DateHomeAwayRefereeVenue
Last 16
November 2019
16/11/19 10:30 amSt Kevin's Boys (Int Sat)21St Joseph's Boys (Int Sun)Dunne ChristyShanowen Road
December 2019
01/12/19 10:30 amSt Kevin's Boys43Cherry Orchard (Int Sun)Ibeanu IsraelEllenfield
November 2019
17/11/19Broadford Rovers (Sun Int)15Corduff FC (Int Sat)Broadford Park
17/11/19 10:30 amSt Kevin's Boys (Int Sun)04Shamrock Rovers (Int Sat)McLoughlin NiallShanowen Road
17/11/19 10:30 amRaheny Utd (12-2)01Belvedere FC (Int Sat)Caswell GrahamSt Anne's Park
16/11/19 10:30 amSt Francis (A)14Crumlin Utd (M1)Culliton DanielBaldonnel
Last 32
October 2019
26/10/19 11:30 amShamrock Rovers (Int Sat)40Dalkey Utd (Sat M)Gallagher DerekRoadstone S&S Club
26/10/19 10:30 amTempleogue Utd (Int Sat)02St Kevin's Boys (Int Sun)Colreavy RayTymon Park
26/10/19 10:30 amLourdes Celtic (Int Sat)14Raheny Utd (12-2)Nolan ThomasSundrive Park
26/10/19 11:30 amCrumlin Utd (M1)50Cabinteely FC (12-3)Brennan VincentWillie Pearse Park
27/10/19 10:30 amSt Joseph's Boys (Int Sun)54St Joseph's Boys (Int Sat)Shevlin JohnPearse Park
26/10/19 10:30 amCabinteely FC (M1)05St Kevin's BoysShevlin JohnKilboggit Park
November 2019
09/11/19 11:30 amBelvedere FC (Int Sat)20Malahide Utd (M)Butler StephenClontarf Astro
October 2019
27/10/19 10:30 amCherry Orchard (Int Sun)30Finglas Utd (Int Sat)Butler StephenElmdale Cresent
November 2019
10/11/19 10:30 amBroadford Rovers (Sun Int)43Drogheda Boys (12-3)Broadford Park
October 2019
26/10/19 10:30 amSt Kevin's Boys (Int Sat)21Cherry Orchard (Int Sat)Lawless TimaraShanowen Road
26/10/19 10:30 amCorduff FC (Int Sat)10Leicester Celtic (Int Sat)McClinton GerardCorduff Pk
26/10/19 10:30 amCherry Orchard (12-2)03St Francis (A)McGuirk LiamElmdale Cresent
Last 64
October 2019
12/10/19 10:30 amLeicester Celtic (M)23Drogheda Boys (12-3)McCann RobertLoreto Park
12/10/19 10:30 amSt Francis (A)31Belvedere FC (12-3)Burke ShayBaldonnel
13/10/19 10:30 amSt Kevin's Boys (Int Sun)53Arklow Town (M1)Padden AlanShanowen Road
12/10/19 11:30 amLourdes Celtic (Int Sun)05St Kevin's Boys (Int Sat)O Brien KateSundrive Park
12/10/19 10:30 amFinglas Utd (Int Sat)21Shamrock Rovers (Int Sat)Burke ShayKildonan Rd
13/10/19 11:30 amSt Kevin's Boys (12-2)02Cherry Orchard (Int Sun)Padden AlanShanowen Road
19/10/19 10:30 amPeamount Utd (inter)14Malahide Utd (M)Shannon WillGreenogue
13/10/19 10:30 amSt Joseph's Boys (Int Sun)30Phoenix FC (C1)Delaney MarkWillie Pearse Park
13/10/19 12:30 pmSt Kevin's Boys50Rathcoole Boys (A)Padden AlanEllenfield
12/10/19 10:30 amStella Maris (M)03Dalkey Utd (Sat M)Bruton AndrewDublin Port Stadium, Richmond Road,
