Sat A1
St Kevin's BoysSt Joseph's BoysShanowen Road10:30
St John BoscoTerenure RangersBenmadigan Road10:30
Peamount UtdMount MerrionGreenogue10:30
Greystones UtdFirhouse CarmelWoodlands10:30
Dalkey UtdCorduff FCHyde Park10:30
Cherry OrchardCastleknock CelticElmdale Cresent10:30
10 Sat B
Portmarnock AFCArklow TownPaddy's Hill10:30(P)
Dalkey UtdHome FarmHyde Park10:30
Greystones UtdLourdes CelticWoodlands10:30
Collinstown FCGlebe North FCCollinstown Park10:30
Knocklyon UtdPhoenix FCBallycullen Park10:30
Newbridge TownSt Kevin's BoysStation Rd, Newbridge10:30
Wayside CelticCrumlin UtdJackson Park10:30
10 Sat B1
Broadford RoversBelvedere FCBroadford Park10:30
Clondalkin CelticCastleknock CelticCorkagh Park10:30
Hartstown HuntstownCorduff FCHartstown Park10:30
Ballymun UtdSt Mochta'sBallymun Soc Complex10:30
Mount MerrionLeixlip UtdDeer Park10:30
St FrancisPark CelticBaldonnel10:30
Leicester CelticIDLE10:30
10 Sat C
Shankill FCHartstown HuntstownShanganagh Park10:30
Newbridge TownFinglas UnitedStation Rd, Newbridge10:30
Lucan UtdBlessington AFCDodsboro10:30
Leixlip UtdKillester UtdLeixlip Amm Centre10:30
IDLEPeamount Utd10:30
Greystones UtdManortown UtdWoodlands10:30
Castleknock CelticLourdes CelticPorterstown Park10:30
Ballyoulster UtdTempleogue UtdLoughlinstown Road10:30
10 Sat C1
St Joseph's BoysSt Mochta'sPearse Park10:30
Mount MerrionRathcoole BoysDeer Park10:30
Firhouse CarmelLourdes CelticFirhouse CC10:30(P)
Dalkey UtdFinglas CelticHyde Park10:30
Ardmore RoversCabinteely FCBallywaltrim10:30
Castleknock CelticCelbridge TownPorterstown Park10:30
10 Sat D
Knocklyon UtdCherry OrchardBallycullen Park10:30
Sacred HeartClontarf FCKillinarden Hill10:30
Collinstown FCTempleogue UtdCollinstown Park10:30
Ballymun UtdDrumcondra FCBallymun Soc Complex10:30
Wayside CelticNewbridge TownJackson Park10:30
10 Sat D1
Granada FC SDDonnybrook FCHolly Park, Blackrock10:30
Clontarf FCCastleknock CelticSt Annes Park, Sybil Hill Road10:30
Tolka RoversTallaght Town FCJohnstown Park10:30
Belmont FC SDBeechwood FC SDHerbert Park10:30
Ballyfermot UtdWayside CelticThe Lawns10:30
Shankill FCPortmarnock AFCShanganagh Park10:30
Liffey Valley Rangers SDIDLE10:30
10 Sat E
Rathcoole BoysBroadford RoversFrank Cox Park10:30
Harolds Cross SDArdmore RoversRosary Park10:30
Firhouse CarmelBlessington AFC SDFirhouse CC10:30
Celbridge TownOrchard CelticBallymakealy10:30
Ballyowen Celtic SDGranada FC SDGriffeen Valley Park10:30
Leicester CelticBelmont FC SDLoreto Park11:30
10 Sat E1
Verona FCDalkey Utd SDCoolmine Pk10:30
St Marys BoysBelmont FC SDMoreen Park10:30
Lucan UtdBeech Park SDDodsboro10:30
Granada FC SDTempleogue UtdMeadowvale10:30
Castleknock CelticPeamount UtdPorterstown Park10:30
Beechwood FC SDHartstown HuntstownHerbert Park10:30
10 Sat F
Dalkey Utd SDArthur Griffith Park SDHyde Park10:30
Brookfield Celtic SDParkvale FCJobstown Park10:30
Wayside CelticBooth Road CelticJackson Park10:30
Blessington AFC SDGranada FC SDCross Chapel, Wicklow10:30
Beechwood FC SDClondalkin CelticHerbert Park10:30
Kingswood FC SDBelmont FC SDKingswood Heights10:30
11 Sat A
Ballyoulster UtdSt Joseph's BoysLoughlinstown Road10:30Shortall Paul
Cherry OrchardTempleogue UtdElmdale Cresent11:30
Corduff FCLeixlip UtdCorduff Park11:30
IDLELucan Utd11:30
St Kevin's BoysBelvedere FCShanowen Road11:30
Portmarnock AFCLeicester CelticPaddy's Hill11:30
Shamrock RoversArdmore RoversRoadstone S&S Club11:30
Lourdes CelticFinglas UtdSundrive Park11:30Daly Ned
11 Sat A1
Cabinteely FCSt FrancisKilboggit Park10:30Giriks Arturs
St Kevin's BoysMount MerrionShanowen Road10:30Bruton Andrew
Home FarmSt Mochta'sVEC Whitehall,10:30Stanley Thomas
Malahide UtdWayside CelticGannon Park10:30Brady Matthew
Shelbourne AcademyLeicester CelticAUL Complex11:30
Newbridge TownGreystones UtdStation Rd, Newbridge11:30Ellison Declan
Swords CelticPeamount UtdBalheary Swords11:30
11 Sat B
Dalkey UtdCorduff FCHyde Park10:30Wills David
Hartstown HuntstownGreystones UtdHartstown Park10:30Browne Martin
Firhouse CarmelFinglas UtdFirhouse CC10:30Wardick Andy
Arklow TownStella MarisBridgewater Cen Pk11:30
Cherry OrchardCastleknock CelticElmdale Cresent11:30
St Kevin's BoysSt Joseph's BoysShanowen Road11:30
Newbridge TownKillegland AFCStation Rd, Newbridge11:30
11 Sat B1
Leixlip UtdClontarf FCLeixlip Amm Centre10:30Bilei Rocky
Lourdes CelticBallymun UtdSundrive Park10:30Daly Ned
St Mochta'sDalkey UtdPorterstown Road11:30Rowan Martin
Lucan UtdSt FrancisDodsboro11:30McDonnell Gerry
Glebe North FCCollinstown FCOld Market Green11:30
11 Sat C
Blessington AFCManortown UtdCross Chapel, Wicklow10:30Traem Alexander
Tallaght TownClontarf FCAndy Moore Pk Tallaght11:30
Rathcoole BoysCastleknock CelticFrank Cox Park11:30
Mountview BoysArdmore RoversMountview Park11:30
Celbridge TownOrchard CelticBallymakealy11:30O'Neill Chris
Hartstown HuntstownShankill FCHartstown Park12:30
11 Sat C1
Wayside CelticClontarf FCJackson Park10:30Corcoran Martin
Lucan UtdTempleogue UtdDodsboro10:30McDonnell Gerry
Greystones UtdManortown UtdWoodlands10:30Lawless Timara
Mount MerrionBallyfermot UtdDeer Park11:30
Firhouse CarmelIDLE11:30
Dalkey UtdGreenhill's BoysHyde Park11:30Wills David
Castleknock CelticEsker CelticPorterstown Park11:30Quigley Dominic
11 Sat D
St Mochta'sLucan UtdPorterstown Road10:30Rowan Martin
Rathcoole BoysGlebe North FCFrank Cox Park10:30Roantree Quinten
Park CelticCabinteely FCSt Laurances College10:30Sexton Diarmuid
Beechwood FC SDHartstown HuntstownHerbert Park10:30Lynch Conor
Granada FC SDPhoenix FCHolly Park, Blackrock11:30Malone Emmet
Enniskerry YCLucan UtdBerryfield Park11:30(P)
11 Sat D1
Ballyfermot UtdGranada FC SDThe Lawns10:30Ward Reece
Blessington AFC SDKnocklyon UtdCross Chapel, Wicklow10:30Daly Dermot
Tallaght Town FCBeechwood FC SDAndy Moore Pk Tallaght11:30Barry Kevin
St James Ath SDDalkey UtdBenildus College11:30
Liffey Valley Rangers SDIDLE11:30
Finglas CelticRivermount BoysKilshane Road11:30Poutch Derek
11 Sat E
Tallaght Town SDPark CelticAndy Moore Pk Tallaght10:30Barry Kevin
Granada FC SDBelmont FC SDHolly Park, Blackrock10:30Malone Emmet
St MaelruansKnockmitten UtdBancroft Park11:30
Mountview Boys & GirlsFinglas CelticMountview Park11:30
Blessington AFC SDTempleogue UtdCross Chapel, Wicklow11:30Traem Alexander
Beechwood FC SDSt Mochta'sHerbert Park11:30
11 Sat F
Railway Union SDBelmont FC SDPark Avenue10:30Brennan Tim
Esker Celtic SDBallyowen Celtic SDHermitage Park10:30Colreavy Lorcan
Celbridge TownTransport Iveagh Trust FC SDBallymakealy10:30O'Neill Chris
AFC Belgrave SDCastleknock CelticBluebell Road11:30
Brookfield Celtic SDParkvale FC SDJobstown Park11:30Blake Noel
Beechwood FC SDDalkey UtdHerbert Park11:30
12 Sat Premier
Templeogue UtdWayside CelticTymon Park10:30Byrne Alex
St FrancisSt Kevin's BoysBaldonnel10:30Byrne John
Shamrock RoversMalahide UtdRoadstone S&S Club10:30Bradley Ian
Peamount UtdSt Joseph's BoysGreenogue10:30O'Dowd Aaron
Lourdes CelticNewbridge TownSundrive Park10:30Shevlin John
Leixlip UtdCabinteely FCLeixlip Amm Centre10:30McClinton Gerard
Belvedere FCCherry OrchardClontarf A/W10:30Bradley Robert
12 Sat Major
Stella MarisGreystones UtdGreenogue10:30McEvoy Ben
St Joseph's BoysCollinstown FCPearse Park10:30Delaney Mark
Shamrock RoversBlessington AFCRoadstone S&S Club10:30
Firhouse CarmelNewbridge TownFirhouse CC10:30McCann Robert
Mount MerrionFinglas CelticDeer Park10:30Brien Flann
Cabinteely FCShelbourne AcademyKilboggit Park11:30Giriks Arturs
Crumlin UtdCherry OrchardWillie Pearse Park11:45Shevlin John
Corduff FCSt Mochta'sCorduff Park12:30Carberry Leanne
12 Sat Major 1
Phoenix FCHartstown HuntstownMartin Savage Park10:30Byrne Willie
Dalkey UtdVerona FCHyde Park10:30
Greenhill's BoysLucan UtdGreenhills Park10:30Smith John
Leicester CelticDrogheda BoysLoreto Park10:30Floody Patrick
Shelbourne AcademyBallyoulster UtdAUL Complex11:45Bradley Robert
Tallaght Town (SD)Corduff FCCarolan Park12:30Barry Kevin
Beechwood FC A (SD)St Kevin's Boysbeech hill12:30Lynch Conor
12 Sat A
Rathcoole BoysKnocklyon UtdFrank Cox Park10:30Coyle Conor
Newbridge TownGranada FC A (SD)Station Rd, Newbridge10:30Ellison Declan
Corduff FCBeechwood FC B (SD)Corduff Park10:30Carberry Leanne
Blessington AFC A (SD)Tallaght TownCross Chapel, Wicklow11:30Daly Dermot
Tolka RoversPalmerstown FCJohnstown Park11:30McLoughlin Niall
Home FarmCrumlin UtdVEC Whitehall,11:30Stanley Thomas
Esker CelticCastleknock CelticHermitage Park11:30Colreavy Lorcan
12 Sat A1
Celbridge TownBallymun UtdBallymakealy10:30O'Neill Chris
Tolka RoversNewbridge TownJohnstown Park10:30McLoughlin Niall
Portmarnock AFCGreystones UtdPaddy's Hill10:30Mahon Alan
Brookfield CelticSt. Peters (SD)Jobstown Park10:30Blake Noel
Mount MerrionClontarf FCDeer Park11:30Brien Flann
Crumlin UtdCabinteely FCWillie Pearse Park12:30Daly Ned
12 Sat B
Glebe North FCHarolds Cross (SD)Old Market Green10:30
Finglas UtdSt. Teresas AfcKilshane Road10:30Hunter Brendan
Knocklyon UtdIdle10:30
St Mochta'sClonskeagh UtdPorterstown Road12:30Rowan Martin
12 Sat B1
Finglas CelticCastleknock CelticKilshane Road10:30Poutch Derek
Shankill FCSt Joseph's BoysShanganagh Park10:30
Knockmitten UtdCariglea FcKnockmitten Park10:30
Sacred HeartTerenure RangersKillinarden Hill10:30
Wayside CelticDalkey UtdJackson Park11:30Corcoran Martin
12 Sat C
Cabinteely FCVerona FCKilboggit Park10:30Lawlor Roy
Ballybrack FCMount MerrionCoolevin10:30
Ballyfermot UtdEsker Celtic (SD)The Lawns11:30Ward Reece
Beechwood C(SD)Collinstown FCbeech hill11:30Lynch Conor
Rathcoole BoysMountview BoysFrank Cox Park11:30Roantree Quinten
12 Sat C1
Beech Park A (SD)Dalkey UtdBeech Park Green, Lucan10:30Gricius Justas
Donnybrook FCArklow TownHerbert Park10:30
Kilnamanagh AFCGranada FC C (SD)Ring Road Tallaght10:30Culliton Jack
St Mochta'sLeixlip UtdPorterstown Road10:30Burke Shay
Ardmore RoversPhoenix FCBallywaltrim10:30Kelly David
Mount MerrionKnockmitten UtdDeer Park10:30O Connor Stuart
12 Sat D
St Ita's AFCLeicester CelticBallymastone, Portrane Rd10:30
Harolds Cross B (SD)Cabinteely FCRosary Park10:30McDonnell Gerry
Castleknock CelticCollinstown FCPorterstown Park10:30Caswell Graham
Booth Road CelticArdmore RoversCorkagh Park10:30Moustafa Khalid
Arthur Griffith Park (SD)Orchard CelticGriffeen Valley Park10:30
Clondalkin CelticBelmont FC C (SD)Corkagh Park12:00Moustafa Khalid
Manortown UtdHartstown HuntstownGreentrees Park12:00Smith John
12 Sat D1
Belmont FC C (SD)Templeogue UtdHerbert Park10:30Brennan Vincent
Mulhuddart FCGranada FC D (SD)Ladyswell Park10:30Hilliard Lar
Ballyowen CelticBlessington AFC C (SD)Griffeen Valley Park10:30White Josh