12/10/19 10:30 amCherry Orchard (Int Sat)50Shelbourne Academy (Int Sat)Magee JeffElmdale Cresent
20/10/19 10:30 amBroadford Rovers (Sun Int)50Glasnevin FCGreen LukeAlbert Col
12/10/19 11:30 amCelbridge Town (A1)05Belvedere FC (Int Sat)Wells LiamBallymakealy
12/10/19 10:30 amBeechwood FC (B)05Leicester Celtic (Int Sat)Mooney Robert
12/10/19 10:30 amSt Joseph's Boys (Int Sat)30Kinsealy Utd (13-3)Byrne JohnWillie Pearse Park
12/10/19 10:30 amCabinteely FC (M1)53Newbridge Town (M)Culliton DanielKilboggit Park
12/10/19 10:30 amGreystones Utd (M)15Corduff FC (Int Sat)Lawless TimaraWoodlands
12/10/19 10:30 amShamrock Rovers (M)50Drogheda Boys (12-4)Butler FintanRoadstone S&S Club
13/10/19 10:30 amLusk Utd (12-4)02Cherry Orchard (12-2)
12/10/19 10:30 amCrumlin Utd (M1)30Esker Celtic (12-2)Nolan ThomasPearse Park
12/10/19 11:30 amLourdes Celtic (Int Sat)41Shelbourne Academy (M1)Fitzgerald GerardSundrive Park
12/10/19 10:30 amCambridge Boys (12.4)15Raheny Utd (12-2)Byrne LiamRingsend Park
12/10/19 10:30 amTempleogue Utd (Int Sat)42Ballyoulster Utd (Int Sat)Ellison DeclanTymon Park
12/10/19 10:30 amEnniskerry YC (12C1)05Cabinteely FC (12-3)Delaney MarkStep aside All Weather
Preliminary 128
September 2019
14/09/19 10:30 amHome Farm (Int Sat)14Shamrock Rovers (M)Caswell GrahamMobhi Road
14/09/19 10:30 amCabinteely FC (M1)51Home Farm (Int Sun)Ray JasonKilboggit Park
15/09/19 10:30 amGlasnevin FC30Firhouse Carmel (C)Albert Col
15/09/19 10:30 amDrogheda Boys (12-4)30Bluebell/KnockmittenMarley's Lane
14/09/19 10:30 amSt Kevin's Boys (Int Sat)51Dundrum FC (12-3)McClinton GerardShanowen Road
15/09/19 10:30 amLusk Utd (12-4)10Drumcondra AFC (12-2)Rathmore Rd Lusk
15/09/19 10:30 amMid Sutton (12-3)15Templeogue Utd (Int Sat)Bayside School Baldoyle
14/09/19 10:30 amKillegland AFC (A)03Dalkey Utd (Sat M)The Ward
15/09/19 10:30 amSt Kevin's Boys (12-2)50Lourdes Celtic (B)Butler FintanEllenfield
14/09/19 10:30 amShelbourne Academy (Int Sat)51Swords Celtic (M)McGuirk LiamAUL Complex
15/09/19 10:30 amLourdes Celtic (Int Sun)52Larkview FC (12-2)Halligan AdamSundrive Park
14/09/19 10:30 amBelvedere FC (Int Sat)30Mount Merrion (M)McLoughlin NiallFairview park
14/09/19 10:30 amLeixlip Utd (Int Sat)02St Joseph's Boys (Int Sat)O'Dowd AaronLeixlip Amm Centre
14/09/19 10:30 amPark Celtic (D)03Peamount Utd (inter)Freeland Billy
14/09/19 10:30 amBeechwood FC (Maj 1)14Cambridge Boys (12.4)
14/09/19 11:30 amCollinstown FC (B)15Leicester Celtic (M)Culliton DanielCollinstown Park
14/09/19 10:30 amCrumlin Utd (M1)50Portmarnock AFC (M)Elarbi AemonWillie Pearse Park
Round-Robin Games
Total : 61