Park CelticLucan UtdSt Laurances College11:30Sexton Diarmuid
Ballyfermot UtdNewlands/Castle PkThe Lawns12:30Ward Reece
Dalkey UtdBeech Park B (SD)Hyde Park12:30Wills David
13 Sat Premier
St Kevin's BoysPeamount UtdShanowen Road10:30Colreavy Ray
Home FarmLeixlip UtdVEC Whitehall,10:30TBA
Shamrock RoversMalahide UtdRoadstone S&S Club11:30Bradley Ian
Esker CelticCabinteely FCHermitage Park11:30Culliton Daniel
Cherry OrchardStella MarisElmdale Cresent11:45Nolan Thomas
Tolka RoversSt Joseph's BoysJohnstown Park12:30McLoughlin Niall
13 Sat Major
St Joseph's BoysSt MalachysPearse Park10:30Kiernan David
Collinstown FCEsker CelticCollinstown Park10:30Kavanagh Roy
St Kevin's BoysSt FrancisEllenfield Park11:30Bruton Andrew
Greystones UtdCrumlin UtdWoodlands11:30Lawless Timara
Ballyoulster UtdPortmarnock AFCLoughlinstown Road11:45Cross David
13 Sat Major 1
Templeogue UtdDrogheda BoysTymon Park10:30Cooke Michael
Leicester CelticSt Paul's ArtaneLoreto Park11:30Floody Patrick
Finglas UtdCabinteely FCKilshane Road11:30Hunter Brendan
Peamount UtdPhoenix FCGreenogue11:30O'Dowd Aaron
Kilnamanagh AFCBallymun UtdRing Road Tallaght11:30Culliton Jack
13 Sat A
Granada FC (SD)Corduff FCMeadowvale10:30Molloy John
Greystones UtdCollinstown FCWoodlands11:30Quinn Thomas
Sacred HeartiDLE11:30
Rathcoole BoysTallaght Town (SD)Frank Cox Park12:30Roantree Quinten
Wayside CelticGlebe North FCJackson Park12:30Corcoran Martin
13 Sat A1
Bluebell/KnockmittenLiffey Valley RangersKnockmitten Park10:30Ray Jason
Portmarnock AFCBlessington AFC (SD)Paddy's Hill11:30Mahon Alan
Orchard CelticVerona FCCherry Orchard Pk11:30Halligan Adam
IdleArthur Griffith Park (SD)11:30
Ballyoulster UtdPearse RangersLoughlinstown Road11:30Shortall Paul
Willows FCSt MalachysPoppintree Park13:00Hunter Brendan
13 Sat B
Ballyoulster UtdMulhuddart FCLoughlinstown Road10:30Cross David
St John BoscoManortown UtdBenmadigan Road11:30Shannon Tom
Leixlip UtdHarolds Cross (SD)Leixlip Amm Centre11:30Bilei Rocky
Hartstown HuntstownClontarf FCHartstown Park11:30Browne Martin
Dalkey Utd (SD)Ballyowen Celtic A (SD)Hyde Park11:30TBA
Castleknock CelticArdmore RoversPorterstown Park11:30Quigley Dominic
Mount MerrionPeamount UtdUCD, Nova12:30Brien Flann
13 Sat B1
Beech Park (SD)Portmarnock AFCBeech Park Green, Lucan11:30Gricius Justas
Castleknock CelticSt Marys BoysPorterstown Park11:30Caswell Graham
St Mochta'sFirhouse CarmelPorterstown Road11:30Burke Shay
Railway Union (SD)Granada FCPark Avenue11:30Brennan Tim
Jobstown CelticRathcoole BoysJobstown Park11:30
Park CelticBallyowen Celtic B (SD)St Laurence's Col12:30Sexton Diarmuid
Manortown UtdLeicester CelticGreentrees Park13:00Smith John
14 Sat Premier
Cabinteely FCSt Joseph's BoysKilboggit Park11:30Akkilic Umre
St FrancisBelvedere FCBaldonnel11:30Byrne John
Malahide UtdShelbourne AcademyGannon Park11:30Brady Matthew
St Kevin's BoysCherry OrchardShanowen Road11:45Colreavy Ray
Corduff FCTempleogue UtdCorduff Park12:00Deehan Eamonn
Shamrock RoversHome FarmRoadstone S&S Club13:00Bradley Ian
14 Sat Major
Cherry OrchardLeixlip UtdElmdale Cresent10:30Nolan Thomas
Lourdes CelticCorduff FCSundrive Park11:30Elarbi Aemon
IdleArklow Town11:30
Ardmore RoversSt Mochta'sBallywaltrim11:30Kelly David
St Joseph's BoysHome FarmPearse Park11:45Kiernan David
Esker CelticPeamount UtdHermitage Park13:00Colreavy Lorcan
14 Sat Major 1
IdleWicklow Rovers11:30
Templeogue UtdMarks CelticTymon Park11:30
Greystones UtdLeicester CelticWoodlands11:30
Belvedere FCManortown UtdClontarf A/W11:30
Drogheda BoysLucan UtdMarley's Lane11:30Local Referee
14 Sat A
Corduff FCCastleknock CelticCorduff Park10:30Deehan Eamonn
Palmerstown FCBallyfermot UtdMill Lane11:30Wells Liam
Collinstown FCKilnamanagh AFCCollinstown Park11:45Kavanagh Roy
Bluebell/KnockmittenRathcoole BoysKnockmitten Park11:45Ray Jason
Portmarnock AFCBallyowen Celtic (SD)Paddy's Hill13:00Mahon Alan
Ballyoulster UtdPeamount UtdLoughlinstown Road13:00Shortall Paul
14 Sat A1
Leicester CelticGranada FC (SD)Loreto Park11:30Delaney John
St John BoscoLeixlip UtdBenmadigan Road13:00Shannon Tom
Firhouse CarmelCelbridge TownFirhouse CC13:00McCann Robert
Blessington AFC (SD)Ardmore RoversCross Chapel, Wicklow13:00Daly Dermot
14 Sat B
Rathcoole BoysKinsealy UtdFrank Cox Park11:30Coyle Conor
Lucan UtdHowth CelticDodsboro11:30Byrd Martin
Knocklyon UtdEsker CelticDelaford Park11:30Raymond Derek
Dalkey UtdArdmore RoversHyde Park11:30Byrne Liam
Templeogue UtdPark CelticTymon Park11:45Cooke Michael
Hartstown HuntstownCastleknock CelticHartstown Park13:00Browne Martin
Ballyoulster UtdSt Mochta'sLoughlinstown Road13:00Cross David
15 Sat Premier
Stella MarisMalahide UtdDublin Port Stadium, Richmond Road,11:45McEvoy Ben
Newbridge TownSt Kevin's BoysStation Rd, Newbridge13:00Ellison Declan
Cabinteely FCPhoenix FCKilboggit Park13:00Akkilic Umre
St Joseph's BoysCherry OrchardPearse Park13:00Kiernan David
Shelbourne AcademyBelvedere FCAUL Complex13:00Bradley Robert
Crumlin UtdSt FrancisWillie Pearse Park13:00Shevlin John
15 Sat Premier 2
Verona FCSt John BoscoCoolmine Pk12:00Hilliard Lar
Cherry OrchardWayside CelticElmdale Cresent13:00Nolan Thomas
Ballyfermot UtdStella MarisThe Lawns13:00(P)
St Kevins BoysHome FarmEllenfield Park13:00
Lucan UtdFirhouse CarmelDodsboro13:00Byrd Martin
Greystones UtdBallyoulster UtdWoodlands13:00Quinn Thomas
15 Sat Major
Larkview FCNewbridge TownWhelan Park11:00Travers Killian
Mount MerrionCelbridge TownRosemount Park11:30O Connor Stuart
Leicester CelticShelbourne AcademyLoreto Park13:00Floody Patrick
Lourdes CelticDrogheda BoysSundrive Park13:00Elarbi Aemon
IdleTempleogue Utd13:00
Rathcoole BoysKilnamanagh AFCFrank Cox Park13:00Coyle Conor
15 Sat A
Phoenix FCGreystones UtdMartin Savage Park11:45Byrne Willie
Cabinteely FCRaheny UtdKilboggit Park11:45Lawlor Roy
Dalkey Utd (SD)Terenure RangersHyde Park13:00Byrne Liam
St Kevin's BoysPeamount UtdEllenfield Park13:00Bruton Andrew
IdleEnniskerry YC13:00
Esker CelticCastleknock CelticHermitage Park13:00Culliton Daniel
15 Sat A1
Bluebell/KnockmittenNewbridge TownKnockmitten Park13:00Ray Jason
St. Itas A F CLeixlip UtdBallymastone, Portrane Rd13:00
Peamount UtdBroadford RoversGreenogue13:00O'Dowd Aaron
Meath AthleticArdmore RoversBoyne Com Sch, Navan13:00
Kilbarrack UtdClontarf FCRose Glen13:00Van Acker Jan
Cabinteely FCSt Kevin's BoysKilboggit Park13:00Giriks Arturs
15 Sat B
Granada FC S DCastleknock CelticMeadowvale11:45Molloy John
Marks CelticSt Kevin's BoysButler Park13:00
Mount MerrionSt Joseph's BoysRosemount Park13:00O Connor Stuart
Lucan UtdBallyoulster UtdDodsboro13:00McDonnell Gerry
St Mochta'sFinglas UtdPorterstown Road13:00Burke Shay
15 Sat B1
IdleShankill FC
Templeogue UtdTallaght TownTymon Park11:45Byrne Alex
Leicester CelticManortown UtdLoreto Park13:00Delaney John
Drumcondra FCClontarf FCAlbert Col13:00Stanley Thomas
Beech Park S DWayside CelticBeech Park Green, Lucan13:00Gricius Justas
Knocklyon UtdRathcoole BoysBallycullen Park13:00Raymond Derek
Greystones UtdEsker CelticWoodlands13:00Lawless Timara
15 Sat C
Firhouse CarmelClontarf FCFirhouse CC11:30Wardick Andy
Belmont FC S DPortmarnock AFCHerbert Park11:45Brennan Vincent
Castleknock CelticDonnycarney UtdPorterstown Park13:00Caswell Graham
Howth CelticArdmore RoversCeltic Park13:00Brady Matthew
Sunday 31 March 2019
8 Sun Red
Broadford RoversKillester /Donnycarney fcBroadford Park10:30
Finglas UtdMalahide UtdKildonan Rd10:30
Knocklyon UtdPeamount UtdBallycullen Park10:30
St Kevin's BoysCabinteely FCWards Cross10:30
Portmarnock AFCSt Joseph's BoysPaddy's Hill10:30
Shamrock RoversBelvedere FCRoadstone S&S Club10:30
Mount MerrionRaheny UtdDeer Park10:30
8 Sun Blue
Cambridge BoysCherry OrchardRingsend Park10:30
Crumlin UtdHome FarmWillie Pearse Park10:30
Kilnamanagh AFCLusk UtdRing Road Tallaght10:30
Palmerstown FCBroadford RoversGlenaulin Park10:30
Phoenix FCRaheny UtdMartin Savage Park10:30
Shankill FCSt FrancisShanganagh Park10:30
Templeogue UtdTerenure RangersTymon Park10:30
Verona FCPark CelticCoolmine Pk10:30
8 Sun Yellow
Mount MerrionTempleogue UtdDeer Park10:30
Verona FCCabinteely FCCoolmine Pk10:30
Cambridge FCBroadford RoversRingsend Park10:30
idleBallybrack FC10:30
Lakelands FCArdmore RoversSt Tiernan's Comm Sch,10:30
8 Sun Orange
Killegland AFCClontarf FCSt Mary's Asbourne10:30
Raheny UtdSt Paul's ArtaneNo16 St Anne's Pk10:30
Ballyoulster UtdSt John VianneyLoughlinstown Road10:30
Swords ManorSt Mochta'sBrackenstown Road10:30
8 Sun Brown
Lakelands FCKilnamanagh AFCSt Tiernan's Comm Sch,10:30
Lourdes CelticTempleogue UtdSundrive Park10:30
idleKnocklyon Utd10:30
Terenure RangersParkvale FCBushy Park10:30
8 Sun Grey
Larkview FCBlessington AFCWhelan Park10:30
Broadford RoversDundrum FCBroadford Park10:30
Lakelands FCTempleogue UtdSt Tiernan's Comm Sch,11:30
8 Sun Emerald
St MalachysClontarf FCSpringdale Road10:30
Marino FCPortmarnock AFCCroyden Gardens10:30
Killester Utd/donnycarneyKinsealy UtdMaypark10:30
Finglas UtdGlasnevin FCKildonan Rd10:30
8 Sun Green
Mourne CelticShankill FCBrickfields Park10:30
Blessington AFCCelbridge TownCross Chapel, Wicklow10:30
Tallaght Town SDPark CelticAndy Moore Pk Tallaght10:30
Lakelands FCBrookfield Celtic SDSt Tiernan's Comm Sch,11:30
8 Sun Navy
Swords CelticTrinity DonaghmedeBalheary Swords10:30
Ayrfield UtdCastleknock CelticAyrfield Comm Centre10:30
Clontarf FCCorduff FCSt Anne's Park10:30
Drumcondra AFCFinglas CelticClonturk Park10:30
Sheriff YCSt John VianneyFairview Park10:30
Killegland AFCMarino FCSt Mary's Asbourne10:30
Mid SuttonPortmarnock AFCBayside School Baldoyle10:30
Glasnevin FCidle10:30
8 Sun Silver
Sacred HeartNewlands/Castle PkKillinarden Hill10:30
Railway Union FC SDTerenure RangersPark Avenue10:30
Esker CelticGranada FC SDBalrothery Park10:30
Cabinteely FCDundrum FCKilboggit Park10:30
Ardmore RoversJobstown CelticSt Killian's, Bray12:00
9 Sun Red
Malahide UtdKilnamanagh AFCGannon Park11:30
Cambridge BoysShamrock RoversRingsend Park11:30
Portmarnock AFCBelvedere FCPaddy's Hill11:30
Home FarmSt Joseph's BoysVEC Whitehall,11:30
St Kevin's BoysClontarf FCWards Cross11:30(P)
Broadford RoversPeamount UtdBroadford Park11:30
Shelbourne AcademyCabinteely FCAUL Complex11:30
Ardmore RoversSt MochtasSt Killian's School12:00
9 Sun Blue
Clondalkin CelticRaheny UtdCorkagh Park11:30
Knocklyon UtdSt MochtasBallycullen Park11:30
Portmarnock AFCCherry OrchardPaddy's Hill11:30
Newbridge TownTempleogue UtdStation Rd, Newbridge11:30
Swords CelticMount MerrionBalheary Swords11:30
Terenure RangersPhoenix FCBushy Park11:30
St FrancisGlasnevin FCBaldonnel11:30
9 Sun Yellow
Swords ManorSt Kevin's BoysBrackenstown Road11:30
St MochtasVerona FCPorterstown Road11:30
Phoenix FCPortmarnock AFCScribblestown11:30
Marino FCRaheny UtdCroyden Gardens11:30
Castleknock CelticSt Ita's AFCPorterstown Park11:30
9 Sun Orange
Shankill FCDundrum FCShanganagh Park11:30
St Joseph's BoysShelbourne AcademyPearse Park11:30
Mount MerrionLarkview FCDeer Park11:30
Firhouse CarmelEsker CelticFirhouse CC11:30
Cabinteely FCBroadford RoversKilboggit Park11:30
idleTerenure Rangers11:30
Lakelands FCKnocklyon UtdSt Tiernan's Comm Sch,12:30
9 Sun Brown
St Paul's ArtaneRaheny UtdRibh Rd11:30
Newbridge Townidle11:30
Blue MagicSwords celticBallymun Soc Complex11:30
Kinsealy UtdClontarf FCKinsealy Court Est11:30
9 Sun Grey
Templeogue UtdMourne CelticVEC Terenure11:30
Park CelticJobstown CelticSt Laurances College11:30
Knocklyon UtdBroadford RoversBallycullen Park11:30
idleTallaght Town SD 1st11:30
9 Sun Emerald
Tolka RoversVerona FCJohnstown Park11:30
Swords CelticKillegland AFCBalheary Swords11:30
idlePortrane Athletic11:30
Howth CelticLusk UtdCeltic Park11:30
Dingle UtdPortmarnock AFCJohn Paul Park11:30
9 Sun Green
Parkvale FCLakelands FCRockbrook Pk School11:30
Knocklyon UtdMount MerrionBallycullen Park11:30
AFC UtdTallaght Town sd 2ndAylesbury Pk, Tallaght11:30
Kilnamanagh AFCArdmore RoversRing Road Tallaght11:30
9 Sun Navy
Terenure RangersDundrum FCBushy Park11:30
Newlands/Castle PkBrookfield Celtic SDMoyle Pk College Clondalkin11:30
idleCelbridge Town11:30
Granada FC SDCrumlin UtdHolly Park, Blackrock11:30
Lakelands FCCabinteely FCSt Tiernan's Comm Sch,12:30
9 Sun Silver
Raheny UtdBalrothery FCNo16 St Anne's Pk11:30
Finglas CelticSt MochtasKilshane Road11:30
Ayrfield utdKinsealy UtdJohnstown Park11:30
10 Sun A
St Kevin's BoysDrumcondra FCShanowen Road10:30
St FrancisCherry OrchardBaldonnel10:30
Shamrock RoversBelvedere FCRoadstone S&S Club10:30
Lourdes CelticIDLE10:30
Home FarmSt Joseph's BoysVEC Whitehall,10:30
Crumlin UtdShelbourne AcademyWillie Pearse Park10:30
Cabinteely FCPortmarnock AFCKilboggit Park10:30
Ardmore RoversTempleogue UtdSt Killian's, Bray10:30
10 Sun A1
Clondalkin CelticLakelands FCCorkagh Park10:30
Broadford RoversSt John BoscoBroadford Park10:30
Castleknock CelticSwords CelticPorterstown Park10:30
Kilnamanagh AFCLucan UtdRing Road Tallaght10:30
Mount MerrionBeechwood FCDeer Park10:30
Marino FCKnockmitten UtdCroyden Gardens10:30
St Kevin's BoysCabinteely FCShanowen Road10:30
Leixlip UtdIDLE10:30
10 Sun B
Drumcondra FCRaheny UtdClonturk Park10:30
Glebe North FCSt MalachysOld Market Green10:30
Knocklyon UtdTallaght TownBallycullen Park10:30
Park CelticMalahide UtdSt Laurances College10:30
Stella MarisFinglas UtdDublin Port Stadium, Richmond Road,10:30
Templeogue UtdIDLE10:30
Ardmore RoversTerenure RangersSt Killian's, Bray10:30
Rathcoole BoysClontarf FCFrank Cox Park10:30
10 Sun B1
Blue Magic FC DublinSt Paul's ArtaneBallymun Soc Complex10:30
Shamrock RoversCherry OrchardRoadstone S&S Club10:30
Portmarnock AFCCabinteely FCPaddy's Hill10:30
Marino FCIDLE10:30
Esker CelticSt John VianneyHermitage Park10:30
Clontarf FCRaheny UtdSt Paul's College10:30
Celbridge TownMount MerrionBallymakealy10:30
St Kevin's BoysDrogheda BoysShanowen Road10:30
10 Sun C
Swords CelticEsker CelticBalheary Swords10:30
Sacred HeartCrumlin UtdKillinarden Hill10:30
Lourdes CelticBroadford RoversSundrive Park10:30
Killester UtdKillegland AFCMaypark10:30
IDLEStella Maris10:30
Drogheda BoysRaheny UtdMarley's Lane, Drogheda, local10:30
Cambridge BoysLarkview FCRingsend Park10:30
Ballybrack FCVerona FCCoolevin10:30
10 Sun C1
Verona FCCastleknock CelticCoolmine Pk10:30
Peamount UtdTempleogue UtdGreenogue10:30
Malahide UtdMarks CelticGannon Park10:30
Lucan UtdLusk UtdDodsboro10:30
Kinsealy UtdLakelands FCWaterside Pitches, Kinsealy10:30
IDLEKillegland AFC10:30
10 Sun D
Ardmore RoversTerenure RangersSt Killian's, Bray10:30
Drumcondra FCDingle UtdClonturk Park10:30
IDLEDundrum FC10:30
Portrane AthleticNewbridge TownPortrane Road10:30
Lusk UtdLarkview FCRathmore Rd Lusk10:30
Swords ManorRaheny Utd10:30
Knockmitten UtdKnocklyon UtdKnockmitten Park10:30
10 Sun D1
Leixlip UtdKillegland AFCLeixlip Amm Centre10:30
Kilbarrack UtdIDLE10:30
Glebe North FCDundrum FCOld Market Green10:30
Swords CelticSt Marys BoysBalheary Swords10:30
Corduff FCClontarf FCCorduff Park10:30
Portmarnock AFCMount MerrionPaddy's Hill10:30
Ardmore RoversTrinity DonaghmedeSt Killian's, Bray11:30
10 Sun E
Raheny UtdPortrane AthleticNo16 St Anne's Pk10:30
Portmarnock AFCPark CelticPaddy's Hill10:30
Palmerstown FCMount MerrionGlenaulin Park10:30
Terenure RangersStella MarisBushy Park10:30
Marks CelticMarino FCButler Park10:30
Lakelands FCKinsealy UtdBalally Hill10:30
Balrothery FCVerona FCBalrothery Park10:30
10 Sun E1
Swords CelticRailway Union SDBalheary Swords10:30
St John VianneyKilnamanagh AFCKilmore Drive10:30
Mid SuttonGranada FC SDBayside School Baldoyle10:30
Jobstown CelticDingle UtdJobstown Park10:30
Drumcondra FCBroadford RoversClonturk Park10:30
Cabinteely FCSt Joseph's BoysKilboggit Park10:30
10 Sun F
Dundrum FCLakelands FCMeadowbrook10:30
Belmont FC SDHowth CelticHerbert Park10:30
Railway Union SDGlasnevin FCPark Avenue10:30
Newlands/Castle PkBroadford RoversMoyle Pk College Clondalkin10:30
Leicester CelticTallaght Town SDLoreto Park10:30
IDLEPark Celtic10:30
Granada FC SDMarks CelticHolly Park, Blackrock10:30
11 Sun A
Lourdes CelticCrumlin UtdSundrive Park10:30Honer Killian
St Kevin's BoysPhoenix FCShanowen Road11:30
Shamrock RoversNewbridge TownRoadstone S&S Club11:30
Malahide UtdIDLE11:30
Home FarmBroadford RoversVEC Whitehall,11:30
Cherry OrchardSt Joseph's BoysElmdale Cresent11:30
Peamount UtdLucan UtdGreenogue12:30McGuiness Tommy
11 Sun A1
Crumlin UtdCorduff FCWillie Pearse Park10:30Daly Ned
Mount MerrionLucan UtdDeer Park11:30
St Kevin's BoysRaheny UtdShanowen Road11:30
Belvedere FCTempleogue UtdClontarf A/W11:30
Drumcondra FCDrogheda BoysClonturk Park11:30
Finglas UtdEsker CelticKilshane Road11:30
Clontarf FCCastleknock CelticSt Paul's College12:30O'Connor Thomas
11 Sun B
Dundrum FCArdmore RoversMeadowbrook10:30O'Neill Chris
Knocklyon UtdCherry OrchardBallycullen Park10:30Wells Liam
Cabinteely FCTerenure RangersKilboggit Park11:30
St Ita's AFCLakelands FCBallymastone, Portrane Rd11:30
Peamount UtdKinsealy UtdGreenogue11:30McGuiness Tommy
Wayside CelticSwords CelticJackson Park11:30
Templeogue UtdRaheny UtdTymon Park11:30
11 Sun B1
Collinstown FCCastleknock CelticCollinstown Park10:30Clarke Aaron
St Joseph's BoysPortmarnock AFCPearse Park11:30Delaney Mark
Marino FCLarkview FCCroyden Gardens11:30
Killegland AFCDrumcondra FCThe Ward11:30Carberry Leanne
Drogheda BoysCorduff FCMarley's Lane, Drogheda, local11:30
Ballyoulster UtdVerona FCLoughlinstown Road11:30Colreavy Lorcan
Terenure RangersSt Kevin's BoysBushy Park11:30
11 Sun C
Lucan UtdCabinteely FCDodsboro10:30Bilei Rocky
Clontarf FCLeixlip UtdSt Paul's College10:30O'Connor Thomas
Kilnamanagh AFCPortmarnock AFCRing Road Tallaght11:30Barry Kevin
Raheny UtdIDLE11:30
Finglas UtdLusk UtdKilshane Road11:30
Ardmore RoversTempleogue UtdSt Killian's, Bray11:30Traem Alexander
Leicester CelticLakelands FCLoreto Park11:30
Mount MerrionFinglas CelticDeer Park11:30
11 Sun C1
Ballyoulster UtdFirhouse CarmelLoughlinstown Road10:30Colreavy Lorcan
Clontarf FCBroadford RoversSt Paul's College11:30
Knockmitten UtdKnocklyon UtdKnockmitten Park11:30
Mourne CelticMid SuttonBrickfields Park11:30
Rathcoole BoysNewbridge TownFrank Cox Park11:30
Swords CelticSt John VianneyBalheary Swords11:30
11 Sun D
Cambridge BoysTempleogue UtdRingsend Park11:30
Terenure RangersPeamount UtdBushy Park11:30
Portrane AthleticLakelands FCPortrane Road11:30
Park CelticIDLE11:30
Drumcondra FCBallybrack FCClonturk Park11:30
Knocklyon UtdClontarf FCBallycullen Park11:30Wells Liam
11 Sun D1
Kilnamanagh AFCRaheny UtdRing Road Tallaght10:30Barry Kevin
Larkview FCBallyfermot UtdWhelan Park11:30
IDLEMarino FC11:30
St John BoscoKillegland AFCBenmadigan Road11:30O'Neill Chris
Ballyoulster UtdKinsealy UtdLoughlinstown Road11:30
Portmarnock AFCCabinteely FCPaddy's Hill11:30
11 Sun E:
Broadford RoversMid SuttonBroadford Park10:30Wills David
Terenure RangersLeicester CelticBushy Park11:30
Raheny UtdGlasnevin FCNo16 St Anne's Pk11:30
Mount MerrionArdmore RoversDeer Park11:30
Lusk UtdStepaside FC SDRathmore Rd Lusk11:30
IDLEPortrane Athletic11:30
11 Sun E1
Peamount UtdDrumcondra FCGreenogue10:30McGuiness Tommy
Verona FCJobstown CelticCoolmine Pk11:30
Newlands/Castle PkBallyoulster UtdMoyle Pk College Clondalkin11:30
Kinsealy UtdTolka RoversKinsealy Court Est11:30
Broadford RoversKnocklyon UtdBroadford Park11:30Wills David
Dundrum FCPark CelticMeadowbrook12:30O'Neill Chris
11 Sun F
Ardmore RoversLarkview FCBallywaltrim10:30Traem Alexander
Granada FC SDIDLE11:30
Dundrum FCLakelands FCMeadowbrook11:30O'Neill Chris
Terenure RangersNewbridge TownBushy Park11:30
Rathcoole BoysTrinity DonaghmedeFrank Cox Park11:30
11 Sun F1
St John VianneyPortmarnock AFCKilmore Drive11:30
Raheny UtdSt Mochta'sNo16 St Anne's Pk11:30
Dundrum FCIDLE11:30
Balrothery FCMount MerrionBalrothery Park11:30
12 Sun 1
Esker CelticSt Kevin's BoysHermitage Park10:30Deehan Eamonn
IdleDrumcondra FC10:30
Castleknock CelticPortmarnock AFCPorterstown Park10:30Rake David
Raheny UtdLourdes CelticNo16 St Anne's Pk10:30Stanley Thomas
Leixlip UtdHome FarmLeixlip Amm Centre10:30Hogan Mark
Mount MerrionLarkview FCDeer Park11:30Sexton Diarmuid
12 Sun 2
St John BoscoKinsealy UtdBenmadigan Road10:30O'Neill Chris
St Paul's ArtaneArdmore RoversLein Road10:30Rowan Martin
Peamount UtdGreystones UtdGreenogue10:30Giriks Arturs
Lakelands FCKnocklyon UtdSt John of God10:30
IdleLucan Utd10:30
Cabinteely FCSt Kevin's BoysKilboggit Park10:30
Wayside CelticCambridge BoysJackson Park10:30Flusk David
Crumlin UtdTerenure RangersWillie Pearse Park11:30Daly Ned
12 Sun 3
Lakelands FCKillegland AFCSt John of God10:30
Shankill FCTempleogue UtdShanganagh Park10:30
Terenure RangersTransport Iveagh (SD)Beechfield10:30Blake Noel
Esker CelticRaheny UtdHermitage Park11:30Deehan Eamonn
Broadford RoversSwords CelticBroadford Park12:30Wills David
Kilnamanagh AFCMount MerrionRing Road Tallaght12:30Barry Kevin
12 Sun 4
Leixlip UtdDrumcondra FCLeixlip Amm Centre10:30Kelly John
Verona FCBlue MagicCoolmine Pk10:30
Dundrum FCKnocklyon UtdMeadowbrook10:30Brien Flann
Clontarf FCBallyoulster UtdSt Paul's College10:30Hilliard Lar
Booth Road CelticAFC UtdCorkagh Park10:30Kavanagh Roy
Ardmore RoversPalmerstown FCSt Killian's, Bray12:30Traem Andreas
Killegland FcCastleknock CelticWillie Pearse Park12:30Carberry Leanne
12 Sun 5
Firhouse CarmelSt MalachysFirhouse CC10:30Wardick Andy
Greenhill's BoysWayside CelticGreenhills Park10:30Kelly Jason
Kinsealy UtdMarks CelticKinsealy Court Est10:30
Howth CelticLakelands FCCeltic Park10:30
Portrane AthleticKnocklyon UtdPortrane Road10:30Quigley Dominic
St Joseph's BoysClontarf FCPearse Park10:30Delaney Mark
Leicester CelticIDLE10:30
Terenure RangersGlasnevin FCBeechfield11:30Blake Noel
12 Sun 6
Larkview FCIdle10:30
Park CelticCorduff FCSt Laurances College10:30Molloy John
Sacred HeartLucan UtdKillinarden Hill10:30Cross David
St Kevin's BoysRaheny UtdShanowen Road10:30Byrne Willie
Tallaght TownSt FrancisAndy Moore Pk Tallaght10:30Mc Bride Philip
Trinity DonaghmedeSt Paul's ArtaneFr Collins Park10:30
Cambridge BoysTerenure RangersRingsend Park10:30Byrne Liam
12 Sun 7
Killegland AFCCastleknock CelticThe Ward10:30Carberry Leanne
Lakelands FCHowth clticBalally Hill10:30
Park CelticKinsealy UtdSt Laurances College10:30
St.Maelruans FcPortmarnock AFCBancroft Park10:30
Clondalkin CelticTempleogue UtdCorkagh Park10:30Kavanagh Roy
Sheriff YCPalmerstown FCFairview Park10:30
12 Sun 8
Ballymun UtdCastleknock CelticBallymun Soc Complex10:30Poutch Derek
Mount MerrionDundrum FCRosemount Park10:30Sexton Diarmuid
Drumcondra FCTallaght TownClonturk Park10:30
Cambridge BoysShankill FCRingsend Park11:30Byrne Liam
Portrane AthleticKinsealy UtdPortrane Road11:30Quigley Dominic
St Paul's ArtanePark CelticLein Road11:30Rowan Martin
13 Sun 1
Raheny UtdKnocklyon UtdNo16 St Anne's Pk11:30Stanley Thomas
Terenure RangersGranada FCBushy Park11:45(P)Brennan Vincent
Dalkey UtdSt Kevin's BoysHyde Park13:00Mooney Robert
Mount MerrionSwords CelticUCD, Nova13:00Sexton Diarmuid
13 Sun 2
Crumlin UtdCabinteely FCWillie Pearse Park11:00Elarbi Aemon
Belmont FC A (SD)Terenure RangersHerbert Park11:00Nason Daniel
Ardmore RoversIdle11:00
Castleknock CelticBeechwood FC A (SD)Porterstown Park11:30Rake David
Home FarmClontarf FCMobhi Rd13:00Browne Martin
St John BoscoGreystones UtdBenmadigan Road13:00Smith John
13 Sun 3
Marks CelticKilnamanagh AFCButler Park11:00Halligan Adam
St Kevin's BoysPark CelticShanowen Road11:00Byrne Willie
Greenhill's BoysAungier CelticGreenhills Park11:30Kelly Jason
Terenure RangersShankill FCBushy Park11:45Fleming Andrew
Leixlip UtdGlebe North FCLeixlip Amm Centre11:45Kelly John
Raheny UtdLucan UtdNo16 St Anne's Pk13:00Stanley Thomas
Dundrum FCTempleogue UtdMeadowbrook13:00Brien Flann
13 Sun 4
Lakelands FCDundrum FCBearna Park10:30Morgan Ian
Terenure RangersMount MerrionBushy Park10:30Brennan Vincent
Beechwood FC B (SD)Finglas CelticHerbert Park10:30Daly Dermot
Clontarf FCParkvale FC (SD)St Anne's Park11:30Hilliard Lar
Marks CelticPortrane AthleticButler Park12:30Halligan Adam
Glasnevin FCBooth Road CelticAlbert Col12:30Brogan Paul
Leicester CelticPalmerstown FCLoreto Park13:00Thompson Mark
13 Sun 5
Cabinteely FCArdmore RoversKilboggit Park10:30Brennan Tim
Terenure RangersBooth Road CelticBushy Park10:30Fleming Andrew
Hartstown HuntstownLakelands FCHartstown Park11:00
IdleKnocklyon Utd11:00
Dundrum FCRaheny UtdMeadowbrook11:30Brien Flann
14 Sun 1
Stella MarisIdle11:00
Lucan UtdDalkey UtdDodsboro11:30Bilei Rocky
Tallaght TownTempleogue UtdAndy Moore Pk Tallaght11:30Mc Bride Philip
Willows FCKnocklyon UtdPoppintree Park12:00Poutch Derek
St Kevin's BoysCabinteely FCEllenfield Park13:00Byrne Willie
14 Sun 2
Finglas UtdBeechwood FC (SD)Kilshane Road10:30Brogan Paul
Tallaght TownLeicester CelticAndy Moore Pk Tallaght11:00Byrne Alex
IdleDundrum FC11:00
Clontarf FCTerenure RangersSt Anne's Park11:00O'Connor Thomas
Mount MerrionKnocklyon UtdRosemount Park13:00Ray Jason
Tolka RoversSt Kevin's BoysJohnstown Park13:00McLoughlin Niall
Lakelands FCGreystones UtdBearna Park13:00Morgan Ian
14 Sun 3
Ballyfermot UtdDonnycarney UtdThe Lawns11:00Gricius Justas
Beechwood FC (SD)Clontarf FCHerbert Park11:45Daly Dermot
Cabinteely FCClondalkin CelticKilboggit Park11:45Brennan Tim
Terenure RangersEsker CelticBushy Park13:00Brennan Vincent
Tallaght TownWayside CelticAndy Moore Pk Tallaght13:00Mc Bride Philip
14 Sun 4
Phoenix FCHartstown HuntstownMartin Savage Park11:00
Harolds Cross (SD)Lucan UtdRosary Park11:00Delaney John
Drumcondra FCIdle11:00
Lakelands FCDundrum FCBearna Park11:45Morgan Ian
Belmont FCRivermount BoysHerbert Park12:30Nason Daniel
Templeogue UtdCambridge BoysTymon Park13:00Gahan Wayne
Portrane AthleticBeech ParkPortrane Road13:00Quigley Dominic
Clontarf FCWayside CelticSt Anne's Park13:00Hilliard Lar
15 Sun 1
Granada FCBeechwood FC AMeadowvale11:00
Harolds CrossTransport Iveagh Trust FCRosary Park11:30McDonnell Gerry
Ballyfermot UtdEsker CelticThe Lawns12:30Gricius Justas
Park CelticBeechwood FC BSt Laurence's Col13:00Molloy John
Dalkey UtdTerenure RangersHyde Park13:00Lawlor Roy
Wayside CelticJames Athletic (SD)Jackson Park13:00Flusk David
16 Sun Premier
IdleFinglas Utd
Leixlip UtdPhoenix FCLeixlip Amm Centre11:45Hogan Mark
Crumlin UtdHome FarmWillie Pearse Park12:30Ellison Declan
Shelbourne AcademyMarks CelticAUL Complex12:30Brady Matthew
Belvedere FCCastleknock CelticClontarf A/W12:30Butler Fintan
Cherry OrchardCabinteely FCElmdale Cresent13:00Nolan Karl
St FrancisSt Kevin's BoysBaldonnel13:00Lawless Timara
16 Sun Premier 2
St Joseph's BoysIdle
Kilnamanagh AFCCorduff FCRing Road Tallaght10:30Lawless Timara
Arklow TownMount MerrionBridgewater Cen Pk12:30
Newbridge TownDrogheda BoysStation Rd, Newbridge12:30Magee Jeff
Greystones UtdAthlone TownWoodlands12:30O Connor Stuart
Crumlin UtdSt Kevin's BoysWillie Pearse Park12:30Elarbi Aemon
Ballyoulster UtdRathcoole BoysLoughlinstown Road12:30Colreavy Ray
16 Sun Major
Lourdes CelticWicklow RoversSundrive Park11:30Honer Killian
St Kevin's BoysLeixlip UtdWards Cross12:30Szomboti Daniel
Cabinteely FCBeechwood F C S DKilboggit Park12:30Quinn Thomas
St MalachysKnocklyon UtdSpringdale Road12:30
Cambridge BoysCastleknock CelticRingsend Park13:00Byrne Liam
16 Sun A
Blessington AFC S DPhoenix FCCross Chapel, Wicklow11:00Roantree Quinten
Celbridge TownShankill FCBallymakealy12:30Floody Patrick
Wayside CelticLeicester CelticJackson Park12:30McCann Robert
St Mochta'sBluebell/KnockmittenPorterstown Road12:30
Rathcoole BoysArdmore RoversFrank Cox Park12:30Shevlin John
Mount MerrionTempleogue UtdRosemount Park12:30Akkilic Umre
16 Sun A1
Portmarnock AFCClontarf FCPaddy's Hill11:00Caswell Graham
St Kevin's BoysCabinteely FCWards Cross11:00Szomboti Daniel
St Marys BoysLiffey Valley RangersMoreen Park12:30
Dalkey United S DPeamount UtdShanganagh Cliffs12:30(P)
Lucan UtdEsker CelticDodsboro13:00Bilei Rocky
16 Sun B
Palmerstown FCLakelands FCGlenaulin Park12:30Nolan Karl
Harolds Cross S DBelmont FC S DRosary Park12:30Delaney John
Castleknock CelticTransport Iveagh Trust FC S DPorterstown Park12:30Mahon Alan
Ballyoulster UtdPark Celtic S DLoughlinstown Road12:30Colreavy Lorcan
Mulhuddart FCFinglas UtdLadyswell Park13:00Ibeanu Israel
Terenure RangersNewbridge TownBushy Park13:00Fleming Andrew
16 Sun B1
Mountview BoysGreystones UtdMountview Park10:30Ibeanu Israel
Celbridge TownDundrum FCBallymakealy11:00Floody Patrick
Knocklyon UtdRathcoole BoysBallycullen Park12:30Wells Liam
Leicester CelticIdle12:30
Beechwood FC S DGreenhill's BoysHerbert Park13:00Daly Dermot
16 Sun C
Tallaght TownStraffan FCAndy Moore Pk Tallaght12:30Byrne Alex
St MaelruansSt John BoscoBancroft Park12:30
Portmarnock AFCMount MerrionPaddy's Hill12:30Caswell Graham
Lakelands FCIdle12:30
Ardmore RoversWayside CelticBallywaltrim12:30Penny David
Drumcondra FCDalkey Utd S DAlbert Col13:00McClinton Gerard
Cabinteely F C S DBooth Road CelticKilboggit Park13:00Brennan Tim
Youths Sun 1 South
Crumlin UtdCabinteely FCWillie Pearse Park11:00Ellison Declan
Newbridge TownArthur Griffith ParkStation Rd, Newbridge11:00(P)Magee Jeff
Naas AFCCelbridge TownNaas Sports Centre11:00Carey Derek
Shamrock RoversShelbourne AcademyRoadstone S&S Club11:00Byrne John
Castleknock CelticSt FrancisPorterstown Park11:00Mahon Alan
Palmerstown FCGreystones UtdGlenaulin Park11:00Nolan Karl
Youths Sun 1 North
Belvedere FCSt MalachysClontarf A/W11:00Butler Fintan
Stella MarisLarkview FCDublin Port Stadium, Richmond Road,11:00McClinton Gerard
Home FarmShelbourne AcademyVEC Whitehall,11:00Browne Martin
Drogheda BoysLeixlip UtdMarley's Lane, Drogheda, local11:00
Youths Sun 2
Mount MerrionVerona FCRosemount Park11:00Akkilic Umre
Wayside CelticFinglas UtdJackson Park11:00McCann Robert
Rathcoole BoysSt Joseph's BoysFrank Cox Park11:00Shevlin John
Firhouse CarmelCorduff FCFirhouse CC11:30Wardick Andy
Peamount UtdTolka RoversGreenogue11:30Giriks Arturs
Youths Sun 3
Wayside CelticPhoenix FCJackson Park11:00Flusk David
Leicester CelticTempleogue Utd (SD)Loreto Park11:00Thompson Mark
Landen UtdSheriff YCMarkievicz Park11:00Roche Thomas
Beech ParkDundrum FCBeech Park Green, Lucan11:00O'Dowd Aaron
Ardmore RoversCabinteely FCBallywaltrim11:00Penny David
Collinstown FCArklow TownCollinstown Park11:30Clarke Aaron
St Kevin's BoysLarkview FCShanowen Road11:45Byrne Keith H
Esker Celtic sdBeechwood FC (SD)Hermitage Park12:30Deehan Eamonn
Youths Sun 4
Ballyoulster UtdKnocklyon UtdLoughlinstown Road11:00Colreavy Ray
St John BoscoCastleknock CelticBenmadigan Road11:00Smith John
Mount MerrionBlessington AFC sdRosemount Park11:00Ray Jason
Lakelands FC sdBallyfermot UtdBalally Hill11:00Bradley Ian
Donabate FCGreenhill's Boys11:00Burke Shay
Cabinteely FCLucan UtdKilboggit Park11:00Quinn Thomas
Youths Sun 5 South
Park CelticRoundwood FCSt Laurances College11:00Molloy John
Dalkey UtdShankill FCHyde Park11:00Mooney Robert
Enniskerry FCBeech ParkBerryfield Park11:00Fitzgerald Gerard
Rathcoole BoysKnocklyon UtdFrank Cox Park11:00(P)
Greystones UtdDundrum FCWoodlands11:00Traem Max
Sacred HeartParkvale FCKillinarden Hill11:30Cross David
Lakelands FCFirhouse CarmelBalally Hill13:00Bradley Ian
Youths Sun 5 North
Clontarf FCCastleknock CelticSt Paul's College11:00Corr Luke
Loughshinney UtdRivermount Boys11:00Hunter Brendan
Granada FCSt Kevin's BoysMeadowvale11:00
Dalkey UtdBeechwood FCHyde Park11:00Lawlor Roy
Tolka RoversCelbridge TownJohnstown Park11:00McLoughlin Niall
Youths Sun 6
Beech ParkWolfe Tone FCBeech Park Green, Lucan11:00Hawkins Denis
Templeogue UtdPeamount UtdTymon Park11:00Gahan Wayne
Railway Union (SD)Park CelticPark Avenue11:00Shannon Tom
Parkvale FCMount MerrionRockbrook Pk School11:00Shannon Will
Palmerstown FCGranada FCGlenaulin Park11:00Travers Killian
James Athletic (SD)Drumcondra FCSt. Benildus College11:00Kelly Kurt
Greystones UtdBallybrack FCWoodlands11:00O Connor Stuart

24/03/2019 15:26